KWC LogobyWIZAŻ logo
Maseczki w płachcie

Garnier Skin Naturals, Ampułka w masce na tkaninie detoksykująca z niacynamidem i ekstraktem z jarmużu

4,5 na 5114 opinie

11,33  zł
cocolita.pl
Garnier Maska w Płacie Niacinamide Detox
13,52  zł
Ampułka W Masce Na Tkaninie Detoksykująca Z Niacynamidem I Ekstraktem Z Jarmużu - Garnier Skin Naturals Sheet Mask Detoxifying Ampoule
13,70  zł

Kupi ponownie: 64% osób
    flexi_88
    24 kwietnia 2022 o 8:53
    4 / 5
    Delikatnie nawilża i orzeźwia, całkiem ok
    Lubię maski w płachtach i przyznam, że ostatnio totalnie sama nie wiem czemu zaniedbałam ich używanie. Tę powyższą otrzymałam w paczce Ambasadorki KWC i byłam jej ciekawa bo zapowiadała się fajnie i ampułki w formie takiej maski jeszcze nie używałam. Maska zapakowana tradycyjnie, bez problemu mogłam ją otworzyć nie musiałam szukać nożyczek, nacięcie w opakowaniu dało radę. Maska w środku była kilkukrotnie złożona i przyznam, że chwilę musiałam poświęcić by ją odplątać i rozłożyć, esencja nie kapała z maseczki, a sama maseczka była wystarczająco nasączona. Nakładając ją na skórę czułam przez chwilę odprężające zimno na twarzy. Maska miała bardzo delikatny zapach, roślinny ale był ok, nosząc maskę praktycznie go nie czułam. Jeśli chodzi o płachtę ok, wykonana z dość miękkiego materiału, dobrze przylegała do skóry, nie zjeżdzała z twarzy mogłam akurat coś robić. Rozmiar maski ok, choć w okolicy brody była na styk, a znowu przy czole musiałam odwinąć ok. 1,5 cm bo inaczej oklapłaby na nasadę włosów. Producent rekomendował by maskę trzymać 5 minut i coś w tym jest bo po upływie tego czasu maska odczuwalnie zrobiła się bardziej sucha na twarzy jakby skóra tej esencji/ampułki trochę wchłonęła. Po zdjęciu maski, na twarzy pozostała warstwa ampułki była nieco gęsta, jednak bez problemu wklepałam ją w skórę, maska pozostawiła delikatnie lepiący się film, jednak po aplikacji kremu było ok. Jeśli chodzi o efekty - tuż po zdjęciu maseczki skóra wyglądała świeżo, była jakby orzeźwiona i miała ładniejszy koloryt. Była miękka i przyjemna w dotyku. Maska delikatnie nawilżyła skórę po wchłonięciu ampułki skóra była matowa choć z wyczuwalną warstewką. Dziś po przebudzeniu moja skóra choć lekko się błyszczała, to nie wyglądała na obciążoną, wyglądała zdrowiej i była równie miękka jak wczoraj tuż po jej zrobieniu. Ogólnie polecam przyjemna maska, u mnie zadziałała orzeźwiajaco na skórę i delikatnie ją nawilżyła. Choć nie zrobiła szału to uważam, że jest całkiem ok.
    Zalety:
    • - przyjemny, delikatny zapach
    • - maska była wystarczająco nasączona, nie ciekło z niej
    • - wygodna, nie zjeżdzała z twarzy
    • - maska w krótkim czasie lekko nawilżyła skórę, zmiękczyła, efekt utrzymuje się do następnego dnia
    • - poprawia koloryt skóry
    Wady:
    • - płachta mogła mieć lepszy rozmiar (wystawała na czole, na brodzie było jej na styk)
    • - pozostawia lekko lepiącą się warstewkę

