Smashbox, Step - By - Step Contour Kit (Zestaw pudrów do modelowania twarzy)

Smashbox, Step - By - Step Contour Kit (Zestaw pudrów do modelowania twarzy)

Sekretem idealnego makijażu jest perfekcyjnie wymodelowana twarz: smukły nos, wyszczuplony podbródek, uwydatnione kości policzkowe.
Smashbox Step - By - Step Contour Kit to zestaw trzech różnych pudrów, które pozwolą krok po kroku wymodelować twarz i cieszyć się idealnym wyglądem.

Idealne konturowanie

Zestaw do konturowania twarzy ze Smashboxa kupiłam na promocji i jestem bardzo zadowolona. Pudry do konturowania i ocieplania twarzy idealnie sprawdzą się dla osoby o jasnej karnacji. Puder do rozjaśniania faktycznie rozjaśnia okolice pod oczami czy też nałóżony pod wykonturowanym policzkiem ładnie je podkreśla. Dobrze napigmentowane więc wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu przez co jest bardzo wydajny.

5/5

Paletkę kupiłam na promocji w Sephora ,bo kosmetyki Smashbox nie należą do najtanszych. Nie jestem specjalistką od konturowania wiec używam bardziej jako pudru na policzki, miksuje odcienie.
Bardzo ładnie ten mój mix podkreśla policzki , jest trwaly , nie sypie sie nie kruszy i jest bardzo wydajny. Już nawet nie pmietam kiedy paletkę kupiłam a nada jest :)

Fajny

Zestaw kupiłam na promocji w Sephorze. Bardzo spodobały mi się odcienie pudrów do konturowania. Konsystencja była typowo sucha, ale bardzo ładnie i przede wszystkim łatwo się je aplikowało. Odcienie ładne, chłodny odcień nie wyglądał „sino„ na twarzy, ładnie konturował, a ciepły odcień nie wpadał w brzydką pomarańcz. Najjaśniejszy odcień ładnie rozjaśnia i nie wysusza okolicy pod oczami. Nadaje się jako lekki puder utrwalający, ale Jakoś specjalnie nie matowi. Bardzo dobrze mi się z tą paletką pracowało

Bardzo dobry!

Jedna z ulubionych paletek do kontruowania twarzy. Posiada 3 kolory- ciepły brąz, zimny brąz i puder do rozjaśniania.
Bardzo dobra pigmentacja, świetnie się utrzymuje na twarzy cały dzień. Ciepły brąz służy do ocieplania twarzy, zimny brąz nadaje się do konkretnego nadania twarzy konturu a puder rozjaśniający jest (nawet jak na produkt w kamieniu) świetny I lekki pod oczami, na okolice rzuchwy dla lepszego odcięcia bronzera oraz w strefie T (co u mnie jest wyczynem, mam ultra tłustą strefę T, a on daje radę).
Wysoka jakość produktu, nie zawiodłam się.
Dosyć często można znaleźć ją w promocji, jest wydajna i warto wydać na nią te pieniądze.
Uważam ją jako element mojego niezbędnika.

Świetna paletka

Paletka zawiera 3 wkłady.
Chłodny bronzer do konturowania, bronzer do ocieplenia cery oraz jasny puder do rozjaśniania .
Produkty łatwo się blenduja , nie robią plam.
Do zestawu dołączony jest pędzel.
To już moja druga paletka jestem bardzo zadowolona.

Produkt godny uwagi

Bardzo dobrze srawdza mi się to trio do konturowania od Smashbox.
W opakowaniu znajdują się trzy pudry do różnych zadań:
CHŁODNY
Idealny do konturowania. W kolorze wpada delikatnie w szare tony. Nałożony w odpowiedniej ilości pięknie wyszczupli buzie, jednak gdy przesadzimy mogą porobić się plamy wyglądające na brudne.
CIEPŁY
Piękny ciepły odcień, dobrze się sprawdzi do samodzielnego ocieplenia twarzy, bądź połączenia z chłodnym kolorem.
Nada przybrązowienia w danych partiach bez efektu pomarańczy.
JASNY BEŻOWY
Produkt w formie pudru rozjaśniającego idealnie sprawdza się jako wyczyszczenia cery pod brązerem bądź jako rozświetlenie w danych partiach twarzy. Mnie szczególnie dobrze sprawdził się jako puder pod oczy, idealnie rozjaśnił cienie i rozświetlił spojrzenie.

Wszystkie pudry są jedwabiste i bardzo gładko wyglądają na skórze. Nie zauważyłam podkreślenia faktury skóry bądź drobnych niedoskonałości.

Bardzo dobry

Paletkę widziałam w internetowym świecie makijażu wiele razy. Po efekcie, który mogłam zobaczyć u jednej ze znajomej, stwierdziłam, że daje świetny efekt i muszę ją mieć. Tak minęły 2 lata zanim stałam się posiadaczka tego trio.

