B.Fresh, Fressssh AF! Grapefruity Good Deodorant (Dezodorant w sztyfcie `Grapefruit`)

fresh AF! bądź świeża na maksa! dezodorant o orzeźwiającym słodkim, cytrusowym zapachu. wykonany z mieszanki naturalnych składników eliminujących nieprzyjemny zapach. wzbogacony kwasem hialuronowym, zapewnia przyjemne ukojenie. twoja skóra pod pachami poczuje się świetnie!

Porażka...

Ten sztyft to przykry niewypał.

Plusy:
+ ładne opakowanie
+ przepiękny, świeży cytrusowy zapach
+ duża pojemność (chociaż tutaj to okaże się minusem)
+ łatwa i wygodna aplikacja
+ gdyby działał to cena byłaby ok za taką pojemność

Minusy:
- kompletnie nie działa, po 3ech godzinach od aplikacji po prostu czuje jakbym zastosowała promotor pocenia, a nie antyperspirant
- nie maskuje nieprzyjemnego zapachu
- nie redukuje pocenia
- duże opakowanie, nok na wyjazdy

Największy problem to jak go teraz zużyć do konca, być może sprawdzi się na lato do smarowania wewnętrznej strony ud, żeby zapobiec otwarciom...

Słabe działanie. Weak AF

Połasiłam się na niego podczas promocji w Rossmanie. Kosztował mnie 25 zł. I uważam, że nawet ta cena jest za wysoka w stosunku do jego działania. Ale opakowanie wygląda świetnie, oryginalnie.

Zapach świeży i cytrusowy, słodki, bardzo ładny. Intensywność jest jednak słaba. Aplikuję go po kąpieli, wieczorem. Rano jest prawie niewyczuwalny. Za pierwszym razem wytrzymałam do południa, potem musiałam się odświeżyć.

Aplikacja jest przyjemna, dezodorant nie podrażnia i nie wysusza skóry. Nie kruszy się i nie spływa. Jest wydajny. Nie zostawił plam na piżamce. Nadal będę używać po kąpieli, z porannymi poprawkami czymś mocniejszym. Ponownie nie kupię.