22 osób uznało tą opinię za pomocną
    Staria
    8 listopada 2021 o 11:32
    Poprawna w działaniu
    Mam mieszaną cerę z niedoskonałościami i pierwszymi zmarszczkami. Lubię głównie klasyczne maseczki, ale czasem dla odmiany używam tych w płachcie. Recenzowana maska wykazuje poprawne działanie, może jeszcze kiedyś się na nią zdecyduję.
    Zalety:
    • + płachta jest wytrzymała, łatwo się ją rozkłada i umieszcza na twarzy
    • + zapach przyjemny, świeży, kojarzy się z oczyszczaniem
    • + przyjemna żelowa esencja
    • + krótki czas trzymania na twarzy: 5 minut
    • + nie szczypie, nie podrażnia
    • + po zdjęciu cera jest odświeżona, wyciszona
    • + lekko lepka warstwa szybko się wchłania
    • + nie zapchała
    • + Skład: niacynamid, ekstrakty z jarmużu i wrąkoty azjatyckiej, niekontrowersyjne konserwanty
    Wady:
    • - skład: mikropalstik

20 osób uznało tą opinię za pomocną
    EliMia
    20 marca 2021 o 9:28
    4 / 5
    Maska na tkaninie detoksykująca.
    Na przetestowanie tej maski nie mogłam się doczekać najbardziej, z racji tego że mam mieszaną skórę, która uwielbia wszelkie detoksykujące produkty. Tkanina idealnie przylega do twarzy, ma odpowiednie otwory na oczy i usta. Nie zsuwa się ani nie odkleja podczas stosowania. Ma bardzo przyjemny, orzeźwiający zapach. Produkt trzymałam na twarzy tak jak zaleca producent. Działa bardzo dobrze - usuwa nadmiar sebum oraz matuje. Problem natomiast miałam z filmem, który został po zdjęciu tkaniny, był on lepki i bardzo długo nie chciał się wchłonąć.

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    Em98135
    13 marca 2024 o 19:25
    3 / 5
    Nawilża, cera błyszcząca ale niestety uczula
    Forma wycięcia maseczki super dopasowana, płachta miękka, przyjemna w dotyku. Zapach zawartości ładny. Skóra oczyszczona i ściągnięta. Bardzo mi się spodobała, gdyby nie fakt, że po 3 minutach wyszły mnie dwie czerwone plamy na brodzie i policzku. Więc drugi raz nie kupię.
    Zalety:
    • Zapach
    • Materiał płachty
    • Skóra oczyszczona, nawilżona
    Wady:
    • Uczula

kaasiowaa
    24 marca 2023 o 11:23
    ****
    Mam cerę mieszaną i maseczka jej podpasowała. Ma baardzo mocny zapach, który na początku mnie odrzucił, ale spróbowałam mimo to. Zrobiłam ją wieczorem przed kąpielą (umyłam tylko twarz). Trzymałam ją chwilę dłużej niż zaleca producent, potem wykonałam delikatny masaż i zmyłam pozostałości samą letnią wodą, a następnie użyłam serum nawilżającego i kremu, bo przez wspomniany już zapach i uczucie, jakie dawała mi maseczka po nałożeniu bałam się, że mnie podrażni, ale nic takiego się nie stało. Rano cera była nawilżona i świeciła się mniej niż zwykle, czyli maseczka spełniła obietnice producenta. Skóra była uspokojona. Polecam spróbować, ale uczulam na zapach, jest baardzo silny i dla mnie niezbyt przyjemny.
    Kupił/a w:Drogeria Super-Pharm

