Lovely, Camouflage Foundation (Kryjący podkład do twarzy)

Lovely, Camouflage Foundation (Kryjący podkład do twarzy)

Pojemność 1 szt
Cena PLN 22.99

Kremowy podkład do twarzy o wysokim stopniu krycia. Idealnie ukrywa przebarwienia, zaczerwienienia oraz niewielkie niedoskonałości skóry. Zapewnia naturalne wykończenie, pozostawia skórę gładką i matową przez wiele godzin. Jego atutem jest bardzo lekka formuła, która wtapia się w skórę, nie zatyka porów i nie tworzy efektu maski. Podkład dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych.

Cera
Filtry
SPF <15
fluidy

Świetny produkt!

Opis produktu brzmi następująco : "Podkład do twarzy o wysokim stopniu krycia. Pozostawia skórę idealnie gładką i matową przez wiele godzin. Bardzo lekka formuła zapewnia efekt nieskazitelnej cery." - krótko, zwięźle i na temat. Zakupiłam już drugie opakowanie tego produktu i zapewne na tym się nie skończy. Podkład posiada mocne krycie, szybko zastyga więc trzeba z nim sprawnie pracować, najlepiej nakładać go partiami i od razu gąbeczką blędować. Jest wydajny - mała ilość produktu wystarcza aby pokryć całą twarz. Nie jest to produkt, który tworzy efekt second skin, widać, że jest na tej skórze lecz dla mnie to nie jest duża wada, jeśli ktokolwiek ma taki problem polecam nałożyć cienką warstwę. Wybieram go zazwyczaj na wieczorowe wyjścia, gdzie potrzebuję krycia oraz trwałości. Dla mnie do codziennego używania jest po prostu za ciężki. Posiadam odcień 02 nude, ładny wpadający w żółte tony kolor. Konsystencja raczej rzadsza.

• Stosunek jakości do ceny: 4

Ulubiony

Uwielbiam ten podkład. Bardzo dobre krycie już przy bardzo cienkiej warstwie, przez co jest wydajny. Nakładany cienką warstwą utrzymuje się cały dzień, nie ciastkuje się. Jedynie do czego można się przyczepić to mały wybór kolorów, ja niestety muszę korzystać z przyciemniacza, ale mu to wybaczam. Przy cerze suchej nie trzeba go nawet pudrować. Pięknie rozciera się na nim kremowe konturowanie. Szkoda, że stracił jedną ze swoich zalet jaką była cena, teraz tylko na promocje poluje.

Zdecydowany faworyt

To zdecydowanie mój faworyt!
Mam problem z przebarwieniami, ale on z ich zakrywaniem radzi sobie świetnie.
Genialnie mi się z nim współpracuje i na twarzy dobrze wygląda cały dzień. Warto jednak pamiętać o dobrym nawilżeniu przed nałożeniem podkładu, ponieważ lubi podkreślać suche skórki. Używam go już jakieś 3 lata i nie zapowiada się na zmianę

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Kiepski

Mi sie on totalnie nie sprawdził. Ciastkował mi sie, robiła mi sie maska na twarz. Miałam kilka podjesc do niego i za kazdym razem wygladał po prostu zle.

Mój ulubieniec <3

Podkład do twarzy o wysokim stopniu krycia od lovely jest moim ulubieńcem w podkładach,towarzyszy mi już od 4 lat,
świetnie się sprawdza na co dzień,na ważne wyjścia,do pracy oraz jako ratunek na okropny stan cery,mam przebarwienia po trądziku i świetnie sobie z nimi radzi bez nakładania korektora,krycie można budować,ale według mnie jedna warstwa starcza w zupełności.Ma on gęstą konsystencję, szybko się wchłania,ale nie zastyga na wiórek, bardzo przyjemne mi się na nim pracuje bronzer, róż czy rozświetlacz super współgrają z tym podkładam.Cenie w nim to , że nie wysusza i nie podrażnia mojej skóry co zazwyczaj mi się zdarza przy podkładach kryjących, nie tworzy efektu maski, bardziej drugiej zdrowiej skóry.Idealny na każdą porę roku, najbardziej zaskoczyła mnie jesień pomimo deszczu nie spłynął,po dłuższym dystansie przyłożyłam chusteczkę higieniczną, która osaczyła krople deszczu,a podkład został w nienaruszonym stanie.Polecam go każdemu,kto chwali moją cerę lub pyta jaki to podkład mówiąc,,pewnie za miliony,,.Tubka ma fajną grafikę i idzie wycisnąć cały podkład do ostatniej aplikacji.Ma delikatny i przyjemny zapach.Na przestrzeni tych lat zauważyłam, że jego cena wzrosła,ale na promocji można go kupić za +/- 20 zł, uważam, że za 25 g tego podkładu to jeszcze nie majątek , jego normalna cena w Rossmanie na ten moment to 34,99 zł.????

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Super pokrycie

Używałam go przez długi czas i bardzo lubiłam, ale teraz wolę podkłady o średnim lub lekkim kryciu.

Mam najjaśniejszy odcień, który świetnie się stapia z moim odcieniem skory.

Można go kupić w Rossmannie.
Cena: około 35 zł.

