Astor, Big & Beautiful BOOM! Volume Mascara (Tusz dodający objętości)

Nowość od firmy ASTOR - Big & Beautiful Boom mascara została zaopatrzona w największą szczoteczkę spośród wszystkich innych tuszów Astora.
Mimo swoich dużych gabarytów szczoteczka XXL jest zwężona przy końcu co umożliwia dokładne pomalowanie rzęs w kąciku oka. Ze względu na swoją kremową konsystencję można łatwo zastosować tusz. Formuła wzbogacona kolagenem i składnikami roślinnymi, wzmacnia i upiększa rzęsy na co dzień. Dzięki Big & Beautiful BOOM! Twoje rzęsy będą wydłużone i pięknie rozdzielone.

Szczoteczka
z włosia

Godny polecenia ;) !

Jest to mój ulubiony tusz do rzęs. Ma dużą szczoteczkę, która dokładnie rozczesuje rzęsy. Tusz ma intensywny kolor. Idealnie rozczesuje rzęsy nie pozostawiając grudek. Pierwszy tusz otrzymałam w prezencie po jego użyciu już wiedziałam że będzie ze mną cały czas ;). Polecam :)

Opis Produktu:

Jestem zdziwiona tak słabą ocena tego tuszu ponieważ jest to mój ulubiony tusz do rzęs..:D Ma super szczoteczkę która znakomicie rozczesuje długie rzęsy , przy krótkich nie koniecznie się sprawdzi ponieważ szczoteczka jest naprawdę duża :) Tusz ma ładny intensywny czarny kolor i co najważniejsze nie osypuje się :)

Astor, Big & Beautiful BOOM! Volume Mascara (Tusz dodający objętości)

Tusz dodający objętości... chyba dla makijażu szopa pracza.
Tusz ma dziwną konsystencję, jakby wodnistą. Nawet delikatne pomalowanie nim rzęs kończy się plamami tuszu odbitymi na powiece, makijaż nie do odratowania, trzeba zmywać. Wielokorotnie próbowałam go użyć na różne sposoby, innymi szczoteczkami itp. ale jest po prostu bezużyteczny. Jakość w porównaniu do ceny jest żenująca, tusz okropnie śmierdzi. Co gorsza, przy zmywaniu po prostu wypadają rzęsy, wcześniej żaden tusz nie zapewnił mi takich atrakcji. Niewypał, bubel i po prostu zmarnowane pieniądze.

Beznadzieja

Kupilam zachecona promocja.. niestety sie rozczarowalam tusz skleja rzesy, obsypuhe sie, szczoteczka gruba ciezka do manewrow kompletnie nie uzyteczna bo uzylam pare razy I sie zniechecilam. Z pewnoscia sa inne produkty w tej cenie o znacznie wiekszej jakosci

Dla mnie bardzo dobry

Szczerze mówiąc najpierw kupiłam a potem czytałam opinie które były takie średnie. Ale mnie tusz bardzo odpowiada. Nie lubię cienkich silikonowych szczoteczek. Ten tusz ma grubą (Ja takie wole). U mnie daje bardzo fajny efekt po po malowaniu rzęs, jest trwały nie kruszy się i nie roznazuje. Jestem naprawdę zadowolona. Uważam że to bardzo dobry tusz w przystępnej cenie.

Bardzo dobry

Mam duże oczy, długie gęste rzęsy i choć może nie są one wymagające, bo z natury po prostu dobrze wyglądają, to dzięki temu tuszowi, wyglądały przebosko, jak sztuczne. Pogrubiał je, wydłużał, dawał efekt wachlarzu rzęs. Na początku nie zauważyłam, że jest to tusz wodoodporny, ale nie miałam problemów z demakijażem, co może oznaczać, że nie spełniał dobrze tej funkcji, ale dla mnie nie miało to większego znaczenia, bo nie tego oczekiwałam od niego, gdy go kupowałam. Przyciągające wzrok opakowanie, efekt, wszystko składa się na moje pozytywne odczucia, chętnie do niego wrócę.