ClaireStyle
    1 marca 2023 o 18:56
    5 / 5
    Skutecznie oczyszcza i odświeża!
    Garnier Skin Naturals detoksykująca ampułka w masce na tkaninie to idealna propozycja dla cery tłustej, mieszanej i problematycznej. Dużą zaletą produktu jest szybkość działania - efekty widoczne są już po pierwszym użyciu! Produkt występuje w formie lekkiej, mocno nasączonej płachty (pozostałą w opakowaniu esencję warto wmasować w szyję i dekolt). Maska dobrze dopasowuje się i przylega do skóry, dzięki czemu jej aplikacja jest prosta i przyjemna. Skoncentrowana formuła wzbogacona o ekstrakt z jarmużu i niacynamidem doskonale oczyszcza, odświeża i wygładza skórę. Od razu po ściągnięciu maski cera staje się wyraźnie odżywiona i ukojona. To jednak nie wszystko! Systematyczne stosowanie maski reguluje nadmierne wydzielanie sebum, tym samym - zmniejsza widoczność porów. Produkt nie uczula, nie podrażnia, ani nie przesusza. Dodatkowy plus za przystępną cenę. Polecam!
    Używa produktu od:kilka miesięcy

intermanka
    6 listopada 2022 o 13:45
    Ciekawa
    Zaciekawiła mnie ta maseczka w płachcie bo jest dedykowana dla cery mieszanej czyli akurat dla mnie :) W składzie ma ekstrakty z owoców, warzyw, niacynamid i witaminę B3. Producent określą ją jako ampułka w formie maseczki :) Płachta jest klasyczna, aksamitna w dotyku, cienka ale wytrzymała. Podoba mi się jej skrojenie bo otwory na oczy są małe dzięki czemu płachta zachodzi na obszar pod oczami - lubię kiedy się tak dzieje, gdyż mam bzika na punkcie pielęgnacji właśnie tej okolicy ;) Maseczka bardzo dobrze trzyma się twarzy, dobrze przylega, jest mocno nasączona ale nie spływa ze skóry. Formuła jak i tkanina są wegańskie. Choć producent deklaruje, że wystarczy ją trzymać 5 minut to ja trzymałam ją ok 15 i po tym czasie płachta nadal była mokra, a na twarzy zostało sporo esensji. Mały minus za to, że esensja nieco się klei - nawet po wchłonięciu. Moja mieszana cera bardzo dobrze na nią zareagowała, była nawilżona, miękka, naturalnie rozświetlona, a pory zdawały się być zwężone. Nie wzmogła wydzielania sebum - nawet nieco w drugą stronę. Na promocjach można ja kupić poniżej 10 zł. Dla mnie fajna propozycja i z chęcią do niej wrócę :)
    Zalety:
    • Działanie
    • Płachta
    • Cena
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    Zoe_Zebra
    2 października 2022 o 14:28
    4 / 5
    Przyzwoita i dobrze nasączona maseczka w płachcie
    Detoksykującą maseczkę w płachcie z niacynamidem i ekstraktem z jarmużu z serii Skin Naturals od Garnier otrzymałam w wizażowej paczce dla recenzentki miesiąca. Bardzo dziękuję redakcji Wizaż.pl za to wyróżnienie :) A że maseczki w płachcie bardzo lubię i często po nie sięgam, więc bardzo mnie ten fakt ucieszył. Produkt nazwany został przez producenta ampułką w masce na tkaninie. Dedykowany jest właścicielom cery tłustej lub mieszanej i ma za zadanie oczyścić skórę z nadmiaru sebum oraz przywrócić jej równowagę. Przeważnie maseczki tkaninowe należy trzymać ok. 15-20 minut, w tym jednak przypadku producent twierdzi, że 5 minut tête-à-tête z maseczką wystarczy. Opakowanie jest standardowe, jak dla masek w płachcie, czyli plastikowa saszetka. Jest wygodne, łatwo wyciągnąć z niego produkt. Zaaplikowałam maseczkę na oczyszczoną uprzednio skórę twarzy. Produkt jest bardzo mocno nasączony esencją, co oczywiście oceniam na plus. Jeśli chodzi o wymiar płachty, jest ona trochę niewymiarowa- na brodzie za duża, a miejsca na oczy są wycięte trochę za blisko nosa. Mam standardowe oczy, nie są ani zbyt daleko, ani zbyt blisko nosa, a wycięcia były troszkę za blisko nosa, albo po prostu były za małe. Nigdy dotąd nie miałam takiego problemu z wycięciami, więc stwierdziłam, że warto to odnotować. Produkt trzymałam na skórze regulaminowe 5 minut, po tym czasie pozostałość esencji wklepałam w skórę. Efektem było przede wszystkim ładne zmatowienie cery, które utrzymywało się do następnego dnia. Poza tym cera wyglądała promiennie. Nie zauważyłam zaczerwienień, czy innych niepożądanych reakcji po zdjęciu maseczki. Nie zauważyłam, aby maseczka przywróciła równowagę mojej skórze, domyślam się jednak, że jej jednorazowe użycie nie wystarczy i należałoby korzystać z niej regularnie, by zauważyć efekty. Mankamentem produktu jest według mnie jego zapach, który określiłabym jako kosmetyczno-chemiczny. Bardzo mi nie odpowiadał, choć nie był mocno intensywny i po ok. minucie przestałam zwracać na niego uwagę. Krótki rekonesans na stronach internetowych wykazał, że maseczkę można nabyć w wielu sklepach i drogeriach, stacjonarnie i w internecie za kwotę 10-14 zł, w zależności od sklepu. Jest to według mnie górna granica średniej półki cenowej dla tego typu produktów. Nauczyłam się jednak już dawno, że nie zawsze należy sugerować się ceną, bowiem produkt kupiony za 5 zł może okazać się lepszy wyborem, niż ten za wyższą cenę. Reasumując- maseczka jest przyzwoita i dobrze nasączona, przyjemnie się z niej korzysta i pozostawia skórę w dobrej kondycji. Warto ją wypróbować.

