Lancome, Teint Idole, Ultra Wear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Lancome, Teint Idole, Ultra Wear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Szukasz kryjącego podkładu, który będzie trwały nawet do 24h?
Podkład Teint Idole Ultra Wear zapewnia efekt perfekcyjnego makijażu nawet przez całą dobę. Dzięki Teint Idole Ultra Wear z technologią EternalSoft stawisz czoła swoim wyzwaniom.

Efekt? Utrzymuje się przez cały dzień, bez poprawek. Ujednolicony koloryt, bez świecenia się. 24 godziny komfortu.

Teint Idole Ultra Wear od Lancôme to podkład łatwy w aplikacji, pozostawia cerę gładką, aksamitną i matową, bez pudrowego efektu.

Dla ochrony skóry przed szkodliwym działaniem słońca, podkład zawiera także filtr SPF 15.

Lancome, teiny Idole, Ultra West Foundation

Podkład kupiłam miesiąc temu i po pierwszej aplikacji się zakochałam. Pięknie wtapia się w skórę i nie pozostawia efektu maski. Długo pozostaje na skórze tak jak obiecywał producent. Jedynym minusem tego podkładu jest wydajność i konsystencja.

super

Bardzo dobry podkład, świetne krycie, długo się utrzymuje. Nie zapycha, nie tworzy maski, nie uczula. opakowanie eleganckie i funkcjonalne. dodatkowy plus za wydajnosc. jedyny minus to cena.

Fajny

Podkład Teint Idol Ultra Wear marki Lancome zapakowany jest w szklaną funcjonalną buteleczkę z pompką o pojemności 30 ml.
Konsystencja jest w sam raz, dobrze się nakłada i długo utrzymuje się na twarzy. Nie ma potrzeby nakładać dużej ilości aby pokryć twarz co sprawia że jest wydajny.
Podkład fajnie wygląda na skórze, nie ściera się, nie roluje, nie tworzy efektu maski. Całkiem dobrze radzi sobie z zakryciem lekkich przebarwień.
Nie wysusza skóry a wręcz przeciwnie buzia jest delikatnie nawilżona.
Duży plus za filtr przeciwsłoneczny spf 15. Polecam

bardzo delikatny

dostałam go w prezencie od siostry i przyznam szczerze,że bardzo fajnie sie nakłada ma lekką konsystencję do tego bardzo dobrze kryje. Zapach taki pudrowy i nie powoduje takiej sztucznej maski.

Luksus na twarzy

Uwielbiam go. Kupiłam pod wpływem emocji (promocyjna cena) i z chęcią zakupię go ponownie. Świetnie mi się go nakłada za pomocą gąbki. Nie podkreśla suchych skórek. Nie ciastkuje się ani nie waży na twarzy. Kiedy mam go na sobie, odczuwam pewność siebie, ponieważ wiem, iż dobrze wyglądam.
Kosmetyk z górnej półki cenowej, gdzie jestem on przeze mnie od razu kojarzony z produktem luksusowym i wartym moich pieniędzy.

Cudo

Jeden z lepszych podkładów, jakie stosowałam- dobrze nawilżenie, brak efektu maski, nie zapycha porów. Zdecydowanie bardziej się polubiłam z nim niż podkładami z podobnej półki cenowej. Minusem jest oksydowanie podkładu, trzeba przetestować kolor w drogerii. Ja mieszam 2 różne kolory. Cena jest dość wysoka, ale jest bardzo wydajny.

Wart uwagi

Posiada bardzo wysoki stopień krycia, który umożliwia pokrycie wszystkich niedoskonałości skóry.
Kosmetyk jest bardzo trwały, utrzymuje się na cerze przez wiele godzin.
Dodatkowo, jest bezproblemowy w aplikacji, pozostawia skórę aksamitną i gładką.
Matowe wykończenie sprawdzi się w szczególności w przypadku posiadania skóry skłonnej do przetłuszczania się, tłustej, mieszanej.
Zawiera SPF 15, który zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Dobry podkład dla mojej cery

