Enough, 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF 50+ PA +++ (Podkład kryjący z peptydami)

Kategoria
Marka
Cena PLN 60.00

Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation wraz z peptydami nie tylko maskuje niedoskonałości, ale także doskonale pielęgnuje skórę z pierwszymi oznakami upływu czasu.
Pozwala spowolnić procesy starzenia i zapobiegać pojawianiu się nowych zmarszczek.
Podkład ma wygodną kremową konsystencję i jest łatwy do nałożenia palcami lub dowolnymi akcesoriami kosmetycznymi.
Na twarzy produkt daje piękne satynowe wykończenie.
Doskonale przylega do skóry, nie wchodzi w pory i nie uwydatnia łuszczenia.

kryjące, nawilżające, ochronne, ujednolicające
SPF >30
fluidy
normalna, sucha, mieszana

Hit

Podkład mieszam z wersją z kolagenem. Opakowanie posiada fajne rozwiazanie higieniczne-pompkę dozująca podkład. Duża pojemnosc. Wysoka ochrona spf. Nawilża. Krycie dla mnie ok.

Fajny, gdy moja cera potrzebuje konkretniejszej nieco 'szpachli' :P

Zacznę może od pojemności, gdyż ta jest naprawdę imponująca jeśli o podkłady chodzi. Plastikowe opakowanie z higienicznym dozownikiem skrywa w sobie ,aż 100 ml fluidu. Osobiście jeszcze nie spotkałam się z taką pojemnością podkładu.

Jako że jestem osobą bladolicą, zdecydowałam się na najjaśniejszy odcień mazidła o nr 13. Jest to ładny, jasny, beżowy kolor,choć dla mojej karnacji mógłby być o pół tonu jaśniejszy. Niemniej jednak odcień ten fajnie wspólgra z moją twarzą, nie odcinając się od szyi jakoś super znacznie, a wręcz stara się do niej dopasować w miarę swych możliwości ;P
Konsystencja produktu jest raczej średnia. Ani lekka, ani super gęsta.Taka pomiędzy. Dobrze rozprowadza się ją na twarzy , ale trzeba uważać z jej ilością , gdyż w nadmiarze włazi w pory, tworzy lekką maskę oraz podkreśla suche skórki cery.

Nie jest to może podkład tak mocno kryjący jak legendarny Dermacol, ale kryje dobrze, więc jedna jego warstwa (przynajmniej w moim przypadku) wystracza do ujednolicenia cery oraz zakrycia drobnych jej niedoskonałosci.
Produkt zostawia na twarzy lekko pudrowe wykończenie i nie do konca jest efekt, który lubię na swojej twarzy. Nakładam go więc jedną warstwą na dobrze nawilżający krem i wtedy prezentuje się naprawdę fajnie. Nie jest to mazidło po które sięgam codziennie, ale w momentach gdy moja cera potrzebuje lepszego krycia oraz ujednolicenia kolorytu i wtedy sprawdza mi się naprawdę dobrze. Nałożony na twarz z umiarem prezentuje się na niej bardzo dobrze aż do wieczornego demakijażu. Mimo iż jest to produkt nieco cięższy nie czuje go na twarzy. Nie ściąga mojej skóry, nie zapycha ani nie uczula.
Ogólnie jestem zadowolona z zakupu. Jest to mój podkład ratunkowy po który sięgam w momentach, gdy moja cera potrzebuje konkretniejszej nieco szpachli ;)
Wspomniana natomiast wcześniej ogromna pojemność mazidła oraz ochrona SPF50+, to kolejne atuty dzięki którym warto recenzowanym się zainteresować:)