Ziaja, Med, Serum do ciała regenerujące nawilżające `Siemię lniane`

Ziaja, Med, Serum do ciała regenerujące nawilżające `Siemię lniane`

produkt wegański
92% składników pochodzenia naturalnego
kuracja po zabiegach medycyny estetycznej i wysuszających skórę
SKÓRA ŁUSZCZĄCA SIĘ I SKŁONNA DO ALERGII

Ultrapielęgnacyjne, bezzapachowe serum. Oparte na certyfikowanym hydrolizacie z siemienia lnianego bogatego w aktywne peptydoglikany i polisacharydy. Ma lekką konsystencję mleczka, która ułatwia aplikację. Efekty działania potwierdzone badaniami dermatologicznymi na skórze problematycznej, łuszczącej się.

EFEKT MED
• Pomaga wygładzić i zmiękczyć skórę.
• Zmniejsza suchość i podrażnienie.
• Zapewnia skórze wyciszenie i ukojenie.
• Utrzymuje wysoki poziom nawilżenia do 24 godzin.

Łagodzi i redukuje suchość i szorstkość skóry*
*po 7 dniach stosowania

Przywraca barierowość skórną**
** redukcja TEWL potwierdzona badaniami in-vivo

lotion
sucha, alergiczna / atopowa, odwodniona, normalna
serum
nawilżające, wygładzające, zmiękczające, regenerujące
bezzapachowa
w butelce, z pompką

Naprawdę dobry produkt

Kolejny kosmetyk od Zaji, który po prostu działa. Nawilża, nie jest tłuste. Używam na noc, i rano skóra jest przyjemna i jakby napięta lekko. Nie zostawia śladów i nie brudzi pościeli.

Doskonałe

Serum kupiłam po bardzo udanych doświadczeniach z kremem do twarzy z tej samej linii i muszę przyznać, że się nie rozczarowałam.
W bardzo wygodnym opakowaniu z pompką znajdziemy lekki ale świetnie nawilżający i łagodzący balsam, który szybko się wchłania i nie zostawia tłustej, lepkiej warstwy.
Bardzo polecam! Ze mną zostanie na dłużej.

Robi kawał dobrej roboty

Najpierw dostałam zestaw próbek, które pozwoliły mi bardzo dobrze poznać to serum. I zdecydowanie jest to jeden z najlepszych produktów do pielęgnacji ciała ever, przynajmniej w moim przypadku.
Bez wahania kupiłam pełnowymiarowe opakowanie i używam z ochotą oraz przyjemnością.
Ogólnie to mam skórę na ciele normalną, ale regularnie wyjeżdżam w miejsce gdzie jest bardzo twarda woda co powoduje, że staje się ona swędząca oraz nieprzyjemnie ściągnięta(szczególnie po prysznicu), a na nogach momentalnie robi mi się wysuszona łuska i potrzebuję dobrego nawilżacza, który uspokoi oraz zregeneruje skórę. Do tego regularnie robię zabiegi depilacji laserowej, które zostawiają podrażnienia, zaczerwienienia oraz uwrażliwienie potrzebujące specjalnej troski oraz opieki.

I to serum Ziai sprawdza się absolutnie rewelacyjnie!
Nawilża dogłębnie, regeneruje kompleksowo, odżywia-zostawia skórę miękką, zregenerowaną oraz wygładzoną. Zdecydowanie czuć, że jest to efekt dogłębny oraz konkretny-czasami zdarzy mi się po wieczornym prysznicu z lenistwa się nie posmarować i nadal moje ręce oraz nogi są komfortowo nawilżone oraz przyjemne w dotyku. Produkt koi oraz łagodzi-uspokaja skórę po goleniu maszynką, po depilacji laserowej oraz...nieudanym wosku. Wpadłam na pomysł, że zrobię sobie plastrami ręce-wszak plastrami z woskiem operuję już ponad dziesięć lat, lubię tę metodę usuwania zbędnego owłosienia i serio mam wprawę. Ale tym razem miałam gorszy dzień, coś mi nie pykło i bardzo mocno podrażniłam sobie skórę, a w jednym miejscu zerwałam naskórek(o zgrozo). Ręce miałam mocno czerwone, miejscami swędząco-obolałe i nawet na taką katastrofę to serum spisało się na medal-aplikowane 2x dziennie szybko zregenerowało skórę, wyciszyło zaczerwienienia oraz poprawiło ogólny wygląd.
Dla mnie-absolutna rewelacja w kategorii smarowideł do ciała.

Zwłaszcza, że to jeden z nielicznych produktów do smarowania ciała, którego aż chce się używać. Wszystko ze względu na konsystencję-niby zwarty i dosyć gęsty krem, ale na skórze rozprowadza się lekko, do tego wchłania się ekspresowo i to do matu. Bardzo polubiłam to uczucie-skóra się nie lepi i nie czuję na niej śliskiej warstwy, ale jednocześnie jest taka aksamitna powłoczka, która chroni oraz pielęgnuje. Bardzo to zachęca do regularnego stosowania, mogę go użyć nawet rano i za chwilę założyć dopasowane ubrania-żadnych śladów czy uczucia tłustości.
Przy takiej konsystencji opakowanie jak najbardziej pasuje-prosta butelka z pompką, wygodna w codziennym używaniu.
Zapach jest bardzo delikatny, taki typowo apteczny, dla mnie neutralny. Po aplikacji szybko znika ze skóry i nie zostaje na piżamach.

