Nivea, Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Nivea, Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Odżywka regenerująca długie włosy.
Odżywka Long Repair natychmiastowo ułatwia rozczesywanie, zapewnia potrójną regenerację i ochronę:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.

Świetna

Odżywka świetna, włosy są po niej miękkie, gładkie, super lśniące, łatwo się rozczesują, błyszczą i co najważniejsze dla mnie nie odgniatają się od gumki do włosów- mam cienkie długie włosy które po gumce do włosów strasznie się odkształcają i łamią. Po zastosowaniu tej odżywki problem zniknął. a do tego ten zapach... rewelacja. Pół gwiazdki odejmuję za małą wydajność, ale może dziękki temu że konsystencja jest taka odżywka nie obciąża włosów. Bo pomimon tego że mam włosy przetłuszczające się nie zauważyłam zeby po zastosowaniu odżywki ten problem się nasilił, a stosuję ją codziennie.

Używam tego produktu od: tygodnia

świetna

Ma przyjemny zapach , włosy sa miękkie i łatwo sie rozczesują . Z resztą, tak jak po wszystkich odżywkach NIVEA :) Po niektórych kosmetykach włosy sie elektryzują , ale po niej nie :) Jest dosyć wydajna . Polecam do wszystkich długich ,plączących sie włosów :)

Ilość zużytych opakowań: 3-4

super super super!

Włosy łatwo się rozczesują, są miękkie i nie mam takiego siana na głowie ;p Do tego pięknie pachnie.

nie obciąża włosów jak to często się zdarza wśród odżywek regenerujących włosy.
Polecam wypróbować ;)

Jest to moja ulubiona odżywka do włosów

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 około?

bomba!

Moje włosy są bardzo zniszczone wieloletnim rozjaśnianiem. Żadna, powtarzam, absolutnie żadna drogeryjna odżywka nie była im w stanie pomóc.

Aż do dnia, gdy spotkałam TĄ odżywkę :D

Plusy:
-naprawdę nawilża włosy, po użyciu są sypkie, śliskie, nie puszą się
-idealna konsystencja
-wydajna
-pomaga w rozczesywaniu włosów
-niedroga

Po prostu rewelacja :D

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: kilka zużytych

Nie wierzę w to, co piszę - jestem ZADOWOLONA ;)

Każdy kto widział chociaż jedną z moich poprzednich recenzji produktów do włosów firmy Nivea wie, że moje kłaki nie lubią się z tą firmą, myślę, że nienawiść byłaby nawet lepszym słowem.

Każdy szampon przez mnie próbowany - bubel.
Każda odżywka - masakra.

Recenzowana tutaj odżywka była moją ostatnią próbą: gdyby nie bardzo entuzjastyczne recenzje na Wizażu to w życiu nie skusiłabym się na ten produkt.

Odżywka jest - uwaga - DOBRA. Potwierdzam poniższe recenzje: Nivea wyprodukowała coś do włosów, co mnie - zatwardziałej przeciwniczce ich linii Hair Care, pasuje. NIE-BY-WA-ŁE.

+ konsystencja lepsza niż w innych odżywkach, taka bardziej kremowa, lepiej się nakłada na włosy, nie trzeba brać jej dużo. Dobrze się wmasowuje, nie spływa.
+ ułatwia rozczesywanie włosów, już w trakcie spłukiwania czuć, że same się rozplątują
+ lekko wygładza i dyscyplinuje, przy czym nie obciąża
+ ładnie pachnie

Efekty może nie są jakieś spektakularne, ale jak na firmę Nivea jestem nieźle zaskoczona. Włosy są gładkie, miękkie, ładnie się układają. Nawet lekko błyszczą, czym jestem zszokowana, bo do tej pory Nivea zostawiała na moich włosach mat absolutny.

Włosów oczywiście nie regeneruje, końcówki połamane są jak były, ale ośmielę się stwierdzić, że jest to świetna odżywka tak na co dzień: przyjemnie się ją stosuje, a włosy wyglądają tak jak trzeba.

Jestem zadowolona na tyle, że chętnie sięgnę po ten produkt ponownie (klękajcie narody! Nie sądziłam, że nastąpi dzień, w którym uznam jakiś produkt z serii Hair Care za godny zagoszczenia na mojej łazienkowej półce ponownie :D).

Na minus małe opakowanie - produkt nie jest wydajny, wolałabym, żeby firma wypuściła na rynek także większe opakowanie, a tak przy częstym stosowaniu co trzy tygodnie trzeba biegać do sklepu i kupować nowe.

POLECAM ;)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze (używałam na zmianę z inną odżywką)

bdb odżywka

Odżywka na pewno ułatwia rozczesywanie. Lekko wygładza i regeneruje. Wiadomo, że nie odratuje rozdwojonych końcówek, ale może w lekkim stopniu zapobiec. Mi pomogła w połączeniu z szamponem.

