Tołpa, Body & Soul, Krem do ciała `Koncentracja`

Tołpa, Body & Soul, Krem do ciała `Koncentracja`

Cena PLN 27.99

Krem do ciała `Koncentracja` jest wyjątkowy – pielęgnuje ciało, a jego zapach, konsystencja i kolor oddziałując na zmysły dbają o nastrój. Poczuj:

- zapach koncentracji, skomponowany przez mistrzów perfumiarstwa, który sprzyja kreatywności

- kremową konsystencję, o naturalnie zielonym kolorze

- gładkość, elastyczność i lepszą kondycję wzmocnionej skóry

nuty zapachowe:

100 – 250ml

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Opakowanie: 3

Uwielbiam!

Produkt kupiłam w ciemno latem, kiedy zwykle przerzucam się na bardziej ziołowo - chłodzące nuty zapachowe w kosmetykach, jednak zdecydowanie zostaje ze mną cały rok!
Krem jest bardzo lekki pomimo dość gęstej konsystencji, błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia klejącego filmu na skórze ani nie uczula. Mam bardzo suchą skórę, szczególnie na ramionach, a ten krem świetnie sobie z tym radzi, jednocześnie nie podrażnia, nie piecze i cudownie wygładza. Poza tym ten zapach! Nie zgadzam się z opinią, że to łazienkowy las, dla mnie pachnie raczej jak wytrawne męskie perfumy, rozmarynem, ginem i cudownym palo santo, które nadaje kompozycji zapachowej nieco tajemniczego uroku. Pomimo tego, że zapach bardziej pasuje do panów, uwielbiam jak rozwija się na mojej skórze. Nie zauwazylam tylko właściwości wspomagających koncentrację - palo santo zawsze działa na mnie usypiająco, ale dzięki temu naprawdę przyjemnie stosuje mi się go na noc. Jedynym minusem, jaki widzę, jest kształt słoiczka rozszerzajacy się u podstawy. Na co dzień noszę lekko przedłużone, odrobinę wystające poza opuszek paznokcie, ale drażni mnie, że słoiczkowa forma opakowania z dość wąska szynką sprawia, że przy każdym użyciu trochę produktu dostaje się za paznokieć. Zdecydowanie preferowałabym zamknięcie kremu w tubce albo słoiczku o bardziej prostym kształcie, umożliwiającym nabranie kremu w inny sposób niż palcami, jednak to wyłącznie moje widzimisię. Poza tym produkt jest naprawdę godny polecenia osobom lubiącym specyficzne ziołowe zapachy.

• Wydajność: 4

Ciekawy balsam do ciała

Kupiłam ten produkt bo zaciekawił mnie jego zapach, jest dość intensywny jak otworzy się opakowanie lecz po rozprowadzeniu nie czuć go aż tak bardzo.
Produkt spełnił moje oczekiwania skóra po nim jest gładka, nawilżona, pięknie pachnie.
Jestem na TAK

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Hmm

Nie wiem do końca co myśleć o tym produkcie.
Bardzo lubie tą marke, zachęciły mnie ładne opakowania i opisy.
Balsam jest w poręcznym, przezroczystym pojemniku z dużym otworem więc możemy go łatwo wydobyć i widzimy ile produktu zostało.
Dobrze się wchłania, jest lekki, nie maże się. Ma konsystencję lekkiego budyniu.
Gwiazdą miał byc zapach. I kurde nie wiem. To coś miedzy sosnową sauną i relaksem, a typowym lasem kibelkowym. Tak idealnie po środku ze nie umiem powiedzieć czy mi sie podoba. Muszę ro przyślecie.
Skład ok ale nie wybitny. Cena może być, dostępność chyba niezła, na pewno jest w Hebe.

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 4

Jest ok

Jest to zielony krem do ciała zamknięty w poręcznym słoiczku. Mimo swojego koloru nie brudzi ubrań. Konsystencja jest dość lekka, więc nie potrzeba dużo produktu aby pokryć nim całe ciało, na pewno więc będzie wydajny.
Jak na mój gust, jest trochę za lekki, od produktu w słoiku oczekuję otulenia, a ten krem co prawda zostawia jedwabistą warstwę, ale nie jest nawilżający na dłuższą metę. Po wieczornym posmarowaniu się, rano znowu mam ochotę powtórzyć aplikację. Plusem jest to, że nie powoduje u mnie swędzenia i zaczerwienienia skóry, do czego mam tendencję jak użyję niewłaściwego kosmetyku.
Szczerze mówiąc spodziewałam się innego zapachu - ten mnie trochę zawiódł. Po pierwsze jest mało intensywny, ale do tego też nie pachnie niczym szczególnym, więc może to i dobrze. Ot, lekko ziołowo-trawiasty balsam.
Cenowo też wypada średnio, na pewno w tej półce cenowej można znaleźć coś lepszego. Nie żałuję, że go kupiłam bo jest to przyzwoity kosmetyk, ale też i nie będę płakać jak się skończy.

