Kiehl`s, Midnight Recovery Concentrate (Pielęgnacyjny koncentrat na noc)

Kiehl`s, Midnight Recovery Concentrate (Pielęgnacyjny koncentrat na noc)

Silnie skoncentrowany kosmetyk. Lekka formuła, która leczy skórę noc po nocy. Skóra jest stopniowo regenerowana, szybko staje się gładsza i zdrowsza. Współgra z rytmem nocnej aktywności skóry, oddziałując na nią w czasie, kiedy ma największy potencjał samoodnowy po całodziennym kontakcie ze szkodliwymi czynnikami.
Po 7 dobach skóra będzie gładsza i bardziej jednolita. Po 28 nocach drobne linie i zmarszczki wyraźnie się zmniejszą. Skóra stanie się gładsza, miękka z ogromną poprawą w strukturze i jędrności.
99,8% składników naturalnych, bez parabenów.

Dziwna powłoczka - niestety nie dla mnie

Produkt zachwalany wszędzie - yt, blogerki, reklamy, więc postanowiłam spróbować.

Niestety - pozostawia na mojej twarzy okropną powłoczkę, pod którą moja skóra się dusi i nie chłonie z tego składu nic (a szkoda, bo druga część składu wygląda bardzo dobrze).

Zapach jest piękny, jak w drogim SPA, opakowanie ciemne i szklane również na plus. Pipetka na nacisk również praktyczna i użyteczna - przeleję tam po prostu inny olejek, ponieważ Kiehls nie polubił się z moją skórą.

Zaaplikowałam go na zwilżoną hydrolatem twarz, odczekałam moment i nie poczułam nic, oprócz tłusto-silikonowej powłoczki :(

Niestety, sam zapach nie wystarczy, aby dać mu więcej niż 3 gwiazdki, a szkoda, bo zapowiadał się na prawdę dobrze.

Wykorzystała: kilka próbek

przyjemny

Produkt przyjemny w użyciu i dobry dla skóry, ale niekoniecznie tak, jak opisuje to producent.
Olejek jest z tych bardziej płynnych, ale nie wchłania się w skórę zupełnie. Pachnie ziołowo, bardzo lubiłam ten zapach, choć kojarzy się z olejkiem do ciała Clarins, są prawie identyczne. Nakładałam, jak każe producent - pod krem. Sam olejek oczywiście nie nawilża, użyty solo powoduje ściągnięcie skóry i przesuszenie na drugi dzień. Z kremem daje radę, ale mam wrażenie, że ten sposób - najpierw olejek, potem krem, powoduje, że krem nie może się przedostać przez tłustą warstwę i dobrze nawilżyć. Zazwyczaj używam oleju na krem albo mieszam razem.
Skóra na drugi dzień wygląda dobrze. Drobne krostki są jakby zmniejszone, na pewno nie zapycha. Nie zauważyłam żadnych złych efektów, rozszerzonych porów, zaskórników - tego, co przy olejach może najbardziej przerażać. Ale działania obiecanego też nie ma. Nie jest to preparat regenerujący, działania na zmarszczki też nie wykazuje. Nie miałam też wrażenia, że zwiększa odzywienie, czy lepiej zapobiega przesuszeniu. Jedyne co daje skórze, to takie ukojenie, uspokojenie czy przysuszenie małych krostek. Za tę cenę to za mało.
Wydajność bardzo dobra, jak każdego oleju. Miałam go w próbkach po 2 ml, każda wystarczyła na prawie 2 tygodnie używania na noc.
Na tle innych olejków, których używałam wypada nieźle. Jednocześnie jest też jednym z droższych. Biorąc pod uwagę zawartość - to tylko oleje, żaden nowoczesny wynalazek z laboratorium - cena jest wysoka.

świetnie nawilża

Bardzo przyjemna konsystencja serum zachęca mnie do jego stosowania, mimo że szczerze nie znoszę olejowej powłoki na twarzy. To serum jednak dość szybko się wchłania i nadaje się pod krem na noc. Wspaniale nawilża, jest bardzo wydajne. Opakowanie z pipetką fantastycznie się sprawdza. Z pewnością do niego wrócę.

Porządny, skuteczny, ale niecudowny

To dobry kosmetyk ograniczający TEWL, ale nie jest to arcydzieło dzięki któremu moja buzia diametralnie zmieniła swą jakość
Oceńmy go tak :
+++++++
--bardzo ładnie pachnie lawendą, używanie go przed snem jest przyjemnym doznaniem
-świetny do wieczornego masażu twarzy daje dobry poślizg
-zmiękcza naskórek, chroni przed utratą wody
-nie zapycha
-jest EKSTREMALNIE wydajny, przelewam go, a i tak się nie kończy

----------
-jednak cena pomimo wydajności
- w momencie gdy, moja cera ma wysyp zmian trądzikowych nie lubię go, nie widzę wtedy ukojenia i wyciszenia
- dla pełni nawilżenia konieczne jest użycie pod olejek jakiejś formuły z kwasem hialuronowym, olejek zmiękcza i odżywia, ale nie nawilża

KOZAK, WART KAŻDEJ ZŁOTÓWKI

Super, super, super. Ukochane serum. Miłość zaczęła się od próbki - po pierwszym użyciu widać było efekt. Przy codziennej pielęgnacji pięknie wycisza, skóra jest mięciutka i rozświetlona. Między buteleczkami testowałam serum Estee Lauder 'Advanced Night Repair' i według mnie w starciu z Khiel'sem wypada bardzo blado.

