Oillan, Derm+ Emulsja do kąpieli

Średnia ocena: 4.83/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 44.99

Emulsja do przygotowywania kojącej kąpieli o mlecznym zabarwieniu, dla skóry atopowej ze skłonnością do suchości lub z jej objawami, takimi jak szorstkość, swędzenie, pieczenie, łuszczenie się, widoczne białe ślady po drapaniu się. Wspiera jej naturalną odporność, intensywnie nawilża i optymalnie natłuszcza – w ten sposób pomaga przywrócić komfort. Nie zawiera barwników i kompozycji zapachowej. Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 76/OP. Przebadany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną. Odpowiedni dla niemowląt i dzieci od 1. dnia życia.

Kluczowy składnik aktywny:
Oillan ATOPICARE Patent – innowacyjna, opatentowana technologia, polegająca na zamknięciu roślinnego kompleksu biozgodnych olejów z wiesiołka, baobabu, pachnotki i masłosza w specjalnie zaprojektowanym nośniku. Zapewnia natychmiastową suplementację skóry oraz wzmocnienie jej warstwy ochronnej.

Efekty stosowania*:
• daje uczucie ukojenia natychmiast po zastosowaniu,
• zwiększa nawilżenia skóry o 24%
• daje komfortowe nawilżenie aż do 48h od aplikacji
• zapewnia ulgę i ochronę od 1. sekundy,
• delikatnie oczyszcza skórę,
• łagodzi nieprzyjemne uczucie napięcia, pieczenia i swędzenia,
• sprawia, że skóra jest miękka i gładka,
• zapobiega nawrotom suchości i podrażnień.

* badania aparaturowe i aplikacyjne przeprowadzone w niezależnym laboratorium badawczym.

oczyszczające, nawilżające, ochronne
normalna, sucha, wrażliwa
płyny do kąpieli

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

• Opakowanie: 5

Emulsję stosuję u mojego dziecka, które ma AZS. Próbowałam produktów konkurencji, ale Oillan sprawdza się u nas najlepiej.

Emulsja ma biały kolor, jest bezzapachowa i jest rzadka. Do wanienki wlewamy odpowiednią ilość, co powoduje zmianę koloru wody na białawy. Emulsja nie tworzy piany, jedynie na początku. Co dla mnie bardzo ważne, emulsja nie zostawia tłustych zacieków w wanience i na szybie prysznica.

Jeśli chodzi o działanie, to emulsja nie wysusza skóry dziecka, nie powoduje nowych miejsc zapalnych, a dotychczas istniejące delikatnie wycisza. Nie jest tak, że dzięki kąpielom skóra jest cudownie uleczona, ale w przeciwieństwie do zwykłych żeli, kosmetyk nie zaognia stanu zapalnego.

Podsumowując, jestem z niej zadowolona i na pewno kupię ponownie. Nie znalazłam jak dotąd lepszego produktu.

• Zapach: 3

Przyjemna i delikatna

Oillan Derm to absolutna rewelacja wśród emulsji do kąpieli! Jestem zachwycona efektami, jakie uzyskałam po jej użyciu. Po pierwsze, jej delikatna formuła jest niezwykle łagodna dla skóry, co sprawia, że nawet osoby z wrażliwą skórą mogą cieszyć się kąpielą bez obaw o podrażnienia czy uczucie suchości. Po drugie, jej właściwości nawilżające są niezrównane - po kąpieli skóra jest gładka, miękka i doskonale nawilżona, co utrzymuje się przez długi czas po jej zakończeniu.
Jestem ogromnie wdzięczna, że miałam możliwość przetestowania tego produktu dzięki klubowi recenzentki wizaż i szczerze polecam go każdemu, kto pragnie uczynić swoje codzienne kąpiele prawdziwą przyjemnością dla ciała i duszy.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Emulsja

Emulsja do kąpieli już po pierwszym użyciu przynosi ulgę suchej skórze.
Super nawilża, koi i łagodzi uczucie swędzenia,czy napiecia skóry.
Jest idealna żarówno dla maluszków jak i dorosłych których skóra wymaga cpecjalnej pielęgnacji.
Jest bardzo łagodny, nie podrażnia.
Świetny dla skóry która jest przesuszona.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Opakowanie: 5

Najlepsza z zestawu, ale też nieidealna.

