Dove, Derma SPA, Summer Revived (Balsam stopniowo brązujący)

Dove, Derma SPA, Summer Revived (Balsam stopniowo brązujący)

Formuła stopniowo brązujących balsamów Dove, Derma SPA, Summer Revived łączy działanie składników samoopalających wraz z pielęgnacyjną technologią nawilżającą Cell-Moisturisers.

Balsamy Dove, Derma SPA, Summer Revived stopniowo nadają skórze subtelny słoneczny odcień, bez ryzyka smug czy plam jak przy aplikacji samoopalacza. Dla jeszcze bardziej naturalnego efektu opracowano 2 warianty balsamów, dostosowane do karnacji jasnej oraz ciemnej.

Dzięki łatwej aplikacji balsamów Dove, Derma SPA, Summer Revived przez cały rok można się cieszyć efektem zdrowo wyglądającej, muśniętej słońcem skóry bez narażania się na szkodliwe działanie promieni UV.

Bardzo poprawny

Mam dość jasną cerę, mimo ciemych włosów, więc kupiłam wersję dla jasnej skóry. Niestety, efektu nie było - prawie nic się nie zmieniło po 3-4 aplikacjach. Przy okazji postanowiłam spróbować wersji dla cemnej karnacji - i tu już duży plus. Balsam ma baaardzo przyjemny zapach, łatwo się rozprowadza. Rzeczywiście przy dokładnym rozsmarowaniu nie tworzy smug, a efekt na drugi dzień jest bardzo ładny. Trochę go czuć po jakimś czasie, jak każdy samoopalacz, łatwo się tego pozbyć podczas porannego prysznica. Przepiękne opakowanie. Najlepiej kupować w promocji - nie skończyłam pierwszego opakowania ale nie wydaje się być super wydajny.

Wszystko byłoby okej

Wszystko byłoby okej gdyby nie ten zapach po całym dniu. Balsam nie brudzi oraz nie zostawia śladów na odzieży. Balsam dobrze się rozciera. Cena też niczego sobie. Jest bardzo wydajny.

Działa, ale nie do końca tak, jak chciałam. Ma swoje wady.

Swoją przygodę z balsamami brązującymi rozpoczęłam dopiero stosunkowo niedawno. Na początku tej przygody korzystałam z balsamu Nivea firming +bronze (który uważam za świetny). Gdy się skończył, kupiłam ten balsam w Rossmannie i wybrałam wersję dla ciemniejszej cery, bo moja skóra jest bardzo ładnie zbrązowiona pomimo tego, że jestem z natury blada.

Fanka marki Dove nigdy nie byłam i nie będę, zawsze coś mi w ich kosmetykach nie pasuje i tak samo jest z tym produktem (ale jak zwykle dałam się przekonać Pani w Rossmannie, która go zachwalała). Opakowanie ładne, brązowo-złota tuba do wyciskania, jednak cena 20kilku złotych za 200ml to moim zdaniem za dużo jak za taką jakość, poprzednik z Nivea bardziej się opłaca.

Balsam ten jest bardzo gęsty, pachnie kremowo i delikatnie, natomiast zapach ten nie utrzymuje się na skórze. Dobrze się rozprowadza na skórze i wchłania w miarę szybko, ale uwaga - można powiedzieć, że nie wchłania się całkowicie. Skóra jest po nim trochę lepka, co strasznie mnie denerwuje, bo kleja się do niej potem włosy, jakieś paprochy i inne okruszki... W przeciwieństwie do tego, do czego przyzwyczaiła mnie Nivea, balsam ten pozostawia plamy na jasnej pościeli i ubraniach... To bardzo mi się nie spodobało, bo jednak są produkty (i to tańsze), które tego nie robią.

