Mila Pro, Rich Therapy Fluid (Keratynowy fluid odbudowujący)

Mila Pro, Rich Therapy Fluid (Keratynowy fluid odbudowujący)

Wielozadaniowy fluid bez spłukiwania o skoncentrowanej formule odbudowującej, która działa na powierzchni i wewnątrz włosa.

Rekonstruuje zniszczone i przesuszone pasma oraz zapewnia odpowiednie nawilżenia i wzmocnienie. Kombinacja składników aktywnych w szczególny sposób dba o przesuszone i rozdwojone końcówki, tworząc niewidoczną warstwę, która otula łodygę włosa i chroni przed rozdwajaniem. Fluid zapobiega łamaniu się włosów oraz zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrzynych i wysokiej temperatury.

Produkt zawiera : witaminę E

Ciekawy produkt

Nigdy nie używałam fluidu do włosów i patrząc na opakowanie które jest bardzo eleganckie pomyślałam że będzie to jakiś spray albo olejek,okazało się że konsystencja przypomina bardziej odżywkę. Zapach delikatny ale przyjemny. Bardzo wygodnie się aplikuje i rozprowadza na wcześniej umytych włosach. Fluid jest w pompce które się nie zacina i działa jak należy. Produkt jest bardzo wydajny i mimo dość małego opakowania wystarczy na bardzo długo. Na plus jest kwestia tego,że nie trzeba produktu spłukiwać,bo oszczędzamy dzięki temu na czasie. Moje zniszczone i suche włosy już po pierwszej aplikacji były w lepszej kondycji więc przy częstszym stosowaniu myslę,że efekt będzie jeszcze lepszy. Włosy są nawilżone i wyglądają na zdrowsze. Moje są z natury proste,a po tym fluidzie mam wrażenie jakby były jeszcze bardziej wyprostowane. Pierwszy kontakt z fluidem uważam za jak najbardziej udany i na pewno będę częsciej korzystać z tego produktu.