Zestaw Oillan testowałam dzięki Klubowi Recenzentki, za co serdecznie dziękuję ♥️
Emolienty stosuję głównie w pielęgnacji skóry mojej córeczki, w momentach nasilenia AZS i nieprzyjemnych zmian z tym związanych (suchość, swędzenie, egzema).
Niestety, Oillan nie zostanie z nami na dłużej, ponieważ przy dłuższym stosowaniu nie sprawdza się i nie poprawia kondycji skóry mojego maluszka.

Jaka jest emulsja Oillan?
+ Estetycznie i wygodnie zapakowana - butla jest zamykana na zatrzask, dodatkowo dołączono miarkę, która ułatwia precyzyjne dozowanie produktu.
+ Emulsja jest bezzapachowa i niemal bezbarwa, w wanience zmienia się w białą i delikatnie natłuszczającą.
+ Skład przyjazny alergikom - muszę uczciwie powiedzieć, że nie nasila ona zmian atopowych i nie pogarsza stanu skóry.
+ Dość wydajna, starczyła na miesiąc codziennych kąpieli.
+ Dobrze i łagodnie oczyszcza - delikatnie myje, zmiękcza skórę i lekko natłuszcza.
Mam też wrażenie, że łagodzi swędzenie i nieprzyjemne napięcie - córka nie drapała się po kąpieli.
+ Łatwo dostępna i w dość przystępnej cenie.

Minusy?
Na pewno nie jest tak, że ta emulsja poprawia kondycję skóry - po odstawieniu jej wszystko wróciło, ponadto nawet w ciągu dnia skóra była znowu sucha i swędziała.
Liczyłam tutaj na trochę więcej, bo nie ukrywam, że głównie w tym celu używam emolientów podczas nasilenia zmian atopowych.
Niestety, przeliczyłam się - Emolium jest jednak pod tym względem lepsze i bardziej skuteczne.

Reasumując - choć do właściwości myjących i pielęgnujących przyczepić się nie mogę, to jednak czuję pewien niedosyt po zużyciu całego opakowania.
Nie jest to zły produkt, jednak w mojej opinii jest on... niewystarczający, jakby czegoś mu brakowało.
Nie kupię go ponownie - w sytuacjach kryzysowych wolę Emolium.

• Opakowanie: 5

Cudowna emulsja dla dzieci od 1 dnia życia i dla posiadaczy skóry suchej, wrażliwej i z AZS

Emulsja do kąpieli - to dla mnie hit. Już od pierwszego użycia daje uczucie ukojenia. Świetnie nawilża skórę, łagodząc uczucie pieczenia, napięcia i swędzenia. Skóra jest miękka i gładka, a także wsparta jest jej naturalna odporność. Emulsję używałam już dla moich dzieci od 1 dnia życia. Ma rzadką konsystencję i należy wlać ją do wody. Staje się ona wtedy delikatnie mleczna. Nie ma potrzeby używać dodatkowego środka myjącego, ponieważ emulsja delikatnie oczyszcza skórę.
Jestem posiadaczką wrażliwej i suchej skóry, a moje dzieci mają AZS i sprawdziła się u nas fantastycznie

Wizażanki najczęściej polecają:

Przydatne

Jako, że mój synek od malutkiego miał potrzebę stosowania do kąpieli emulsji, muszę stwierdzić, że Oillan Derm+ przyjął się u nas już przy pierwszym razie. Ładnie zmiękcza skórę ciała, likwiduje napięcie skóry i nieprzyjemne swędzenie od pierwszego użycia. Emulsja zostanie z nami na długi czas

Świetna emulsja do kąpieli

Moja skóra zwłaszcza zimą jest sucha i swędząca. Ta emulsja dobrze nawilżyła moją skórę i przyniosła ulgę. Kosmetyk delikatnie oczyszcza i koi suchą skórę. Ma delikatne działanie i nie podrażnia. Świetnie nadaje się do skóry suchej, wrażliwej i atopowej. Można go stosować już od pierwszych dni życia. Używam go także do kąpieli mojego 3-miesięcznego maluszka. Przy jego delikatnej, wrażliwej skórze sprawdził się rewelacyjnie. Produkt jest bezzapachowy.

