Ziaja, Maska regenerująca z glinką brązową

Ziaja, Maska regenerująca z glinką brązową

Maseczka z glinką brązową (5%) przeznaczona do każdego rodzaju skóry.
Uzupełnia niedobór substancji odżywczych - glinka brązowa regenerująca - surowiec naturalny z grupy minerałów ilastych, jest źródłem mikroelementów: głównie krzemu (około 50%), glinu (około 15%), żelaza (około 6%), wapnia (około 4%), potasu (3%) i magnezu (2%).
Przyspiesza regenerację skóry:
- ECO - certyfikowany olej Canola (rzepakowy) - bogaty w fitosterole, tokoferole oraz kwasy tłuszczowe. Doskonale odżywia i zmiękcza naskórek,
- ECO - certyfikowane glicerydy kokosowe - źródło NNKT bogatych w kwasy omega3 i omega6 niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry. Zapewniają wysoką efektywność ochrony warstwy lipidowej naskórka,
- prowitamina B5 - aktywnie nawilża oraz skutecznie regeneruje podrażniony naskórek.
Skutecznie wygładza drobne zmarszczki,
- proteiny ze słodkich migdałów - wyraźnie wygładzają naskórek, dając widoczne efekty liftingujące. Zapobiegają wiotczeniu skóry, wzmacniają jej strukturę i przyspieszają procesy regeneracji,
- witamina E - witamina `młodości`, neutralizuje wolne rodniki przyspieszające proces starzenia skóry.
Sposób użycia: 2 - 3 razy w tygodniu nałożyć na skórę twarzy i szyi grubą warstwę maski. Zmyć letnią wodą po około 10 - 15 minutach.

Struktura
krem
<50ml

Używa produktu od: próbka

Spodobała mi się

Ostatnio pani kosmetyczka poleciła mi maseczki z Ziai, szczególnie te glinkowe. Zatem poszłam za radą i kupiłam kilka każdego rodzaju (cena około 1.5-2 zł za saszetkę).
Na pierwszy ogień poszła regenerująca z brązową glinką. Nie zawiodłam się!
Jest pojemna, bo nakładałam naprawdę grubą warstwę, a starczyło na 2 użycia.
Przyjemnie pachnie, tak delikatnie.
Łatwo się rozprowadza i potem spłukuje.
Nic mnie nie piekło ani nie szczypało, co często zdarza się przy wrażliwej skórze.
Bo spłukaniu twarz była miększa, zregenerowana, lepiej nawilżona.
Zdecydowanie kupię ponownie.

Ani lepiej ani gorzej

Maseczke kupiłam zachęcona dobrymi opiniami.
Niestety zbytnio mnie nie zachwyciła.
Nie zauważyłam żadnego fajnego efektu regeneracji. Po nałożeniu trochę piecze na twarzy.
Jedynym plusem jest cena i lekkie nawilżenie.

Spodziewałam się więcej

Jestem trochę zdziwiona, że ten produkt został kosmetykiem wszech czasów, bo u mnie nie zrobił praktycznie nic. Nie jestem specjalnie zadowolona, dużo lepiej wypadają inne maski z tej serii.

Wykorzystała: kilka próbek

Spoko

Maska ma działanie regenerujące ,bardzo dobrze nawilża ,wygładza skórę. Produkt zawiera witaminę E ,proteiny ze słodkich migdałów ,powitaminę B5,olej canola ,glicerydy kokosowe. Sama glinka zawiera krzem ,glin ,żelazo ,potas ,magnez ,magnez .

Cena za maseczkę 1,50-czyli cena zachęcająca.Całe opakowanie spokojnie pokryje twarz i szyję.W saszetce znajduje się 7 ml maski. Nakładam na 15 minut, przez ten czas nie czuję absolutnie żadnego dyskomfortu.Maska nie sprawia problemów podczas aplikacji, nie spływa z twarzy. Nie sprawia też najmniejszych problemów podczas usuwania jej.Buzia po jej zastosowaniu jest mięciutka, nawilżona i idealnie gładka, aż chce się jej dotykać. Oprócz tego bardzo dobrze poradziła sobie z wszelakimi podrażnieniami, które znajdowały się na skórze.Co ważne maska nie uczula i nie podrażania, nie zapycha ani nie powoduje nadmiernego przetłuszczania się skóry.Zapach jest lekko słodki i przyjemny.

ŚWIETNA

Moja ulubiona maseczka od wielu lat !
- Świetnie nawilża skórę
- Wyrównuje koloryt , wygładza
- Ma cudowny zapach
- Nie wiele kosztuje
- Nie podrażnia

Zakupiłam mamie

Moja mama była zadowolona, ale zna wiele lepszych maseczek niż ta z glinka z firmy ziaja.
Ma Fajny zapach, niską cenę, całkiem okej nawilża i fajnie się rozprowadza, wystarcza na 2 użycia.

polecam

Sama nie wiem dlaczego ale jakoś bardzo przyjemnie mi się stosuje maski ziaji. Kolejna którą przetestowałam i jestem zadowolona. Owszem, nie można liczyć na spektakularne efekty, ale w tej cenie te 10 minut relaksu jest naprawdę przyjemne. Ta maska ma dla mnie zdecydowanie nalepszy zapach i kolor, takie maseczkowe :] Cera po niej jest troche wygładzona, nawilżona, mini zmarszczki mniej widoczne. Podkreślam mini bo nie wiem czy to moja wyobraźnia tak na nie zadziałała, czy ta maska. Mimo wszystko bardzo ją lubię.

Bardzo dobra.

Maseczka wyraźnie poprawia kondycję cery - jest ona nawilżona, zregenerowana i napięta. Plusem jest także lekki, przyjemny zapach. Nie zauważyłam, żeby pojawiły się po niej jakieś niespodzianki, a zużyłam już niejedno opakowanie.

Taka sobie

Wybrałam maskę regenerującą z glinką brązową do każdego rodzaju skóry. Trzymałam ją na twarzy około 15 minut, tak jak jest zalecane z tyłu saszetki. Produkt łatwo zmyło się z twarzy, a skóra stała się gładsza. Niestety nie zrobiła nic więcej. Nie ściągnęła skóry, a zapach na plus.

Bardzo fajna

Po ciężkim oraz intensywnym tygodniu pracy lubię korzystać z maski regenerującej z glinką brązową i przyznam się jestem pod wielkim wrażeniem. Zauważyłam same plusy: +Nie ściąga cery
+Cudny zapach
+Po zmyciu maseczki cera ma zdrowy wygląd
+Skóra jest gładka i lśniąca

Moja ulubiona!

Kocham tą maseczkę za działanie. Zaraz po użyciu skóra jest nawilżona, odżywiona i pełna blasku. Do tego aplikacja maseczki jest przyjemnością, jej konsystencja pozwala na bezproblemową aplikację. Maseczki jest w opakowaniu na tyle dużo, że jej ilość pozwala na pokrycie całej buzi. Do tego ten słodki zapach! Mmmm przyjemność domowego Spa. Ogólnodostępna i w niskiej cenie. Zaopatrzyłam się w 10 opakowań. Uwielbiam!