Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja) (Podkład kryjący)

Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint (nowa wersja) (Podkład kryjący)

Podkład kryjący w postaci fluidu. Doskonale pokrywa niedoskonałości skóry, zabezpiecza ją przed wilgocią, wiatrem, słońcem. Utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Zawiera witaminę E, nawilżający aloes oraz filtr przeciwsłoneczny. Przeznaczony dla skóry normalnej, mieszanej, tłustej i z problemami naczyniowymi. Podkład należy nakładać wklepując jedną lub dwie cienkie warstwy.

jestem zadowolona

Podkład poleciła mi pani w drogerii. Jako bladziocha mam bardzo duży problem z doborem koloru, jednak odcień 11 jest dla mnie idealny. Używałam bardzo długo i cały czas jest ze mną. Podkład rozprowadza się dobrze, nie trzeba się jakoś niesamowicie spieszyć przy nakładaniu bo nie zastyga. Nieprzypudrowany trochę się klei. Nie zapycha, długo się trzyma, nie utlenia się. Cena całkiem spora ale zawsze gdy jest na przecenie wyciągam po niego dłoń. Mam cerę tłustą i jak najbardziej przypadł mi do gustu. Nie miałam z nim nigdy żadnego problemu.

Moje wiosenne odkrycie!<3

Jestem pod wrażeniem i zarazem bardzo mile zaskoczona ten podkład jest rewelacyjny ! Używam odcienia Porcelain świetnie stapia się z cerą, nie pozostawia smug , nie ciemnieje na twarzy , świetnie się rozprowadza. Póki co jest jednym z moich ulubionych kosmetyków do stwarzania makijażu! :) Polecam!

Ekstra

Jeden z lepszych podkładów. Nawilża skórę, nie pozostawia efektu maski. Kupiłam go, po namowie pani konsultantki ale napewno sięgnę po niego jeszcze raz. Nie spodziewałam się rewelacji ale śmiało mogę stwierdzić, że jest świetny. Przede wszystkim bardzo wydajny. Polecam serdecznie!

Fatalny podkład

Opis produktu niestety nie odzwierciedla jaki faktycznie jest ten podklad. Kompletnie nie nadaje sie do cery mieszanej, a juz napewno nie do tlustej. Podkresla pory i fakture skóry, do tego ma bardzo słabe krycie. Przypomina podklady z przed jakiś 15 lat. Totalnie odstaje od dzisiejszego rynku kosmetycznego.

Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint

Pudru Gosh, X-Ceptional Wear Fond De Teint używam z przerwami od kilku lat i w mojej ocenie jest to dobry produkt.
Kryje i kamufluje niedoskonałości. Daje średnio matowy efekt.
Dość długo się utrzymuje.
Nie zatyka porów oraz nie powoduje zaskórniaków.
Nie uczula.

Nigdy więcej!

Panie w Hebe wciskają strasznej tę markę. Ok dałam się namówić, bo same ochy i achy. Fatalny podkład. Tępy, gesty, trudny do nałożenia, schodzi z twarzy szybko, okropnie się swieci, zapycha. Gdyby można dać 0 gwiazdek.

Ideał

Wiele lat temu, gdy walczyłam z trądzikiem i miałam cerę tłustą Gosh był moim ratunkiem. Żaden inny fluid nie krył tak dobrze, nie tworząc jednocześnie efektu maski, a przy tym nie miał aż tak idealnego odcienia żeby dopasować się do mojej praktycznie białej cery.

Dlatego kiedy znowu zaczęłam robić zakupy w HEBE, z ciekawości i sentymentu złapałam podkład X-Ceptional.

Działanie przewyższyli moje oczekiwania. Najjaśniejszy odcień idealnie sprawdza się na lato, gdy chcę mieć troszkę ciemniejsza cerę, a nie mogę jej odpalić prze bielactwo. Podkład się nie ściera, nakłada wręcz idealnie, trzyma wiele godzin bez większych poprawek (ja po 5h nakładam trochę pudru). Obecnie mam cerę suchą, bardzo rzadko pojawiają mi się na twarzy przykre niespodzianki, ale jak już coś się pojawi, pod podkładem totalnie znika. Z drugiej strony podkład nie wysusza cery, nie wchodzi w załamania oraz nie podkreśla zmarszczek, no i przede wszystkim nie zatyka porów.

Dla mnie totalny letni musy have, który jeszcze lepiej prezentuje się nałożony na olej (ja używam macadamii albo z moteli), co daje wspaniały efekt glow i jeszcze dłuższą trwałość podkładu.

Uwielbiam, a tego lata kończę już 3 opakowanie. Bardzo się cieszę że wróciłam do tego podkładu.

