Garnier, Moisture + Fresh Look, Eye Tissue Mask [SkinActive, Hydra Bomb Eye Cloth Mask Orange] (Energetyzująca maska pod oczy `Sok z pomarańczy i kwas hialuronowy`)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Maska na okolice oczu dla kobiet poszukujących pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu - Moisture+ Fresh Look Maska pod oczy Pomarańcza. Przeznaczona dla skóry suchej, zmęczonej, z pierwszymi oznakami starzenia. Formuła wzbogacona o sok z pomarańczy i pochodną kwasu hialuronowego nawilża skórę i wygładza zmarszczki. Stworzona z materiału, który jest łatwy w nakładaniu i zdejmowaniu. Nie wymaga spłukiwania.

nawilżające, liftingujące, wygładzające, ujędrniające
w saszetce
materiałowa / w płatach
materiałowe/w płatach
sucha, mieszana

orzeźwiająca terapia dla skóry pod oczami

Garnier Moisture + Fresh Look Eye Tissue Mask to orzeźwiająca terapia dla skóry pod oczami. Nasączona sokiem z pomarańczy i pochodną kwasu hialuronowego, maska intensywnie nawilża, redukując oznaki zmęczenia.

Idealnie dopasowuje się do kształtu oczu, co zwiększa efektywność. Sok z pomarańczy dodaje energetyzującego zapachu, co sprawia, że aplikacja staje się przyjemnością.

Szybki czas działania to plus dla zabiegów ekspresowych. Opakowanie jest higieniczne, ale pewnie niektórzy mogą uważać, że zawartość płachty jest zbyt obfita. Mi to akurat bardzo odpowiada. Mimo to, Garnier Eye Tissue Mask to świetny wybór dla tych, którzy pragną odświeżenia i nawilżenia skóry pod oczami.

Wykorzystała: kilka próbek

Bardzo fajny produkt

Płatki pod oczy umieszczone zostały w prostej saszetce, która bez problemu się otwiera.
Płatki bardzo dobrze trzymają sie na skórze, nie odklejają się i nie zsuwają. Mają ładny i przyjemny zapach. Nie uczuliły mnie, nie podrażnił skóry oraz nie wysuszyły jej.
Kosmetyk bardzo przypadł mi do gustu.
Skóra pod oczami po aplikacji była wyraźnie napięta, nawilżona, gładka i miękka.
Skóra była rozświetlona, wory i cienie pod oczami zostały zniwelowane.
Nie zauważyłam spłycenia zmarszczek, ale myślę że przy regularnym stosowaniu produkt sobie z tym poradzi.

Zdecydowanie polecam :)

Bardzo fajne płatki dla zmęczonej skóry pod oczami!!!

Płatki pod oczy to zdecydowanie dla mnie największy pielęgnacyjny must have! Uwielbiam stosować je przy każdej możliwej okazji.

Dla osób, którym zdarzają się dni „w biegu”, a podkrążone oczy mówią swoje, napewno jest to coś co przyniesie ulgę i złagodzi cienie pod oczami. Nie mówię tutaj o totalnej eliminacji, bo niestety ciężko by to było możliwe, ale o pielęgnacyjnej pomocy. Ciebie pod oczami, szara skóra i zmęczenie potrafi dać się mocno we znaki. Odbija się to na wyglądzie naszej cery. Dlatego w takie dni płatki pod oczy są dla mnie zbawieniem.

Płatki pod oczy od Garnier sprawdziły się idealnie:
- Są dosyć mocno nasączone produktem
- Działają nawilżająco
- Mają delikatny, pomarańczowy zapach
- po zastosowaniu skóra pod oczami jest nawilżona, wygładzona i wygląda przede wszystkim lepiej i zdrowiej.

Jedynie co to pozostanę najwierniejszą fanką płatków hydrożelowych, bo one dają mi największe ukojenie, ale te sprawdziły się również rewelacyjnie.

