Revlon, Photoready, Prime Plus , Mattifying + Pore Reducting Make Up + Skin Care Primer (Baza pod makijaż)

Cena PLN 69.00

idealnie się sprawdzi dla każdego rodzaju skóry, a w szczególności tłustej i borykającej się z nadmiernym świeceniem czy niedoskonałościami. Innowacyjna formuła zawiera doskonałe połączenie składników, które przedłużają trwałość makijażu oraz widocznie poprawiają jej kondycję. Drogocenny ekstrakt z karczocha, kwas salicylowy oraz kwasy AHA natychmiastowo zmniejszają widoczność porów i drobnych linii, wygładzają powierzchnie oraz matują cerę, co przywraca jej piękny, naturalny, zdrowy wygląd. Kosmetyk błyskawicznie wtapia się w naskórek i przygotowuje go do przyjęcia kolorowych kosmetyków. Pozostawia ją gładką, aksamitnie miękką w dotyku i pełną komfortu.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, na rozszerzone pory / maskujące, matujące
bez silikonów
w tubie

Nowy ulubieniec

Bazy pod makijaż to moje absolutne must have. Mam dojrzałą cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania i nadmiernej produkcji sebum, pojawiają mi się też okresowe niespodzianki i nawet najlepsze i najdroższe podkłady nie otrzymują mi się na twarzy dłużej niż 2h.

W moim rozumieniu baza ma przede wszystkim upiększać, wygładzać,zamykać pory,ale też utrzymać w ryzach makijaż kolorowy oraz przedłużać jego trwałość.Przeszłam już w życiu przez wiele baz i niestety jest to dziedzina,w której ciężko mnie zadowolić.

Propozycja od Revlon,w tym wypadku matująca zamknięta jest w wygodnym opakowaniu z pompką,która nie zacina się,jednak że względu na konsystencję produktu, czasem trzeba nacisnąć więcej razy . Baza ma biały kolor, który nie barwi, jest dość gęsta ale jednocześnie bardzo wydajna. W porównaniu np do bazy Douglas, Revlon zdecydowanie bardziej mi przypasował. Baza zawiera kompleks matujący oraz zawartość kwasów np salicylowego,czyli trochę wysuszającego, szczególnie trzeba uważać po zabiegach typu eksfoliacja czy kwasy aby nie dopuścić do przesuszenia,w pozostałych przypadkach jest ok. Faktycznie efekt matujący jest optycznie widoczny, delikatna powłoka pozwala na dokładne rozprowadzenie podkładu a wszystko trzyma się na swoim miejscu przez dłuższy czas.

Moim zdaniem to bardzo udany produkt,jeden z lepszych jakie miałam okazję testować w ostatnich miesiącach i prawdopodobnie rozważę ponowny zakup w przyszłości.