Kerastase, Soleil Huile Céleste (Lśniący olejek w sprayu)

Kerastase, Soleil Huile Céleste (Lśniący olejek w sprayu)

Chroni włosy przed słońcem. Zawiera odżywczy olejek makadamia dla ochrony włókna włosa przed wysuszeniem oraz złote drobinki dla podkreślenia efektu lśniących włosów.

Koszmar

Kosmetyki Kerastase uwielbiam i stosuje od lat. Do tego produktu nigdy nie wrócę!

Szukałam mgiełki, którą będę mogła zabrać na plaże, która ochroni włosy, a jednocześnie stworzy na włosach efekt "beach waves". Myślałam, że ten produkt będzie strzałem w 10, a jednak..

Ogólnie taki koszmarek. Można wykorzystać jako odżywkę po myciu uważając na ilość psiknięć - u mnie 2 razy to maks!

Nie polecam.

Dobrze,że za niego nie płaciłam

Dostałam od siostry, która kupiła za namową fryzjerki i była tak niezadowolona, że miała wyrzucić.

Zalety:
+ładnie pachnie

Wady:
-strasznie zlepia i tłuści włosy, wygląda bardzo nieestetycznie na włosach, właściwie jak zwykły olej
-nie zauważyłam działania odżywiającego (ale stosuję rzadko, tylko na plażę lub rower w pełnym słońcu, na kucyka-nawet na plażę nie nadaje się na całe włosy niestety)
-nie nadaje się na końcówki (patrz: wada nr 1)
-jeśli kogoś kusi efekt drobinek mieniących się w opakowaniu, to od razu zaznaczam, że na włosach w ogóle ich nie widać

Podsumowując, gdybym była moją siostrą, byłabym wściekła.

Nie ! Nie ! Nie !

Koszmarny produkt, jaki "niebiański" ???? Plebejsko tłuści, nie poprawia kondycji włosów, nie dyscyplinuje puszących się od wilgoci kosmyków. Po paru miesiącach nie zauważyłam ani na jotę jakiegokolwiek dobroczynnego działania tego specyfiku. Same minusy. Aplikowany na mokre zamienia włosy w tłuste strąki, które cięzko wysuszyć a już o jakimkolwiek ułożeniu nie ma mowy. Aplikowany na suche włosy daje owszem lekki połysk i tyle, wyglądamy jak osoby, które tygodniami stonią od mycia głowy czyli tragicznie. Gdyby nie to, że kupiłam produkt w salonie renomowanym to pomyślałabym, iż ktoś podstępnie przelał do buteleczki jakieś badziewie i mnie oszukał.
Aplikowałam oszczędnie a pod koniec tak spryskiwałam się specyfikiem przed myciem włosów traktując go jako odżywkę aby jak najszybciej "wykończyć" to okropieństwo.
Kerastase Elixir Ultime - TAK !
Kerastase Soleil Huile Celeste NIGDY WIĘCEJ !!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe pełnowymiarowe 125 ml

pod wrazeniem

Mozna powiedziec, ze uratowal moje pierze.. dostalam w spadku po przyjaciolce, ktora twierdzila, ze obciaza i przetluszcza wlosy, sama nie sadze, ze kupilabym w ciemno za taka cene po tylu rozczarowaniach pseudopofesjonalnymi kosmetykami, nalezy stosowac z umiarem, przez co jest bardzo wydajny :-) spryskuje jedynie konce, dwa nacisniecia atomizera to max na dlugosc do lopatek, nadaje polysk, super zapach, trwale efekty, wyraznie lepsza kondycja, mniej polamanych wlosow...wreszcie widze postepy w dlugosci, a nie czastki w umywalce