LaCura, Balsam do ciała z olejkiem z awokado i witaminą E `Soft `

LaCura, Balsam do ciała z olejkiem z awokado i witaminą E `Soft `

Balsam do ciała z olejkiem z avocado, witaminą E, odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Zapewnia odpowiednie nawilżenie do 24h, dodatkowo wspiera naturalne funkcje skóry. Produkt przebadany dermatologicznie.

Skóra

• Zapach: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Opakowanie: 5

Absolutna rewelacja

Kupiłam ten balsam w Aldi, bo spodobał mi się jego zapach. A trafiłam na jeden z najlepszych produktów do ciała, jakich używałam.

ZAPACH, KONSYSTENCJA
Balsam ma biały kolor i konsystencję mleczka. Ma kremowy zapach, bardzo podobny do zapachu kremu Nivea Soft, który długo utrzymuje się na skórze.

WŁAŚCIWOŚCI
Ten balsam jest zamiennikiem klasycznego mleczka do ciała z Nivea, ale fajniejszym, bo ma lepszy skład.
Skóra jest po nim delikatna w dotyku, nawilżona, odżywiona i zregenerowana. Żaden inny balsam, mleczko czy masło nie dało mi odczucia tak miękkiej skóry.
Ten balsam nie oblepia skóry jakąś sztuczną parafiną (nie zawiera parafiny). Uczucie nawilżenia, odżywienia i komfortu, które daje, nie jest iluzoryczne i towarzyszy nam jeszcze kilka dni po kąpieli.
Chciałam podkreślić, że mam suchą skórę ciała, skłonną do łuszczenia się (nogi i ręce), a miejscami jest skłonną do wyprysków (plecy, ramiona i dekolt). Ze wszystkimi moimi problemami to mleczko radzi sobie lepiej niż inne kosmetyki. Nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje wyprysków, a wręcz łagodzi i koi lepiej od kremu La Roche Posay Cicaplast.

FAJNY JAKO KREM DO RĄK
Używam tego balsamu również jako krem do rąk. Bardzo dobrze nawilża i regeneruje, od razu daje odczucie ulgi suchym i spierzchniętym dłoniom. Szybko się wchłania, więc nie zostawia śladów na dokumentach, książkach itp.

WYDAJNOŚĆ, CENA
Balsam kosztował ok. 10 zł, jest bardzo wydajny. Mimo że używam go codziennie, przez 4 miesiące zużyłam dopiero połowę opakowania.

PODSUMOWANIE
Mega polecam. Jeśli lubicie klasyczne mleczka do ciała Nivea lub Garnier, koniecznie wypróbujcie ten balsam!!!