KWC LogobyWIZAŻ logo
Olejki do ciała

Avon Planet Spa, Radiant Gold, Body & Massage Oil with Gold & Oud Rozświetlający olejek do ciała i masażu z drobinkami złota i olejkiem Oud

4,7 na 521 opinii
flame4 hity!
76% kupi ponownie

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
4,7 na 5
Kupi ponownie: 76% osób
  • 7 lutego 2020 o 13:39
    Złote drobinki w olejku- fajne
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Lubię efekt rozświetlenia, dlatego dałam szansę temu olejkowi. Butelka jest prosta, ale ładna, pasuje do nurtu Spa jakim się reklamuje. Wszystko mi się tu zgadza. Przyjemnie pachnie, dzięki czemu naprawdę można poczuć się jak w Spa. Zamykanie solidne. Aby uwolnić złote drobinki, musimy wstrząsnąć butelkę. Sam olejek szybko się wchłania, więc raczej ulatnia, więc działanie nawilżające - nie ma tego tutaj. Fakt, olejek sprawia, że skóra wygląda pięknie. Efekt rozświetlenia jest i wygląda to bardzo fajnie. Olejek aplikuje się szybko i wygodnie. Jest to dobry produkt, ale że względu na suche partie ciała i skłonność do wypryskow przy złotych drobinkach, będę po ten produkt sięgać sporadycznie. Można kupić do w fajnej cenie , stosunek jakości do ceny jest adekwatny. To produkt , który mimo, że nie do końca się u mnie sprawdza, to jednak polubiłam go. Jest ładny, wydajny, ładnie pachnie i daje efekt glow.
    32 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 lutego 2020 o 9:34
    Rozświetlenie!
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Olejek dostałam w prezencie i bardzo przypadł mi do gustu. Stosuję go do masażu, sprawdza się do tego świetnie. Dobrze się rozprowadza po skórze i ułatwia samą czynność masowania. Jednak drugim moim zastosowaniem jest nakładanie go na nogi. Bardzo ładnie wtedy wyglądają, mienią się. Nie mogę się doczekać opalenizny bo wtedy połączenie będzie idealne. Na plus również przyjemny, ale delikatny zapach, mi przypadł do gustu. Polecam gorąco! Zalety: - idealny do masażu, - nie za tłusty, - drobinki złota, - sprawdzi się do opalonej skóry. Wady: - dostępny tylko u konsultantki.
    Otrzymałam w prezencie
    27 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 stycznia 2018 o 19:48
    Bardzo dobry olejek
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zamówiłam z katalogu jak był na promocji. Cena na promocji ok. Kupiłam w pakiecie z innymi produktami więc nie potrafię napisać ile dokładnie za niego wtedy zapłaciłam, ale myślę że gdzieś ok.15zl. W przezroczystym opakowaniu widać złote drobinki, trzeba dobrze wstrząsnąć przed aplikacją. Olejek przepięknie pachnie. Łatwo się otwiera, ale nie atakuje nas produktem, bo spokojnie możemy wylać akurat tyle ile mam potrzeba. Niewielka ilość wystarczy, żeby nasmarować całe ciało, jest bardzo wydajny. Wspaniale nawilża, nigdy nie miałam po nim żadnych podrażnień (inne olejki Avonu miały czasem alkohol w składzie i mnie podrażniały np. po goleniu, ten jest bardzo łagodny). Skóra jest finalnie odżywiona i zyskuje złoty glow, ale nie jest to jakiś nachalny efekt, tylko delikatna złota poświata, która sprawia, że ciało wygląda zdrowo i elegancko. Drobinki są bardzo dobrze zmielone, nie jest to brokat, co pozwala uzyskać dość subtelny ale za to bardzo ładny wygląd. Olejek dobrze się rozprowadza na skórze, nie pozostawia tłustej warstwy, dosyć szybko się wchłania. Świetnie sprawdza się do zmysłowego masażu. Skóra przy regularnym stosowaniu jest miękka, odżywiona i do tego piękne wygląda. Ogólnie oceniam, że jest to dosyć udany produkt. Nie wiem czy kupię go ponownie, bo jestem niewierna takim produktom, gdyż ciągle próbuję czegoś nowego, ale mogę że spokojnym sumieniem go polecić.
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 sierpnia 2021 o 12:49
    Bardzo dobry olejek
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Idealny dla walki z cellulitem. Zawsze gdy robie bańke chińska to okazuje się być bardzo skuteczny. Idealnie rozprowadza się na ciele. Nawilza I rozsweitla ciało. Nie pozostawia sztucznej warstwy tzn. Klejącej. A zapach jest obłędny. Stosuje go również na końcówki wlosow. Na około 20 minut i spłukuje. Wlosy są wtedy nawilzone i co najważniejsze dobrze się rozczesują. Cena olejku jest niewielka a daje rewelacyjne efekty. Super sprawdza się także po opalaniu. Można nalozyc tez na dekolt.
    Zalety:
    • Cena
    • Zapach
    • Wielofunkcyjny
    • Nawilza
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 kwietnia 2021 o 7:22
    Całkiem ok
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Jestem Sroka i kich wszystko co się mieni złotem dlatego zamówiłam ten olejek. Jest naprawdę super ma w sobie drobinki złota które nie są grube raczej drobniutkie. Te drobinki piękne wyglądają na ciele ale niestety zostają na ubraniach. Uważam że na lato będzie cudowny. Skóra po nim jest miękka odżywiona, olejek szybko się wchania.
    Zalety:
    • Działanie
    • Odżywienie
    • Wygląd na skórze
    Wady:
    • Drobinki zostają na ubraniach
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne