Lancome, Teint Idole, Ultra Wear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Lancome, Teint Idole, Ultra Wear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Szukasz kryjącego podkładu, który będzie trwały nawet do 24h?
Podkład Teint Idole Ultra Wear zapewnia efekt perfekcyjnego makijażu nawet przez całą dobę. Dzięki Teint Idole Ultra Wear z technologią EternalSoft stawisz czoła swoim wyzwaniom.

Efekt? Utrzymuje się przez cały dzień, bez poprawek. Ujednolicony koloryt, bez świecenia się. 24 godziny komfortu.

Teint Idole Ultra Wear od Lancôme to podkład łatwy w aplikacji, pozostawia cerę gładką, aksamitną i matową, bez pudrowego efektu.

Dla ochrony skóry przed szkodliwym działaniem słońca, podkład zawiera także filtr SPF 15.

Uwielbiam ten efekt!

Długotrwały podkład, który nie znika z twarzy? Podchodzę sceptycznie do takich obietnic, w ciągu dnia często zdarza mi się dotykać twarzy i podkłady po prostu z niej znikają. Jestem więc idealną osobą, do testowania ich wytrzymałości :) Jak poradził sobie Lancome?
Już pierwsza próba koloru na dłoni dała mi do myślenia - swatch nie chciał się zmyć nawet mydłem. Na twarzy podobnie! Po aplikacji podkład pięknie stopia się ze skórą, nie podkreśla suchych skórek czy problematycznych miejsc i naprawdę łatwo daje się rozprowadzić. W strefę T wklepuję go gąbeczką, przypudrowuję dosłownie minimalną ilością pudru i gotowe! Utrzymuje się cały dzień, nie wymaga poprawek, ładnie współpracuje z korektorem, jeśli w ciągu dnia chcę przykryć cienie pod oczami. Czy wytrzymuje 24 godziny? Tego nie wiem, zmywam po 16 godzinach i nawet tuż przed demakijażem skóra jest jednolita, gładka. To, co absolutnie w nim uwielbiam to efekt - nie jest pudrowy, płaski (co w długotrwałych podkładach często stanowi wadę), ale bardzo naturalny i wielowymiarowy.

Na uwagę zasługuje NIESAMOWITY zapach podkładu, dzięki któremu cała aplikacja staje się cudownym, odprężającym rytuałem porannym. Opakowanie jest piękne, eleganckie, super wygląda na półce w łazience.

Myślę, że jeśli uda się odpowiednio dobrać odcień, ten podkład ma szansę stać się przysłowiową "drugą skórą"
(Kasia)

Długo trwały podkład

Jestem nim zachwycona wiele miałam podkładów które nie pasowały do mojej cery na szczęście ten został już tym jedynym super krycie nie ma efektu maski oraz dobrze się rozprowadza długo utrzymuje na twarzy oraz nie ciemnieje dla mnie jest wart swej ceny i to zw jest mega wydajny

Idol jaki mało

Świetny, wytrzymuje do 8 godzin, dobrze się rozprowadza, nie pozostawia wrażenia maski po nałożeniu. Pięknie pachnie, a dozownik aplikuje niedużą ilość, produkt jest wiec wydajny. Wart każdych pieniędzy. Na minus: butelka jest długa, wąska, przez to niestabilna

bardzo dobry

Musze przyznac ze naprawde polubilam sie z tym podkladem, ciesze sie ze mialam okazje testowac go latem. Wyglada na skorze bardzo naturalnie, chyba polubilam go bardziej niz ulubiony Fenty. Jest lzejszy i moze tez mniej kryje, ale za to nie czuc go w ogole na skorze, nawet po wielu godzinach.

Zalety
+lekka, dosc lejaca formula, latwy w aplikacji rekoma i BB
+ nie zastyga az tak szybko, mozna go ladnie wblendowac w skore
+ladne, naturalne wykonczenie (nie jest typowo matujacy ani rozswietlajacy, wyglada po prostu jak skora)
+nie podresla porow i zrmarszczek
+wchodzi w linie w usmiechu dopiero w wyjatkowe upaly albo pod sam koniec dnia po ok. 10-12 godzinach
+nie zapycha
+swietnie wspolpracuje z kremowymi i pudrowymi kosmetykimi (brazer, roz, roswietlacz, puder), nie robi dziwnych plam i przeswitow przy ich nakladaniu czy rozcieraniu
+ wydajny, zuzywam ok. 1, 5 pompki na cala twarz (wklepujac BB)
+piekne szklane opakowanie, dobra pompka

Minusy
-zapach, niestety jest bardzo mocny i z poczatku dosc alkoholowy. Teraz jestem w polowie buteleczki i nie czuje juz alkoholu, ale wciaz czuc ze jest mocno perfumowany.

Mysle ze wroce do niego. Jestem ciekawa jak sie zachowa zima, przy walce z szalikami, kurtkami itp,. choc mam wrazenie, ze sobie poradzi, bo nie sciera sie mocno.