Podkład znajduje się w 30 ml bardzo eleganckiej szklanej buteleczce z czarną zatyczką .
Produkt wyposażony jest w wygodna pompkę co ułatwia jego stosowanie.
Mój kolor to lys rose, z początku wydawało mi się że będzie trochę za ciemny, ale na szczęście nie.
Pod podklad używałam baz 2 różnych firm , ponieważ zależało mi na dobrym efekcie.
Produkt dobrze rozprowadza się na twarzy, trzeba tylko zwrócić uwagę żeby zrobić to równomiernie .
Mam cerę mieszaną, suche placki , przetłuszczajacą się strefę T i trochę niedoskonałości na brodzie, pomimo to z każdym problemem podkład sobie poradził świetnie, moja strefa T byla ładnie zmatowiona, nie wyświecała się, żadnego podkreślenia suchych skórę , a niedoskonałości były delikatnie widoczne , ale odpowiednią ilość korektora i wszystko zostało ujarzmione.
Dobrze współpracował z bazami , których używałam, nie ciemniał, cera była długo świeża , odpowiednio zmatowiona , nawet udało mi się utrzymać okolice nosa w ryzach, a stamtąd zawsze podkład ściera mi się w zastraszającym tempie.
Nie używałam dodatkowo pudru , bo nie było wogóle takiej potrzeby.
Kolejnym plusem jest to, że mnie nie zapchał, zdarza mi się to przy źle dobranych podkladach, natomiast tu nie było o tym mowy.

Wart każdej ceny!

Jestem nim szczerze zachwycona.
Bałam się, że kolor okaże się za ciemny ale wpasował się idealnie w koloryt mojej skóry.
Bardzo ważne jest dla mnie to, że nawet po kilku godzinach nie ściemniał i nie zrobił się pomarańczowy.
Podkład naprawdę jest długotrwały, nawet po kilkunastu godzinach nie widać żadnego świecącego miejsca na mojej twarzy, a mam cerę mieszaną więc dla mnie był to problem od zawsze, a tu takie miłe zaskoczenie ????
Jest ładnie matowy, nie pozostawia suchej skóry, nie zmywa się po kilku godzinach i nie wchodzi w zmarszczki.
Od zawsze wszystkie matujące podkłady zostawiały mi na twarzy suche skórki, które brzydko wyglądały. Stosując ten podkład moja cera wygląda bardzo ładnie.
Zapach podkładu jest bardzo ładny ale na pewno znajdą się osoby, które będzie drażnił.

Jest OK

Generalnie podkład jest dobry, ale czy tak dobry by był warty tyle pieniędzy? :) Podkład jest lekki, praktycznie nie wyczuwalny na skórze. Idealnie nadaje się dla skory bez większych niedoskonałości. Krycie jest raczej średnie ale trwałe.

Całkiem niezły

Nie mam do niego zastrzeżeń. Nie mam problematycznej cery. Wygląda bardzo naturalnie, jak dla mnie idealnie na codzień, ale każdy ma inne preferencje dla innych na wyjścia też się dobrze sprawdzi. Krycie ma średnie, myślę że nie przykryłby dużych problemów skórnych za to na twarzy nie jest zupełnie matowy, lecz moim zdaniem jest to na +, gdyż mam cerę normalną Z skłonnością do suchej.

Fajny, choć nie ideał

Dostałam go do testów, jednak absolutnie nie byl to mój kolor. Jednak przy kolejnym użyciu dodałam do niego rozjaśniacza do podkładów i od teraz jestem zachwycona tym produktem???? fakt- może podkreślać suche skórki, ale to mobilizuje do pożądanego peelingu i skora w tym podkładzie wyglada przepięknie. Co mi nie przeszkadza, ale może innym to to, że jest to produkt bardzo mocno perfumowany o zapachu różanym. Ja jestem na tak, zachowuję go sobie na większe wyjścia???? dodam, że choć producent twierdzi, ze jest to full cover, to ja uważam ze nie ma calkowitego krycia, co mi się jednak podoba- nie mam niedoskonałosci na twarzy, wiec wolę takie wykonczenie. Wadą jest jednak to, ze mega szybko zasycha. Gdy dodałam rozjasniacza mam wrażenie ze łatwiej go rozprowadzić.