Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący - ciemna karnacja

Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący - ciemna karnacja

Olejkowe balsamy brązujące Perfecta stopniowo i delikatnie nadają skórze odcień naturalnej i słonecznej opalenizny. Nawilżają i regenerują skórę dbając o doskonały wygląd ciała. Pomagają ujędrnić, modelować i wyszczuplić sylwetkę. Tropikalny, aromatyczny zapach brazylijskiej passiflory doskonale relaksuje zmysły i pozostawia przyjemny, orzeźwiający zapach na skórze.

zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
krem
100 – 250ml

Jest ok, ale bez szału

Balsam jest w konsystencji kremowo-zelowy, nie rozumiem skad olejkowy w nazwie. Pieknie pachnie, jednak po utlenieniu wyczuwalny jest delikatny zapach typowy dla samoopalajacych produktow, ale bardzo delikatnie, dla mnie do przejscia zupelnie. Wersja dla ciemnej karnacji po dwóch-trzech razach daje na kojej jasnej karnacji fajny poziom delikatnego opalenia. Balsam można stosowac codziennie, nie robi plam i smug. Wersja dla jasnej karnacji bardzo delikatna-polecam kupic wersje ciemna mimo jasnej karnacji. Produkt bardziej "wzera sie" w miejsca typu kostki, lokcie, kolana, dlatego warto posmarowac te miejsca wczesniej balsamem lub smarowac je koncowka produktu na dloniach. Opakowanie standardowe jak dla balsamow, szkoda ze nie ma pompki. Balsam wydajny, cena niska. Produkt szybko sie wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy na skorze. Fajnie nawilza i zmiekcza skore.

Bardzo fajny efekt

Przy promocji w drogerii skusiłam się na ten balsam. Szukałam produktu,który wyrówna mi opalone kostki do białych nóg (opalenizna na skórze między butami a spodniami do kostek piękna, reszta nóg blada).
Warto zaznaczyć, że mam jasną karnację a balsam wzięłam do ciemnej.
I jestem mega zadowolona.
Efekt - bardzo ładny. Po kilku użyciach ładna opalenizna, wyrównał nierówności koloru na nogach ;) Nakładałam go po kąpieli jak zwykły balsam. Nie brudzi ubrań, ani pościeli.
Co dodatkowo mnie zaskoczyło to zapach. Intensywny, ale bardzo przyjemny. Nie czuć było typowego zapachu dla samoopalaczy, nawet rano.
Polecam bardzo ten produkt, u mnie spełnił wszystkie oczekiwania.

Najlepszy

Jest to najlepszy balsam brązujący jaki miałam okazję testować, a tych było już kilka. Szukałam przede wszystkim kosmetyku bez pozostawiania na skórze charakterystycznego zapachu produktu brazujacego, który zwykle był powodem odstawienia poprzednich kandydatów na ulubieńca. W moim przypadku tego zapachu po prostu nie ma - jest to główny atut. Poza tym - cena. Dodatkowo, łatwo się rozprowadza, jest całkiem wydajny. Zapach samego balsamu jest dość przyjemny, owocowy. Rzadkością są zacieki, najczęściej gdzieś na dłoniach między palcami.
Daje możliwość stopniowania opalenizny, a po około 3 użyciach (3 dni) daje naprawdę intensywny, naturalnie wyglądający efekt. Niestety, po około 3 dniach niestosowania cały efekt praktycznie zanika.
Dla osób które się wahają - za taką cenę warto dać mu szansę ????

OK

Balsam bardzo ok, z plusów:

+ zapach,
+ dobrze się wchłania i rozprowadza,
+ cena
+ wydajność
+ skuteczność.

Stosuję od 2 miesięcy i jestem zadowolona, działa tak, jak ma działać. Dobrze nawilża i ujędrnia skórę, pozostawia odcień delikatnej opalenizny. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania.

Delikatna opalenizna.

