Lily Lolo, Translucent Silk Powder (Transparentny sypki puder mineralny)

Lily Lolo, Translucent Silk Powder (Transparentny sypki puder mineralny)

Translucent Silk to ten sam delikatny, świecący, jedwabisty puder co oryginalny Flawless Silk, jednakże całkowicie półprzeźroczysty.
Jedwabisty puder jest wolny od ostrych chemikaliów, nanocząsteczek, parabenów, chlorku bizmutu, talku, sztucznych barwinków, jest bezzapachowy i bez konserwantów.
Lekki i perfekcyjnie rozdrobniony pozwala makijażowi utrzymać się przez długi czas.
Zapewnia delikatną ostrość makijażu, idealne wykończenie oraz redukcję drobnych zmarszczek i skaz. Przy jego pomocy cera staje się jednolita i lśniąca.
100% naturalny. Może być używany przez wegetarian i wegan.

matujące
bez parabenów
Krycie
lekkie
mineralny, sypki

Dobry puder, ale nie całkiem do dojrzałej cery

Testowałam już sporo produktów Lily Lolo i bardzo lubię tą markę, więc tylko gdy zobaczyłam, że zbliża się denko w pudrze tej marki od razu zapragnęłam zakupić kolejne. Niestety nie było mojego ulubionego Flawless Silk i tak weszłam w posiadanie tego.
Puder jest transparentny, nie przyciemnia podkładu.
Niby ten puder powinien spełniać moje oczekiwania tzn. utrwalać delikatnie makijaż i to tak, aby go nie było widać. Nie widać go, to prawda. Utrwala też na cały dzień.
Jednak w przypadku mojej dojrzałej, wrażliwej cery czuję takie dziwne uczucie ściągnięcia na twarzy. To puder zdecydowanie dla młodszych kobiet. Trwałość jest całodniowa, więc nie bedziecie zawiedzione.

Cudowny lekki puder

Fajny lekki puder, w ogóle nie zostawia śladów. Ale bardzo przedłuża trwałość makijażu. I głównie na to liczyłam. Bez niego połowa makijażu zostawała w maseczce. Obecnie po całym dniu w biurze, dalej mam róż na policzkach.

Jest wydajny, nie uczula i dobrze się łączy z kosmetykami do pielęgnacji skóry, jak i makijażem.

Jest ok

Puder oceniam pozytywnie - ładnie stapia się z makijażem, jest wydajny i trwały. Nie tworzy efektu maski. Dobry do codziennego makijażu.
Jednak biorąc pod uwagę wysoką cenę. produkty o takiej samej jakości można kupić tańsze.

Matuje ale żółknie na twarzy

Podoba mi się satynowe wykończenie, niestety po kilku godzinach robi się żółty na twarzy. To nie jest kwestia podkładu ani korektora, testowałam różne opcje i ewidentnie to wina tego pudru.

Urok prostoty.

Zdjęcie poglądowe jest trochę mylące, bo ten puder nie ma koloru. W opakowaniu jest biały, a na skórze przeźroczysty. Czyli jest uniwersalny jeśli chodzi o odcień cery, co mi bardzo pasuje. Używa się go przyjemnie, bo jest lekki, odrobinę matuje, jednocześnie pozostawia skórę minimalnie satynową. Przy cerze suche i dojrzałej jak moja, która się szybko męczy i łatwo ją przeciążyć, to cenna zaleta. Rozświetlającej miki jest w nim więc w sam raz, bo nie daje wyraźnego glow, tylko właśnie przyjemną satynkę.
Nie ma oczywiście zapachu, co też uważam za walor. Dobrze utrwala makijaż, choć oczywiście nie jest to fixer. Wydajny, mam go od 10 miesięcy i nie zużyłam połowy. Jak dla mnie jest to po prostu bardzo fajny produkt.