14 osób uznało tą opinię za pomocną
    Aneta_Ch
    8 sierpnia 2022 o 14:38
    Udana maseczka
    W ostatnim czasie maski w płachcie nie mają u mnie brania. Jakoś tak lepiej mi sięgać po te klasyczne i zmyć je po 15 minutach lub w klepać. Nie oznacza to jednak, że zostały przeze mnie zapomniane, co to to nie :) Mam cerę suchą i wrażliwą. Zależy mi więc na maskach o intensywnym działaniu nawilżającym i regenerującym. Maska/ampułka na tkaninie z Garnier to 5-minutowy zabieg skierowany głównie do cer tłustych i mieszanych, ale chciałam ją wypróbować na mojej suchej, ponieważ w obietnicach jest zawarta informacja o działaniu detoksykującym a ja mam ostatnio kapryśną cerę z kilkoma intruzami, których chcę się pozbyć. Zawiera niacynamid (witaminę B3) oraz ekstrakt z jarmużu, które mają wspomóc cerę w jej oczyszczaniu. Po jednym użyciu miałam ochotę na więcej, bo zadziałała na moją skórę bardzo dobrze i tak zużyłam kilka opakowań :) Tak jak Producent zalecał nakładałam maskę na oczyszczoną skórę (stonizowaną i wypeelingowaną), po czym trzymałam 5 minut. Po tym czasie zdjęłam tkaninę i wklepałam. Jaki był efekt? Wygładzona, miękka i przyjemna w dotyku skóra, bez wysuszenia czy uczucia ściągnięcia. Nazwałabym, że maseczka ma działanie komfortowo regulujące ilość wytwarzanego sebum, nie miałam wrażenia, że robi mi się tępy, suchy mat, cera nie straciła na nawilżeniu a na pewno w kwestii redukcji niedoskonałości prezentowała się lepiej. Z kwestii technicznych dodam, że tkanina była dobrze wycięta, bez problemu dopasowywała się do twarzy, nie zsuwała się, nie gniotła. Koncentrat, którym była nasączona miał piękny, świeży zapach, który umilał zabieg a jego ilość była odpowiednia. Maseczka kosztuje w granicach 9-10zł i w mojej ocenie jest to dobre przełożenie ceny do jakości, bo korzyści dla skóry dostrzegam. No i sam zabieg - krótki a równie efektywny, doceniam oszczędność czasu. Nie mam większych zastrzeżeń do tego produktu, polecam :-)
    Zalety:
    • + tkanina, która dobrze dopasowuje się do skóry i nie przemieszcza w trakcie zabiegu
    • + krótki czas trzymania maski a równie efektywny
    • + cera po użyciu jest miękka i wygładzona
    • + pomaga redukować niedoskonałości i reguluje ilość wydzielanego sebum bez wysuszenia czy tępego matu
    • + ładnie pachnie
    • + dobre przełożenie ceny do jakości