Lubię :)

Moja cera nie jest idealna.. mialam kiedys duzo pryszczy, ktorych na wlasna reke chcialam sie pozbyc. wiec zostaly mi slady,zaczerwienienia...od czasu do czasu potrafi cos wyskoczyc ;P probowalam wielu podkladow..i do gustu przypadły mi dwa(przed Goshem) Lirene (Natural Look) i Pierre Rene(Skin Balance) ale ostatnio wybrałam się z kuzyką do drogerii i zobaczylam pelno kosmetykow GOSHA.. oczywiscie pierwsze co probowalam wypatrzyc to pudry,korektory,podklady xD no i wpadl mi w oko wlasnie ten Gosh.. przyssalam sie do testerow i zrobil na mnie tak wielkie wrazenie ze wychodzac z drogeri bez przerwy myslalam czy kupic..wiedzialam ze to prawie 50 zł i co jesli okaze sie byc klapą;P ale zaryzykowałam... na drugi dzien odrazu wyprobowalam..nie spodziewalam si etakiego efektu.przez pierwsze pare sekund kiedy byl na twarzy taki mokrawy,przed wyschniecie. myslalam sobie oo boze..... pieniadze wyrzucilam w bloto..ale jak troche podeschł to wiedzialam ze sie pokochamy:P jest idealny.. zaden podklad mi tak kolorytu nie wyrownal,nie zakrtyl zaczerwienien i nie ukryl tego cobym chciala....nie uzywam korektora bo jest niepotrzebny...

Jeden z lepszych drogeryjnych podkładów.

Osoby o jasnej karnacji doskonale wiedzą jak ciężko jest dobrać idealny podkład, który będzie współgrał z kolorytem naszej cery i nie będzie tworzył sztucznego, nieestetycznego efektu. Porównując kolory różnych podkładów dostępnych w drogeriach Hebe, natknęłam się właśnie na ten produkt. Kupiłam go w jednym z najjaśnieszych, dostępnych kolorów i byłam naprawdę MEGA zadowolona. Po długich poszukiwaniach znalazłam produkt, który pasował do mojej karnacji i wtapiał się w kolor cery. Obecnie stosuje krem BB Dark Panda z Skin 79, który również bardzo dobrze sprawdza się w moim przypadku. Ale myślę, że chętnie kupię kolejne opakowanie tego podkładu z Gosh, ponieważ WARTO!

Dobry, ale nietrwały

Zużyłam około pięciu opakowań podkładu, jest bardzo wydajny i lekki dlatego nie zatyka porów z czym miałam duże problemy. Niestety cena bez promocji nie jest adekwatna dlatego polecam kupić i przetestować w czasie promocji w hebe - tylko tam można ten produkt znaleźć.

Średniawy

Swego czasu zużyłam łącznie ze 3 opakowania tego podkładu i wtedy wydawał mi się całkiem dobry, zamieniałam go z Revlonem słynnym.
Dobrze wspominam ten podkład pod względem krycia, kolorystyki ale nie jest to podkład który utrzymuje się cały dzień. Ja teraz maluję się rano i przynajmniej 10h musi podkład wytrzymać tak, aby wyglądać dobrze a ten to tak bardziej na chwilę.
☛Dosyć szybko moja skóra, niezależnie od pielęgnacji się świeci w strefie T, i taki efekt świecenia się żaden inny podkład chyba mi nie dawał.
Nie trzyma się zbytnio skóry, że tak to ujmę i jak schodzi to zostawia plamy, zbiera mi się też w załamaniach wokół ust więc tak bym go określiła jako podkład na chwilę.
Zazwyczaj podkłady stapiają się ze skóra a ten jakoś nie bardzo..
☛Natomiast nie zapchał mnie nigdy i całkiem podoba mi się jego krycie i efekt na skorze taki satynowy mat daje u mnie. Krycie też można budować, spokojnie da się dołożyć drugą warstwę i wtedy już mocno kryje ale też jest widoczny na skórze, choć na wtedy używam do wykończenia pudrów bardzo brodno zmielonych które wygładzają skóre i to odwraca uwagę od ciężkości podkładu.
Kolory których ja próbowałam nie wpadały w żółte tony lecz raczej beżowe bądź różowe, co niestety dla większości kobiet może być uciążliwe.
☛Ostatnie opakowanie które kupiłam przekazałam mojej mamie i ona jest zachwycona tym podkładem, a ma cerę normalną i naczynkową i nic jej się złego nie dzieje ze skórą.

Kiedyś mi pasował teraz mam większe wymagania ;)

Pamiętam kiedy miałam dwadzieścia parę lat efekt tapety był "modny" :D żeby było widać że coś na tej twarzy jest, teraz jak oglądam zdjęcia to uświadamiam sobie jaki to był zapychacz dla młodej cery, postanowiłam sobie przypomnieć lata beztroski i sięgnęłam po nową wersję.
Opakowanie nic się nie zmieniło marka Gosh niestety nie poszła z duchem czasu oraz potrzebami klientek, a mogło być tak ładnie np:szklane opakowanie, minimalistyczna czarna grafika oraz pompka dozująca podkład od razu jest milej dla oka.
Podkład ma konsystencję bardzo gęstą, dla mnie toporną,ciężko się z nim pracuje, owszem nie zastyga szybko na mojej twarzy ale jest meeh.., a dodatkowo nie spełnia swoich funkcji, nie kryje.
Moja cera tłusta/ mieszana z przebarwieniami nie polubiła się z nim a oto dlaczego.
-brzydka szata graficzna
-na twarzy tworzy efekt maski a raczej szpachli(jak ja mogłam go kiedyś używać !)
-nie kryje przebarwień
-ciemnieje na twarzy
-potrafił z jednej strony zniknąć po 3-4 godzinach za to na drugim policzku trzymał się jak szpachla :/
-wysoka cena
-zapycha cerę a dodatkowo potrafi ją wysuszyć