Bell, HYPOAllergenic, Nude & Moist Make-up (Podkład nawilżający z ekstraktem z konopi)

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Hypoalergiczny fluid nawilżająco - odżywczy. Lekki, kremowy podkład z możliwością stopniowania intensywności krycia. Idealnie wyrównuje koloryt cery, tuszuje niedoskonałości oraz oznaki zmęczenia. Formuła zawiera bogaty w witaminy, minerały i antyoksydanty ekstrakt z nasion konopi, który intensywnie nawilża skórę, wspomaga jej elastyczność i poprawia ogólne funkcjonowanie. Dzięki zawartości melaniny chroni przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego emitowanego przez telefony, komputery czy telewizory. Zapobiega starzeniu się skóry.
Produkt jest wegański, przebadany pod kontrolą lekarza dermatologa. Odpowiedni dla osób o cerze wrażliwej, skłonnej do podrażnień.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water) • Cyclopentasiloxane • Cyclohexasiloxane • Glycerin • Betaine • PEG/PPG-18/18 Dimethicone • Disteardimonium Hectorite • Sodium Chloride • Titanium Dioxide (nano) • Stearoyl Inulin • Polysorbate 80 • Mica • Cannabis Sativa Seed Extract • Hydrated Silica • Ethylhexylglycerin • Melanin • Trimethoxycaprylylsilane • Triethoxycaprylylsilane • Propylene Carbonate • Aluminum Hydroxide • Hydrogen Dimethicone • Pentylene Glycol • Citric Acid • Tin Oxide • Phenoxyethanol • Potassium Sorbate • Sodium Benzoate • CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides) • CI 77891 (Titanium Dioxide)

Pięknie wygląda

Podkład dostałam od siostry, bo jej nie odpowiadał kolor. Kiedy nałożyłam go na twarz zakochałam się. Mam raczej suchą skórę, więc nałożyłam go na ultra nawilżającą pielęgnację. To jak się wtapia, jak delikatny jest to coś cudownego. Krycie jest raczej lekkie do średniego. Polecam go wypróbować, bo może ktoś jeszcze się zakocha

Bardzo dobry zimą

Zacznę od tego, że mam cerę 40+ choc wygladam 10 mniej, ale jednak jest to cera dojrzała. Latem moim ukochanym podkladem jest Perfect Skin od Bell albo BB Bourjois. Zimą używam kwasow i retinolu i Perfect Skin za bardzo podkreśla suche skórki. Szukałam więc podkładu, który bedzie miał efekt nawilzajacy na skórze. Nude & Moist jest właśnie taki. Mam odcien 02, jest jasny, ładnie dopasowuje się do koloru cery, wystarczy jedna warstwa, żeby ujednolicić i pokryć nierówności. Najładniej wygląda kładziony pędzlem, gąbką niezle, palcami nieszczególnie. Trzyma sie dobrze, nie wyświeca na nosie, nie zbiera w zmarszczkach, ale mi żaden podklad Bell tego nie robi. Bardzo polecam.

Tak, ale tylko na dobrze nawilżoną skórę

Mam z tym podkładem mały problem. Niby jest ok, niby lubię produkty Bell. Ale coś nie do końca między nami zaiskrzyło na początku.

Bell to marka, po którą sięgam w ciemno. Wiem mneij więcej czego mogę po ich produktach oczekiwać i nie są to oczekiwania wygórowane. Nie jestem też jakąś super fanką produktów z konopiami, ale też nie przeszkadza mi to w składzie. Po ten podkład sięgnęłam, bo moja siostra go używała i stwierdziła, że jest w porządku. No i mamy bardzo podobny odcień skóry, więc nie musiałam dobierać odcienia podkładu, czego szczerze nie lubię, bo jest tak trudno znaleźć pasujący, dlatego tylko wzięłam ten sam co ona ;-)

Podkład wygląda standardowo, w szklanym pojemniku ukazującym poziom zużycia, z pompką, która działa bez zarzutu. Konsystencja standardowa, zapach też. Ani ładny, ani nieprzyjemny, ot taki zwyczajny jak to podkład.

Na samym początku używania tego podkładu nie byłam zadowolona z niego. Mam suchą skórę, więc staram się sięgać po wszystko co ma nawilżać skórę. Ten obiecywał, że nawilży. Niestety, podkreśla suche skórki,i to bardzo wyraźnie. Często też, mimo nakładania gąbeczką, zbierał się w tych bardziej suchych miejscach i nie wyglądał za dobrze. Po nałożeniu pudru w ogóle wyglądał tragicznie na twarzy. Nawet małej ilości pudru.

Ale skoro już go miałam, postanowiłam pomyśleć co z nim zrobić żeby wyglądał lepiej. Bez pudru nie ma szans, bo nie jest to produkt zastygający, także by się wytarł po kilku minutach. Najlepszym sposobem na dobry wygląd tego podkładu jest naprawdę dobre nawilżenie skóry. Trochę to nie jest spójne z obietnicami, ale sprawdza się. Zatem, nie jest to podkład pielęgnujący, nie jest nawilżający. Ale ma inne zalety. Jest bardzo przyjemny w noszeniu, jest lekki, nie czuć go na skórze. Mimo bardzo cienkiej warstwy krycie jest satysfakcjonujące. Ostatnio nie jestem zwolenniczką kryjących podkładów, więc ten jest w zupełności wystarczajacy ;-) ważne, że wyrównuje kolor skóry i chociaż trochę zakrywa niedoskonałości.