10 osób uznało tą opinię za pomocną
    maladaga
    15 maja 2022 o 16:59
    4 / 5
    Nie mam do niej większych zastrzeżeń
    Nie jestem fanką masek w płachcie i używam ich tylko wtedy gdy mi się trafi w prezencie . Oczywiście nie mam nic do ich działania ale bardzo mnie denerwuje forma aplikacji - płachta na twarzy mnie po prostu wnerwia . Ale wiem , że są czasem tak świetne maski np Mediheal dla których warto się przemęczyć . Ta konkretna jest dedykowana akurat cerze mieszanej , taką właśnie posiadam więc postanowiłam przetestować . I jest całkiem fajna . Ale i tak zakupu nie ponowię - wolę maseczki kremowe :D. Opakowanie estetyczne i funkcjonalne . Saszetka jest wstępnie nacięta wiec możemy ją otworzyć bez posiłkowania się nożyczkami . Na opakowaniu znajdziemy również dokładny opis działania maseczki jak i zalecany czas trzymania jej na twarzy . Tutaj było 5 minut ale ja wydłużyłam ten czas do około 10 . Nie miałam problemu z wyjęciem płachty z opakowania .Mój egzemplarz był nasączony dość mocno i troszkę z tej płachty jednak kapało. Chwilkę mi również zajęło jej rozłożenie - ale jestem posiadaczką mega długich paznokci więc zacznie czynie to ostrożnie co by nic nie podrzeć . Oczywiście jak każda płachta bo u mnie to normalne miałam problem by ją dopasować . Na otworki na usta i oczy nie narzekam ale musiałam ją troszkę pozawijać i na czole i w okolicy żuchwy i jeszcze w okolicy brody . Zawsze tak jest , chyba jestem jakaś nie do końca wymiarowa czy coś . Ale jak już się napociłam by sobie ją nałożyć to było ok - płachta dość miękka , z twarzy się nie zsuwała . Po tych około 10 minutach w okolicach czoła i policzków była już prawie całkiem sucha . Ze zdjęciem płachty nie miałam żadnych problemów . Dodam jeszcze , że formuła którą nasączona jest maska ma żelową konsystencję , jest transparentna i całkiem przyjemnie pachnie - tak dość świeżo . A sam zapach jest delikatny i dość szybko wietrzeje . Po zdjęciu maski resztki formuły wmasowałam standardowo w szyje i dekolt. Irytowało mnie w niej to , że pierwsze chwile po zdjęciu twarz była lepka może nie przesadnie ale dało się to odczuć i mi to nie pasowało . Ale po kilku minutach gdy już się wszystko wchłonęło było całkiem spoko. Twarz była przyjemnie wygładzona , świetnie zmatowania a przy okazji delikatnie nawilżona . Efekt zmatowienia utrzymywał się u mnie już do końca dnia co bardzo mi pasowało - szczególnie jeśli chodzi o strefę T . Co do jakiegoś wyrównania kolorytu czy ogólnego szeroko pojętego '' detoxu '' dla skóry to nie zauważyłam nic . Ale jako taka stabilizująca maska dla cer tłustych i mieszanych jest całkiem spoko . Jest to wizażowy hit dlatego nie będę zaskoczona jeśli więcej osób będzie chciało ten produkt poznać . I w sumie dobrze . To nie jest zła maska . A dla cer mieszanych to już w ogóle bardzo fajny dodatek do pielęgnacji . Gdybym była fanką masek w płachcie to z pewnością bym do niej wróciła . Godna uwagi jest .
    Zalety:
    • Przyjemny zapach
    • płachta odpowiednio nasączona
    • świetnie matuje
    • delikatnie nawilża i wygładza
    • zmiękcza twarz
    Wady:
    • płachta dla mnie była za duża i musiałam się troszkę pomęczyć by ją dopasować
    • nie zauważyłam wyrównania kolorytu

