M`onduniq, Retinoxin Elixir Tonifiant (Tonizujący eliksir nutri - ujędrniający z retinolem i peptydami)

Tonizujący eliksir nutri ujędrniający z retinolem i peptydami.

Innowacyjny produkt stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji skóry o nutrii odmładzającej formule z retinolem, peptydami oraz wodą lawendową i jaśminową opracowanej w technologii NUTRI.RETINOXIN™. Aksamitna konsystencja eliksiru sprawia, że aplikacja staje się wyjątkowym rytuałem pielęgnacyjnym przywracającym naturalne pH skórze. Retinol znany jest ze swoich właściwości poprawiających wygląd skóry, wygładzających drobne zmarszczki oraz zmniejszających widoczność przebarwień.

Obecność sygnałowego tripeptydu KMK, który jest naturalnym składnikiem lamininy i kolagenu uzupełnia produkt o właściwości przeciwzmarszkowe. Kwas hialuronowy wzbogaca profesjonalną formułę eliksiru o właściwości intensywnie nawilżające. Po zastosowaniu skóra staje się gładsza, aksamitna w dotyku i przygotowana do kolejnych etapów pielęgnacji.

Właściwości:

intensywne nawilżenie i nawodnienie,