Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Catrice, Eye Brow Stylist (Kredka do brwi)

Zobacz oferty

- 020 Date With Ash-ton,
- 030 Brow-n-eyed Peas.
- 040 Don't Let Me Brow'n

W sam raz dla blondynek

Kolory kredek w różnych odcieniach brązu sprawiają, że osoby o jasnej karnacji i blond włosach bez problemu coś sobie dobiorą. Z jednej strony jest kredka do ostrzenia a z drugiej szczoteczka zamykana skuwką, żeby się nie kurzyła. Produkt nie jest ani za miękki ani za twardy, w sam raz do codziennego makijażu. Trwałość też w porządku.

Ulubiona od lat

Chyba bym nie zliczyła ile przetestowałam kredek do brwi. Od tańszych po droższe, jednak Catrice ciągle na 1 miejscu.

Z racji tego, że jestem blondynką i lubię delikatnie podkreślone brwi wybieram zawsze najjaśniejszy kolor - 020. Kredka jest mega wydajna. Starcza mi na dobre 2-3 miesiące przy codziennym makijażu. Lubię w niej to, że nie jest ani za miękka ani zbyt twarda. Nie skleja włosków jak to często się zdarza w tego typu produktach. Dodatkowym plusem jest szczoteczka na końcu kredki, którą przeczesuję brwi za każdym razem gdy je maluję. Mam wrażenie, że kredka się wtedy ładnie rozciera i efekt jest bardziej naturalny. A no i muszę wspomnieć, że trzyma się na brwiach cały dzień, także naprawdę super sprawa.

Naprawdę nie mam się do czego przyczepić, wszystko mi w niej odpowiada i za te pieniądze, bo jest to koszt rzędu 10 zł, to jest to naprawdę strzał w 10!

Miękka, precyzyjna i trwała

Mam rzadkie brwi, dlatego kredki do brwi używam codziennie. W tej kredce podoba mi się dodatek spiralki. To bardzo przydatna rzecz. U mnie niezbędna. Kredka w konsystencji jest miękka. Łatwo można dorysować włoski. Jest trwała. Nie rozmazuje się szybko. Wydajność kredki u mnie jest na mały minus, gdyż wynosi mniej niż miesiąc przy codziennym stosowaniu.

Moja ulubiona!

Mój ulubieniec wśród produktów do brwi. Posiadam w kolorze 020 date with ash-ton. Kredka jest miękka, precyzyjna - dzięki czemu można nią bardzo łatwo i dokładnie wyrysować brwi. Jest dostępna w 6 kolorach do wyboru, więc każdy typ urody znajdzie coś dla siebie. 020 idealna dla blondynek/ciemnych blondynek. Produkt również nie sprawia problemów. Nie łamie się, nie topi w ciepłe dni.
Jej trwałość również mi odpowiada. Kredka trzyma się dobrze na brwiach bez utrwalenia do momentu demakijażu.
Zapulsowała u mnie również z powodu szczoteczki, dzięki której mogę zawsze rozczesać brwi i też wyczesać z nich zbyt dużą ilość produktu. Kolejna zaleta to wydajność produktu. Mam ją już pół roku a nadal nie widać dużego zużycia.
Wady - brak
Dodaję jako HIT!

Kredka miękka idealna

Kredkę miałam w dwóch odcieniach, tych zimnych/chłodnych.
Jaśniutka nada się dla blondynek, jest świetna bo ma konsystencję kredki ale jakby woskowej. idealnie się prowadzi po skórze, naostrzona pozwala na wyrźne i precyzyjne kreski.
Trzeba ją często ostrzyć.
Napigmentowana jest fajnie, pozwala zrobić efekt bardzo naturalnych brwi i dorysować pojedyńcze włoski. Do tego załączona szczoteczka świetnie wyczesuje brwi ale notorycznie gubię od niej zatyczkę.

jest ok

Używałam tej kredki, zanim przerzuciłam się na pomadę a później na hennę.
Kredka ma duży wybór jeśli chodzi o kolory, więc myślę, że na spokojnie każdy może ją dobrać odpowiednio pod siebie.
Kredka jest miękka dzięki czemu łatwo można ją rozprowadzić na brwiach.
Szczoteczka natomiast pozwala na doprecyzowanie brwi, ale nie ściera kredki, to na pewno na duży plus.
Kredka starczyła mi na ok miesiąc przy codziennym użytkowaniu ;)

bez szału

a mnie ta kredka jakoś nie urzekła, ot zwykła kredka z przyjemną spiralką do rozczesywania, duzy i przemyślany wybór kolorów, myslę, że każdy typ słowiański odnajdzie się w kolorystyce kredek catrice, ja mam 20 date with ash ton, jest to chłodny średni brąz, raczej do ciemnej lecz nie mocno kontrastowej oprawy oczu, poza tym uważam, że kredka jest za twarda, moją skórę nieprzyjemnie drapie i przez tą twardość trudno mi uzyskać pożądany efekt naturalnych acz podkreślonych brwi, muszę nią mocniej dociskać, żeby widać było kreski, któych póxniej nie mogę ładnie i równo rozetrzeć spiralką, brwi robią się takie "chaotyczne", nie umiem zrobić nią takich gładkich przejść między mocniej zarysowaną częścią wewnętrzną a rzadkim końcem przy skroniach, mam brwi naturalnie rzadkie, ale z bardzo długimi włoskami, które ciężko się malują kredką, bo przez tą rzadkość mocno widać pociągnięcia kredki, dlatego zawsze je rozcieram, żeby uzyskać taki rozmazany efekt, z tą kredką mi się nie udaje, ale cena zachęca do wypróbowania, może na gęstych brwiach lepiej się sprawdzi