Kolejny minus jaki zauważyłam to kolor. Nie wiem, czy to kwestia tego, że wcześniej używałam innego brązującego produktu, ale na mnie ten balsam zaczął robić się pomarańczowy. Skóra z lekko zbrązowionej, jakby muśniętej słońcem, zaczęła się już po jednej aplikacji zamieniać w pomarańczowa... Skutek był taki, że zaczęłam stosować mniej produktu, natomiast działanie nadal było takie samo. Co więcej: wiedziałam, że nie będę go dalej używać dlatego podarowałam go mamie, która ma ciemną karnacje i co? To samo! Jej nogi zrobiły się dosłownie pomarańczowe, pomimo tego, że jest już opalona na brązowo.

Podsumowując uważam, że balsam nadaje niezbyt ciekawy kolor opalenizny, skóra się po nim klei, zostawia ślady na pościeli i jest stosunkowo drogi... Znajdziemy na rynku coś znacznie tańszego i lepszego.

Zamiast słońca

Całkiem fajny balsam brazujący :)

Mało się opalam może dlatego ze nie mam na to czasu, a jak mam dzień wolny to wole spędzić ten czas z rodzina i dzieckiem niż leżeć cały dzień na słońcu. I takie produkty są dla mnie w sam raz.

Kosmetyk lekko zobrązowił moją skore z czego jestem zadowolona. Jest w niskiej cenie i duże opakowanie, wiec myśle ze starczy na długo. Ma przyjemny delikatny zapach.

Polecam :)

Jeden z najlepszych

Niestety jestem posiadaczką dość suchej skóry. W tej sytuacji nie każdy balsam brązujący się u mnie sprawdza. Związane jest to po prostu z powstawaniem smug. Ale na mojej życiowej drodze pojawił się balsam stopniowo brązujący Dove Derma Spa Summer Revived.

Jest on naprawdę super.
????Po pierwsze dlatego, że ma działanie samoopalające. Stopniowo opala skórę równomiernie bez żadnych smug. Nie brudzi ubrań jak inne samoopalacze i ma przyjemny zapach w porównaniu z samoopalaczami.
????Po drugie, dlatego że pielęgnuje i rzeczywiście nawilża skórę.
Extra połączenie. Moja skóra jest fajnie nawilżona i lekko muśnięta słońcem. Stopniowo, stopniowo krok po kroczku jestem bardziej opalona. Może dla niektórych będzie to dziwne ale mam wrażenie, że używając tego balsamu później słoneczko szybciej mnie "łapie" dając świetna opaleniznę (jakbym wróciła z Egiptu)

Konsystencja gładka, lekka kremowa fajnie i przede wszystkim równo się rozprowadza nie tworząc smug. Wystarczy niewielka ilość żeby nałożyć balsam na całe ciało.

Opakowanie w postaci miękkiej tubki z pokrywką zawierająca klapkę zamykaną na "klik" jak najbardziej nadaje się w podróż.

Ten balsam jest moim wiernym przyjacielem i latem i zimą. Super sprawa polecam!!

Dobry

Produkt jest wydajny i w przystępnej cenie. Efekty widoczne po kilku godzinach. Jak to z samoopalaczem, trzeba być ostrożnym aby nie zostawić sobie smug. Uważam, że jak na tani i ogólnodostępny produkt, spełnia swoje zadanie.

Dobry ale

Balsam jest dobry stopniowo brązuje delikatnie przy okazji pielęgnuje idelany dla początkujących osób lub takich lubiących delikatny efekt na początku byłam zachwycona JEDNAK po pewnym czasie używania samoopalacz nie wyglądał już tak ładnie jak na początku moja skóra zaczęła się robić niesamowicie żółta nie wiem czy to skutek długotrwałego używania więc już raczej nie wrócę do tego samoopalacza a szkoda bo to był mój prawie ideał.

Robi swoje,ale miałam lepsze.