Przyjemny

Puder zamknięty jest w plastikowym, solidnym opakowaniu. Za jego aplikator możemy uznać siteczko, przez które wysypujemy na pokrętkę odpowiednią ilość produktu. Po zastosowaniu wieczko przekręcamy, dzięki czemu zakrywamy dziurki i nic nam się nie wysypuje.
Kosmetyk ma konsystencję drobno zmielonego proszku, bardzo przyjemnego i jedwabistego w dotyku.
Jest bezzapachowy.
Chociaż puder ma białą barwę to po nałożeniu staje się zupełnie transparentny. Nie bieli. Idealnie stapia się z cerą.
Kosmetyk zawiera mikę, która ma za zadanie rozpraszać światło optycznie redukując wszelkie niedoskonałości. Nie mogę się z tym nie zgodzić. Buzia wygląda na gładką, jednolitą. Do tego lekko satynowe, jedwabiste wykończenie nadaje cerze blasku i zdrowszego wyglądu. Przy tym zachowując jej naturalność. Nie mamy efektu maski czy uczucia skorupy. Muszę zaznaczyć, że mam cerę mieszaną, z nadmiarem sebum, ale puder w żadnym razie tego nie podkreśla. Wręcz przeciwnie - zaskoczyło mnie jak ładnie matuje.
Puder bardzo dobrze utrwala makijaż. Przypudrowany nim podkład wytrzymuje u mnie cały dzień.

KWC wśród pudrów!

Jeszcze nigdy nie miałam pudru, który dawałby tak wspaniały efekt. Skóra po jego użyciu jest satynowa, odświeżona i pięknie odbija światło (moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż meteoryty). Zwykle pudry sprawiają, że twarz wygląda na starszą, bardziej zmęczoną, ale nie ten! Przy opakowaniu, które używałam dość dawno temu uważałam, że ma zbyt słabą trwałość. Niedawno po rozczarowaniu kolejnymi pudrami, postanowiłam go znowu kupić. I pokochałam go jeszcze bardziej. W porównaniu z pudrami, które mam obecnie (Dior, YSL) jego trwałość jest od nich lepsza. Nie wiem czemu wcześniej wydawał mi się mało trwały.

Bardzo się lubimy

Bardzo lubię ten produkt choć rzadko stosuję go na całą twarz, zwykle tylko pod oczy, celem zakrycia dość mocno widocznych sińców. Puder tak jakby odbija światło, ma w swoim składzie mieniące się drobinki, które sprawiają, że niedoskonałości stają się mniej widoczne.

ZALETY:
- wydajny,
- dobrze kryje,
- trwały.

WADY:
- cena

czad

Na poczatku stosowania w ogole nei zauwazylam efektu. Ale wystarczylo ze odstawlam go na kilka dni i wtedy zobaczylam roznice.
Do makijazu stosuje tylko korektor mineralny, ale nakladam go na całą twarz. Bez pudru korektor trzyma ok pół dnia, z pudrem prawie calutki dzień. Poza tym przy dobrym nałożeniu świetnie scala cały makijaz wyrownujac nierownomiernie wczesniej nalozyny podklad lub korektor. Polecam.

SUPER FAJNY

Puder jest cudowny. Wydajny - wystarczy odrobiną, by wygładzić twarz, delikatnie rozświetlić. Robi wszystko to, czego oczekuję od pudru wykończeniowego i to, czego się absolutnie nie spodziewałam.
+ wygładza, zmniejsza widoczność porów i zmarszczek
+ dodaje blasku bez tandetnych drobinek
+ ma cudowny naturalny skład
+ sprawia,że makijaż dłużej się trzyma
+ jest wydajny, wystarczy odrobina na całą twarz

lubię ale magii nie widzę

Bardzo go lubię, ale bez takiego entuzjazmu jaki wyczuwam u innych recenzentek.

Skład - na plus!
Nie bieli twarzy, jest własciwie niewidoczny, trochę matuje, delikatnie rozświetla. Nieco przedłuża trwałość makijażu. Ma same zalety, może trwalość na mały minus.
Nie powalił mnie jednak na kolana, nie widzę magii na twarzy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

warty zakupu

puderek jest koloru perłowo-białego na twarzy nie bieli. Natomiast nadaje zdrowy połysk na naszej zmęczonej ,zszarzałej twarzy .Puder równie dobrze współgra z podkładem (używam EL DW) piękne wykończenie makijażu -nie chciałam wierzyć w to , że zmiękcza rysy twarzy ale to jednak prawda .Zmarszczki mimiczne jakby optycznie się rozmazują..:) a twarz nabiera młodzieńczego i zdrowego blasku bez efektu drobin .Miałam kiedyś sławetne meteoryty Guerlain i zdecydowanie nie dorastają do stóp temu puderkowi.
Polecam cena ok 100zl ale wydaje mi się , że starczy na długo:)

Używam tego produktu od: od 3 tygodni