Bioderma, Atoderm, Intensive Gel Moussant (Żel oczyszczający i natłuszczający do skóry atopowej)

Pojemność 1 000 ml

Atoderm Intensive Gel moussant łagodzi uczucie dyskomfortu i podrażnień oraz pomaga biologicznie wzmocnić barierę skórną. Zawarta w żelu oczyszczającym Atoderm Intensive witamina PP trwale odbudowuje barierę ochronną skóry atopowej, bardzo suchej i podrażnionej poprzez zwiększenie syntezy lipidów międzykomórkowych. Uszczelnia warstwę rogową. Pozostawia skórę miękką i ukojoną. Bardzo dobrze tolerowany.

Dobrze nawilża i wycisza

Jako posiadacz wrażliwej skóry mogę polecić ten produkt. Dobrze oczyszcza skórę , wygładza i jednoczenie pozostawia ją nawilżą i wyciszoną. Skóra jest gładka i sprężysta.

Lubię! ????

Żel jest ze mną dobrych parę lat... zdążyliśmy się przez ten czas zaprzyjaźnić, a moje kłopoty z podrażnieniem skóry praktycznie się nie pojawiają. Początkowo denerwowała mnie jego wodnista konsystencja, ale przyzwyczaiłam się ponieważ potrzebuję jego łagodności i dobroczynnego działania na ciało. Jest bardzo wydajny, bezzapachowy i zagościł w mojej łazience na stałe.

Biorę na litry

Gdyby kiedyś ktoś powiedział mi że będę myć ciało i twarz tym samym produktem.. uśmiechnęłabym się wymownie :) Buzia delikatna, że skłonnością do wyświecania się i okazjonalnych wyprysków. Ciało, szczególnie nogi - nienawidzą większości żeli pod prysznic. Po kąpieli suche, z uczuciem dyskomfortu, pękania skóry przy ruchu.
Od 2 miesięcy stosuje Atoderm i na 100% nie zamienię na coś innego (no chyba że z czystej ciekawości ;D).
Oczyszcza bardzo dobrze, nie podrażnia.
Mam jeszcze 1/4 opakowania, jest bardzo wydajny. Dla mnie ogromna oszczędność pieniędzy. Opakowanie z pompką - idealne. Brak zapachu - na plus.

Zaskakująco wysuszający skórę

Bardzo zawiodłam się na tym produkcie. Żel został mi polecony przez farmaceutę gdy w aptece nie był dostępny żel do mycia Dexeryl, który dobrze mi się sprawdzał. Te produkty nie są jednak do siebie ani odrobinę podobne.

Produkt Biodermy faktycznie się pieni, pewnie dlatego że zawiera na początku składu SLS. Dla mnie ( a nie mam atopowej skóry ) jest on zauważalnie wysuszający. Zarówno ja jak i partner mieliśmy też przy używaniu go bardzo ściągniętą i wysuszoną skórę na twarzy.

Zużyje ten produkt bez większej przyjemności do mycia ciała.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Produkt według zapewnień producenta jest delikatny dla skóry. Nie wysusza, nie podrażnia, nie uczula. Formuła jest bezzapachowa, więc idealna dla atopików. W moim odczuciu kiepsko się pieni, niedomywa. Za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Duży plus za pojemność 1000 ml w opakowaniu z pompką. Nie wiem, czy skuszę się ponownie, może podczas korzystnej promocji.

Dla mnie super

Żel doskonale oczyszcza skórę ( ja używam głównie do mycia twarzy), a przy tym nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Dla mnie atutem jest również brak zapachu i szybkość spłukiwania. Doskonale sprawdzi się zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

Ultradelikatny i skuteczny

Od dziecka borykam się z atopową skórą, dlatego najlepiej służą mi dobre jakościowo i delikatne kosmetyki apteczne. Jeśli chodzi o tego typu produkty myjące to z wieloma z nich mam problem - mają kremową formułę za którą nie przepadam/ słabo się pienią/ nie dają uczucia oczyszczonej skóry.

Żel do mycia z Biodermy jest jednym z niewielu który w pełni mnie satysfakcjonuje. Ma formułę klasycznego żelu pod prysznic o interesująco niebieskim kolorze, bardzo dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza skórę. Przy tym jest superdelikatny. Pomimo iż nie zostawia nieprzyjemnej tłustej warstwy to skóra po wyjściu z kąpieli jest nawilżona i pozbawiona uczucia ściągnięcia. Produkt jest bardzo wydajny - wystarczy 1-2 pompki na umycie całego ciała. Dodatkowo jest niesamowicie uniwersalny - może być stosowany zarówno do mycia ciała, jak i twarzy, okolic intymnych, a także do higieny niemowląt i dzieci. Nie potrafię określić jego zapachu, ale jest raczej neutralny - nie zachwyca, ale też nie przeszkadza, ot taki zapach aptecznego kosmetyku.

Podsumowując, uważam że żel do mycia z Biodermy to genialny produkt, łączący w sobie najlepsze cechy kosmetyków do mycia drogeryjnych i aptecznych. Mógłby być troszkę tańszy, ale za tę jakość jestem skora płacić taką cenę :)

najlepszy żel do skóry suchej!

pierwszy żel kupiłam już parę lat temu na dosyć dużej promocji i został ze mną do dziś .
Świetnie myje, natłuszcza nie pozostawiając żadnej świecącej ani lepkiej warstwy oraz świetnie zmywa makijaż

Bioderma, Atoderm, Intensive Gel Moussant - Dermokosmetyk godny polecenia!

Łagodny żel oczyszczający i natłuszczający do twarzy i ciała. Idealny dla skóry bardzo suchej, atopowej, skóry nadwrażliwej, skóry zrogowaciałej, łuszczącej się szorstkiej w dotyku. Dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Produkt wydajny, warty swojej ceny.

Skuteczny i delikatny

Kolejna świetna propozycja od Bioderma. U mnie sprawdził się świetnie jako żel do mycia twarzy. Teraz kiedy że względu na pandemię muszę częściej myć twarz to stosuję naprzemiennie z Sebium Gel. Gel atoderm myje wyjątkowo delikatnie, nie pozostawiając nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia, a jednocześnie czuję że cera jest dobrze oczyszczona i miła w dotyku. Poza tym kupując duże opakowanie cena jest bardzo korzystna.

Mój ulubieniec

Borykam się z bardzo suchą skórą nóg. Po kąpieli wszystko mnie swędzi.
Ostatnio, w sumie przez przypadek kupiłam ten żel i jestem zachwycona!
Używałam różnych produktów do kąpieli ale ten jest moim numerem 1.
Pierwszy raz po kąpieli czułam mięciutką skórę, nic mnie nie swędziało, nie miałam uczucia napiętej skóry.
Mój chłopak też go pokochał i od razu pojechaliśmy po więcej opakowań.

Skarb

Córka od kilku lat w sezonie jesienno-zimowym ma nasilone objawy atopii, zwłaszcza na rękach. Żel pomaga nam utrzymać jej dłonie w dobrym stanie, gdyż nie tylko je myje, ale i natłuszcza, dzięki czemu nie są tak przesuszone. Stosowałyśmy już różne emolienty, ale ten jest najlepszy. Nie należy do tanich produktów, ale można go znaleźć w aptekach internetowych w korzystnych cenach w dużych opakowaniach.