Delikatna emulsja

Emulsja posiada miarkę, która się przydaje przy przygotowaniu kąpieli, jest też to wydajny kosmetyk. Jest delikatna, wodę barwi niczym mleczko i pozostawia delikatny zapach na skórze. Nie powoduje podrażnień, czuć nawilżoną skórę już po pierwszym uzciu

Używa produktu od: próbka

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 4

Emulsja do kąpieli

Emulsja jest przyjemna w stosowaniu, łagodna i nie ma zapachu przez co nie podrażnia dodatkowa skóry, ładnie się pieni przez co nawet dla atopowcow można zrobić mini pianę, co jest na wielki plus „. Emulsja jest skoncentrowana i wystarczy odrobina i czuć efekt na skórze

Jest super

Emulsję odmierzalam miarką dostępna w opakowaniu. Lubie sporo wody w wannie i tak na początek odmierzylam sobie półtora miareczki. Emulsja jest oleista, konsystencja rzedsza niz sie spodziewalam. Po kapieli skóra była zmiękczona i nawilżona ale nadal nie był to efekt zadowalający. Przy kolejnej kąpieli zwiekszylam więc dawkę i myślę że trafiłam w odpowiednią ilość. Kąpiele są teraz bardzo kojące. Również synkowi pomaga i swietnie nawilża skórę. Miał suche zwłaszcza nogi a teraz widzę poprawę, wycieranie recznikiem też już nie podrażnia.

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 4

Płynne złoto

Oillan Derm+ Emulsja do kąpieli to produkt, którym byłam mile zaskoczona i który stał się ulubieńcem zarówno dla mnie, jak i dla mojego niemowlaka. W trakcie testowania tego produktu do pielęgnacji skóry, zauważyłam wiele pozytywnych aspektów, którymi chciałabym się podzielić.

Po pierwsze, delikatność formuły tej emulsji jest niesamowita. Używałam jej nie tylko dla siebie, ale również dla mojego maluszka, co potwierdza jej wszechstronność i bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry. Emulsja ta doskonale radzi sobie z nawilżeniem skóry, pozostawiając ją miękką i gładką po każdym użyciu. To naprawdę rewelacyjne, zwłaszcza w okresie, gdy skóra może być bardziej podatna na suchość i podrażnienia.

Co więcej, podczas kąpieli z Oillan Derm+ Emulsją do kąpieli, zauważyłam, że skóra staje się bardziej zrelaksowana i odprężona, co jest idealne zarówno dla mnie, jak i dla mojego maluszka. Bezpieczne składniki, które zawiera produkt, dają mi pewność, że nie narażam skóry na żadne niepożądane działania.

Podsumowując, Oillan Derm+ Emulsja do kąpieli to absolutny must-have dla wszystkich, którzy poszukują delikatnego, a zarazem skutecznego sposobu na pielęgnację skóry, zarówno dla siebie, jak i dla swojego maluszka. Nie mogę się doczekać, aby kontynuować używanie tego produktu i cieszyć się korzyściami, jakie przynosi mojej skórze i skórze mojego dziecka.

Lekka emulsja

Mam suchą,delikatną i często podrażnioną skórę a preparat ten dostałam do testowania w ramach programu klub recenzentki.
Jestem zadowolona z efektu , skóra po nim jest widocznie nawilżona a efekt utrzymuje się długo czas. Fajne opakowanie dzięki kremu można w miarę dokładnie dozować preparat umożliwia ekonomiczne zużycie.
Jeśli chodzi o zapach to jest patyk tycznie nie zauważalny więc dla osób takich jak ja nie jest to problem (u mnie zapach jest na ostatnim miejscu).
Stosowałam go ja i mój trzymiesięczny synek