Polecam!

Mam cerę mega wrażliwą, trądzikową, większość kosmetyków mnie zapycha. Trochę bałam się oleistej formuły, zupełnie niepotrzebne. Dla mnie bomba!

Odkrycie

To już moje 3cie opakowanie, nie wyobrażam sobie bez niego pielęgnacji. Pięknie uspokaja cerę przez noc. Likwiduje zaczerwienienia. Wystaczą 3 krople na całą twarz.

nic specjalnego

Skuszona dobrymi opiniami na temat tego serum w końcu go kupiłam na jakiejś promocji (30ml) bo umówmy się, cena jest dość wysoka. hmmm szczerze? Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego działania, nawilżył to na pewno ale nic poza tym co obiecuje producent. Wydaje mi się, że nawet moja cera się pogorszyła podczas używania tego produktu ;/ używałam go najpierw przez miesiąc, później go odstawiłam na 2 miesiące następnie do niego wróciłam, ale dalej była powtórka z rozrywki.. w końcu wykorzystałam go na dekolt. Konsystencja oleju, zbyt dobrze też się nie wchłaniał. Zapach ładny, buteleczka wygląda luksusowo.

Super nawilża

Olejek dostałam w prezenecie i bardzo się ucieszyłam, ponieważ słyszałam o nim wiele dobrego. Bardzo ładnie pachnie i super rozprowadza na skórze. W porównaniu z innymi olejkami dość szybko się wchłania, ale może to z powodu mojej suchej cery, bo ta chłonie wszystkie produkty jak gąbka:) Do plusów mogę jeszcze zaliczyć opakowanie, oraz efekt nawilżenia, buzia po jego zastosowaniu jest naprawdę gładka. Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę kilka kropli, aby nasza cera była gładka. Poza tym nie zauważyłam, żadnego działania anti-anging. Nie mam jakiś dużych problemów ze zmarszczkami, ale liczyłam, że poprawi jędrość skóry i nieco ją zregeneruje.

Butelka 30 ml już od zeszłego roku w maju zakupiona

Wiązałam duże nadzieje z tym serum, skuszona dobrymi recenzjami nie tylko tutaj. Bo zawsze przed zakupem sprawdzam starannie produkt czy warto go zakupić. Tak też sprawdziłam Kiehl's, nie jest on tani, ale dlaczego nie. Więc jeżeli chodzi o jego działanie, jest bardzo dobre ale nie tak świetne jak opisuje producent. Konsystencja serum, jest przyjemna zapach naturalny. Jest on dość ciężki nie polecam go na dzień jedynie na noc. Nie wchłania się od razu. Jestem alergikiem i mam bardzo wrażliwą cerę, więc miłym zaskoczeniem było to że nie zapycha, nie powstają po nim żadne nowości na drugi dzień. Po przebudzeniu, widoczna jest nawilżona twarz a pod oczami znikają cienie. I raczej można go mieszać z każdym kremem. Ale zmarszczek lub drobnych lini, nie niweluje. Mimo to jednak nie żałuje zakupu i może go jeszcze kiedyś kupię.

Kolejny kosmetyk z Kiehlsa który robi nic!

Mam 23 lata i kupiłam to serum z mamą (49 lat) na współe. Obie mamy skórę mieszaną z tłustą strefą T, ja mam normalne policzki, a mama suche. Obie jesteśmy zgodne, że wydałyśmy pieniądze w błoto mimo regularnego stosowania produktu, a właściwie produktów z tej marki.

Formuła jak typowy olej położony na skórę. Mój olej z pestek marchwi za 15 ziko działa lepiej niż to serum. Oczywiście nakładane było na kremy, solo, kwas hialuronowy... Produkt się nigdy nie wchłania w skórę ale w poduszkę jak najbardziej. Następnego dnia można się spodziewać nowych niedoskonałości jak mamy do tego predyspozycje. Nie nawilżał, nawet nie natłuszczał bo po zmyciu po nocy produktu twarz była sucha.

Czy działał przeciwzmarszczkowo? Nic takiego nie zauważyłyśmy.
Czy działał na już posiadane zmarszczki? Nie
Czy robił coś czego nie robią zwykłe oleje? Też nie.

Ja taką cenę można zrobić zapas na kilka lat czystych olei z ecospa, a efekt będzie o wiele lepszy. Nie polecam nikomu, szkoda pieniędzy.

kocham kocham kocham!!!

Kocham ten produkt! Krem pod oczy z awokado, krem ultra facial oraz olejek Midnight Recovery - to są moje trzy hity od Kiehl's, które stosowane razem działają na mojej budzi cuda. Nie podrażniają, nawilżają, regenerują cerę. To serum jest cudowne, pięknie pachnie, wspaniale regeneruje skórę, pozostawia ją nawilżoną i odżywioną. Kocham je i jest warte każdej złotówki!

ani tak ani nie

Jak dla mnie jest to świetny produkt dla relaksu/wyciszenia się, pięknie pachnie, nakładanie go na twarz to najprzyjemniejszy etap ceremoni pielęgnacji, a wszystko przez ten zapach . . . no i na tym koniec. Niestety nie widziałam poprawy w kondycji mojej skóry, stosowałam przez pół roku.

Zapach jest tak urzekający, że nawet mój mężczyzna po niego sięgał tylko ze względu na zapach :)