Oillan, Nawilżająca pianka do mycia 3w1 od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

Oillan, Nawilżająca pianka do mycia 3w1 od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Hebe

AVENA OIL ACTIVE to unikalny, biozgodny kompleks emolientowo-humektantowy stworzony w oparciu o ekstrakt z oleju z nasion owsa, zawierający aż 40% polarnych lipidów zdolnych, aby naprawiać, odnawiać i chronić barierę hydrolipidową skóry. Skutecznie i długotrwale nawilża oraz ogranicza potrzebę drapania się.

PREBIOTYKI (inulina i alfa-glukan) wspierają naturalny mikrobiom skóry, regenerują i łagodzą naskórek, pozostawiając go miękkim i gładkim.
D-PANTENOL nawilża i łagodzi szorstką i wrażliwą skórę, a także natychmiastowo koi podrażnienia.

EFEKTY:
• Delikatne oczyszczenie podrażnionej i wrażliwej skóry.
• Nawilżenie włosów i łatwość ich rozczesywania.
• Wsparcie i regeneracja bariery ochronnej naskórka.
• Nawilżenie i miękkość skóry.
• Natychmiastowe ukojenie i załagodzenie swędzenia.
• Profilaktyka nadmiernego łuszczenia i pękania skóry.

Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Łagodne dla skóry alergicznej kompozycje zapachowe. Nie szczypie w oczy.

normalna, sucha
żele do kąpieli
oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające
z pompką
pianka

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pianka idealnie się sprawdziła przy włosach córki

Podczas kąpieli pianka doskonale się sprawdziła do gęstych, kreconych włosów mojej córki. Sprawiła, że czesanie stało się o wiele łatwiejsze. Kupimy ponownie i polecamy ten produkt

Delikatny produkt

Pianka jest bardzo delikatna, o przyjemnej konsystencji. Daje uczucie aksamitnej skóry. Dobrze domywa i jest łatwa w użytkowaniu (nakładaniu i zmywaniu). W mojej ocenie jest bardzo wydajna.

Delikatna pianka 3 w 1

Zestaw kosmetyków Oillan (Olejkowy żel do mycia od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych, Nawilżająca pianka do mycia 3w1 od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych i Nawilżający Dermo - krem, otrzymałam od wizaż w ramach testowania produktów, za co serdecznie dziękuję. Cała moja rodzina była zadowolona z efektów kosmetyków.

Nawilżająca pianka do mycia 3w1 od 1. dni życia dla dzieci i dorosłych Otrzymamy w smukłej butelce która jest przezroczysta z lekkim odcieniem zieleni, posiada ona dozownik w postaci pompki o białym odcieniu. Szata graficzna jest prosta i estetyczna, a dozownik wygodny w codziennym użytkowaniu. Wytwarza on piankę w ilości wystarczającej by przemyć twarz, czy umyć głowę dla malucha.

Konsystencja pianki jest puszysta a zarazem gęsta, dobrze rozprowadza się po ciele, jak i włoskach malucha.
Posiada przyjemny pudrowy zapach, który towarzyszy przez cały rytuał, lecz nie pozostaje na ciele.

Pianka dobrze radzi sobie z umyciem głowy maluchowi, nie podrażnia, jest przyjemna w dotyku, jak i na ciele czy buzi dobrze się sprawdza oczyszcza dobrze ciało i jest delikatna dla wrażliwej skóry.
Jeden mały minus, nie radzi sobie odrazu z makijażem, trzeba przynajmniej dwie papki zużyć by dobrze oczyścić twarz.
Pianka pozostawia skórę miękką w dotyku, nie ma mowy o uczuciu ściągania.

Polecam osobą z wrażliwą skórą jak i dla osób z suchą skórą, dla małych i dużych, skład jest dobry i naturalny, a cena nie jest wygórowana.

Dobrej jakości pianka oczyszczająca

Piankę otrzymałam w przesyłce, dzięki uczestnictwu w Klubie Recenzentki Wizażu. Produkt spełnia moje oczekiwania, ponieważ przy jego pomocy mogę skutecznie oczyścić twarz. Proces pielęgnacji przebiega bardzo przyjemnie i sprawnie. Kosmetyku używam zarówno w rutynie porannej, po demakijażu, jak również wieczorem. Przy takiej częstotliwości stosowania jestem w stanie rzetelnie ocenić właściwości. Preparat jest dobrym rozwiązaniem do oczyszczania buzi, a także ciała, jest polecany także do włosów, ale dla mnie w pierwszym zastosowaniu jest idealny. Producent opisuje go jako łagodnie myjący, nawilżający i kojący, z czym w pełni się zgadzam. Najlepiej sprawdzi się przy skórze wrażliwej, bardzo suchej i szorstkiej. W takiej sytuacji efekty będą najbardziej odczuwalne i spektakularne dla delikatnych partii ciała. Marka Oillan dedykuje swoją linie nawet dla największych wrażliwców, a także dla noworodków. Dorośli oraz dzieci mogą cieszyć się wspólnym rytuałem pielęgnacyjnym. Produkt w opakowaniu ma płynną konsystencję, natomiast podczas wydobycia spienia się niczym lekka chmurka. W bonusie uzyskujemy efekt nawilżenia, wsparcie i regeneracje bariery ochronnej oraz miękkość. Za te cechy odpowiadają takie składniki jak: d-pantenol i prebiotyki. Jest to kosmetyk godny zaufania, co potwierdzają badania przeprowadzone pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Opis jest realistycznie skonstruowany i we właściwy sposób przedstawia asortyment. Zapach chętnie nieco bym zmodyfikowała, rezygnując z cukierkowej woni, na rzecz bardziej rześkiej. Aplikacja jest bardzo prosta, wystarczy wydobyć porcję za pomocą dozownika i rozprowadzić po twarzy, a następnie spłukać wodą. Jestem zadowolona zarówno z aspektu użytkowego jak również jakościowego. Ilość jaką zaproponował producent to 200ml, jest to według mnie optymalna pojemność. Wydajność przy nakładaniu na twarz jest bardzo dobra, jeśli zdecydujemy się na mycie całego ciała wtedy nie wystarczy nam już na aż tak długo. Opakowanie wielofunkcyjnej pielęgnacji jest smukłe, dzięki czemu zajmuje mało miejsca na półce w łazience. Plastikowa butelka jest przezroczysta, dzięki czemu w każdej chwili można oszacować zużycie. Pompka zabezpieczona korkiem umożliwia higieniczne dozowanie. Nawilżający kosmetyk określany mianem 3w1 na dłużej zagości w moich zbiorach.