Balsam faktycznie stopniowo opala ciało,choć robi to wolno i delikatnie po mimo tego,że miałam balsam średnia i ciemna karnacja.
Pamiętam,że zdecydowanie lepszy był Eveline,Perfecta czy Bielenda.
Łatwo się wchłaniał,choć zauważyłam,że na nogach robi plamy i postanowiłam zakupić sobie rękawicę do nakładania samoopalacza.Wiem,że to nie jest typowy samoopalacz,ale wolę być ubezpieczona niż mieć na skórze jakieś plamy.
Zapach bardzo przyjemny,trochę owocowy.
Konsystencja lekko budyniowa.

STRZAŁ W 10 !

Mój nr jeden z balsamów brązujących. Opala stopniowo dlatego nie jestem w stanie przesadzić tak jak z pozostałymi balsamami gdzie kontrola nad poziomem opalenizny była mniejsza. Zapach mi nie przeszkadza, wydajny. Nie mam do czego się przyczepić.

Super efekt bez solarium

W sezonie wiosennym kiedy słońce nie jest jeszcze tak intensywne, a ja po zimie jestem bladzioszkiem z pomocą przychodzi właśnie samoopalacz w różnych formach czy to balsamu w kremie czy w piance. Stosowałam już w piance ale pomyślałam, że można by spróbować czegoś innego i tak właśnie natrafiłam na ten balsam. Używałam już tego produktu w wersji starej i byłam ciekawa czy ten też da radę, i dał ^^.
Ogólne wrażenia są dobre. Efekt utrzymuje się kilka dni, mniej więcej około 4-5, aczkolwiek w tych ostatnich dniach widać już ubytki które się zmyły .Kosmetyk nadaje się do każdej karnacji, daje ładny efekt opalenizny, a skóra jest rozświetlona. Czy nawilża? hmm .. myślę, że tak. Co do wchłaniania, trzeba trochę poczekać, balsam jest dosyć gęsty i na początku się klei. Jeśli chodzi o zapach to wiadomo samoopalacz czuć aczkolwiek jest on delikatny w przeciwieństwie do innych produktów, zapach staje się bardziej intensywniejszy z czasem na początku bardzo przyjemnie pachnie, ja osobiście nakładam go dzień wcześniej aby się trochę ulotnił. Trzeba też uważać żeby nie narobić sobie plam bo ciężko jest go zmyć.

Świetny!

Posiadam jasny odcień tego produktu. Muszę powiedzieć, że nie liczyłam na cuda, bo nie mam doświadczenia z samoopalaczami, ale ten balsam sprawdził się u mnie świetnie! Kupiłam go głównie ze względu na nierówną opaleniznę na nogach (tak, należę do osób które noszą adidasy przez okrągły rok:)). I w tym celu sprawdził się super, moje stopy już po 2 aplikacjach na noc nabrały "kolorku" i zbliżają się do mojej opalenizny na nogach. Bardzo się cieszę że efekt jest szybki i zauważalny, a przy tym aplikacja jest przyjemma (zapach ♥️) i balsam nie pozostawia nieestetycznych śladów czy smug. Nic tylko brać i smarować! ;)

Totalny hit

Używam Dove, Derma SPA, Summer Revived od zeszłego roku, oczywiście nie codziennie przeważnie na okres zbliżających sie wakacji aby nie wyjeżdżać nigdzie do ciepłych krajów żeby mieć zadowalająca opalenizne. Teraz juz wiem, że wystarczy pójść do Rossmanna i kupić ten produkt. Używam tego do jaśniejszej karnacji i jest rewelacyjny. Dla lepszego rezultatu polecam używanie codzinnie po kąpieli, peeling wystarczy wykonać przed pierwszym nałożeniem balsamu. Nie brudzi ani ubrań ani pościeli. Natomiast wchłania sie moim zdaniem troszkę za długo. Jest wydajny i w niskiej cenie jak za taką tubke.
Idealny dla osób o bardzo jasnej karnacji juz po pierwszym użyciu widac zmiane z kazdego użycia coraz bardziej mozna zauważyć opalone ciało. Jeśli chodzi o zapach w niczym nie przeszkadza lecz po jakimś czasie czuć samoopalacz.