Działanie pielęgnacyjne i relaksujące w jednym

Płatki znajdują się w saszetce bardzo dużych rozmiarów jak na produkt jednorazowego użytku. Chyba po prostu trzeba było gdzieś umieścić te wszystkie napisy w wielu językach - innego wytłumaczenia nie widzę. Na szczęście bardzo łatwo otworzyć opakowanie bez pomocy nożyczek. Jeśli chodzi o zapach, gdzieś tam w tle wyczuwam cytrusy, ale na pierwszy plan wybija się taki typowy kosmetyczny zapach. Woń ani nie zachwyca, ani nie odpycha.

Płatki są w kolorze białym. Są to największe płatki, jakie miałam - pokrywają naprawdę duży obszar skóry. Zostały wykonane z miękkiego materiału, z jakiego robi się maski w płachcie. Zostały one wyposażone w folię ochronną, dzięki czemu nie są sklejone i łatwo je rozłożyć. Są nasączone przezroczystą, lekko żelową esencją w fenomenalnym stopniu - właściwie mokre, ale nie ociekają. Dzięki temu mogłam pozwolić sobie na aż półgodzinną aplikację. W dodatku w saszetce zostało tyle serum, że przelałam je sobie do słoiczka, aby podtrzymać efekty stosowania kolejnego dnia. Ich dopasowanie nie sprawia problemów, nie przesuwają się ani nie spadają. Mimo że nie włożyłam ich do lodówki, całkiem intensywnie chłodzą podczas zabiegu. Jest to ogromny plus, ponieważ przynosi ulgę i relaksuje. W trakcie aplikacji nie wystąpiło żadne szczypanie, pieczenie czy łzawienie, co wcale nie jest normą w przypadku posiadaczki wrażliwych oczu.

Po usunięciu płatków nie zostaje tłusta powłoka, tylko ledwo wyczuwalna, ochronna warstewka. Skóra pod oczami została dobrze nawilżona. Stała się tak gładka i mięciutka, że mogłabym jej ciągle dotykać. Mam wręcz wrażenie, jakby zyskała odrobinę na grubości. W dodatku jest zauważalnie bardziej napięta. Płatki pomagają uporać się z poranną opuchlizną, nie poradziły sobie jedynie z cieniami. Natomiast przy tylu zaletach jestem w stanie im to wybaczyć.

Dla mnie brak efektów stosowania

Pierwsze opakowanie płatków pod oczy dostałam od przyjaciółki za co bardzo jej dziękuję – zawsze lubię otrzymywać w prezencie kosmetyki :) Następne dwa kupiłam już sama na promocji w Rossmannie (chyba za 8 PLN). Niestety, pomimo kilku podejść nie jestem z nich zadowolona.

Płatki zamknięto w standardowej, jednorazowej saszetce z rozcięciami ułatwiającymi otwarcie. Po otworzeniu doznałam pierwszego zgrzytu, ponieważ płatki zwijały się i rolowały zanim udało mi się je wydobyć. Tylko przy trzecim opakowaniu nie miałam problemu z ich wyciągnięciem. Po krótkiej walce moim oczom ukazały się bardzo duże, dobrze nasączone esencją płachty z dość cienkiej tkaniny. Ich rozmiar był dla mnie zaskoczeniem, ponieważ zakryłam nimi górną część nosa i dość spory fragment skóry pod oczami (zahaczyłam nawet o górną linię trądziku na policzkach) oraz skroni! Dla jednych nie będzie to problem, ale ja akurat lubię nakładać płatki równocześnie z maścią na trądzik i wolałabym, aby żadna płachta jej nie przykrywała (boję się podrażnień lub niwelowania działania). Płatki trzymałam na skórze 15 minut. I tutaj rozczarowanie – nieschłodzone płatki uporczywie zjeżdżały spod oczu, do tego stopnia, iż musiałam się położyć! Na szczęście problem znikał, gdy przed użyciem trzymałam produkt w lodówce, dlatego kolejne stosowania były już wygodniejsze.

Dodam jeszcze, że w opakowaniu zawsze znajdowało się bardzo dużo esencji, którą obficie pokrywałam szyję oraz dekolt.

A jakie efekty zaobserwowałam? Producent obiecuje intensywne nawilżenie oraz zmniejszenie widoczności worków i cieni pod oczami. No cóż, ja nie zaobserwowałam żadnych większych zmian oprócz schłodzenia skóry pod oczami, co zmniejszyło napięcie spowodowane niewyspaniem. Także nic, co mogłoby sprawić, aby moja skóra stałą się zdrowsza i bardziej promienna.

Czy wrócę do tych płatków? Nie. Efekt schłodzenia mogę uzyskać innymi metodami albo tańszym produktem. Za regularną cenę 10 PLN oczekiwałabym już czegoś znacznie lepszego.

Przydatny produkt w niskiej cenie

Płatki wrzuciłam do koszyka podczas zakupów w Rossmannie, przyciągnęły mnie swoim opakowaniem. W środku otrzymałam dwa płatki pod oczy, bardzo mocno nasączone esencją. Muszę przyznać że idealnie wycięte, łatwo było dopasować je do moich powiek. Nie ruszały się, ani nie podrażniły mojej skóry. Po zdjęciu skóra okolic oczu stała się nawilżona i rozświetlona i to jest taki efekt, jakiego oczekuje od tego typu produktów.

Chłodzą, łagodzą i rozpromieniają

Kupiłam dwa opakowania w niskiej cenie w holenderskiej drogerii. Zdecydowanie bardziej wolę maseczki na całą twarz, ale i po takie "częściowe" też zdarza mi się sięgać. Nie oczekiwałam cudów, ale płatki okazały się w porządku. Są bardzo mocno nasączone esencję, w ogóle nie zdążyły wyschnąć podczas prawie półgodzinnej aplikacji. Chłodziły przez jej cały czas, ale też i po zdjęciu. Skóra pod oczami była świeższa, bardziej promienna i ukojona. Raczej więcej po nie nie sięgnę, ale nie były złe.

Nie robią NIC.

Zakupiłam te płatki na tzw. spontanie - przy okazji większych zakupów w Rossie wrzuciłam do koszyka dwie saszetki tego cuda, licząc, że pomogą mi się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy i ''dodadzą mi energii'' (w końcu to ''energetyzująca maska pod oczy'', prawda? ;)).
Niestety, jestem cholernie zawiedziona - w mojej opinii te płatki nie robią absolutnie nic!

ZALETY:
+ Urocze opakowanie - małe, zgrabne i po prostu ładne ;). Z łatwością otworzymy je bez pomocy nożyczek - a to plus.
+ Płatki są miękkie i duże - nie czuć ich w trakcie noszenia, nie zsuwają się i nie zostawiają brzydkich odgnieceń.
+ Duża ilość esencji - płatki są solidnie nasączone, a prócz tego w samej saszetce zostaje jeszcze trochę płynu.
+ Brak zapachu - albo ja mam upośledzony węch, bo kompletnie nic tam nie wyczuwam ;).
+ Płatki nie podrażniają i nie uczulają.
+ Łatwo dostępne.

WADY:
- ''Rozjaśniają cienie' '- no nie, niestety - a przynajmniej moich cieni nie ruszyły ani trochę.
- ''Zmniejszają worki pod oczami'' - hmm, no też nie! Akurat użyłam ich wtedy, gdy owa lekka opuchlizna wystąpiła (a ostatnio to u mnie rzadkość) - i niestety, ale nic z tym fantem nie zrobiły.
- ''Intensywnie nawilżają'' - coś tam nawilżają, ale na pewno nie intensywnie - aplikacja dobrego kremu po zdjęciu płatków i tak jest jest wymagana, ot co.
- ''-4 C cooling effect'' - no bez przesady, AŻ TAK nie chłodzą! Ten efekt jest naprawdę delikatny, pomimo przechowywania płatków w lodówce, co zresztą zaleca sam producent. Ten efekt jest lekki, niemal niewyczuwalny - dużo lepiej działają w tej materii schłodzone płatki Sunew Med.