Bardzo dobra pianka

Pianka dobrze oczyszcza skórę nawilżając ją łagodziła suche placki na skórze mojej rocznej córeczki skora jest mięciutka i nawilzona polecam nadaje się do skóry z alergia.

Oillan pianka do mycia 3w1

Lubię takie wielozadaniowe produkty jak ten od Oillan,bo jest 3w1.Łagodnie myje, nawilża i koi moją wrażliwą i suchą skórę.Piankę można stosować na skórze twarzy, ciała lub włosach.Ja stosuję tylko do oczyszczania twarzy,szyi i dekoltu.Pianka oczyszcza i co najważniejsze nie pozostawia u mnie uczucia ściągnięcia skóry.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Łagodnie oczyszcza skórę, bez uczucia ściągnięcia

Używałam tej pianki jako drugi etap demakijażu i uważam, że poradziła sobie bardzo dobrze. Ja na co dzień mam skórę bardzo suchą, a po umyciu nie czułam uczucia ściągnięcia na twarzy. Pianka ma bardzo delikatny zapach i dobrze nawilża skórę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pianka idelnie neadaje się do suchej skóry

Pianka do mycia idealnie sprawdza się do skóry skory twarzy. Jest niesamowicie delikatna , nie podrażnia nawet oczu. Fanstastycznie sprawdza się do wieczornego i porannego odświeżania skóry twarzy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Kremowy aksamit w piance. Ulga i ukojenie.

Ten produkt najbardziej polubiły moje dzieci, właśnie ze względu na jego piankową formułę i, oczywiście, właściwości. Pianka jest bardzo delikatna, aksamitna, puszysta i kremowa. Najlepiej sprawdziła nam się do mycia ciała i twarzy, niestety, dla włosów okazała się zbyt delikatna, choć myślę, że to wynika z długości i gęstości fryzury i dla bobasów byłaby idealna.

Pianka została wzbogacona w prebiotyki, wspierające naturalny mikrobiom skóry i d-pantenol, czyli prowitaminę B5, działającą m.in. kondycjonująco, nawilżająco i łagodząco. Jest bardzo delikatna, ale skuteczna w swoim działaniu. Myje, odświeża, zmiękcza, regeneruje, pomaga uporać się z nadmiernym łuszczeniem się skóry, łagodzi świąd. Przez to, że można tak wszechstronnie ją stosować, nadaje się do zabrania w podróż.

Pachnie mniej intensywnie niż reszta produktów z tej serii (olejkowy żel myjący i nawilżający dermo-krem), co bardzo mi odpowiada. Zdecydowanie będziemy kupować produkt regularnie.

Zdecydowanie mój faworyt

Bardzo mi się podoba opakowanie produktu ponieważ widzę zawartość i zużycie kosmetyku. Pianka ma bardzo przyjemny zapach, bardzo dobrze się ją dozuje i swietnie się pieni i co najważniejsze nie szczypie w oczy.Jest bardzo ŁAGODNA idealnie oczyszcza twarz i ciało ,nie wysusza skóry i nie podrażnia.

Polecam!

Nawilżająca pianka do mycia jest bardzo wydajna i uniwersalna. Świetnie nawilża, moja skóra jest po niej miękka i gładka. Opakowanie z pomką jest bardzo wygodne. Idealnie nadaje się do codziennego stosowania przez całą rodzinę.

bez szału

powiem tak: bez większego szału. rano, aby przemyć buzię z kremu nocnego — okej. natomiast po całym dniu, po demakijażu, jednak mam wrażenie, że ta pianka to za mało dla mojej tłustej cery; nie czuję dokładnego oczyszczenia.

umyłam tą pianką raz włosy, bo również jest i dla nich dedykowany, ale również bez szału — musiałam bardzo dużo pianki zużyć, aby mieć poczucie świeżości.

za tą cenę jednak nie polecam.
być może dla cer suchych się sprawdzi.