Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Mila Pro, Rich Therapy Fluid (Keratynowy fluid odbudowujący)

Mila Pro, Rich Therapy Fluid (Keratynowy fluid odbudowujący)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 100 ml
Cena 49,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Wielozadaniowy fluid bez spłukiwania o skoncentrowanej formule odbudowującej, która działa na powierzchni i wewnątrz włosa.

Rekonstruuje zniszczone i przesuszone pasma oraz zapewnia odpowiednie nawilżenia i wzmocnienie. Kombinacja składników aktywnych w szczególny sposób dba o przesuszone i rozdwojone końcówki, tworząc niewidoczną warstwę, która otula łodygę włosa i chroni przed rozdwajaniem. Fluid zapobiega łamaniu się włosów oraz zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrzynych i wysokiej temperatury.

Produkt zawiera : witaminę E

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Ciekawy produkt

Nigdy nie używałam fluidu do włosów i patrząc na opakowanie które jest bardzo eleganckie pomyślałam że będzie to jakiś spray albo olejek,okazało się że konsystencja przypomina bardziej odżywkę. Zapach delikatny ale przyjemny. Bardzo wygodnie się aplikuje i rozprowadza na wcześniej umytych włosach. Fluid jest w pompce które się nie zacina i działa jak należy. Produkt jest bardzo wydajny i mimo dość małego opakowania wystarczy na bardzo długo. Na plus jest kwestia tego,że nie trzeba produktu spłukiwać,bo oszczędzamy dzięki temu na czasie. Moje zniszczone i suche włosy już po pierwszej aplikacji były w lepszej kondycji więc przy częstszym stosowaniu myslę,że efekt będzie jeszcze lepszy. Włosy są nawilżone i wyglądają na zdrowsze. Moje są z natury proste,a po tym fluidzie mam wrażenie jakby były jeszcze bardziej wyprostowane. Pierwszy kontakt z fluidem uważam za jak najbardziej udany i na pewno będę częsciej korzystać z tego produktu.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  10
  produktów

  18
  recenzji

  342
  pochwał

  10,00

 2. 2

  1
  produktów

  6
  recenzji

  355
  pochwał

  9,31

 3. 3

  0
  produktów

  16
  recenzji

  299
  pochwał

  8,65

Zobacz cały ranking