Ziaja, Kozie mleko, Mleczny koncentrat młodości energetyzująco-wygładzający

Ziaja, Kozie mleko, Mleczny koncentrat młodości energetyzująco-wygładzający

Koncentrat zawiera aktywator syntezy kolagenu. Wygładza i zmniejsza nierówności skóry, przywraca młodzieńczą elastyczność, aktywnie nawilża naskórek i niweluje oznaki zmęczenia widoczne na skórze.
Produkt ma postać kremu żelu, błyskawicznie się wchłania i nadaje się pod makijaż.
Substancje czynne:
- wygładzające proteiny koziego mleka
- pochodna kwasu mannuronowego - zaawansowana i wielozadaniowa substancja aktywna pozyskiwana z brązowych alg. Wykazuje działanie wygładzające, pobudza produkcję kolagenu, nawilża i chroni barierę hydro-lipidową skóry.

Nie mogę przejść obojętnie

Dzięki temu produktowi mogłam zaznajomić się z serią marki Ziaja "Kozie mleko",której wcześniej nie miałam okazji stosować. Skutecznie przekonał mnie do wypróbowania także innych kosmetyków z tej linii.
Mam cerę mieszaną i borykam się z pierwszymi zmarszczkami. Choć nie są jeszcze bardzo głębokie warto działać już teraz.Ostatnio wprowadziłem do pielęgnacji różne produkty przeciwzmarszczkowe typu serum, koncentraty czy maski.
Kosmetyk warto wypróbować przede wszystkim z ciekawości, bo cena bardzo do tego zachęca oraz obietnice producenta.
Kupujemy go w białym pudełku. Opakowanie to mała buteleczka pasująca kolorem do kartoniku z czarnymi napisami i minimalistyczną grafiką. Pojemnik posiada pompkę, która uznawana jest jako bardziej higieniczna,ta również jest w czarnym kolorze.Dozuje niewielką ilość przez co muszę użyć kilku porcji.
Specyfik ma delikatny aromat, który przypomina mi woń mydełka. Jest stonowany i szybko się ulatnia.Posiada mleczny kolor i jest gęsty, a jednocześnie bardzo lekki. W łatwy sposób go rozprowadzić po skórze, a ten błyskawicznie się wchłania i znika. Nie pozostawia po sobie żadnej warstwy.Świetnie działa na rejony twarz-szyja-dekold.Nawilża skórę, uelastycznia. Lekko ją napina przez co staje się gładsza.
Nadaje się pod każdy makijaż, nie robi nic złego z podkładem. Nie zatyka porów, nie powoduje zaczerwienienia.U mnie najlepiej sprawdza się stosowany właśnie na dzień. Na noc raczej powinnam znaleźć coś o mocniejszym działaniu. Jak dla mnie jest mało wydajny. Można go zakupić przez internet, w sklepie firmowym, w drogeriach czy hipermarketach.

Średni kremik

Krem z ziaji kozie mleko zakupilam za ok 10 zl, więc tanio. Skusił mnie ten "koncentrat" w nazwie, wiec liczylam na mocne nawilzenie, jednak szybko się przekonalam, że jest to bardzo lekka emulsja, która szybko sie wchlania i nie pozostawia na skorze spektakularnego efektu. Jedyne co robi ten krem to delikatnie nawilza w pierwszym momencie po nałożeniu na twarz. Chwile później skora wymaga ponownie nawilżenia. Nada sie dla cer tłustych, jednak dla mieszanej nawet bedzie zbyt lekki. Krem nadaje sie pod lekki makijaz, pod wieczorowy ma zbyt słabą moc nawilzania. Ladnie pachnie, dobrze sie rozprowadza, opakowanie z pompką. Bardzo mala pojemnosc kremu w stosunku do ilosci, ktora potrzebujemy do posmarowania buzi. Ja zawsze nabieralam na reke 5 pompek i często jeszcze jedna lub dwie dobieralam. W zwiazku z tym krem skończył sie bardzo szybko.

Fajny produkt do skóry mieszanej po trzydziestce:)

Koncentrat kupiłam jako dopełnienie serii kozie mleko-miałam juz krem pod oczy i byłam bardzo zadowolona. Produkt ma lekką konsystencję i jest niekomedogenny. Nie zatyka porów. Nadaje się zarówno na dzień jak i na noc. Przy czym w ramach wieczornej pielęgnacji nakładam po jego wchłonięciu jeszcze krem. Moja skóra po jego
zastosowaniu jest miękka i wygładzona. Jedyny minus to pompka. Trudno się dozuje produkt. Ja nakładam 3 porcje na grzbiet dłoni i dopiero aplikuje na twarz.