Zdecydowanie nie

Produkt dostałam jako prezent, słysząc pochlebne opinie od osoby wreczajacej prezent.
Niestety nie zachwycił mnie w ogóle.
Jest wręcz słaby, całkowicie nie spełnia moich oczekiwań ani tego co obiecuję napis na opakowaniu.
Bardzo się kruszy już po paru godzinach i skraca rzęsy.
Zdecydowanie nie polecam. Za taką cenę można kupić naprawdę dużo fajniejszy tusz.

Niewarta wydanych pieniędzy

Mascarą tą robiłam tylko make up- no make up, gdyż szkoda mi było rozmazywać tusz po cieniach. Po każdym użyciu musiałam pędzelkiem wyczyścić powiekę, bo mimo, że używałam jej jakieś 2 miesiące, nie umiałam nałożyć jej tak, żeby się nie ubrudzić. Efekt na rzęsach jest ładny, są wydłużone i pogrubione, rozdzielone, a kolor to głęboka czerń, niestety po 2-3 godzinach rzęsy wyglądają zupełnie przeciętnie. Szczoteczka jest za duża, ale opakowanie ładne. Jak dla mnie za tą cenę jest niewarta kupienia.

zdecydowane "nie"

-makijaz z uzyciem tego tuszu jest bardziej czasochlonny niz zwykle, bo operowanie szczoteczka tak, zeby uniknac efektu sklejenia rzes, albo odklejenie ich nie jest takie proste
- efekt jest ladny, ale utrzymuje sie okolo 2 godzin
- cena nieproporcjonalna do jakosci

Szczeteczka to porażka

W sumie nie tylko szczoteczka ale również cały tusz... Zamiast BIG BOOOM jest wielkie BIG ROZCZAROWANIE. Produkt dostałam, stwierdziłam, że dam mu szansę. Nie polubiłam się z nim.
Wcale nie pogrubia a nie nie wydłuża rzęs. Szczoteczka dodatkowo nabiera zbyt dużo kosmetyku sprawia, że jedyny efekt jaki uzyskamy to posklejane rzęsy.Nie są również dobrze rozdzielone. Nierównomiernie rozłożenie tuszu skutkuje nienaturalnym efektem. Malowanie dolnych rzęs to nie lada wyzwanie. Utrudnieniem jest również to, że tusz zostaje odbity na powiece. Nie raz skutkowało tym, że musiałam cały makijaż robić od nowa.
Efekt wygląda tragicznie, jestem zdecydowanie na NIE.

Przeciętny

Używałam wielu tuszy z Astora ,ponieważ lubię testować nowości.
Niestety na półkach drogerii i sklepów kosmetycznych często zdarzają się przyschnięte tusze lub wręcz zaschnięte. Wracając do kosmetyku. Tusz jest okej, wytrzymuje co nieco, ale osypuje się przy nałożeniu większej ilości. Obiecaną objętość faktycznie dodaje plus wydłuża rzęski. Nie potrafię go ocenić, według mnie jest przeciętny- nie najgorszy ale są dużo lepsze, nawet za mniejszą cenę. Dalej będę szukać

Nie

Niestety nie jestem zadowolona z tego zakupu.
Lubię tą firmę, przeważnie jestem zadowolona z jakości jej produktów ale tym razem było inaczej.
Niestety cena zdecydowanie zbyt wysoka w stosunku do jakości.
Nie rozczesuje odpowiednio rzęs i niesamowicie je skleja.
Szczoteczka jest duża a ja mam małe oczka więc mam problem żeby nie narobić sobie nią plam.
Nie widzę pogrubienia po użyciu tego tuszu.
Jak zobaczyłam to ładne złote opakowanie i ciekawą szczoteczkę to pomyślałam że będzie bardzo fajna ale niestety się pomyliłam.