• Zapach: 4

Nie jest zły

W moim pierwszym odczuciu krem za bardzo się kleił do nóg ale okazało się że użyłam zbyt duża ilość kosmetyku. Wiec warto uważać na ilość która nakładamy. Balsam ma bardzo przyjemny zapach, mój chłopak także go lubi. Krem szybko się wchłania. Bardzo fajnie sprawdza się jako 2w1 jeśli szykuje się jakiejś wyjście a chcemy ładnie pachnieć i do tego nawilżyć skórę. Bardzo przypadł mi do gustu.

Wizażanki najczęściej polecają:

Używa produktu od: próbka

• Zapach: 3

Specyficzny zapach

Sam balsam umieszczony jest w poręcznym, przezroczystym pojemniku z zakrętka, więc możemy go łatwo wydobyć i widzimy ile produktu zostało.
Dobrze się wchłania, jest lekki, dobrze się wsmarowuje. Mnie osobiście zapach niezbyt przypadł do gustu, ale oczywiście każdy ma inne preferowane zapachy

Przyjemne ukojrnie

Choć sceptycznie podchodzę do zapachowych produktów to nowa linia Tołpy, przypadła mi do gustu. Krem do ciała ma wyraźny zapach, lecz przyjemnym i nienachalny. Używanie kremu jest przyjemne, a zapach dodatkowo otula pięknym roślinnym zapachem. Konsystencja jest gęstsza niż w przypadku balsamu z tej lini, jednak równie dobrze się rozprowadza i nie zostawia tłustych śladów. Choć kolor kosmetyku jest mało popularny przy tego typu produktach to nie wpływa na użytkowanie - nie plami i nie zostawia śladów, dobrze się wchłania. Skóra po użyciu jest nawilżona i daje komfort przy codziennym użytkowaniu.
Krem jest w pojemnym i wydajnym słoiczku, który sprawdza się w podróży. Z chęcią będę wracać do tego produktu.

Dobry do nauki

Jestem studentka i balsam pozwolił mi sie lepiej koncentrować. Przyjemna kremowa konsystencja, lekko ziołowy zapach. Szybko się wchłania i dobrze nawilża. Opakowanie jest wygodne, chociaż osobiście wole tubki.

W porządku

Poprawny balsam, konsystencja taka sobie ale piękny zapach i łatwe rozprowadzanie. Opakowanie ładne, trwałe. Dla mojej suchej skóry bardzo dobry produkt. Nie uczula, skóra po nim nie piecze, co czasem mi się zdarzało w balsamach. Dobry skład jak na tołpę przystało.

• Opakowanie: 5

Krem do ciała wygładzenie i nawilżenie

Krem do ciała body and soul czyli tak zwana koncentracja całkowicie spełniła moje oczekiwania. Cudowny zapach oraz świetna konsystencja. Krem z pewnością wygładza skórę oraz również ją nawilża. Duże opakowanie kremu starcza na długo, więc cena jest adekwatna do pojemności i jakości. Myślę że spełni oczekiwania każdej kobiety która lubi piękne zapachy.

• Opakowanie: 5

Przyjemne wygładzenie przesuszonej skóry!!

Uwielbiam ziołowe nuty zapachowe lub te z ich dodatkiem dlatego produkt zdecydowanie przypadł mi do gustu. W produkcie wykorzystano nuty rozmarynu i jałowca. Konsystencja jest gęsta, kremowa ale bardzo przyjemna, szybko się wchlania, naprawdę czuć efekt wygladzenia i nawilzenia na przesuszonej oraz podrażnionej skórze a to najwazniejsze dla mnie. Super efekt na popękanej skórze prawie natychmiastowy. Bardzo fajny produkt.

• Opakowanie: 5

Dobry balsam o intensywnym zapachu

Balsam jest zamknięty w bardzo poręczny i łatwy w użyciu pojemniczek z nakrętka. Konsystencja balsamu jest idealna, dzięki czemu balsam łatwo rozprowadza się na skórze i bardzo szybko się wchłania. Zapach jest intensywny i długo utrzymuję się na skórze. Wzmacnia, wygładza i nawilża skórę, pozostawiając ją przyjemnie gładką, miłą w dotyku i w dobrej kondycji. Balsam spełnia swoją rolę i działa na zmysły poprzez swoj zapach.