Dobre rozwiązanie

Dobrze przemyślana kredka do brwi. Szczoteczka od razu przy kredce ułatwia wyczesanie brwi i roztarcie kosmetyku. Sama kredka ma ładne kolory, można stopniować jej odcień . Trwała. Zmywa się dobrze.

Świetny produkt!

Moje ostatnie odkrycie, za niską kwotę naprawdę fajny produkt do brwi.
Na duży plus, że jest bardzo miękka, łatwo ją rozetrzeć oraz trwałość.
Cały dzień utrzymuje się bez zarzutu.
Kolory też fajne :)

Słaba

Mam najciemniejszą wersję tej kredki. Jest bardzo średnia, kolor jest ciepły, zmazuje się, ciężko ją równomiernie nałożyć. Uciążliwa jest forma tej kredki, bo trzeba ją temperować. Przy przeczesywaniu brwi grzebykiem robią się dziury. Do gęstych brwi nie polecam. Podchodziłam do tej kredki kilka razy i za każdym razem klapa..

Ma swoje plusy, lecz nie jest idealna

Eye Brow Stylist marki Catrice to jedna z tańszych drogeryjnych kredek do brwi. Kupiłam ją w Drogerii Hebe za ok. 12-13 zł. Sięgnęłam po nią, ponieważ potrzebowałam jakiejś kredki na szybko, a mojej ulubionej nie mogłam dostać stacjonarnie. Produkty marki Catrice są ogólnie łatwo dostępne, nawet w hipermarketach, więc za to na wstępie duży plus.

Moje brwi są w bardzo ciemnym odcieniu chłodnego brązu, zakupiłam odcień 035 (o nazwie Brown Eye Crown) kredki i ładnie komponuje się on z moim naturalnym kolorem. Jeśli natomiast chodzi o pigmentację, to niestety szału nie ma. Jest poprawnie, ale nie nadzwyczajnie, co niestety odbija się na trwałości produktu, ponieważ się on ściera po kilku godzinach. Wykończenie daje wrażenie pudrowości i wygląda dosyć naturalnie, choć na trwałość muszę tutaj ponarzekać. W moim odczuciu nie ma mowy o tym, żeby makijaż brwi wykonany tą kredką wytrzymał cały dzień, nawet utrwalony żelem do stylizacji brwi. Co więcej mam wrażenie, że część kredki już ściera się podczas aplikacji żelu, co nie zdarzało mi się z dwiema poprzednimi kredkami do brwi, których ostatnimi czasy używałam.

Z jednej strony kredki znajduje się grafit kredki, z drugiej spiralna szczoteczka do wyczesywania włosków. Szczoteczkę oceniam jako fajny gadżet, jest pomocna i lubię, kiedy kredki do brwi są w nią wyposażone. Kredka niestety nie jest automatyczna, trzeba ją samemu temperować. Grafit jest średniej miękkości, nie szoruje po oku i nie drapie. Jeśli chodzi o temperowanie, kredka temperuje się łatwo, aczkolwiek grafit kilka razy delikatnie mi się pokruszył przy temperowaniu. Zatem w kwestii wydajności produkt nie wypada dobrze- nie ma nic gorszego, niż produktu, który sam częściowo ulega zniszczeniu. Dodam, że temperowałam kredkę specjalną temperówką do kredek kosmetycznych, a nie zwykłą i robiłam to bardzo delikatnie. Ten problem rekompensuje częściowo niska cena, znam jednak kredki z tej samej półki cenowej, które w ogólnej ocenie wypadają dużo lepiej. Do tej z pewnością już nie wrócę.

Plusy:
- łatwa dostępność
- niska cena
- dużo wariantów kolorystycznych
- produkt posiada szczoteczkę

Minusy:
- grafit często łamie się przy temperowaniu
- średnia pigmentacja
- produkt za szybko się ściera

Ulubiona kredka do brwi

Jest to moja ulubiona kredka do brwi, zużyłam ich już kilka i nie szukam innej. Z tego co pamiętam to ma duży wybór kolorystyczny jak na kredki do brwi, mój odcień jest chłodny i dość ciemny, ale można budować sobie ten kolor. Kredka nie jest sucha, ale nie jest też zbyt miękka, w moim odczuciu idealna i gładko i prosto podkreśla brwi. Fajnie, że jest szczoteczka, dzięki temu można ograniczyć się do zabrania w podróż tylko tej kredki. Utrzymuje się dość długo, jest trwała i nie rozmazuje się w ciągu dnia. Mimo mocnego wyrysowania brwi wyglądają naturalnie. Dodatkowo jej wielkim atutem jest cena, ponieważ można ją kupić za niecałe 12zł. Polecam!