Action, Animal Favs Face Sheet Mask Collection (Zestaw maseczek w płachcie do twarzy)

Pojemność 10 szt

Masz w najbliższych planach miły wieczór z przyjaciółkami? Zadbajcie o cerę, dzięki opakowaniu z 10 maseczkami do twarzy. A co jest najlepsze: maseczki świetnie nadają się do selfie. Każda maseczka ma formę zwierzęcia. Który zwierzak pasuje najlepiej do której przyjaciółki?

10 maseczek w płachcie: 5 oczyszczających i 5 nawilżających. Każda z pięknym motywem zwierzęcym.

W opakowaniu znajdziemy 10 maseczek w płachcie: 5 oczyszczających i 5 nawilżających.

Każda maseczka ma przepiękny nadruk w postaci zwierzątek.

Maseczki mocno są nasączone serum, dodatkowo w opakowaniu zostaje jeszcze bardzo dużo serum, które nakładam na szyję i dekolt.

Maseczki nawilżające bardzo mocno nawilżają skórę. Cera staje się gładka, miękka w dotyku i błyszcząca. Produkt nie uczulił mnie, ani nie podrażnił.

Maseczki oczyszczające nawilżają i wygładzają skórę ale oczyszczenia nie zauważyłam. Również produkt mnie nie uczulił i nie podrażnił.

Jeśli komuś nie zależy na oczyszczeniu twarzy, to polecam. Jako zestaw masek mocno nawilżających i wygładzających sprawdza się idealnie.