W7, Honolulu Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

W7, Honolulu Bronzer (Puder brązujący do twarzy)

Puder brązujący, matowy. Doskonały do konturowania,modelowania twarzy i ciała.
Do tekturowego opakowania dołączony pędzelek.

bardzo przyjemny

Stosowałam go przez jakiś czas, głównie w lecie. Zauważyłam dużo zalet i troszkę wad, oto one:
+kolor (od mocnego, po lekkie muśnięcie)
+cena
+brak pomarańczowych refleksów
+równo się ściera
+piękne opakowanie
+matowy odcień
+b. wydajny!

-pędzelek dołączony w ogóle nie przydaje się, nie można nim się równo pomalować, chyba ze ktoś lubi smugę jak pociągnięcie pędzlem malarskim
-opakowanie się rozpada (rozkleja) :(

Zbyt pomarańczowy

Zachęcona opiniami w internecie postanowiłam kupić ten bronzer. Używałam przez ponad rok, a nie zużyłam nawet pól opakowania. Do bronzera dołączony jest pędzelek jednak nie zachęcam do stosowania go. Bronzer ma bardzo intensywny kolor wpadający w pomarańcz. Na pewno nie do stosowania dla jasnej karnacji. Może robić plamy.

nigdy sie nie kończy

produkt jest bardzo tani
ma ładny ciepły odcień i pędzelek do nakładania w zestawie ,posiada solidne opakowanie.Nie wiem ile trzeba go zywac zeby kiedykolwiek sie skonczył.
posiadam go juz naprawde długo i ledwo na srodku widać metalowy spód .
ja na przemian z innym brazerem od lat korzystam z tego własnie produktu i nie mam potrzeby zamieniac na inny

W7 Honolulu Puder Brązujący

Wracam do niego co jakiś czas i chyba jednak pozostaniemy razem na zawsze.
Puder ma ciepły odcien, utrzymuje się przez cały dzień. Niska cena, wystarcza na bardzo długo przy moim codziennym używaniu.

Pierwszy raz używałam Go kilka lat temu z polecenia koleżanki. I tak wracałam co jakiś czas. W międzyczasie próbowałam wszelkie inne pudry bazujące, ale żaden nie sprawił tak wielkiego uczucia jak W7.

Cudo

Ten brązer to mój ulubieniec wsród brązerów, ma piękny kolor, dobrze napigmentowany-więc trzeba z nim uwazać bo w dużej ilości może narobić plam. Pięknie ociepla skóre. Spokojnie dorównuje wszystkim drogim pudrom tego typu. A w porównaniu do nich kosztuje grosze i starcza na wieki.

Całkiem fajny

Bronzer ma ciepły odcień, ale nie za ciepły, nadaje się do konturowania i ocieplania twarzy. Spisuje się świetnie. Jest bardzo wydajny i mega napigmentowany, zatem trzeba uważać aby na pędzel nie nabierać zbyt dużo produktu, gdy jednak nałożymy to zbyt dużo to ładnie się rozblenduje. Troszkę się pyli. W ładnym opakowaniu znajduje się też pędzel, który nawet fajnie się sprawdza do konturowania. Utrzymuje się na buzi cały dzień, nic się z nim nie dzieje. Jestem z tego kosmetyku bardzo zadowolona.

Mój jedyny bronzer

Używam go od zawsze. Jest to mój pierwszy i jedyny bronzer jaki kiedykolwiek używałam. Próba używania innego skończyła się na tym, że wrócilam do w7. Przepiękny kolor, który da się blendować. Utrzymuje się na twarzy cały dzień. Po capym dniu gdy zmywam makijaz waciki są intenstwne. Nie wyciera się. Bardzo przystępna cena, wiele drogich marek się chowa. Uwielbiam używać go do konturowania ale także czasem jako jednolity cień do powiek:))

lubię go

Kupiłam go kilka miesięcy temu ze względu na piękne opakowanie. I dopiero teraz go kończę. Jestem z niego bardzo zadowolona. Z racji tego, że mam ciemniejszą karnacje jest dla mnie idealny. Jego ciepły odcień jednak nie będzie się sprawdzał na jasnej cerze. W środku możemy znaleźć pędzelek, który jak dla mnie nie nadaje się do aplikacji, gdyż robi plamy.
Ogólnie bronzer na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie. I na pewno nie jest to ostatnie opakowanie, które użyje.

Tani i dobry

Gdy tylko zobaczyłam jego piękne opakowanie od razu się zakochałam. Jest to różowe pudełeczko, tak urocze, że idealnie wygląda na toaletce. W środku znajdziemy też pędzelek do nakładania.
Wiedziałam, że to produkt mocno inspirowany bronzerem z Benefitu, ale i tak chciałam się przekonać co to za cudo.
Co do koloru, w pudełku wydaje się być pomarańczowo-ceglasty, ale po umiejętnym nałożeniu, na twarzy wcale tak nie wygląda, jest po prostu brązowy.
Co do umiejętnego nakładania, dołączony pędzelek jest totalnie do kitu, można zrobić sobie nim krzywdę i zrazić się do Honolulu.
Dobranie pędzla jest tu kluczowe, ponieważ ten produkt potrafi tworzyć konkretne plamy na twarzy, więc trzeba popracować nad tym.
Jest trwały, wytrzymuje cały dzień na twarzy, nie ubywa go i nie trzeba go poprawiać.
Na pewno nie polecam go laikom, osobom które dopiero zaczynają przygodę z makijażem, jednak w ogólnym rozrachunku bardzo go lubię.

Nie przepadam

To był mój pierwszy bronzer w życiu. Kupiłam go za jakieś 15 złotych w drogerii internetowej w czasach gdy nie było aż tak wielkiego wyboru bronzerów z niskiej półki. Miał całkiem dobre opinie i miał być tanim zamiennikiem Hooli z Benefitu.
Niestety kolor jest zdecydowanie za ciepły dla bladziochów - to ceglany brąz który lekko wpada w pomarańcz. Bronzer ma naprawdę mocny pigment, więc trzeba z nim mocno uważać. Nie przepadam za tym bronzerem głównie z powodu brzydkiego odcienia, robienia plam oraz efektu, który sprawia wrażenie jakbym była brudna. Plus za pędzelek z opakowaniu, jednak ciężko się nim pracuje i lepiej wybrać klasyczny pędzel.
Wciąż posiadam swoje pierwsze (i ostatnie) opakowanie tego produktu, które niemal nic się nie zużyło. Chociaż opakowanie ma tylko 6g bronzer jest bardzo wydajny.

ciepły odcień nie do bladej twarzy

Mam jasną karnację, bronzer odważyłam się kupić na spróbowanie, bo skusiła mnie jego cena jak i opinie w internecie.
Opakowanie bardzo fajne, otwierany kartonik z zabezpieczeniem i pędzelkiem ( który do niczego nam się nie przyda, bo nie da się nim konturować twarzy ani równo nakładać produktu na twarz )
Podchodziłam do niego kilka razy i próbowałam nakładać go na wiele sposobów. Moim pędzlem nie zostawia plam jednak jest zdecydowanie za ciepły dla mnie. Pędzlem dołączonym do opakowania robi niemiłosierne plamy, których nie da się rozblendować.

Bardzo ok

Jak na tą półkę cenową bardzo dobry produkt. Dobrze napigmentowany, trzeba uważać przy aplikacji, żeby nie nałożyć za dużo za jednym razem. Na fajny odcień, dobrze się rozciera. Nie kłóci się z podkładami ;)