Znakomity kosmetyk

Mleczny koncentrat to strzał w dziesiątkę! :) Skutecznie wygładza i odżywia skórę, pozostawiając ją gładką i świeżą. Ma postać krem-żelu, który błyskawicznie się wchłania. Skutecznie niweluje oznaki zmęczenia widoczne na skórze.

Wykorzystała: kilka próbek

Prawdziwa Bomba !!

Po użyciu tego produktu nikt nie będzie miał watpliwości, że Kleopatra była piękna bo myła się w kozim mleku. Polecam wszystkim bardzo serdecznie. To naprawdę działa!!!!

Ekspresowa naprawa skóry

Świetny pod makijaż, skóra nie jest po nim tłusta i nie zatyka porów. Szybko się wchłania i dobrze sie rozprowadza. Skóra od razu jest widocznie nawilżona.
Nie jest ciężki, można stosować na dzień i na noc.

Bardzo przyjemny produkt

Jak dla mnie aktualnie najlepsze serum do twarzy :-) Bardzo lubię stosować je samo, zamiast kremu do twarzy na dzień. Sprawdzi się też świetnie jako baza pod podkład.
Nie zapycha skóry, nie zostawia tłustej warstwy.
Ma dla mnie bardzo przyjemny, mydlany zapach.
No i cena.. jak to w Ziaji :-) Chyba 12 zł za 50 ml

Lekki a skuteczny!

Skuszona promocją w drogerii internetowej kupiłam za niecałe 12 złotych w zestawie z płynem dwufazowym z myślą o serum na sezon jesień/zima. Był to strzał w 10. Skóra jest nawilżona przez cały dzień (używam go rano pod makijaż) ale nie przetłuszczona. Skóra jest napięta i zabezpieczona przed czynnikami zewnętrznymi. Zaskórniki się nie pojawiają, pory są zwężone . Co prawda zapach koziego mleka do mnie nie przemawia ale nie utrzymuje się długo na skórze. Plus za wygodne i lekkie opakowanie oraz wydajność.

pozytywnie zaskoczona

Bylam szcerze zaskoczona dzialaniem tego kremu, zacznijmy od tego, ze dobrze sie wchlania, mam sucha skore i to jest jeden z niewielu produktow, ktore dzialaja dluzej niz 5 godzin. Idealnie nadaje sie pod makijaz, stosunek ceny do jakisci jest idealny! Przyjemny zapach, podobny do dove

Świetny tanioszek :)

Konsystencja jest czymś pośrednim między kremową, a żelową. Produkt szybko się wchłania. Co najważniejsze dobrze nawilża, jednocześnie nie zostawia żadnego tłustego filtru na skórze. Cera w dotyku jest miękka i gładka. Mam cerę tłustą, a bez problemu na tym serum mogę zrobić makijaż. Nic się nie roluje i nie waży się. Aplikacja jest szybka i łatwa. Opakowanie równie przypadło mi do gustu. Zapach jest taki mleczno-mdły. Kosmetyk nie podrażnia, nie uczula i przede wszystkim nie zapycha. Swoją sztukę zakupiłam w drogerie Laboo w komplecie z płynem dwufazowym za jakieś 10-12zł (dokładnie już nie pamiętam). Pojemność 50 ml. Jak dla mnie to świetny produkt za grosze.

polecam

Produkt jak najbardziej godny polecenia, szybko się wchłania, ale jednoczesnie dobrze nawilża i wygładza skórę. Ja jestem zachwycona tym produktem, choć do tej pory nie przepadałam za marką ziaja. polecam przetestować.

Na sam koniec roku miła niespodzianka pielęgnacyjna... Polecam koncentrat z czystym sumieniem u mnie sprawdza się na mocne pięć...

Jako posiadaczka cery tłustej z problemem trądziku, który w szczególności nasila się w drugiej fazie cyklu. Co uważam za stosowne zaznaczyć w ramach wstępu aby każda potencjalnie wahająca się osoba wiedziała z jakiej strony wypowiadam się na temat kosmetyku. Jak wiadomo, że to co u posiadaczki cery naczyniowej niekoniecznie sprawdzi się tak dobrze jak dla cery tłustej i tak odwrotnie…

W mojej pielęgnacji bazuję głównie na, które to kosmetyki zwalczają mój odwieczny defekt świecenia się skóry. Zwalczają powstawanie zaskórników, jak również niwelują już powstałe niedoskonałości, jak również regulujące poziom wydzielania sebium.