• Trwałość: 3
  • Opakowanie: 4

Nie polubiliśmy się

Produkt jest zamknięty w "wyciskanej" tubce. Kupiłam kolor IVORY i uważam, że jest jak najbardziej ok dla jasnych karnacji. Jego konsystencja jest wodnista, rzadka. Produkt jest bezzapachowy. Nie podoba mi się przynajmniej na mnie jak prezentuje się na twarzy. Nie wiem czy to kwestia koloru, może jakbym wybrała odcień jaśniejszy to zmieniłabym swoje nastawienie do tego kosmetyku, bo mam wrażenie, że kolor ciemnieje na mojej skórze. Podkreśla wszystkie linie i załamania na twarzy. Nie podoba mi się efekt jaki po sobie pozostawia. Wydaje mi się, że tworzy efekt maski i nawet ten jasny kolor odcina mi się zbyt od mojego koloru skóry i nie wygląda to ładnie. Dość szybko zastyga na skórze. Może i jego formuła jest lekka ale zbyt sztucznie wygląda na skórze.

Mieszane uczucia

Podkład kupiłam po tym jak jego wspaniałość zalała tik toka. Akurat był na promocji w Rossmanie w całkiem dobrej cenie i postanowiłam zaryzykować.

Po pierwsze, nie podoba mi się fakt, że podkład jest dostępny tylko w trzech odcieniach. Niestety nie trafiłam z kolorem więc musiałam czekać do lata, aż się trochę opalę. I tutaj nie podobał mi się efekt jaki dawał na skórze. No to matowy, no to suchym podkreślał mi wszystkie możliwe załamania.

Podkład często mieszałam z innymi podkładami, które były dla mnie za jasne. Kamuflaż z Lovely fajnie się z nimi łączył i dawał spoko efekt na skórze. Ale dalej miałam wrażenie, że podkład ten jakby z twarzy ściągał całe nawilżenie. Nie wiem jak to nazwać. Ale mam wrażenie, że z czym bym go nie połączyła ten podkład będzie wyglądał sucho. Raczej nie kupię go ponownie. Trwałość jak dla mnie okej

• Wydajność: 3
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Potworna maska

Na plus jest duże krycie. Naprawdę duże. Podkład zastyga. I to chyba tyle z plusów

Po nałożeniu z kilometra widać maskę jaką tworzy. Ujednolica, ale też podkreśla każde załamanie skóry już po chwili. Potwornie wchodzi w zmarszczki. Suche skórki są mocno uwidocznione a wręcz mam wrażenie że podkreślone. Dodatkowo powiedziałabym że wysusza skórę.
Jest nietrwały. Nakładam makijaż rano, oczekuje że na koniec dnia będzie wyglądał jako tako, ten wygląda fatalnie. O ile są podkłady które nawet jak się ścierają wyglądają nieźle tak ten schodzi plamami. Potwornie wygląda jak jest nieświeży. Nie kupię więcej. I też nie polecam. Nie rozumiem zachwytów influencerek na tiktokach i innych mediach (a to spowodowało że skusiłam się na ten podkład)

• Wydajność: 3
  • Trwałość: 3

Taki sobie!

Podkład kupiłam kierując się opinią internautek. Co mogę o nim powiedzieć? Przede wszystkim na plus jest:
+ małe zgrabne poręczne opakowanie,
+kremowa konsystencja,
+ średnie krycie
+ cena.

Jeżeli chodzi o jego minusy to przede wszystkim trzeba wspomnieć tutaj o:
- wchodzeniu w zmarszczki i załamania, przez co uwydatnia nasze niedoskonałości,
- ścieraniu się.

• Opakowanie: 5

Jeden z najlepszych podkładów

Na podkład Lovely trafiłam przez przypadek na promocji w Rossmanie. Skusiła mnie cena oraz opinia pani kasjerki.
Na początku wybrałam kolor najjaśniejszy ( porceline). Pierwsze użycie i szok: wystarczy mała ilość by pokryć cała twarz i szyje. Co do koloru: troszkę jest za jasny ale przy konturowaniu czy to na mokro czy na sucho pięknie się prezentuje - nie wybiela się, a ładni współgra z konturowaniem. Co do krycia - zakrywa niedoskonałości nawet przy cienkiej warstwie. Przy bardziej wymagających "sytuacjach" wystarczy dodatkowa warstwa i wszystko jest schowane. Najważniejszy aspekt tego podkładu to to, że nie zapycha. Pozostawia na buzi lekko lepką warstwę, czym sprawia, że puder lepiej się trzyma. Jest to mój ulubieniec ostatnich miesięcy.

Kryjący podkład

Zachęciła mnie recenzja w internecie i podkład to strzał w 10. Kupiłam najjaśniejszy odcień i pasował idealnie do mojej karnacji. Podkład ma gęsta konsystencję. Jest super kryjący, można nim zamaskować nawet większe niedoskonałości. Wyrównuje koloryt twarzy daje ładny efekt wygładzenie a przy tym wygląda naturalnie. Nie ciemnieje, nie daje efektu maski, nie wysusza skóry. Jak dla mnie numer jeden z drogeryjnych podkładów.