Neutrogena, Formuła Norweska, Głęboko nawilżająca emulsja do ciała - skóra sucha i wrażliwa

Zobacz oferty

jokasklep.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.63/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Nawilżający balsam do ciała od Neutrogeny zapewnia 24 - godzinne nawilżenie. Działa już po pierwszym użyciu. Przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej.

Skóra
wrażliwa, sucha
nawilżające
balsamy
w butelce, z pompką
>250ml

super nawilżenie

Mnie jak zwykle Neutrogena nie zawiodła, od kilku lat używam tej marki produktów. Bardzo dobry balsam doskonale się sprawdza na suchej skórze nawet po długim przebywaniu na plaży. Szybko się wchłania, przepięknie wygładza skórę i jednocześnie nawilża.
Neutralny zapach, bardzo wydajny. Produkt spełnia moje oczekiwania

Dla mnie niezastąpiony

Balsam którego szukałam!
Nawilżenie 200%
Idealnie się rozprowadza
Super wchłania
Mega nawilża

Cena jest trochę wysoka ale uważam że warto!

Moim minusem jest zapach. Gdy smaruje ciało na noc, moja piżama rano przesiaka tym nieprzyjemnym zapachem i od razu nadaje się do prania

Idealny po porannym prysznicu

Bardzo wydajny balsam o neutralnym zapachu. Super szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu, a skóra jest dobrze nawilżona i zabezpieczona. Nie zostawia śladu na ubraniach. Idealny na zimę.

Nawet przy azs.

Opakowanie jest z pompką co na początku używania jest bardzo praktyczne. Pod koniec jednak by zużyć cały produkt trzeba go przeciąć. Zapach jest przyjemny, neutralny. Formuła lekka,szybko się wchłania i nic nie brudzi. Balsam koi swędząca skórę, nawilża, wygładza. Nadaje się nawet jako produkt łagodzący po depilacji. Pojemność jest duża, balsam jest wydajny. Polecam go zarówno dla suchej skóry jak i tej atopowej.

Niestety...

Och , jak ja nie lubię tego uczucia, jak ulubiony, sprawdzony kosmetyk znika z półek...
A takim był dla mnie balsam Intense Repair Body Lotion Neutrogeny w wersji bezzapachowej.
Po wycofaniu go z półek przerzuciłam się właśnie na Deep Moisture i płacz mnie ogarnął. Ni to oleiste, ni treściwe, ni milutkie. Po rozsmarowaniu praktycznie nie ma go na skórze, a ta dalej prosi o nawilżenie.
Pała droga Neutrogeno, muszę iść, szukać dalej.
A szkoda, bo byłam waszą wierną użytkowniczką od lat.

Nawilżający klasyk

Bardzo dobry balsam. Duża objętość, cena dość przystępna, ma łagodny zapach i wygodne opakowanie. Balsam szybko się wchłania, ma konsystencję dość bogatą, a mimo to nie zostawia na skórze nieprzyjemnego, klejącego filtru. Smarowanie się nim weszło mi w nawyk, bo jest tak bezproblemowe i szybkie. Kondycja skóry wyraźnie się poprawia przy dłuższym stosowaniu tego produktu.

przeciętny

Balsam w porządku ale nie wyróżnia się w kwestii nawilżenia na tle innych balsamów nawilżających.
Wygodne opakowanie z pompką zapach delikatny, nie drażniący.
Czy do niego wrócę, raczej nie.

Barrzo dobrze nawilżający, za niewielką cenę

Balsam bardzo dobrze nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i wypielęgnowaną. Jego formuła jest lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości. Całkowicie bezzapachowy, nie wywołuje na skórze objawów nietolerancji. Do tego jest w bardzo przystępnej cenie. Jedyna wada dla mnie to opakowanie, z którego pod koniec ciężko wydobyć produkt. Lepiej sprawdziłby się słoiczek lub miękka tuba.

Głębokie nawilżenie

Bardzo często sięgam po kosmetyki pielęgnacyjne firmy Neutrogena. Uważam, że najlepiej radzą sobie z problemami suchej skóry. Nawilżająca emulsja do ciała to mój faworyt. Gęsta, kremowa konsystencja dobrze się wchłania i rozprowadza na ciele, pozostawiając uczucie komfortu i ukojenia. Nie powoduje podrażnień. Duże opakowanie z wygodnym dozownikiem starcza na długo. Stosuję po każdej kąpieli. Jedyne co mnie denerwuje, za każdym razem gdy emulsja się kończy to to, że pompka z dozownikiem nie sięga do samego końca i sporo kosmetyku się marnuje. Ale raczej nie jest to powód dla którego nie kupiłabym jej ponownie.

Super.

Super nawilżająca emulsja do pielęgnacji ciała. Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam już po pierwszym użyciu. Skóra moja jest bardzo sucha i nie każdy balsam czy inny tego typu kosmetyk poradzi sobie z nawilżeniem.. Emulsja ta sprawiła że skóra przestała się wysuszać.. zniknęły też podrażnienia i objawy swędzenia. Efekty nawilżenia utrzymują się bardzo długo.. Jestem bardzo zadowolona z tej emulsji. Która jest jeszcze bardzo wydajna dobrze i szybko wchłania się nie pozostawia lepkiej warstwy na ciele.Pieknie pachnie.

Hit

Emulsja idealna, gdy twoja skóra potrzebuje nawilżenia. Jak dotąd, to jeden z moich ulubionych balsamów. Zostawia skórę miękką i gładką (a do tego zostawia ładny delikatny zapach). Jeśli spróbujecie, to zostanie z wami na długo, tak jak ze mną :)

Działa i nawilża

Działa tak jak obiecuje producent, nawilża, skóra jest przyjemnie gładka przez długi czas. Opakowanie jest poręczne, dzięki pompce można bardzo wygodnie dozować produkt. Zapach taki typowo kosmetyczny, za którym ja tak średnio przepadam. Szybko się wchłania, łatwo nakłada, nie zostawia tłustego filmu na skórze.