e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Hebe

AVENA OIL ACTIVE to unikalny, biozgodny kompleks emolientowo-humektantowy stworzony w oparciu o ekstrakt z oleju z nasion owsa, zawierający aż 40% polarnych lipidów zdolnych, aby naprawiać, odnawiać i chronić barierę hydrolipidową skóry. Skutecznie i długotrwale nawilża oraz ogranicza potrzebę drapania się.

PREBIOTYKI (inulina i alfa-glukan) wspierają naturalny mikrobiom skóry, regenerują i łagodzą naskórek, pozostawiając go miękkim i gładkim.
D-PANTENOL nawilża i łagodzi szorstką i wrażliwą skórę, a także natychmiastowo koi podrażnienia.

EFEKTY:
• Delikatne oczyszczenie podrażnionej i wrażliwej skóry.
• Nawilżenie włosów i łatwość ich rozczesywania.
• Wsparcie i regeneracja bariery ochronnej naskórka.
• Nawilżenie i miękkość skóry.
• Natychmiastowe ukojenie i załagodzenie swędzenia.
• Profilaktyka nadmiernego łuszczenia i pękania skóry.

Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Łagodne dla skóry alergicznej kompozycje zapachowe. Nie szczypie w oczy.

oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające
z pompką
pianka
normalna, sucha
żele do kąpieli

Nawilżająca pianka do mycia 3w1 Oillan

Nawilżająca pianka do mycia 3w1 bardzo dobrze sprawdziła się przy kąpieli mojego rocznego synka, który ma bardzo suchą skórę w typie atopowca. Nie wywołała na jego skórze podrażnienia jak większość środków do kąpieli. Jest łagodna dla skóry dziecka i nie powoduje szczypania w kontakcie z gałką oczną. Mojemu synkowi bardzo spodobała się formuła pianki i chętnie chciał jej używać.

Super oczyszczenie!

Pianki do mycia to ciekawa sprawa a Oillan 3 w 1 bardzo się u mnie sprawdził. Dokładnie domywa, delikatnie nawilża. Co ważne - nie pozostawia tego nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry. Wprost przeciwnie - ma się wrażenie że jest dokładnie czysta, rozluźniona i gotowa na dalsze etapy :) Dobrze się go używa, ma przyjemny bardzo delikatny zapach.

Dla mnie hit

Pianka doskonale sprawdziła się na mojej suchej, odwodnionej skórze. Pianka jest miękka i delikatna. Używanie jej to czysta przyjemność. Skóra po jej użyciu nie jest ściągnięta i nie woła natychmiast o krem. Używałam jej codziennie i mogę szczerze polecić osobom z suchą skórą. Dodatkowo pianka jest bezzapachowa, co dla mnie jest plusem oraz ma wygodne opakowanie z pompką. Ogólnie dla mnie hit.

Lekkość

Pianka jest super lekka, nie zauważyłam po niej specjalnego ukojenia skóry czy nawilżenia ale za to zauważyłam że napewno nie wysusza mojej skóry. Olejekowy żel do mycia sprawdził mi się lepiej ale bardzo polubiłam formę pianki i jestem zadowolona że po umyciu nie czuć tego nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia na skórze. Zdecydowanie po użyciu samej pianki musiałam zaaplikować krem ale totalnie polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Niesamowicie delikatna, kremowa formuła pianki - świetnie oczyszcza skórę, ale przy tym jest bardzo łagodna, nie szczypie w oczy i nie podrażnia.

Nawilżającą piankę do mycia twarzy, ciała i włosów 3w1 otrzymałam do testów z ramienia Klubu Recenzentki za co serdecznie dziękuję - za możliwość testowania produktu właśnie na swojej skórze :)

Pianka znajduje się w plastikowym opakowaniu o pojemności 200 ml z wygodną formą dozowania czyli pompką, która działa sprawnie i po wstrząśnięciu wydobywa delikatną jak chmurka piankę.
Szata oczywiście w minimalistycznym stylu jak cała seria, którą otrzymałam do testów z innymi produktami.

Zapach delikatny, mało wyczuwalny idealny dla wrażliwców. Konsystencja oczywiście pianki. Jest bardzo wydajna - używam jej codziennie podczas rannej jak i wieczornej pielęgnacji już ok miesiąc i mam jej jeszcze połowę.

W składzie mamy probiotyki, ekstrakt z oleju z nasion owsa, d-pantenol.
Przebadana pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną, nie szczypie w oczy, bezpieczna dla skóry, delikatna, łagodna, nie podrażnia.

Pianka do mycia twarzy to moja ulubiona formuła do oczyszczania kilkuetapowego z tej jestem bardzo zadowolona i zdecydowałam zostanie ze mną na dłużej. I właśnie w takiej postaci ją używam. Nie testowałam na włosach i ciele.

Efekty?
No marka Oillan to moja ulubiona dermokosmetyczna marka więc ich produkty na ogół zawsze mi się sprawdzają z racji tego, że są niesamowicie delikatne a moja skóra jest bardzo wrażliwa przynoszą jej ulgę, spokój i komfort.
Pianka w bardzo delikatny i łagodny sposób oczyszcza skórę twarzy z wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości makijażu. Skutecznie i długotrwale nawilża, wspiera naturalny mikrobiom skóry, regeneruje, działa zarówno kojąco jak i łagodząco. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, wręcz przeciwnie skóra jest miękka i gładka w dotyku.

