Eveline, Matt My Day, Loose Banana Powder (Sypki puder bananowy)

Eveline, Matt My Day, Loose Banana Powder (Sypki puder bananowy)

Profesjonalny, sypki puder bananowy o bananowym zapachu z matującą i wygładzającą skrobią ryżową. Zapewnia korektę niedoskonałości, neutralizuje zaczerwienienia cery naczynkowej oraz fioletowawe zasinienia wokół oczu. Nie zatyka porów. Idealny dla wszystkich rodzajów skóry.

Rewelacja

Puder zakupiłam na ostatniej promocji w Rosmanie,koszt był jakiś mały więc stwierdziłam, że kupie i przetestuje. Pachnie bananem :) więc jeżeli nie lubicie zapachu kosmetyków to może być wkurzające. Mnie akurat to nie przeszkadza. Jest to puder sypki o kolorze żółtym, ładnie zakrywa zaczerwienienia na twarzy.
Polecam.

A ja się z nim nie dogadałam

Zachęcona pozytywnymi recenzjami kupiłam puder, z nadzieją że zmatowi mi cerę oraz delikatnie przyżółci zbyt różowe podkłady.

Niestety, puder mocno przyciemnia moją bardzo jasną cerę. Nawet nie przyżółca tylko po prostu przyciemnia, ale jestem bladziochem więc może ciemniejsze osoby nie będą miały takiego problemu.

Nie sprawdza mi się również w matowieniu. Nie jest to matt my day, oj nie. Wcale tak dobrze nie matuje, a jak uda się osiągnąć efekt, to tego matu nie potrafi długo utrzymać.

W dodatku okropnie pachnie, wcale nie ładnym banankiem.

Może mam jakiś wadliwy egzemplarz, a może po prostu się z nim nie polubie. A szkoda.

Świetny produkt za niską cenę!

Jestem nim naprawdę zachwycona! Zachwyca od samego początku. Ma ładne opakowanie i obłędny zapach! Ale działanie jest najważniejsze i tu też nie zawodzi. Zapewnia piękny mat. Nie podkreśla suchych miejsc, nie wchodzi w zmarszczki. Wygląda super na każdym podkładzie z jakim go stosowałam. Jest bardzo trwały i zapewnia mat na wiele godzin. Dodatkowo jest również wydajny. Czytałam opinie, że dość szybko się zużywa, ale mi wystarczył na długo.

Profesjonalizm

Zakupiłam puder w promocji -55%, ponieważ widziałam świetne recenzje. Nie zawiodłam się, produkt staje się moim ulubieńcem. Przy pierwszej aplikacji powalił mnie piękny zapach, za każdym razem jak nakładam puder jestem pod wrażeniem. Puder stosowałam na starych podkładach i nowych, aby sprawdzić jego właściwości. Posiadam cerę mieszaną, więc często pudry nie sprawdzają się na strefie T. Puder z Eveline zapewnia mi matowe wykończenie na dobrych pare godzin, jest przy tym lekki i jedwabisty. Nie podkreśla zmarszczek, jest bardzo wydajny. Oprawa produktu bardzo przyjemna.

Eveline Banana powder

Zakupiony z polecenia, kupiłam na promocji w Rossman i jak za taka cenę to naprawdę jest świetny ! A o zapachu już nie wspomnę.. pachnie suszonymi bananami, nakładając go czujecie ten cudowny zapach.. Pomaga w korygowaniu niedoskonałości a bardziej przebarwień w sumie . Nie zmienia koloru podkładu, matowi już przy nie wielkiej ilości .

Świetny

Super puder, dodaje żółtego koloru dzięki czemu podkłady bardziej pasują do reszty mojego ciała. Nie widać go na skórze, nie daje efektu maski, mimo że dobrze matuje. Fajnie pachnie i posiada dołączona gabeczke.

Lubię :)

To już moje drugie opakowanie tego pudru. Bardzo go polubiłam, głównie za świetny mat, który pozostawia przez długi czas na twarzy. Dodatkowo pięknie pachnie bananami i kosztuje naprawdę niewiele. Produkt ładnie dopasowuje się do podkładu, nie wysusza, dobrze się go rozprowadza. Puder jest także wydajny, spokojnie starcza na parę miesięcy.

Wykorzystała: kilka próbek

Cudo za niską cenę

Używam tego produktu od kilku miesięcy, właśnie zamówiłam trzecie opakowanie. Uwielbiam go! Sprawdza się - na długo matuje moją skłonną do przetłuszczania się twarz, nie akcentuje skórek, jego cena jest przystępna, a przede wszystkim pięknie pachnie! W zestawie otrzymujemy również gąbeczkę do nakładania pudru.

Bananowe matowienie

Sprawdził się, ładnie matuje i to na wiele godzin. Kosztuje tylko kilka złotych a do tego pięknie pachnie. Na długo mi wystarczyło to opakowanie, mam skórę mieszaną i zdał jak najbardziej egzamin.

Dobry puder świetnie się sprawdza :)

U mnie sprawdza się w 100% i od kiedy tylko do kupiłam to mam go zawsze w torebce :) daje efekt takiego naturalnego matu, super pachnie i kosztuje grosze :) na pewno sprawdzi się u osób z przetłuszcz ającą się oraz mieszaną cerą. Wydaje mi się, że też może delikatnie korygować jakieś zaczerwienienia :)

Matt My Day puder Eveline

Jest to jeden z lepszych pudrów matujących na rynku, jaki stosowałam. Mam cerę tłustą, która dość szybko błyszczy się po wykonaniu makijażu. Ten produkt mi bardzo pomógł. Mój makijaż jest idealnie wykończony. Puder ładnie wyrównuje koloryt i dostosowuje się do odcienia podkładu. Bardzo łatwo się go rozprowadza za pomocą dołączonej gąbeczki. Ma piękny zapach.

Polecam. Kupiłam go po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii. Ja mam cere mieszaną, tłustą, skłonną do wyprysków. Dokładnie matowi wybrane miejsca i ukrywa niedoskonałości. Trwały około 5 godzin. Super bananowy zapach. Niestety po jakimś czasie zapach znika. Bardzo wydajny.