KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
3,8 na 5
Kupi ponownie: 25% osób
  • 11 maja 2024 o 21:38
    Do moich niesfornych brwi.. hmmm.. mam mieszane uczucia
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Pisak Pierre Rene kupiłam z polecenia pewnej Pani, która twierdziła, że jest najlepszy. Ogólnie nie mam problemu z kosmetykami do brwi, dla mnie każdy pisak czy kredka robią robotę, ale skuszona kupiłam właśnie ten. I rzeczywiście ta Pani mogła mieć rację. Przechodząc do sedna pisak ten oceniam jako pisak dla profesjonalistek, czyli kobiet, które mają idealnie wystylizowane, wyrównane brwi. Ja takich nie mam, moje są niesforne. Dlatego u mnie ostrożnie z tym pisakiem. Pisak daje bardzo mocny, nasycony kolor, a moje brwi wolą bardziej stonowany efekt. Muszę więc uważać z aplikacją, ale przy odrobinie wprawy jaką posiadam otrzymuję fajny efekt. Pisak jest bardzo trwały i wodoodporny, do zmycia płynem micelarnym, żel do mycia twarzy nie daje sobie z nim rady. Ma cieniutką końcówkę. Jest wydajny. Jednak 6miesięczny termin ważności... no cóż, wolę przynajmnej 12miesięczne.
    Zalety:
    • bardzo trwały
    • nasycony kolor
    • idealny dla dobrze wyregulowanych brwi
    • umożliwia prezycyjną aplikację
    • wydajny
    Wady:
    • średni do niesfornych brwi
    • trochę za głęboki kolor
    • krótki termin ważności
    Drogeria Natura
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 lipca 2024 o 15:54
    Fajny produkt
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zużyłam 2 opakowania i jest to bardzo fajny pisak do brwi, moje jedyne zastrzeżenie to wydajność. Szybko się kończy. Ma bardzo ładny kolor i prezyzyjnie końcówkę, do tego jest bardzo trwały
    Zalety:
    • Kolor
    • Precyzyjność
    • Dostępność
    Wady:
    • Mała wydajność
  • 20 czerwca 2024 o 12:58
    Są lepsze
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam ten pisak na promocji bo nie jest już dostępny z eveline. Kolor mam brown, ale jest chłodnym odcieniem i pasuje dla blondynek. Z plusów to na pewno kolor, chociaż mógłby być trochę nawet jaśniejszy, ma cienką i precyzyjną końcówkę. Tyle z plusów bo najgorsze jest to, że nie chce pisać po skórze. Muszę go wciskać w dłoń żeby wydobyć kolor. No niestety dlatego więcej go nie kupię, bo mam porównanie chociażby do pisaka z eveline, gdzie takich problemów w ogóle nie było, a pisak rysował długi, długi czas.
    Zalety:
    • kolor
    Wady:
    • nie chciał pisać po skórze
    • cena bez promocji nie warta kupowania
  • 31 maja 2024 o 14:40
    Idealny pisak do brwi!
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mam ten pisak w odcieniu Brown i uważam że jest to najpięknieszy i bardzo uniwersalny odcień, który będzie pasował większości kobiet. Jest to delikatny, chłodny odcień brązu. Aplikator jest bardzo precyzyjny i przez to że pisak jest półtransparentny można nim naprawdę dosłownie dorysować pojedyncze włoski, które wyglądają bardzo naturalnie. Produkt jest również bardzo trwały i bardzo dobrze i łatwo się nim pracuje. Moim zdaniem bije na łopatki ten kultowy pisak od Nyx’a! zdecydowanie POLECAM
    Zalety:
    • precyzyjny aplikator, półtransparentna formuła która pozwala nam wyrysować naturalnie wyglądające pojedyncze włoski, trwałość

Produkty podobne

Zobacz także inne Pisaki do brwi