Biały Jeleń, Mydło w płynie hipoalergiczne z ekstraktem z głogu

Biały Jeleń, Mydło w płynie hipoalergiczne z ekstraktem z głogu

Cena PLN 5.00

Hipoalergiczne mydło w płynie Biały Jeleń Premium z ekstraktem z głogu to specjalnie opracowana formuła odpowiednia do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii.
Ekstrakt z owoców głogu idealnie pielęgnuje skórę, hamując stany zapalne i łagodząc objawy alergii. Mydło polecane jest przy problemach skórnych związanych ze skłonnością do łuszczenia się lub pękania. Regularne stosowanie sprawia, że skóra staje się miękka i gładka.

łagodzące, oczyszczające
sole do kąpieli
bez alkoholu
w słoiku
drobnoziarnista
trądzikowa

bardzo fajne

Kupiłam to mydełko z zmyślą o córce, która ma tendencje do przesuszeń, ze względu na swoją alergiczną / atopikową skórę. Sprawdza się bardzo dobrze, skóra jest wypielęgnowana jak należy. Sama go używałam i również jestem zadowolona. Stosowałam je nawet zamiast płynu do higieny intymnej i też się sprawdza bardzo dobrze. Nie szczypie, nie podrażnia, nie wysusza , a w tych okolicach moja skóra jest wyjątkowo delikatna. Jedynym minusem jest bardzo rzadko konsystencja produktu, która wręcz przelatuje przez palce i w ogóle nie osiada się na gąbce tylko wnika od razu do środka

Bardzo dobre mydło

Lubię tę markę, więc odważnie sięgnęłam po produkt "mydło z ekstraktem z głogu". Obawiałam się tylko wydajności. Mydło, w sklepie, w którym kupowałam nie było tanie a opakowanie nie jest zbyt duże.
Mydło kupiłam przed Świętami, ponieważ miałam przesuszone dłonie, a czekało mnie masę domowych prac. Świetnie się sprawdziło. Koiło, nawilżało, uspakajało skórę dłoni. Ma delikatny, nieprzeszkadzający zapach.
Opakowanie skrojone "na miarę" w tym sensie, że nie tracimy prawie żadnej kropli na końcu. Rewelacja! No i jak na tak małe opakowanie okazało się dosyć wydajne. Kupiłam przed Świętami a kończę na koniec stycznia. Używane w kuchni.

Super.

Mydło jest super. Kupiłam pierwszy raz będąc ciekawa jego działania. Mała, zgrabna butelka ( 300 ml ) jest bardzo wydajna. Cena w drogerii Hebe w promocji to 5 zl, bez promocji około 8 ( lipiec 2018).
Mydło ma fajny świeży zapach, dość dobrą konsystencję ( mogłoby byc gestsze ). Dobrze myje i pielęgnuje, nie wysusza, nie podrażnia. Jest hipoalergiczne i używają go nawet moje małe dzieci.

w sam raz na zimę

Na Białego Jelenia przerzucam się głównie zimą, kiedy moje dłonie są skrajnie wysuszone. Biały Jeleń wysuszenia nie wzmaga, więc jest idealny na tą porę roku.
Wersja z głogiem ma taką samą konsystencję jak klasyk, więc to taki glutek. Pachnie odrobinę ładniej niż wersja podstawowa, jednak do perfum mu daleko.
Opakowanie jest ładne i bezawaryjne. Ja często uzupełniam je wersją z kozim mlekiem kupowaną w litrowych butlach.
Mydełko jest dość wydajne. Niestety, coraz droższe. 8zł za 300ml mydła to sporo. Mimo wszystko będę je kupować, bo jak na razie nie znalazłam nic delikatniejszego do moich dłoni.
Wersję z z głogiem polecam, choć jak dla mnie od innych wersji różni się tylko zapachem.

Świetne mydło, gorąco polecam każdemu z tłustą cerą

plusy:
+zapach, delikatny i słodki
+uspokaja cerę tłustą, nie jest tłusta od razu po umyciu
+jest hipoalergiczne
+przy regularnym myciu cera jest jakby bardziej miękka
+dobrze oczyszcza
+cena
+wydajne

Nie zauważyłam jakiegoś mega nawilżenia , ale nie wysusza

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opak

Polecam!!

Rewelacja!! Polecam szczególnie przy cerze trądzikowej. Ja osobiście myje nim całe ciało oraz twarz:)

PLUSY:
-ładnie pachnie
-czuć, że skóra jest po nim czysta i świeża
-nie zapycha
-nie podrażnia
-rzeczywiście ma działanie przeciwzapalne
-nie wysusza, wręcz po kilku myciach czuć, że skóra jest bardziej nawilżona
-cena
-mam wrażenie, że jest lepsze od moich poprzedników żeli do mycia twarzy vichy normaderm, iwostin czy la roche posay :)
MINUSY:
-BRAK!!!!

Używam tego produktu od: kwiecień lub maj 2013
Ilość zużytych opakowań: 3-6