W zeszłym roku miałam wersję dla jasnej karnacji i efekt był mizerny, a w tym roku postawiłam na ten dedykowany ciemnej karnacji i jest moc! Jestem zadowolona z produktu - ładnie pachnie, świetnie się rozprowadza i wchłania, nie tłuści skóry, nie robi plam, a po kilku godzinach od zastosowania mam ładną, delikatną opaleniznę bez smug czy plam. Wielki plus dla marki za zapach i brak woni samoopalaczowej (która, jak wiemy lubi się pojawiać w tego typu produktach). Bardzo ładny design opakowania i rozsądna cena. Lecz tak, jak wspominałam- wersja dla ciemnej karnacji jest według mnie lepsza (sama mam jasną skórę), ponieważ ta dla jasnej była prawie niewidoczna. Co jeszcze fajnego w tym produkcie, o czym warto wspomnieć - balsam fajnie nawilża skórę. Pomimo, że jest to produkt "olejkowy", to nie pozostawia oleistej warstwy na skórze, w miarę szybko się wchłania. Ładnie pachnie, dobrze działa- ja to lubię! Polecam.

Produkt

Zachecona pozytywnymi recenzjami balsamu postanowilam wyprobowac go na wlasnej skorze,zakupilam ten do ciemnej karnacji,poniewaz z natury taka mam,musze powiedziec,ze bardzo dobrze sie rozprowadza,nie jest lepki,dobrze nawilza skore,przed nalozeniem wykonalam peeling,po ok 4 godzinach zaczal wydzielac specyficzny zapach,z tym sie liczylam,co do koloru jest idealny,piekny,jesli chodzi o smugi plamy-brak,nie ma z tym problemu,rowno,ladnie,nie wiem czy ujedrnia

Genialny produkt, dobrze spełnia swoje zadanie. Nadaje bardzo ładny kolor opalenizny. Nie robi plam i nie jest zbyt mocny, mimo że jest to wersja do ciemnej karnacji, a ja posiadam jasną.
Jeżeli chce się uzyskać delikatniejszy efekt, to polecam nałożyć go bezpośrednio po aplikacji balsamu do ciała. "Suchą" skórę mocniej barwi, ale jeżeli jest ona odpowiednio nawilżona, to wystarczy dodatkowo posmarować tylko newralgiczne miejsca typu kolana, kostki, łokcie i nie będzie na nich plam.

Zapach to jakiś obłęd! Tropikalny, kojarzący się z latem, no nie do przejścia obok.
Co prawda śmierdzi jak typowy samoopalacz, ale tylko na początku, później już coraz mniej.

Daje efekt równomiernej opalenizny, ale nie tak szybko, jak to obiecuje producent... Mnie z reguły łapie dopiero po całej nocy, czyli jakiś 8-10 godzin co najmniej. 2 aplikacje przy bardzo jasnej karnacji już wystarczą.

Dla mnie hit!

Najpierw uzywalam tego balsamu do jasnej karnacji, po dwoch uzyciach uzyskalam delikatne ale piekne i rownomierne “musniecie sloncem”, nie jest pomaranczowy jak to wiekszosc takich balsamow ma w zwyczaju, pieknie pachnie i latwo sie rozprowadza. Nie robi zadnych plam ani zaciekow. Polecam z calego serduszka:)

Na poczatku pod wrażeniem potem lekko zawiedziona...