Dużą uwagę przykładam, również do matowienia mojej skóry w ciągu dnia. Jednak jak wiadomo ciągłe matowienie i osuszanie naszej skóry, zdejmowanie w taki niekończący się sposób sebium niestety nie jest obojętne dla stanu mojej skóry. Tak więc w mojej wieczornej pielęgnacji postawiła na intensywne nawilżanie.

Tak właściwe podczas moich Mikołajowych zakupów udałam się do sklepu Ziaja stacjonarnie, gdzie po przeprowadzonym wywiadzie z panią, która sprzedaje w tym sklepie poleciła mi serię Ziaja kozie mleko. Skusiłam się na kilka produktów m.in. mleczny koncentrat młodości- energetyzująco- wygładzający. Dedykowany do pielęgnacji twarzy szyi i dekoltu. Taki wielozadaniowy produkt…

Ze spraw czysto technicznych -jest to 50 ml opakowanie. Biała plastikowa buteleczka z aplikatorem. Zapakowana, zafoliowana. Białe pudełeczko. Jeśli chodzi o design i pakowanie produktów marki Ziaja jest to standardowe zachowanie solidne i klasyczne. Marka nie przykuwa wielkiej uwagi na wymyśle rażące w oczy fikuśne opakowania. Nie kładzie dużego nacisku na opakowania skupia, się głównie na kosmetykach.

Początkowo moja przygoda z mlecznym koncentratem rozpoczęła się jak już wspomniałam na zasadzie wieczornej pielęgnacji.

Po wieczornej aplikacji skóra po przebudzeniu, jest miękka, gładka i dość intensywnie nawilżona. Zadowolona z takich efektów pokusiłam się również o stosowanie kremu na dzień.

Produkt, który w swoim składzie zawiera aktywator syntezy kolagenu. Dodatkowo jest to krem, który bardzo dobrze wygładza i zmniejsza nierówności skóry. Idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Dodatkowo intensywnie nawilża uelastycznia skórę, nawilża naskórek jak również niweluje oznaki zmęczenia widoczne na skórze.

Producent zaleca aby krem serum nanieść na oczyszczoną skórę twarzy szyi i dekoltu delikatnie wklepać omijać okolice oczu. Tak więc robię każdego dnia niezmiennie od prawie miesiąca. Jest to produkt, który można stosować na dzień jak i na noc.

Moja 50 ml buteleczka kosztowała mnie niespełna 13 zł -więc jak chodzi o cenę jest to absolutnie nie duży wydatek. Samo opakowanie fiolka z pompką -więc jest to bardzo higieniczna możliwość wydobywania kosmetyku. Jednak jeśli chodzi o samą pompkę nie działa ona w sposób taki, że w delikatnie dozuję kosmetyk. Wydobywana formuła jest to dość intensywnie wystrzeliwana. Więc na początku jest to dość nieprzyjemne a raczej kłopotliwe doświadczenie. Jednak z czasem do wszystkiego idzie się przyzwyczaić i opatentować swój idealny sposób wydobywania.

Obecnie po moim minionym czasie codziennego użytkowania jest to jeden z lepszych kremów jakie w swojej pielęgnacji posiadam. Idealnie nawilża, wygładza skórę, świetnie utrzymuje makijaż przez cały dzień. Co ważne krem nie roluje się, nie waży, nie spływa- trwała postać.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu z czystym sumieniem polecam jako posiadaczka cery tłustej. Wręcz jestem mile zaskoczona, iż mleczny koncentrat z Ziaji za niewielkie pieniądze potrafi czynić takie cuda. Kolejny raz potwierdza się tutaj moje stwierdzenie, że cena niekoniecznie idzie w parze z jakością.
Aczkolwiek w tym przypadku cena jest świetna, jakość bardzo dobra, a efekt jakie uzyskuję dzięki temu kosmetyków - polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobrej jakości produkt. Jest to produkt testowany dermatologicznie i alergologicznie w żadnym bądź razi nie uczula, nie zapycha, nie podrażnia, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Jest bardzo lekki komfortowy w użyciu produkt o przyjemnym lekkim zapachu, który dość szybko wietrzeje.