Mój ulubiony podkład ale KWC nie jest

Podkładu zużyłam już kilka opakowań więc co nie co powiedzieć mogę.
Mam cerę mieszaną, czasem wyskoczą jakieś niespodzianki i generalnie podkład daje sobie rade. Zaczerwienienia kryje, gorzej jeżeli pojawią się jakieś strupki.
Nie roluje się, jest długotrwały i na pewno najdłużej się trzyma ze wszystkich podkładów jakie wątpie żeby trzymał się 24h... choć to też na pewno zależy od cery, bazy itd.
Jestem bardzo zadowolona z podkładu, cera jest gładka i naprawde potrafi zakryć wiele, a do tego nie zapycha i ma cudowny zapach ale ma też swoje dwa małe minusy:
odcień 2 ciemnieje na skórze
trudno dobrać odcień bo niestety jest mała dostępność kolorów.
No i cena niska nie jest, ale jest wydajny i najlepszy wg mnie więc trzeba ją przeboleć :)

Perfekcyjny make up w każdym calu

Zakupiłam podkład polecany przez wizażanki. Jestem bardzo zadowolona. Podkład trzyma się przez 24 godziny, nie spływa z twarzy, nie tworzy efektu maski. Jest idealnie dopasowany do cery.Jet w pojemnym opakowaniu, które wystarczy na długo. Lamcome i życie jest piękne. Mój hit!

Lancome mój faworyt

Jestem bardzo wymagająca jeżeli chodzi o podkłady. Muszą one odbrze kryc, dopasowywać się do mojej cery i matowic ja bez efektu maski.
Ciężko jest znaleźć tak dobry podkład jak ten z Lancome.

Kupiłam go przypadkiem na promocji i się w nim zakochałam .

Jego beztłuszczowa formuła sprawia że podkład nie waży mi się na twarzy po dwóch godzinach tylko spokojnie wytrzymuje do 5 godzin bez żadnych poprawek a w moim przypadku jest to wyczyn.

Dodatkowo ujednolica koloryt skóry i ładnie dopasowuje się do naturalnego koloru skóry. Nie tworzy efektu maski i nie wałkuje się w zmarszczkach.

Dodatkowym atutem jest to że zawiera filtr słoneczny. W okresie letnim jest to bardzo przydatne.

Buteleczka bardzo estetyczna i łatwo wydobywa się z niej produkt.

IDEALNY

Podeszłam do niego sceptycznie gdyż miałam problem z wyborem koloru i dość długo rozważałam nad odcieniem w perfumerii. Okazał się hitem. Trwały . Buzia wygląda naturalnie. Ma dobre krycie a makijaż nie rozłazi się nawet przy upale. Mój ulubieniec. Dodatkowo ma ładny różany zapach

REWELACYJNA TRWAŁOŚĆ PODKŁADU

Podkład jest rewelacyjny pod wieloma względami! Utrzymuje się super przez cały dzień. Nie podkreśla suchych skórek wręcz jest otulający dla skóry. Posiada bardzo przyjemny zapach co zwróciło również moją uwagę :) Byłam mega zaskoczona, że posiada aż tak dużą gamę kolorystyczną, więc mamy w czym wybierać. Świetnie sprawdza się nawet do skóry suchej. Ten podkład przetrwa wszystko! :)

Ze mną na zawsze

Podkład Lancome Teint Idole jest genialny! Robi wszystko to, co dobry podkład powinien, czyli odpowiednio kryje, pięknie wygląda na twarzy, ani za sztucznie ani zbyt naturalnie. Dodatkowo ekstremalnie długo się trzyma bez poprawek. Dodatkiem do wspaniałej zawartości jest luksusowy zapach i eleganckie opakowanie. Czego chcieć więcej? Myślę, że ten podkład na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Luksus na codzień

Od początku wymagałam od tego produktu dużo. W końcu marka i cena zobowiązuje. Na szczęście już w momencie wypakowywania z kartonika sprostał moim oczekiwaniom. Piękne opakowanie, które zdobi półkę i daje odrobinę przyjemności na co dzień. Co do koloru, otrzymany do testów jest dla mnie za ciemny, ale z pomocą przyszedł MIXER z NYX. Sam podkład daje bardzo fajny efekt, nie jest matowy ani extra glow. Rozprowadza się przyjemnie, dobrze stapia się ze skórą. Żeby utrzymać jednak ten fajny naturalny efekt dobrze jest czymś go utrwalić . Myślę, że to będzie dłuższa przygoda :)

Kwiaty na twarzy!

Podkład Lancome to produkt, który od pierwszego użycia rozkochał mnie w sobie! Zapach, krycie i długotrwałość jest nieoceniona! Polecam wszystkim, gdyż cena jest tego warta. Dodatkowo produkt jest pięknie zapakowany. Cudo!

Mój HIT

Podkład dostałam do testów od Wizaż.
Przyszedł zapakowany w oryginalne pudełko. Otrzymałam odcień 03-Beige Diaphane.

Na pierwszy test poszła ręką. Niewielka ilość rozprowadzilam po niej - pierwsze co poczułam od razu to ZAPACH. Niesamowicie piękny ale dalikatny. Podkład nie chciał się zmyć pod wodą, problem miał z nim też płyn MICELARNY. Pomyślałam wow.!!! Ciekawe jak sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

MAKIJAŻ:
Podklad idealnie stapia się z cerą przy nakładaniu palcami, przy nakładaniu gabeczka mam wrażenie drugiej nieskazitelnej skóry, zostawia ja aksamitną i matową. Podkład baaaardzo długo utrzymuje się na twarzy nie tworząc efektu maski. Odcień który dostałam jest ciut za ciemny do mojej karnacji ale lada moment wyjdzie słońce i będzie Idealny.!

ZALETY:
+piękny i delikatny zapach
+kremowa konsystencja
+długotrwały
+lekki
+świetnie koryguje wszystkie niedoskonałości

WADY:
-wysoka cena