Ziaja, Maziajki, Pasta do zębów dla dzieci z fluorem o smaku lodów ciasteczkowo-waniliowych

produkt wegański
93% składników pochodzenia naturalnego

Pasta z fluorem dla dzieci od 6 roku życia do mycia zębów mlecznych, „szóstek" i wyrzynających się zębów stałych.

ZAWIERA
• fluorek sodu (0,135% fluoru) o działaniu przeciwpróchniczym
• naturalne krzemionki
• smak lodów ciasteczkowo-waniliowych
- zachęca do regularnego mycia zębów

Sprawdziła się przy moich wrażliwych dziąsłach

Pastę kupiłam dla siebie samej - mam wrażliwe dziąsła oraz nie lubię typowych past miętowych/mentolowych, a wśród past dla osób dorosłych ciężko znaleźć inne.

Zakupu dokonałam na stronie internetowej apteki, kosztowała mnie kilka złotych za tubkę 50 ml, więc jak najbardziej ok.

Pasta smakuje i pachnie słodko, ale nie przesadnie. Wprawdzie nie mogę się doszukać smaku lodów ciasteczkowo-waniliowych jak obiecuje producent (no może minimalnie czuje słodkie ciastka) ale głównie przeważa słodki, przyjemny lecz nienachalny smak.

Pasta pieni się poprawnie i dobrze myje zęby. Z odświeżeniem oddechu jest już gorzej, ale nie zapominajmy że to z założenia produkt dla dzieci, którym na takim efekcie nie zależy ;)

Nie odczułam żadnych negatywnych objawów podczas stosowania produktu. Dziąsła nie zostały podrażnione.

Niezła pasta jak na tak niską półkę cenową.