16 osób uznało tą opinię za pomocną
    Anusia490
    1 maja 2022 o 13:19
    5 / 5
    Jest to moja kolejna już skoncentrowana maska w płachcie od Garniera, której byłam niezwykle ciekawa, bo maseczka z arbuzem sprawdziła się u mnie fenomenalnie. Dostałam ją w prezencie i bardzo się ucieszyłam, gdyż jest idealnie dopasowana do typu mojej cery i z sukcesem stała się stałym elementem mojej pielęgnacyjnej rutyny. Maseczka jest świetnie nasączona płynną, lekko żelową esencją, wyrównuje koloryt, wygładza i zmniejsza ilość wydzielanego sebum. to maseczka wpisująca się fenomenalnie w potrzeby mojej skóry. OPAKOWANIE Opakowanie jest bardzo ładne pod względem graficznym. Jest to typowa saszetka z ilustracją przedstawiającą ampułkę z zielonym płynem, na dole mamy też wizualizację maski oraz wypunktowane najważniejsze cechy kosmetyku. Dużym plusem są napisy oraz opis w języku polskim wraz z ilustracjami pokazującymi krok po kroku wszystkie etapy zabiegu. Opakowanie posiada zaznaczoną i lekko wyciętą część za którą należy pociągnąć przy otwieraniu. Przy tej czynności nie ma żadnych problemów, wystarczy lekko pociągnąć a opakowanie się rozdziera w odpowiednim miejscu. Opakowanie jest praktyczne i funkcjonalne. MASECZKA Maseczki w płachcie to obecnie mój ulubiony element pielęgnacji i z ciekawością sięgam po kolejne warianty szukając perełek i ta maseczka jest jedną z nich. po zużyciu 2 opakowań wiem, że będę do niej wracała regularnie. Wpisuje się ona idealnie w potrzeby mojej mieszanej cery: z jednej strony reguluje wydzielanie sebum a z drugiej świetnie nawilża i wygładza. Mam więc tutaj stonizowaną, odświeżoną i zmatowioną strefę T a zarazem nawilżoną, odżywioną - dwie pieczenie na jednym ogniu, super! Płachta jest dosyć delikatna, wykonana z miękkiego materiału, złożona w kwadrat, należy być ostrożnym przy jej rozkładaniu, choć mimo wszystko wytrzymała. Jeśli chodzi o grubość materiału, to jest minimalnie grubsza niż azjatyckie płachty, ale materiał jest nadal przyjemny dla skóry. Co jest najbardziej zaskakujące – płachta nie ma praktycznie żadnych wycięć po bokach ułatwiających dopasowanie, jedynie wycięcia to te na oczy oraz nos i dwa w okolicach brody. Na początku obawiałam się, że będzie ją trudno dopasować, ale nic bardziej mylnego. Materiał jest na tyle elastyczny, że bez problemu dopasowuje się do naszych indywidualnych rysów twarzy, w kilku miejscach leciutko jedynie zagięłam płachtę (czoło i broda), poza tym leżała idealnie, jedynie otwory na oczy były trochę za małe i obniża to komfort noszenia. Miałam wrażenie, że płachta jest za mała, bo nie pokrywała policzków w całości, przy skroniach pozostał spory obszar nieobjęty maską. Maska jest bardzo obficie nasączona żelową, gęstą esencją, część pozostaje nawet w opakowaniu i można ją później zużyć na szyję i dekolt. Ma ona przyjemny, orzeźwiający zapach, trochę przypomina mi jarmuż będący składnikiem aktywnym maski, jednak nie jest to do końca to. Plusem jest to,. że daje lekkie uczucie świeżości oraz chłodzenia. Maseczkę pozostawiamy na nieco dłużej niż zalecane 5 minut , gdyż po 5 minutach większość esencji była jeszcze na płachcie. Było to ok. 10 minut, chciałam po prostu wykorzystać cały potencjał esencji. Następnie zdjęłam a resztę esencji wmasowałam w szyję i dekolt. Po całym zabiegu skóra była jeszcze lekko mokra, ale po chwili praktycznie całość esencji się wchłania pozostawiając jedynie cieniutką warstewkę ochronną, która nie jest lepka a przyjemnie wygładzająca i otulała skórę. Co z efektami? Jak już wcześniej wspomniałam skóra po użyciu tej maseczki jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku, ukojona, widocznie wygładzona i intensywnie nawilżona, promienna i wygląda zdrowo. Jej koloryt jest wyrównany a skóra dłużej zachowuje matowość (oceniam to po kolejnym dniu, gdyż makijaż zdecydowanie dłużej się trzymał a skóra nie przetłuszczała się tak bardzo jak zawsze). Dla mnie maseczka działa dokładnie tak jak obiecuje nam to producent. Jestem w pełni zadowolona z działania tej maski i na pewno wrócę do niej. Minusem może być jedynie dość wysoka cena jak na jednorazowy zabieg. PLUSY: + przyjemny zapach + całkiem dobrze wycięta płachta + praktyczne opakowanie + świetnie koi, nawilża, wyrównuje koloryt, odświeża i wygładza + łatwa aplikacja + płachta jest obficie nasączona + całkiem dobry skład MINUSY dość wysoka cena regularna