Polecam ten produkt - idealny w podróż ze względu na swoją wielozadaniowość co jest dużym plusem, jest lekka i nie zajmuje wiele miejsca. Dostępna stacjonarnie w Hebe. :)

Łagodne ukojenie

Pianka nawilżająca 3 w 1 jest najlepsze z testowanych produktów. Nawet najbardziej suchą skórę bardzo dobrze oczyści, dotrze do najbardziej głębokich blizn. Przy czyszczeniu twarzy jednocześnie nawilża i dodaje blasku, co sprawia że skóra jest idealnie czysta i nawilżona. Błyskawicznie oczyszczona twarz idealnie wygląda A co najlepsze długo utrzymuje się nawilżenie skóry. Mamy skórę wrażliwą I skłonną do podrażnień I mimo składu jaki posiada nie podrażnia i nie powoduje zaczerwienień kropka serdecznie polecam każdemu kto ma problem z suchą skórą i ma skórę wrażliwą

Przyjemna

Pianka znajduje się w opakowaniu z pompką , zapach ma bardzo przyjemny jak inne produkty z tej serii. Pianka jest ciekawą formą do mycia, w szczególności dla dzieci które są zaciekawione czymś innym i nowym. Dobrze myje, nawilża, nie powoduje uczuleń. Ja z dziećmi mamy AZS i szczególną wagę przykładam do zakupowanych kosmetyków. Nie wszystkie są odpowiednie. Uważam z poziomu swojego doświadczenia wieloletniego różnych kosmetyków tego typu że pianka spełnia swoje zadania i jest warta uwagi.

Wielofunkcyjność w codziennej pielęgnacji

Bardzo podoba mi się w tej piance jej wielofunkcyjność zastosowania. Możemy używać ją do mycia twarzy, ciała, włosów, a nawet okolic intymnych. Konsystencja pianki sprawia, że produkt jest bardzo delikatny. Idealna dla suchej skóry, natychmiastowo nawilża.

Oczyszczanie i nawilżania

Pianka do mycia 3 w 1 jest produktem przeznaczonym do twarzy, ciała i włosów. Można używać również do mycia okolic intymnych. Spłukujemy ciepłą wodą.
Uwielbiam produkty o konsystencji pianki. Produkt możemy delikatnie rozprowadzić po twarzy i bez zbędnego pocierania spłukać. Dla mnie najlepsze rozwiązanie, bez wacików. Testowałam również ze szczoteczką soniczną, tworzą dobry duet.
Pianka usuwa zabrudzenia, w tym makijaż i nawilża. Jest łagodna, nie podrażnia. Nawet jeśli dostanie się do oka, nie jest strasznie. Produkt nie szczypie w oczy.
Zapach pianki jest ok, dla mnie przyjemny.
Opakowanie to dozownik z pompką, w przezroczystej butelce o pojemności 200 mL.

Lekka pianka

Otrzymałam tę piankę do testowania w ramach Klubu Recenzentki. Jestem posiadaczką cery mieszanej, skłonnej do podrażnień, natomiast skóra na moim ciele lubi się mocno przesuszać. Kosmetyk nadaje się i dla dorosłych i dla dzieci, ale ja dzieci nie posiadam, więc wypowiem się tylko w swoim imieniu.

Pierwszy raz widzę taki wielofunkcyjny produkt - nie dość, że nadaje się dla całej rodziny, to jeszcze nadaje się do ciała, twarzy i włosów. Opowiem po kolei.

Twarz - Jako pianka do twarzy sprawdził mi się bardzo dobrze. Lekkiej konsystencji pianka idealnie otula twarz i oczyszcza ją z zanieczyszczeń, a także delikatnego makijażu. Nie podrażnia, nie wysusza. Pozostawia skórę nawilżoną, bez uczucia ściągnięcia. Jest bardzo wydajna.

Ciało - Przyjemnie oczyszcza ciało, daje uczucie świeżości. Skóra jest po niej delikatnie nawilżona. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o użytkowanie tej pianki jako produkt do całego ciała nie wychodzi to bardzo wydajnie - ale z mojego doświadczenia wynika, że zawsze piankowe żele pod prysznic wypadają w tej kwestii niezbyt dobrze.

Włosy - Powiem szczerze - czułam, że to się nie uda. Moje włosy potrzebują o wiele mocniejszego oczyszczenia, niż ten produkt jest w stanie mu zaoferować. Zapewne przy delikatnych dziecięcych włoskach sprawdzi się super - ale dla mnie niestety nie zdało to egzaminu. Pozostawiał mnie z uczuciem niedomytej skóry głowy. Natomiast na pewno nie uczulał, a często mam z tym problem.

Na koniec dodam jeszcze, że pianka ładnie pachnie - nie spodziewałam się takiego ładnego zapachu po dermokosmetyku.

Pomimo, iż używałam go głównie do mycia twarzy to i tak uważam, że produkt zasługuje na 5 gwiazdek. To naprawdę dobra myjąca pianka i każdy na pewno znajdzie odpowiednie dla siebie zastosowanie tego produktu.

Oillan, Nawilżająca pianka do mycia 3w1 od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

Piankę używam głównie do mycia twarzy. Bardzo dobrze radzi sobie z usunięciem makijażu. Bardzo dobrze sprawdziła mi się w duwetapowym oczyszczaniu twarzy. Bardzo fajne opakowanie z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu. Ma ładny, delikatnie lekko owocowy słodki zapach. Nie jest przytłaczający. Pianka nie pozostawia uczucia ściągnięcia na skórze twarzy. Jest delikatna a zarazem skuteczna. Na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Oillan, Nawilżająca pianka do mycia 3w1 od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

Polecam Oillan, Nawilżającą piankę do mycia 3w1 od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych. Jeśli ktoś lubi efekt pienienia się to ten produkt na pewno przypadnie mu do gustu. Pianka pozwala dokładnie usunąć z ciała zanieczyszczenia, przy tym nie podrażnia skóry.