Reasumując - jestem zawiedziona i z pewnością nie sięgnę po te płatki ponownie - w mojej opinii nie spełniają one żadnej z obietnic producenta, a płacić za kawałek materiału nasączony nie działającą esencją nie mam zamiaru.
Zostaję przy moich ukochanych płatkach od Sunew Med, zaś Garniera zostawiam grzecznie na półkach drogerii - nie dla mnie on ;).

Przyjemne

Płatki mamy wykonane z tkaniny są one bardzo dużego rozmiaru nawet mi się to podoba są dobrze nasączone esencją dobrze się trzymają przed użyciem je schlodzilam i trzymałam 15 min wedle zaleceń producenta pachną delikatnie cytrusowo co umila czas podczas użycia płatki nie wywołały żadnego dyskomfortu podczas użycia efektem jest nawilżona skóra ładnie rozjasniona dobrze przygotowana pod makijaż spójrzenie wygląda na wypoczete polecam

Nic specjalnego

Liczyłam na to, że te płatki pomogą mi w pozbyciu się porannej opuchlizny z oczu, ale niestety nie poradziły sobie, ale po kolei.

Płatki są dosyć dużych rozmiarów, co ma swoje plusy, bo dzięki temu można zakryć nimi większy obszar pod oczami. Dobrze przylegają, nie zsuwają się. W zasadzie nie mają żadnego zapachu, co mi nie przeszkadza. Trzyma się je w lodówce, dzięki czemu dają przyjemne uczucie chłodu. W saszetce jest jeszcze sporo esencji, którą można dodatkowo wklepać w skórę wokół oczu.

Co do efektów, to w moim przypadku nie były zbyt zauważalne. Opuchlizny nie zmniejszyły wcale. Troszkę rozjaśniły skórę pod oczami oraz delikatnie ją nawilżyły. Generalnie jednak to, na czym mi najbardziej zależało, nie zostało zrealizowane.

Skład jest całkiem niezły. Mógłby być bardziej naturalny, ale naprawdę nie jest źle. Znajdziemy natomiast takie przydatne składniki jak kwas hialuronowy, ekstrakt z zielonej herbaty, gliceryna i rozjaśniający kwas cytrynowy. W moim przypadku płatki nie spowodowały żadnych podrażnień.

Cóż... szukam dalej. ;)

Energetyzujące odświeżenie

Płatki pod oczy z sokiem z pomarańczy i kwasem hialuronowym dorwałam w Lidlu, zazwyczaj nie lubię maseczek w płachtach, jednak nie testowałam jeszcze tego typu maseczki tylko pod oczy, tak więc postanowiłam spróbować. Płatki są dość mocno nasączone żelowym płynem, fajnie schładzają skórę pod oczami, jest to dosyć relaksujące i kojące uczucie. Po zdjęciu płatków skóra jest fajnie odświeżona, nawilżona i schłodzona.

Fajne!

Jako, że bardzo lubię maski i inne gadżety na twarzy musiałam sięgnąć również po te płatki. Tak jak zaleca producent wcześniej trzymałam je w lodówce. Na początku faktycznie było czuć przyjemne ochłodzenie, ale nie za długo, mimo wszystko efekt mi się podobał. Płatki dobrze się nakłada, nie ma problemu z wyciągnięciem z opakowania, a następnie płatki nie ślizgają się, ani nie zjeżdżają z pod oka. Trzymanie ich to czysty relaks i poczucie dbania o siebie. Po zdjęciu, skóra była w lepszym stanie, jędrniejsza i wyglądała lepiej. Skóra była nawilżona, zmarszczki bez zmian, ale jak zawsze tu nie liczyłam na cuda. Worki, opuchlizna były zmniejszone. Z minusów, liczyłam na ładny zapach produktu, a był praktycznie niewyczuwalny. Mimo wszystko polecam.

Zalety:
- chłodzenie (po trzymaniu w lodówce),
- łatwa aplikacja,
- nie zsuwały się,
- lepszy wygląd skóry,
- nawilżenie,
- cena,
- dostępność.

Wady:
- praktycznie nie wyczuwalny zapach,
- zmarszczki bez zmian.