Myślę, że jest to podkład, do którego kiedyś jeszcze wrócę. Nie jest najlepszy jakiego używałam, ale jest wystarczający do codziennego makijażu. Trzyma się kilka godzin, dobrze utrwalony pudrem nie transferuje się ze skóry, nie ściera się i ogólnie bardzo ładnie wygląda na skórze.

Całkiem przyjemny

Podkład ma ciekawe opakowanie i dość treściwą konsystencję. Ładnie kryje, chociaż nie jest to zdecydowanie mocne krycie, bardziej średnie, ponieważ z większymi wypryskami sobie nie poradził. Trzymał się dosyć długo, ale jednak nie był to cały dzień, bo trochę się starł na żuchwie i brodzie w ciagu dnia i trochę nieestetycznie wyświecił na nosie. Nie wszedł w pory, nie uczulił, nie podrażnił. Idealny podkład na codzień, ale niestety nie dla bladziochów

Całkiem dobry podkład

Podkład kupiłam na promocji w jednej z drogerii. Podkład bardzo dobrze wyruwnuje cerę, jest dość lekki. Nie tworzy maski. Po mimo że jest nawilżający nie tłusci twarzy. Nie waży się i długo utrzymuje. Wygodne opakowanie. Dość wydajny. Uważam że całkiem dobrze kryje.

rewelacja do cer mieszanych

Używam tego podkładu odkąd jest dostępny na rynku, byłam sceptycznie nastawiona do niego ze względu na nawilżenie w nazwie, ponieważ mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i po kilku godzinach błyszczę się jak choinka. Po tym podkładzie mimo nawilżenia, cera wygląda fantastycznie, o dziwo po przypudrowaniu trzyma się bardzo dobrze, reguluje sebum i nie waży się. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, noszę go bez względu na pogodę i trzyma się świetnie.

Naprawdę dobry

Kupiłam go na dość dużej promocji. Mam cerę mieszaną z niewielką ilością niedoskonałości. Przetłuszczona strefa T i sporo przebarwień po słońcu. Podkład wygląda na twarzy naprawdę dobrze, da się budować krycie. Nie ma efektu tępego matu, skóra po przypudrowaniu lekko się błyszczy po kilku godzinach. Wygląda zdrowo i nie wchodzi w zmarszczki. Kolor też bardzo szlachetny, nie oksyduje.

Bardzo fajny podkład

podkłady Bell mają to do siebie że niestety bladziochom jest ciężko dobrać idealny odcień. Jednak dzięki wakacyjnej opaleniźnie w miarę odcień skóry był odpowiedni aby w końcu przetestować ten podkład.

Produkt znajduje się w plastikowej buteleczce z pompką. Lubię takie opakowania ponieważ wygodnie mi się z nich korzysta i są higieniczne, choć wolałabym jednak szklaną buteleczkę. Podkład ma przyjemny zapach i dość gęstą, treściwą konsystencję.
Mimo posiadania skóry tłustej, zdecydowanie wolę nawilżające podkłady. Tym razem również się nie zawiodłam bo podkład bardzo ładnie wygląda na skórze. Nie zastyga na mat dzięki czemu skóra wygląda na świeżą, zdrową i wypoczętą. Krycie oceniłabym na średnie ponieważ nie do końca radzi sobie z kryciem większych niedoskonałości, jednak bardzo ładny kryje wszelkie zaczerwienienia i ujednolica kolor cery.
Podkład utrzymuje się w ciągu dnia całkiem dobrze, choć z racji posiadania tłustej skóry, mile widziana jest dodatkowa porcja pudru po kilku godzinach.

Kolejny świetny podkład Bell

Kolejny bardzo udany podkład od Bell. Faktycznie nawilża, nie powoduje nadmiernego świecenia, ujednolica cerę, koi, nie zmienia koloru w czasie noszenia... Super. Jestem pod wrażeniem efektu, jaki daje na twarzy. Daje wrażenie otulenia cery miękką warstewką i dlatego mam przeczucie, że będzie to idealny podkład również w zimowej porze. Polecam! :)

Serdecznie polecam

Jeden z lepszych podkładów w swojej półce cenowej.
Podkład nie dość, że delikatnie matuje skórę twarzy, to pozostawia ja należycie nawilżoną. Większość podkładów, które do tej pory wypróbowałam niestety wysusza moją skórę. Ten sprawdza się doskonale, delikatnie zapycha pory, ale nie jest to czymś, czego nie powoduje większość podkładów. Jest lekki, ma bardzo dobre krycie. Nie powoduje efektu maski na twarzy, nie waży się.
Utrzymuje się na twarzy bez poprawiania dość długo (6-8 godzin).

Zapowiada się całkie całkiem

Ma ładne neutralne odcienie, bardzo twarzowe i słowiańskie. Dla mnie bledziocha niestety trochę za ciemny. Neutralny zapach, fajne opakowanie - lekkie, z pompką, która ładnie dozuje produkt. Pojemność i ceną są standardowe jak to w drogerii. Podobno dobrze wyglądać na skórach dojrzałych, u mnie wyglądał ok, jeśli chodzi o trwałość to bez szału, ale nie jest to produkt dedykowany cerom mieszanym.

Zdecydowanie nie

Używałam innego podkładu od Bell Hypoallergenic, lecz nie odpowiadało mi jego krycie. Chciałam czegoś mocniejszego i sięgnęłam po ten. Podkład na koniec dnia waży się, wchodzi w zmarszczki. Niestety również potwornie mnie zapchał oraz nie nawilża. A tak podaje producent