Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Zobacz oferty

- 020 Date With Ash-ton,
- 030 Brow-n-eyed Peas.
- 040 Don't Let Me Brow'n

Super produkt na codzień

Kredkę kupiłam kilka lat temu, jeszcze w starej szacie graficznej. Byl to mój pierwszy kosmetyk do brwi, a mimo to nadal jestem zadowolona z naturalnego efektu, jaki gwarantowal. Kredka jest dość miękka, mimo to nie rozmazuje się, a efekt mozna stopniowac - uzyskac mozna nią codzienny, naturalny look i trochę bardziej wyrazisty.

Uwielbiam

Kredka do brwi to kosmetyk, który jest łatwy w obsłudze jeśli tylko jest to dobrze dobrany produkt nie tylko pod względem odcienia ale również jej miękkości i końcowego efektu.

Kredka Catrice w odcieniu 020 idealnie pasuje do mojej karnacji (jasna ale nie blada), włosy mam rude. Obecnie mam makijaż permanentny brwi, jednak w trakcie makijażu niekiedy podkreślam brwi kredką. Włoski na brwiach mam jasne a kredka je przyciemnia. Od czasu do czasu robię hennę brwi ale jeśli kolor zejdzie to kredka spisuje się świetnie.

Przed makijażem permanentnym brwi oczywiście używałam kredki bardzo często. Miałam w swojej kolekcji również inne marki ale do Catrice wracam regularnie.

Brwi maluje się w prosty sposób i co ważne jest trwała. Często również utrwalam brwi żelem.

Bardzo się lubimy

Kupiłam kredkę do brwi po zobaczeniu pozytywnych opinii.

Na pierwszą pochwałę zasługuje na pewno opakowanie. Z jednej strony kredka z drugiej bardzo dobrej jakości szczoteczka do rozczesywania. Dwie zatyczki dzięki czemu samo przechowywanie jej jest higieniczne.

Z czystym sumieniem mogę napisać, że to najlepsza kredka z jaką dotychczas miałam możliwość pracować. Świetnie się rozciera przy wewnętrznej stronie brwi, nie za miękką nie za twarda. Można nią stopniowo budować intensywność koloru. W moim przypadku jasny początek i wyrazisty koniec. Utrzymuje się na swoim miejscu cały dzień. Dobrze sobie radzi również w połączeniu z mydełkiem do brwi. Szybko można wykonać bardzo ładny makijaż.

Kolorystyka również świetna. Zarówno dla blondynek jak i dla osób posiadających bardzo ciemne brwi. Ogromny plus za to brak standardowej czerni, dzięki czemu na pewno uniknie się karykaturalnego wyglądu.

Dla mnie idealna. Z pewnością warto spróbować tym bardziej że cena jest bardzo niska (14zł?) i łatwo dostępna. Jest ze mną już bardzo długo i myślę, że równie długo pozostanie w mojej kosmetyczce.

Super

Super kredka z bardzo naturalnym kolorem, nie odcinającym się, miękka, ale nie rozmazująca się, daje ładny i nie rażący efekt (czego nie znoszę u innych-efekt flamastra-na szczęście tego tu nie ma), poręczna szczoteczka do brwi, ogólnie świetny kosmetyk w niziutkiej cenie!

Jedna z najlepszych

Świetny produkt do codziennej stylizacji brwi! Na stałe zagościła w mojej kosmetyczce. Kredka jest łatwa w aplikacji. Dobrze się nakłada, długo i wyraźnie utrzymuje na brwiach. Wyglądają one bardzo naturalnie. Udało mi się znaleźć odcień idealnie pasujący do mojego naturalnego koloru włosów. Niska cena do dodatkowa zaleta produktu.

Mój HIT !!!

Moja ulubiona kredka do brwi, ładny naturalny kolor, chłodny odcień, precyzyjny. Dodatkowo szczoteczka pomaga wyczesać brwi i nałożyć mydełko. To moje kolejne opakowanie i na pewno nie ostatnie.

Super kredka

Miałam już sporo kredek do brwi, ta jednak ma w sobie coś takiego, dzięki czemu po nią sięgam. Ma fajną formułę i łatwo się rozprowadza. Nie trzeba się trudzić by dobrze nią pracować. Myślę, że nawet początkujące osoby śmiało mogłyby sięgnąć po nią. Cena też jest dość niska. Co prawda jest sporo kredek w takiej cenie ale ta jak dla mnie jest jedną z lepszych. Szczerze jedyna lekka wada jest z trwałością ,w moim przypadku jest trochę średnio- przy kilku lekkich ruchach mi się zmazuje, choć wiem iż wystarczy nie ruszać.Plusem jest też szczoteczka do wyczesania nadmiaru kredki głównie na początkach brwi. Godna polecenia!

kredki

Kredki mają wygodne opakowania, które dobrze się układają w dłoni. Są niezwykle wydajne i wspaniale spełniają swoje zadanie. brwi od nich się brzydko nie sklejają, a włoski nadal wyglądają naturalnie.

Świetny produkt.

Ja kupiłam odcień 035 BROWN EYE CROWN. Jestem w szoku, że kolor tak bardzo wtapia się w moje naturalne brwi, które są odcienia bardzo ciemnego blondu z taką domieszką popielatego tonu. Kredka nie jest ani topiącą się świecą ani też twardym betonem, taka pośredniej twardości, co mi odpowiada. Lekką ręką można uzyskać super wypełnienie brwi ( ja nie rysuję nowych brwi, nie obrysowuję ich, jedynie zacieniam tam, gdzie mam jakiś prześwit i daje mi to fenomealny efekt). Jestem w szoku, że jest ona tak trwała. Jednocześnie wyczesanie nie tylko przed, ale i po nałożeniu kredki utrwala w jakimś stopniu włoski, które długo zostają tak, jak zostały wyczesane, szczoteczka idealna. Kredka jest wydajna, tania, łatwo dostępna, do wyboru różne tony i kolory, bardzo polecam tym niewprawionym, mi się sprawdza idealnie, a to moja pierwsza kredka.

Najlepsza

Posiadam kredkę w kolorze 040 i jest to dla mnie kolor idealny. Kredka jest naprawdę dobra, trwała. Od niej zaczęła się moja przygoda z malowaniem brwi i nadal z chęcią wracam do tej kredki, kiedy nie mam czasu pomalować brwi pomadą

ZALETY:
+cena
+dostępność kolorów
+trwałość
+grzebyk

WADY:
Brak

Dobry

Dość dobrze się nią maluje, bardzo szybko, niewiele się osypuje, choć dość łatwo potrafi się zetrzeć, daje naturalny efekt, bardzo wydajna, doceniam fakt dołączenia szczoteczki, ale dość szybko mi się oderwała... (skleiłam na szczęście taśmą i choć krzywo to się trzyma haha). Nie kupię ponownie, bo lubię próbować nowości, ale na tak niską cenę jak najbardziej polecam wypróbować.

Mój HIT

Po raz kolejny kupuje kredkę Catrice Eye Brow Stylist w odcieniu 040- jest idealny! długo szukałam brązowej kredki, która nie będzie wpadać w ciepłe tony, takiej która będzie ciemna ale nie rudawo-brązowa na brwiach i w końcu trafiłam idealnie:) nie tylko z kolorem.. kredka nie jest za miękka przez co można brwi precyzyjnie wyrysować, ale też nie jest twarda. Mamy dołączoną szczoteczkę, którą wcześniej możemy ułożyć włoski. Właśnie tego szukałam!

1968