Schwarzkopf Gliss Kur, Ultimate Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Schwarzkopf Gliss Kur, Ultimate Repair, Ekspresowa odżywka regeneracyjna

Produkt przeznaczony do włosów bardzo zniszczonych i suchych. Ekspresowa odżywka regeneracyjna ULTIMATE REPAIR zawiera potrójny kompleks płynnej keratyny, ułatwia rozczesywanie i regeneruje nawet mocne uszkodzenia zarówno na powierzchni włosów, jak i w ich wnętrzu. Aż do 95% mniej złamanych włosów.

Nie warto

Używając odżywki nie zauważyłam ani wzmocnienia, ani lepiej mi się nie rozczesywało, ani włosy się nie błyszczały, ani nic. Zapach bardzo specyficzny, dla mnie śmierdzący. Produkt bardzo wydajny, nie mogłam się doczekać, aż się skończy.

Średniak o pięknym zapachu

Odżywka dzięki której mojej włosy tylko i wyłącznie ładnie pachną. Jeszcze jednym, ale małym plusem jest to, że dzięki niej moje włosy trochę łatwiej się rozczesują.
Do stosowania tylko na długości, u nasady strasznie przetłuszcza włosy.
Regeneracji włosów ani żadnych innych efektów które obieca producent nie zauważyłam.
Bardzo wygodnie się ją jednak nakłada i ma poręczną butelkę.

Jestem bardzo zadowolona!

Zużyłam całe opakowanie odżywki i na pewno kupię kolejne opakowanie. Myślę ze właśnie tego brakowało moim włosom- emolienty + silikony. Odżywkę używam na wilgotne włosy, żeby je trochę ujarzmić i ułożyć (jak nie rozczesze delikatnie wilgotnych włosów to wyglądam jak czarownica po wyschnięciu), często stosowałam ją na suche włosy, żeby ładnie się ułożyły, nie elektryzowały.
Zapach przyjemny, płyn dwufazowy wiec trzeba wstrząsnąć przed użyciem. Nie zauważyłam jakiejś kolosalnej różnicy w kondycji włosów, ale pomaga w codzienności ułożyć fryzurę.

Mój ulubieniec!

Najlepsza odżywka w sprayu! Regeneruje zniszczone włosy, nawilża, ułatwia rozczesywanie i ładnie pachnie. Nie wyobrażam sobie pielegnacji moich włosów bez niej.

Must have

Uwielbiam zapach i łatwość aplikacji , zawsze sięgam po tą odżywkę w sprayu. Wielkim plusem jest brak spłukiwania, z łatwością można rozczesać włosy palcami i nie obciążają. Używam czasem przed prostowaniem włosów co nadaje im ładny zapach. Nie oczekuje naprawy włosów bo od tego są jedynie nożyczki fryzjerskie i systematyczne podcinanie (inne czynniki oczywiście też). Odżywki gliss kur w sprayu to moj must have :)

Spoko dodatek

Na samym początku chce zaznaczyć , że mam dłuuugie włosy. Staram się o nie dbać jak najlepiej. Sama ta odżywka nie wiele zdziała potrzeba jeszcze maski i serum . Świetnie się sprawdza jeśli chodzi o dociążenie włosów , włosy nie są puszyste k wyglądają na zdrowe i estetyczne . Odżywka bardzo ładnie pachnie i jest bardzo wydajna ja stosuję ją jako dodatek do mojej pielęgnacji , ale myślę , że dla osób które nie przykładają większej wagi do pielęgnacji i wolą produkty bez spłukiwania to ta odżywka to strzał w dziesiątkę

Nie dla mnie

Odżywka do włosów ale nie moich, nie polubieliśmy się. Niby wystraczy spryskać włosy po umyciu i gotowe. Tak zrobiłam i dalej nie moglam rozczesać włosów, po wysuszeniu były bardzo oporne i sztywne. Zapach wporządku ale nie zrobił na mnie wrażenia. Plus za wygodną aplikację odzywki za pomocą atomizera.

Bez szału

Ma ładny zapach i dobry atomizer.
Dzieki niej włosy ładniej wyglądają, ale bez przasady.
Lepszy rezultat uzyskamy używajac szamopnu i sprawdzonej odżywki.
Produkt zbędny.

Strzał w 10, ale uwaga na poślizg!

Odzywka świetnia działa na moje do niedawna zniszczone włosy, zwłaszcza końcówki. Fajnie się po niej rozczesuje włosy, nie plączą się i super pachnie. Radzę jednak uważać na twarz, bo może zaszkodzić skórze i wysypać. Polecam psikać na dłonie i wetrzeć we włosy, ale psikać włosy a potem je "pościskać" od dołu (tak jak sie robi z lokami), bo dużo lepiej się wchłania. Ja używam ją po każdym myciu razem z mleczkiem innej firmy i jest to genialny duet! Oczywiście prawie każda odżywka w sprayu Gliss Kur zostawia śliską powłokę na powierzchni, jeśli przypadkiem psikniemy na blat/mebel/podłogę. Ostrzegam zwłaszcza jeśli chodzi o podłogę, bo juz nie raz się wywaliłam :D Psikam zazwyczaj stojąc w jednym i tym samym miejscu, więc podłoga między myciem potrafi być niebezpieczna, uważaj! Coś za coś - dzięki temu na włosach jest jest poślizg haha

Zawsze na wyposażeniu

Odżywka w sprayu Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Repair bardzo dobrze sprawdza się u mnie jako dodatkowa pielęgnacja. Mam włosy rozjaśniane, suche. Odżywkę stosuję w połączeniu ze standardową odżywką do spłukiwania i maską (z innej firmy). Włosy są miękkie, łatwo się rozczesują. Odżywka jest wydajna, jedno opakowanie wystarcza mi spokojnie na 2 miesiące. Do tego ma bardzo ładny zapach.

Uwielbiam

Ekspresowa odżywka regeneracyjna. Pięknie pachnie, jest wydajna. Ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia ze po wysuszeniu, włosy są bardzo miękkie i podatne na układanie. Używam tych odżywek od lat, za każdym razem staram się kupić inną, wszystkie sprawdzają się świetnie.

Ciagle do niej wracam

Dla mnie jest to taka odżywka, do której ciągle wracam. Daje mi możliwość szybkiego rozczesania włosów gdy sa jeszcze mokre. Jej zapach długo się utrzymuje na włosach, jest przyjemny i delikatny. Ma wygodna i poręczna butelkę z atomizerem. A grze wpływa na moje włosy, nie pusza się po niej i nie elekteyzuja. Bardzo ją lubię, wiec zawsze mam ją pod ręką.