genialne

Serum kupiłam z polecenia kolezanki, kiedy po kilku latach wróciła mi egzema. Nie chciałam od razu używać maści ze sterydami od dermatologa, wiem z doświadczenia, że najczęściej wystarczy żeby skóra była ukojona czymś i dobrze natłuszczona. To serum, na początku w połączeniu ze smarowaniem zmian olejami albo naturalnymi maściami bardzo mi pomogło. Potem już używałam tylko jego.
Najważniejsze jest chyba to, że nie zaognia zaczerwienionych zmian, kiedy one już są. To nie takie oczywiste, nawet kosmetyki przeznaczone dla atopowej skóry potrafią podrazniać, czasem to kwestia jakiegoś składnika, który naszej skórze nie spodoba się.
To serum jest maksymalnie delikatne. Nawilża dobrze, ale nie natłuszcza skóry. Mi się to podoba, bo nie zawsze mam ochotę na tłusty balsam. Zimą łatwiej takich używac, ale czasem i latem potrzebujemy czegoś mocno nawilżającego. Poza tym często używałam go też rano i fajnie się móc szybko ubrać i nie lepić.
Zapachu brak, co bardzo mi się podoba - bo nie kłóci się z perfumami. Jeśli zaś chcę czegoś tłustego mogę go wymieszać z odrobiną olejku i wtedy mam bardziej odżywczą i pachnącą mieszankę.
Polecam balsam i na pewno wypróbuję całą serię.

Opatrunek plaster sztos

Ziaja, Med, Serum do ciała regenerujące nawilżające `Siemię lniane` balsam serum stało się czymś w rodzaju plastra opatrunku na moją wrażliwa skłonna do podrażnień skórę, skóra stała się bardziej sprężysta nawilżona nie "sypie" się a dotychczas skóra na łydkach wyglądała jak po tarce...

Bardzo przyjemny kosmetyk

Duży plus za opakowanie, duża pojemność i pompka do wyciskania produktu. Bardzo dobrze się rozprowadza, dość szybko się wchłania. Nie uczucie mnie, daje wrażenie super nawilżenia. Jak to produkty Ziaja, tanie a dobre.

Odkrycie roku

Serum do ciała zostaje że mną na zawsze! Opakowanie bardzo wygodne w użyciu, pompa, pozwala dozować odpowiednią ilość produktu, przy czym serum jest bardoz wydaje. Szybko się wchłania, na skórze nie zostawia uczucia filtu. Balsam ma delikatny ale zarazem przyjmny zapach. Stosuje go codziennie i powiem szczerze, tak nawiloznej skóry jeszcze nie mialam, polecam każdej osobeik, tora ma problemy z sucha skóra, skóra wiecznie szorstką, której brakuje blasku i dawki regeneracji, serum sprawdzi się idelanie!

Regeneracja w jednej butelce

Produkt spełnia wszystkie oczekiwania. Zapach jest bardzo delikatny. Bardzo łatwo się go używa przez pompkę. Nawilża i odżywia ciało. Szybko się wchłania. Bardzo polecam.

Dobry kosmetyk

Balsam jest przyjemny w aplikacji. Bardzo wygodnie się go stosuje dzięki wmontowanej pompce. Dobrze rozprowadza się na skórze i ładnie się wchłania. Pozostawia gładka i odżywiona.

Skuteczny

Produkt zamknięty w moj ulubiony rodzaj opakowania - z pompką. Lubię gdy można w niewielkich ilościach dozować produkt, bez konieczności "maczania" całej ręki w pudełku/słoiczku. Serum ma delikatną, rzadka konsystencje i łatwo się je rozprowadza. W ekspresowym tempie się wchłania, a skóra od razu staje się gładsza. Po kilku dniach widać już efekt nawilżenia skóry (przy szorstkiej, przesuszonej skórze jak moja to i tak dość szybko). Serum poprawiło stan mojej skóry i myślę że w przyszłości do niego wrócę bo przyjemnie mi się go używa.

Mi odpowiada

Takie opakowania lubię, poręczna butla z pompką. Aplikacja jest bezproblemowa, balsam jest wydajny, łatwo się wchłania. Dobrze nawilża i pięknie wygładza. Skóra jest widocznie nawilżona i odżywiona. Mąż także sobie chwali.

Lekki nawilżacz na lato

Kosmetyk stosowałam w ramach testów dzięki Wizażowi i teraz nadarzył się świetny okres do tego testu. Mimo mocnego nawilżenia, skóra nie jest przeciążona nawet w upały. Serum ma leciutką, lejącą się konsystencję, która jest idealna na lato. Produkt szybko się wchłania, skóra się po nim nie lepi, a czuć i widać, że jest nawilżona. Kosmetyk pomaga poradzić sobie z szorstkością i zostawia skórę przyjemnie miękką. Dobrze działa na podrażnienia, zaczerwienienia, suche miejsca - skóra jest jakby uelastyczniona, zaopiekowana.
Bardzo podoba mi się opakowanie. Wygodne, duże, można dozować dokładną ilość produktu.
Mały minus za peg w składzie. Szkoda, że jest, natomiast w tej cenie jest to mimo wszystko dobry produkt.