12 osób uznało tą opinię za pomocną
    Xmarczik
    14 lutego 2022 o 11:17
    Bardzo fajna, szybka maseczka
    Mam cerę normalną w kierunku suchej z niedoskonałościami. Czułam że moja cera potrzebuje już detoxu dlatego też postanowiłam przetestować tę maseczkę. Bardzo duży plus za małe (w porównaniu do innych masek) opakowanie. W środku mamy złożoną płachtę, nasączoną esencją która ma bardzo delikatny zapach. Po nałożeniu maski na twarz nic nam nie skapuje na szyję, maska trzyma się idealnie, otwory na usta i oczy mają idealne rozmiary. Byłam zaskoczona że trzeba ją trzymać tylko 5 minut, ponieważ inne maski zazwyczaj trzeba trzymać 15-20 minut. Ale faktycznie, po 5 minutach było widać że cera odzyskała blask. Po zdjęciu maski na cerze była wyczuwalna lepka warstwa, ale można ją zmyć wodą. Esencja która została w opakowaniu posłużyła mi za jakiś czas jako serum. Jest to też fajna opcja dla osób które chcą poprawić wygląd swojej cery nie poświęcając dużo czasu. Z wielką chęcią wypróbuje kolejne opcje z tej serii. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona tym produktem.
    Używa produktu od:2 tygodnie

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    Buniat
    19 września 2021 o 12:58
    Świetna maseczka
    Maseczka ma bardzo dobrze wycięte otwory, które dobrze pasują do kształtu moje twarzy. W trakcie zabiegu, mimo bardzo porządnego nawilżenia, nic z niej nie kapie. Po zalecanym czasie, 5 minut, maseczkę zdjęłam z twarzy, a resztki serum wklepałam. W odróżnieniu od poprzednich maseczek w ampułce, po tej maseczce skóra się nie kleiła. Po zastosowaniu tej maseczki zauważyła lepszy wygląd skóry, bardziej taki świeży i promienny. Skóra była też zmatowiona. Generalnie całkiem porządna maseczka, którą Wam mogę polecić. Zastosowałam wszystkie 3 ampułki i po tej skóra mi się nie kleiła.

