Stapiz, Sleek Line, Repair & Shine, Shampoo Blond (Szampon z jedwabiem do włosów blond, siwych i rozjaśnianych)

Pojemność 1 l

Stapiz, Sleek Line Repair & Shine Shampoo Blon to szampon przeznaczony do włosów blond, siwych i rozjaśnianych. Specjalna formuła zapewnia włosom platynowy odcień. Zawarte proteiny jedwabiu doskonale zmiękczają strukturę włosa. Szampon Stapiz Sleek Line Repair & Shine Shampoo Blon delikatnie myje, eliminując żółty odcień włosa. Nadaje się do częstego stosowania.

3x NIE !

Szampon kupiłam ze względu na maskę z tej samej serii, która świetnie tonuje żółty i pomarańczowe refleksy, ale szampon to kompletne rozczarowanie..
1. Prawie się nie pieni
2. Strasznie plącze włosy
3. Nie tonuje
Szamponu na pewno nie kupię ponownie.

Tragedia

Dobrze, że kupiłam wersję mniejszą. Szampon to totalna porażka. Jedyny plus za to, żę włosy po umyciu rzeczywiście pozbawione są żółtych tonów. W ogóle podczas aplikacji szamponu już zaczyna się problem. Bardzo ciężko myje się nim włosy, bo robi je twarde i niewygodne do mycia. Miałam problem z dokładnym umyciem skóry głowy, bo włosy się strasznie plątały, a były tak twarde, że ciężko było przeczesywać je placami, by sie do tej skóry głowy dostać. Dla mnie to nie do pomyślenia. Nie muszę już wspominać o tym, żę w takim razie jasne jest to, że nie pielęgnuje, nie nawilża ani nie regeneruje włosów. W nazwie szamponu producent pisze: Repair and Shine. To chyba nieudany żart z jego strony... Dzięki Bogu jest mało wydajny. Trzeba go bardzo dużo nakładać, żeby się dobrze pienił. Konsystencja mega rzadka.

Super

Też nie rozumiem złych opinii na temat tego szamponu. Pieni się słabo, ale to robi. Ma intensywnie niebieski kolor, dlatego dobrze ochładza blond. Nie wysusza włosów, jakiegoś nawilżenia też nie widzę, ale nie wymagam tego od niego, bo to ma robić maska do włosów. Wersja z pompką jest dobrym rozwiązaniem. Mało wydajny, ale tani, więc można go śmiało kupić :).

wyrzucone pieniądze, choć niewielkie

Miałam do wyboru zamawiając przez internet wziąć ten szampon albo Matrix, który był kilkukrotnie droższy. Stwierdziłam, że w tym miesiącu chyba już czas na oszczędzanie, a że maska do blondu stapiz była tak dobra, to pewnie szampon niczym nie ustępuje droższym. Niestety, trzeba było wyłożyć te 50zł i mieć szampon który działa...
Stapiz w ogóle nie poprawia koloru włosów. Nawet nakładałam jego dużą ilość na suche włosy, chodziłam tak pół godziny po domu i wtedy zmywałam...jedyna różnica pojawia się na włosach w kolorze jasnego, czystego blondu. Czyli tam, gdzie poprawiać nic nie trzeba. Zrudziałe odrosty wyglądają tak samo, pomaga im dopiero płukanka z gencjany. Szampon kupiłam w myślą właśnie o odrostach, gdzie maski nie mogę używać. Na dodatek szampon mocno wyszusza, sprawia, że włosy są sztywne i szorstkie. Przynajmniej na pocieszenie daje też ich dłuższą świeżość

Mieszane uczucia..

Tak więc posiadam owy szamponik w tej mniejszej butelce. Trochę ciężko z dozowaniem produktu, butelka nie poręczna.
Jeśli chodzi o zapach to da się znieść, bywały gorsze w tych fioletowych szamponach.
Natomiast włosy są po nim suche i sianowate,ciężko je rozczesac.
Co do ochrony blondu powiem tak, kilka razy go trzeba użyć by zobaczyć efekt. Chyba po niego nie wrócę.

BARDZO MIERNY

PLUSY:
+ po tygodniu używania szamponu, odcień włosów został widocznie ochłodzony
+ włosy nie są po nim suche
+ duża pojemność, niska cena
+ ładny, typowo fryzjerski zapach
+ solidny materiał opakowania

MINUSY:
- szampon dobrze nie domywa włosów. Moje włosy dość szybko się przetłuszczają, a odniosłam wrażenie, że ten produkt jeszcze bardziej przyśpiesza ten proces
- opakowanie jest bardzo nieporęczne (mam wersję bez pompki)
- nie pieni się
- za rzadka konsystencja

mój ulubieniec

Próbowałam różnych fioletowych szamponów, ale ten jest najlepszy. Kupiłam litrową butelkę za około 13zł w Radomiu w sklepie fryzjerskim na staroopatowskiej, nie spodziewałam się tak dobrych efektów za tak niską cenę. Skutecznie usuwa żółte odcienie, a do tego mocno nawilża włosy, godny polecenia

bardzo fajny

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Używam szamponu od kilku miesięcy, średnio raz w tygodniu w połaczeniu z emulsją zakwaszającą włosy z tej samej firmy. Połaczenie jak dla mnie rewelacyjne, włosy po nim są wygładzone i lśniące. Moich absolutnie nie przesusza.

Zapach - amoniakiem?? No chyba używamy innych szamponów. Absolutnie nie czuję amoniaku, zapach jak zapach ni piękny ni brzydki. Ot taki normalny, nie zwracający uwagi.

Konsystencja - może gęsty to on nie jest ale bardzo rzadki tez nie jest. Pienić faktycznie nie pieni się za bardzo, ale za pienienie odpowiada SLS - tani detergent czyszczący więc nie cieszyłabym się z tego pienienia aż tak bardzo. Czy jest w składzie tego szamponu - muszę zerknąc na opakowanie, bo nie pamiętam.

Kolor - ciemno fioletowy, ale taki naprawdę ciemny - aż brudzi paznokcie, na sczzęście szybko się zmywa. Włosy po nim są takie fajne rozjaśnione, ale mniej niż się spodziewałam. Żółtych nalotów nie mam więc nie wiem czy je skutecznie nioweluje.

Jak dla mnie bardzo fajny szampon, który zakupię z całą pewnością ponownie.
Jedyny minus tego szamponu to bardzo słaba dostępność.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

a, mnie się podoba

jestem bardzo zadowolona z tego produktu, ładnie rozjaśnia,dzięki niemu nie żółkną mi włosy,
nie jest drogi, posiadam litrowy- zapłaciłam koło 16 zł
stosuje na przemian z Panten 2-3 dni razy w tygodniu

cena
rozjaśnia
likwiduje żółty odcień włosów
włosy wyglądają jak po farbowaniu (opinia koleżanek)

neutralne
specyficzny zapach, ale nie śmierdzi

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

okropieństwo!

Szampon tragiczny...konsystencja wodnista, do tego w ogole się nie pieni i brzydko pachnie.
I strasznie wysusza włosy....są jak siano. Nie kosztuje dużo,ale szkoda nawet tych pieniędzy.

NIE,nie nie!!!!

Nie polecam dlaczego? Włosy sa matowe wygladaja jak siano ,zapach nieprzjemny (jak amoniak) ,nie wspomne o rozczesywaniu - Tragedia!!!!Kolor wcale sie nie rozjasnił, wrecz przeciwnie ...

Używam tego produktu od:1 miesica
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy wiecej