Zakupiłam ją w sephorze jakieś pół roku temu, za cenę ok 160zł- co według mnie jest dość wysoka kwotą jak za produkt kolorowy do codziennego użytku.

Paletka sama w sobie wykonana jest solindie.
Wykonanie nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Mogłaby mieć większe lustereczko bez tego opisu gdzie jaki odcień nakładać, bo często z lusereckza korzystam malując brwi i rzęsy.

Jeśli chodzi o dołączony pędzelek to nie wiem co o nim myśleć. Próbowałam kilka razy użyć go do wykonturowania buzi, ale chyba ze względu na przyzwyczajenie do większego pędzla, nie pracowało mi się z produktem komfortowo. Dlatego mojej opinii nie uznaję za obiektywną.

Sam produkt używam średnio 5 dni w tygodniu, czyli prawie za każdym razem gdy robię makijaż.

Krótko zrecenzuję formułę produktu.

Ogromnym plusem jest pigmentacja, ktora naprawdę jest idealna. Dla osoby, która miała styczność z kosmetykiem tego typu praca z produktem to czysta przyjemność.
Nie wiem jaki jest powód tego, że użytkowniczki piszą, iż łatwo zrobić sobie nim plamy.
Moze po prostu poprzez strzepywanie produktu z pędzla powoduje iż ilość zostaje zminimalizowana i u mnie nic takiego nie wystepuje. Osobiście uważam, że przyjemnie się go aplikuje.

Minusem który po czasie zauważyłam jest to, że robi się skorupka - typowe wysychanie dla tego typu produktów. Uważam, że przez wysoka cenie nie powinno to mieć miejsca, ale przymykam oko.
Ogromnym plusem natomiast jest wydajność produktu.
Przez prawie pół roku zuzylam niewielka ilość. Nie widać nawet wgłębienia.

Jeśli chodzi o kolor to jest to bardzo indywidualna sprawa. Najlepiej zobaczyć kilka filmików, które zobrazują nam tonacje poszczególnych kolorów.
Mi osobiście bardzo podoba się zarówno kolorystyka jak i wykończenie które paletka zostawia na buzi.

Czy polecam? Owszem, ale przed kolejnym zakupem poczekam na wyprzedaż.

Czy ideał? Jeszcze nie.

Bardzo dobra paleta bronzerów

Bronzery są bardzo ładne i neutralne. Jestem blondynką i mam jasną karnację. Produkty nie robią plam, ładnie się blendują. Kosmetyk jest wydajny. Opakowanie mini wersji niestety bardzo się brudzi ale plusem jest to, że posiada dodatkowo lusterko.
Wersja pełnowymiarowa jest wykonana z lakierowanego plastiku, również posiada lusterko.

Dobry produkt

Kupiłam w sephorze jakieś pół roku temu zestaw do konturowania ze smashboxa. Odcienie brązowe w paletce są uniwersalne oraz można nimi budować pożądany efekt, dla każdej karnacji. Najczęściej używam ciepłego bronzera i chłodnego do konturowania, do jasnego, tego żółtego nie znalałam zastosowania, ani pod oczy- bo za ciemny, a na twarzy się nie sprawdza. Pędzel z opakowania nie sprawdził się do aplikacji produktu, ani do aplikacji czegokolwiek. Opakowanie jest poręczne, solidne i wygodne. Produkty są bardzo napigmentowane przez co ich zużycie jest praktycznie niezauważalne. Ogólnie jestem zadowolona, ale będę szukać tańszej alternatywy

Perfekcyjny kontur

Skusilam się na tę paletę do konturowania na jednej z promocji. Chłodniejszy kolor do konturowania jest idealny! Mój faworyt. Jasnego pudru praktycznie nie używam, ale każdy z trzech ma jedwabistą konsystencję i odpowiednią pigmentacje - nie za mocną, nie za słabą. Nakładają się intuicyjnie - super się blendują. Najlepiej wygląda połączenie obu pudrów. Dostaje wtedy dużo pytań, czym konturuje twarz, kiedy nałoże ten duet :) polecam!

Totalna bomba

W końcu ją zakupiłam i dziś myślę, że o 2 lata za późno. Mam ciepłą karnacje i w chłodnych bronzerach nie wyglądam zdrowo dlatego mieszam chłodny z ciepłym i uzyskuje neutralny odcień. Moim skromnym zdaniem paletka ma średni pigment co jest uważam na plus, bo nie robi nie chcianych plam. Latem gdy jestem opalona sprawdza się odcień ciepły. Jej wielofunkcyjność sprawia że używam do oczu zamiast cieni.

Bardzo lubię !

Mimo swojej ceny jest wart zakupu. Bardzo trwały produkt, który świetnie się blenduje. Uwielbiam pędzelek dołączony do palety. Dobrze dobrana kolorystyka pudrów pasująca prawie każdej kobiecie.