Balsam kupiłam na promocji w rossmannie wiec kupilam od razu ich 2szt za polowe ceny ok 6,50 zl wtedy to byla super okazja:) innym razem dokupilam kolejne bo bylam zachwycona ale.... Zauwazylam ze ten do ciemniejszej karnacji jest zdecydowanie lepszy i nadaje widoczny efekt. ten dla jasnej karnacji jakby byl dla mnie za slaby i nie widzialam zadawalajacej roznicy jesli chodzi o kolor. mam nienajjasniejsza karnacje wiec moze osoby z bardzo jasna skora moga byc zadowolone z tego dla jasnej. dla tych co sa juz lekko musnieci sloncem to zdecydowanie dla ciemnej karnacji polecam. I wy nie wybierajcie raczej tego dla jasnej. ja to zrobilam no i nie bylo za wiele widac:(Po zuzyciu chyba 3 opakowan lekko sie zastanawiam czy cos lepszego nie jest juz dostępnego niz ten balsam poniewaz mam wrazenie ze skora juz nie reaguje na niego tak dobrze jak na poczatku. Mam skore dosc specyficzna nie lubi balsamow tlustych na szyji czy plecach bo grozi to wypryskami takze rzadko ktory produkt przyswajam z radoscia zwlaszcza wlasnie na szyji, dekolcie i twarzy. Produkt jakby dobrze sie sprawdzal ale teraz mam wrażenie że skóra domaga sie zmiany go i reaguje już na niego gorzej... Niz kiedys. Pamietam jak sie nasmarowalam nim na twarzy kilka dni pod rzad i na szyji czy nozkach naprawde bylam zachwycona odcieniem opalenizny! byla dosc naturalna i mila dla oka. Teraz jakby jest z tym jakis opor... Albo zmienila sie formula czy czegos mniej w nim albo moja skora inaczej reaguje badz sie zbyt przyzwyczaila i nie przyciemnia juz tak jak kiedyś. Balsam dobrze nawilża, ladnie pachnie, zdarzylo mi sie czasem w biegu nie umyc rak po nim i mocno nie bylo widac tego jak w przypadku innych samoopalaczy. Z pelna swiadomoscia polecam go tym co cenia opalenizne bez slonca mimo ze pisze ze jest z dodatkiem olejku moja skora sie zaprzyjaznila z nim bardzo na poczatku. Teraz moze wzywa na inny:) opakowanie jest spore bo ma az 250ml i starcza na calkiem dlugo. Jak za ta cene super jakosc, zapach, nawilzenie. Mialam juz rozne samoopalacze drozsze i nie byly tak dobre jak ten. No ale tez nie wyprobowalam wszystkich:) takze polecam go z czystym sumieniem daje 4gwiazdy bo teraz juz jakby mniej mnie opalal:(nie wiem czy to moje tylko doświadczenie... Czy ktos jeszcze mial taka sytuacje. dalej szukam innych ale mysle ze ten jeszcze dopadne:)

Tropikalny samoopalacz pod lupą :)

Jestem mile zaskoczona produktem. Sprawdźmy jednak czy wszystko co obiecuje producent na opakowaniu zostaje dotrzymane:
- balsam olejkowy powoduje stopniowy efekt opalenizny - fakt
- nawilża i regeneruje skórę - owszem
- pomaga ujędrnić i modelować i wyszczuplać sylwetkę - hm... z tym nie do końca się zgodzę, po zużyciu 2 opakowań produktu nie zauważyłam, aby sylwetka była wyszczuplona nie dajcie się na to nabrać, może producentowi chodziło o wyszczuplenie kolorem :)
- lekka, dobrze rozprowadzająca formuła szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu - tak prawda
- tropikalny, aromatyczny zapach - oj tak tak ! brazylijska passiflora górą!
Na pewno jeszcze g kupię

Cudo!

Kupiłam z polecenia pewnej Instagramerki i zakochałam się! Po pierwsze skóra jest po aplikacji mega nawilżona, do drugie po 3 aplikacjach w ciągu dnia nabrała pięknego odcienia. Nie zostawia tlustego filmu, nie zostawia smug, dobrze się nakłada. No i pięknie pachnie!

Ideał

Mimo swojej niezbyt ciemnej karnacji raczej średniej używam tego balsamu dla karnacji ciemnej i o wiele ładniej spisuje mi się ten kolor, który powstaje już po jednym użyciu niż dla karnacji jasnej.
Jest to kolor, który wyglada jakby skóra była opalona słońcem. Kolor wymywa się stopniowo po okołu tygodniu, wiec jak na taki balsam uważam, ze jest dosyć trwaly.
Jeżeli chodzi o efekt nawilżenia to owszem trochę nawilża. Nie jest to spektakularna roznica, ale skóra jest delikatniejsza w dotyku.
Zapach jest przyjemny na początku, budząc się rano jest już to inny zapach, typowy dla samoopalacza, ale mimo wszystko sto razy delikatniejszy. Używałam samoopalacza kilku różnych firm i ten naprawdę jest idealny.
Jest tani. Wydajnosc zależy od ilości aplikacji, jak często używamy.