Agus0000
    3 sierpnia 2021 o 15:46
    Genialna. :)
    Maseczka jest idealnie nasączona, nic z nich nie kapie oraz nie spływa po szyi. Ma bardzo dobrze wyprofilowane wycięcia na oczy, nos oraz usta. Posiada przyjemny, delikatny zapach, który pomaga się zrelaksować. Chociaż muszę się przyznać, że byłam zdziwiona jak przeczytałam, że trzyma się ją na twarzy tylko 5 min (przecież zawsze maseczki potrzebowały 15-20 min, żeby zadziałały), ale faktycznie po tak krótkim czasie efekty były widoczne. Po zdjęciu ampułki detoksykującej moja mieszana cera była świeża, promienna, zmatowiona, a wydzielanie sebum ograniczone. Niestety maseczka zostawiły delikatnie lepką warstwę, ale nie przeszkadzało mi to za bardzo.
    Zalety:
    • + idealnie nasączona
    • + dobrze wyprofilowana
    • + delikatny zapach
    • + ekspresowa
    • + świeża, promienna, zmatowiona skóra
    Wady:
    • - pozostawia delikatnie lepką warstwę

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    _inga
    4 kwietnia 2021 o 12:50
    4 / 5
    Detoksykująca maseczka na tkaninie z ekstraktem z jarmużu i niacynamidem, Skin Naturals, Garnier
    Maskę w płachcie kupiłam w jednej z Drogerii internetowych, cena za jedno opakowanie około 9 zł Zużyłam 3 opakowania stosował raz na około 10 dni, maskę nakładałam na około 8-10 minut działanie na pewno lepsze niż maseczki ujędrniającej z ekstraktem z arbuza i kwasem hialuronowym z tej samej serii. Maska przeznaczona jest do skóry tłustej i problematycznej ja mam cerę mieszaną i muszę stwierdzić że stosowanie tej maseczki zmniejszyło przetłuszczanie się skóry w strefie T Maseczka dobrze oczyszcza skórę, nie uczula, nie podrażnia. Płachta odpowiednio nasączona nie za dużo nie za mało tak w sam raz. Po zdjęciu płachty skóra jest lepka konieczne jest zmycie nadmiaru kosmetyku i oczyszczenie twarzy. Maska ogólnie nie jest zła ale nie wiem czy jeszcze do niej wrócę.
    Zalety:
    • - dobrze oczyszcza
    • - redukuje przetłuszczanie skóry w strefie T
    • - łatwa aplikacja
    • - szybki efekt
    • - odpowiednie nasączenie tkaniny
    Wady:
    • - zapach
    • - lepkość skóry
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

12 osób uznało tą opinię za pomocną
    Skubka
    25 marca 2021 o 10:45
    Ciekawy produkt
    Maska pięknie pachnie. Uwielbiam ten zapach. Lubię też maski w płachcie co dodatkowo uprzyjemnia stosowanie. Dla mojej mieszanej skóry idealna. Płachta idealnie nasączona produktem.
    Zalety:
    • zapach,
    • forma produktu (płachta)
    Wady:
    • brak

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Lolka9191
    24 marca 2021 o 18:07
    Świetna.
    Bardzo fajny produkt. Wygodna w aplikacji forma nakładania. Zapach bardzo przyjemny. Nie uczula i podrażnia wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry. Opakowanie również wygodne do otwierania.

Karolinex1400
    23 marca 2021 o 8:51
    3 / 5
    Nie kupię jej
    Maseczka pozostawia lepką warstwę, produkt ścieka z płachty bardzo mocno, jedynym plusem jest zapach.. Efektu jakiegoś wielkiego nie zauważyłam. Odpuszczę sobie ponowny zakup, ponieważ ona była najbardziej lepka z tych trzech.

Produkty podobne