Wydajność: średnia, co drugi dzień używam z szamponem i starcza na miesiąc.

Polecam włosom które potrzebują nawilżania i wygładzania. Regeneracji w mniejszym stopniu :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 po 200 ml

Ekstra

Miałam w domku trzy próbki szamponu i trzy odżywki ( z gazetki rossmanowskiej) i po prostu byłam w szoku jak fajnie sprawdza się ten preparat na moich włosach! Mam średniej długości włosy (głupia obcięłam... w sumie musiałam, zbyt zniszczone prostowaniem, ale i tak za nimi tęsknie) i na ogół puszą mi się przy końcówkach (+ rozdwojone) i nie rozczesują się tak dobrze. Po pierwszym użyciu moje kłaczki w końcu się pozbierały do kupy! I ten zapach... Naprawdę ładny :) Teraz czaję się na kupno dużej wersji, bo podobno są przeceny w rossmanie.
Ah chciałam też wspomnieć, że młodsza siostra tez używa tej odżywki i jest zadowolona - co prawda nie ma długich włosów (do ramion) ale przedtem puszyły się a po tej odżywce ładnie się rozczesują i są gładkie i błyszczące co się ceni.

Aaa jeszcze coś- używałam jej wraz z odżywką bez spłukiwania z gliss kur (do włosów niesfornych, suchych) i fajnie razem współpracują, więc tez polecam.

Ogólnie - KWC :D

EDIT: Stosuję już miesiąc i wciąż jestem zachwycona:D W dodatku dzięki niej moje włosy po wyprostowaniu nie puszą się i utrzymują się tak trzy dni (tak to zawsze musiałam je codziennie prostować bo się skręcały a to od gumki jak wiązałam je na noc, a to od innych rzeczy a tu proszę - wciąż proste )

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: trzy próbki

Doskonała

Włosy są w idealnym stanie, nie puszą się, nie elektryzują, są miękkie, delikatne i błyszczące. Stosuję tę odżywkę wraz z szamponem Nivea Long Repair i jestem w 100% zadowolona z efektów :))

Używam tego produktu od: kilka mięscy
Ilość zużytych opakowań: duużo

Polecam !

A ja opisze tą odzywke na podstawie jednej probki, bo taka dostalam do wyprobowania :) Kiedys uzywalam Nivei i bylam bardzo zadowolona, ale postanowilam przestawic sie na Loreala. Ale teraz o Nivei.:
+ wlosy sa mieciutkie
+ błyszczące
+ nie wiem, czy jakos regenruje, bo tylko raz stosowalam a poza tym nie mam zniszczonych wlosow
+ cena jest tania, teraz w Rossmannie 6.99
+ wlosy sie nie placza, swietnie rozczesuja
+ keratyna w skladzie :)

Jestem zachwycona . zaraz jade po cala odzywke :) Polecam!

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Bradzo dobry jak na razie najlepszy

Mam włosy prawie do pasa i mam również obsesje na punkcie włosów jak jedna z koleżanek tu piszących . Dodam że mam włosy suche i rozdwajają się , żadna odżywka tak dobrze nie pieściła moje włosy , mam wrażenie że są zdrowsze , są miękkie , błyszczą się , i bardzo dobrze nawilża , jak na moje włosy jest bardzo dobra . Polecam dziewczyną które mają suche lub zniszczone włosy , żeby przetestować jak dla mnie rewelacja , najlepszy jak dotychczas !

Mały geniusz

Mam obsesję na punkcie włosów i przetestowałam już milion szamponów i odżywek. Żadna mnie nie satysfakcjonowała, nawet te z wyższych półek. Zdesperowana sięgnęłam po zestaw szampon i odżywka Nivea - nie spodziewałam się spektakularnych efektów, tym bardziej, że kiedyś bardzo się zawiodłam na serii Volume. Jednak Long Hair jestem zachwycona!! Włosy po odżywce są miękkie, błyszczące i dobrze się układają. Konsystencja i zapach są odpowiednie, odżywka jest wydajna - wystarczy mała kropla, by nałożyć na całe włosy (dodam, że mam je do pasa). Co prawda nie zauważyłam, żeby końcówki przestały się rozdwajać, ale chyba tego w ogóle nie da się uniknąć...

Podsumowując - zdecydowanie polecam, tym bardziej, że odżywka nie jest droga:)

Ilość zużytych opakowań: 1, wkrótce się kończy

TAK TA TAK

Idealna do suchych wloskow. Idealnie nawilza. Wlosy sa mieciutkie, gladkie, lsniace,puszyste:) odzywka poprawila wyglad moich wlosow. Polecam rowniez szampon z tej lini. Polaczenie tych produktow daje niesamowity efekt i satysfakcje na dlugo...:D

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania