Korana, Egipt, Balsam Egiptu do ciała rozświetlająco - brązujący

Korana, Egipt, Balsam Egiptu do ciała rozświetlająco - brązujący

Balsam do ciała rozświetlająco - brązujący nadaje skórze delikatną opaleniznę. Jest ona jakby muśnięta promieniami słońca, a zawarte drobinki złota powodują, że ciało nabiera złocistego blasku. Zawiera: wosk pszczeli, miód, mleczko migdałowe oraz wyciąg z kwiatu lotosu, który w starożytnym Egipcie był symbolem źródła życia, nieśmiertelności i piękna. Kompozycje odpowiednio dobranych składników oprócz efektu dekoracyjnego, doskonale wpływają na kondycję skóry, odżywiają, regenerują oraz utrzymują stopień jej nawilżenia. Balsam podkreśla i utrwala efekt opalenizny. Przeznaczony jest do całorocznej pielęgnacji ciała.
Nie pozostawia smug na skórze oraz nie brudzi ubrań.

w tubie
lotion
100 – 250ml
balsamy

Klapa...

Balsam kupiłam zachęcona, serią oliwkową Korana, która jest świetna. Jednak ten balsam to kompletna klapa i niespełnione obietnice.

Po pierwsze balsam kompletnie nie brązuje. Mimo regularnego stosowania balsam nie tworzył kompletnie żadnego efektu brązowienia skóry. Ani razu nie zostały na moim ciele ślady opalenizny nawet na dłoniach!

Po drugie balsam koszmarnie pachnie - jak tani samoopalacz sprzed 10 lat.

Po trzecie ten kosmetyk nie działa w żadnej sposób. Pomijam już wcześniej opisaną kwestię opalenizny, ale jakiś efekt nawilżenia przynajmniej mógłby być, ale nic z tego.

Po czwarte, balsam średnio się wsmarowuje i jest bardzo niewydajny.

Mały plus mogę dać za delikatne złote drobinki znajdujące się w balsamie, które dają delikatny efekt rozświetlenia i nie wygląda się, jak po wyjściu z kąpieli w brokacie, ale poza tym niestety już nic.

Zdecydowanie nie jest wart swojej ceny i jest kompletnie bezużyteczny.

Zawiodłam się...

Jakiś rok temu, namówiona przez dobre opinie na tym forum, zamówiłam balsam przez allegro. Ani razu nie zauważyłam efektu. Inne balsamy, smarowane na noc, rano dawały widoczny i zadowalający efekt. Ten nie dał mi niczego.

Przez to stoi sobie na półce i czeka chyba na porządki...

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

zdrowo wygladająca opalenizna

to jest to co białe tygryski lubią najbardziej,mam jasną karnację a po 4krotnym nałożeniu mam piękny bursztynowy kolor a skóra taka jakaś miła w dotyku,trochę szkoda,że trzeba często alikować bo szybko schodzi,ale za to bardzo równiutko
1daje delikatny efekt
2nie śmierdzi
3nie wysusza
polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa

piękny:)

Balsam ma fajny zapach i daje efekt naturalnej opalenizny,delikatnej ,ale naturalnej.Pozatym ładnie nawilża skóre ,która staje sie aksamitna pokryta drobnymi drobinkami.polecam każdemu.

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: 1całe

WYMARZONY DLA BIAŁOSKÓRYCH

Mam białą skórę, która niechętnie się opala, więc od lat jestem otwarta na wszelkiego typu \'podbarwiacze". Nie używam samoopalaczy, że względu na zbyt ordynarny smród i sztuczny do bólu efekt kolorystyczny.
Od lat testuję różne balsamy stopniowo brązujące i wreszcie znalazłam swój NUMBER ONE!!!

+ nie śmierdzi
+ nie wysusza skóry (zawsze po tego typu balsamach używam bardzo dużo balsamów nawilżających i olejków. Po tym - nie muszę)
+ daje efekt naturalnej delikatnej opalenizny (smarowałam się nim 1xdziennie przez pierwsze trzy dni, a później tylko co drugi dzień imoje ciało ma piękny oliwkowy odcień)
+ swietnie się rozprowadza, nie ma mowy o zaciekach
+ delikatnie rozświetla skórę

Ma też wady: jest trudno dostępny, w zasadzie chyba tylko w internecie, no i ta pojemność: 150ml to trochę za mało. Żeby utrzymać efekt opalenizny, potrzebuję na cały okres letni minimum 3 tubek.

Moim zdaniem balsam nie sprawdzi się u Pań o ciemniejszej karnacji - jest zbytdelikatny. Natomiast Panie, które kolorytem przypominają szpitalne ściany powinny być zachwycone.

POZYTYWNIE ZSZOKOWANA

kosmetyki z serii korana zamówiłam przez internet- ze wzglęgu na niską cene od razu postanowiłam wypróbować "pakiet" produktów, m.in. ten balsam

nie spodziewałam się aż tak wiele po nim :)

plusy:
śliczny delikatny zapach- utrzymuje sie kilka godzin
przyjemna lekka konsystencja- ale wydajna!
skóra sie po nim nie lepi
subtelnie nadaje blask skórze- super na co dzień, bo nie ma brokatu
daje efekt musniętej słońcem skóry- mam tzw. porcelanową cerę, więc gdyby zostawiał żółtawy czy pomarańczowy odcień, a nie robi tego wogóle :)
wystarcza 2 aplikacje w tygodniu żeby efekt sie utrzymywał
cena jest stosunkowo niewysoka
nawilża skórę i daje uczucie gładkości

myślę że jedynie pojemnośc mogłaby być trochę większa, ale przy tej ekonomii zuzycia nie ma to większego znaczenia :)

dawno nie byłam tak zadowolona z produktu brązującego skórę- myslę że będe go uzywac całorocznie :)

polecam wszystkim bladziochom! :D

Używam tego produktu od: tygodnia

bardzo przyjemny

Jeden z najlepszych balsamów tego typu.
Lubie byc lekko opalona, zwłaszcza, ze regularnie chodze na basen, ale oczywiscie słonce i solarium nie wchodza w grę ;) Testuję zatem balsamy stopniowo opalajace i samoopalacze roznych firm...
Ten kupiłam po recenzjach na wizazu, bo firma mało znana i trudno dostepna ( allegro, rzecz jasna ;)).
Nie jest drogi, wydajny. Dośc rzadki, trzeba uwazac, by nie nabrac zbyt duzo, bo wtedy ma tendencje do mazania sie. Przyjemny zapach - inny, niz w wiekszosci tego typu kosmetyków - kojarzy sie raczej z olejkiem do opalania :) Po czasie takze nie czuje sie charakterystycznego smrodku - dla wielu moze byc to istotne. Mnie osobiscie bardziej podoba sie brak lepkosci, typowej dla takich balsamów - tu kosmetyk wchłania się szybko, a ja zaraz moge sie ubierac.
Nawilza skore, choc dla suchej moze byc za słaby.
Balsam brazuje dosc lekko, wiec osoby z ciemna karnacja moga nie byc zadowolone, niemniej jest widoczny.
Pdsumowujac - z racji miłej i prostej aplikacji, bez efektów ubocznych typu smrodek i kleistosc - wart polecenia :)

Balsam godny polecania

Balsam brązujący Korana jest jednym z lepszych produktów z tej kategorii. Ładnie, naturalnie i stopniowo opala, szybko się wchłania i nie brudzi ubrań. Odjęłam pół pkt., ponieważ zapach nie do końca jest w moim typie (lubię świeże, słodkie zapachy), ale pomimo tego muszę przyznać, że jest na swój sposób przyjemny i naturalny. Dodatkowym plusem jest brak zapachu typowego dla samoopalacza, który często pojawia się przy stosowaniu tego typu kosmetyków. Niestety balsam jest trudno dostępny. Nie widziałam go w żadnym ze sklepów drogeryjnych ani zielarskich. Podobno można go dostać w niektórych sklepach pszczelarskich. Ja kupuje go na Allegro, ale to oczywiście wiąże się z dłuższym czekaniem. Uważam jednak, że warto poczekać kilka dni, ponieważ balsam jest naprawdę dobry.

jestem na tak:)

Jest to mój zdecydowany faworyt wśród tego typu balsamow. Największą jego zaletą jest to, że nie śmierdzi samoopalaczem, tak jak inne balsamy brązujące. Nawet po 2 tygodniach codziennego stosowania nie czułam tego okropnego zapachu. Balsam pachnie cudownie, tak naturalnie. Kolejną zaletą jest to że b. szybko się wchłania, nie pozostawiając brzydkich smug na ciele. Posiada delikatne rozświetlające drobinki. Ja używałam go jesienią i zimą ale podejrzewam, że latem sprawdzi się jeszcze lepiej własnie dzięki tym mieniącym się drobinkom. Nie jest to jednak taki "wiejski" brokat, tylko naprawdę delikatne rozświetlenie. Brązuje stopniowo, delikatnie i co najwazniejsze- na piękny brąz a nie obleśny pomarańcz.
Podsumowując- gorąco polecam.
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Boski!

Jestem zachwycona tym balsamem, ponieważ jest produktem naturalnym o przyjemnym zapachu, zostawia skórę niesamowicie gładką i rozświetloną, pokrytą malutkimi złotymi drobinkami (aż żałuję, ze nie mialam go latem, bo teraz ciało jest schowane pod grubą warstwą ubrań). lekko przyciemnia karnacje i nawilza skore. bardzo przypadl mi do gustu. jedynym minusem jaki dostrzegam to słaba dostępność na rynku tego produktu, ja go nabyłam podczas Jarmarku w moim miescie, wiem ,ze mozna go kupić przez internet. No i nie ma duzej pojemności wiec raz dwa go zuzylam :) jako sam kosmetyk to jest cudwny!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowe