Isana, Winter Dusche Gebrannte Mandel (Zimowy żel pod prysznic `Palone migdały`)

Zimowy żel pod prysznic Isana odpręża ciało już podczas kapieli. Delikatny zapach palonych migdałów z miodem sprawia, że codzienny prysznic staje się wyjątkowym przeżyciem. Delikatnie pielęgnujący kompleks pomaga utrzymać prawidłową gospodarkę wodną skóry, chronąc ją w ten sposób przed wysuszeniem. Skóra sprawia wrażenie miękkiej i sprężystej w dotyku. Nie zawiera parabenów. Tolerancja potwierdzona dermatologicznie, pH przyjazne dla skóry.

Nic ciekawego

Żel ładnie pachnie, ale cóż z tego skoro zapach w ogóle nie jest trwały. Nic pozytywnego nie robi, ale też nie szkodzi. Jedyne co robi to tylko myje. Mało wydajny, ale na to można przymrużyć oko przy tak niskiej cenie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

ladnie pachnie

Żel bardzo ladnie pachnie,przypomina mi zime. Dobrze sie pieni,jest tani.
Zapach bardzo czuc w calej lazience,bardoz przyjemny.
Polecam wszystkim za ta cene,naprawde rewelacyjny,nie wysusza skory.

Używam tego produktu od: miesiaca

ładny zapach i nic poza tym

Plusy:
+ przepiękny zapach
+ niska cena

Minusy:
- żel ma bardzo wodnistą konsystencję ,wręcz przelewa się przez palce
- niewydajny
- nieporęczne opakowanie, które cięzko otworzyć pod prysznicem

Nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnujących ale żel też nie wysusza skóry.
Można kupić dla samego zapachu, bo ten naprawdę jest bardzo ładny ale nic poza tym. Ja więcej już nie niego nie wrócę, na dodatek to wersja limitowana :)

Używam tego produktu od: styczeń 2012

Przyjemny

Lubię zimowe limitowank Isany, najmilej wspominam "Jabłko i orzechy" sprzed 2 lat :)
"Palone migdały" zużyłam z przyjemnością, choć zapach był wg mnie typowo miodowy - słodki, rozgrzewający, intensywny, ale nietrwały, po kąpieli już go nie czułam na skórze. Znam wiele kosmetyków, które pachną podobnie, nic zaskakującego tej zimy nam nie zaproponowano ;)
Cała reszta typowa dla żeli Isany: konsystencja średnio gęsta, nieco kisielowata, sporo piany (używam myjki nylonowej), niezła wydajność, mikro cena + wygodne opakowanie.
Żel nie wysuszył mojej skóry, ale też nie pielęgnował, zresztą w tej kwestii nie polegam na żelach i obowiązkowo nawilżam skórę po kąpieli. Nie wiem czy jeszcze można go dostać (do wiosny pewnie tak), w każdym razie nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Taki sobie

+/- Zapach śliczny, ale w czasie mycia po chwili czuć jakąś dziwna kwiatowo-chemiczną nutę.

+/- Cena niby niska, ale w podobnej cenie można kupić dużo lepsze i wydajniejsze żele, szczególnie w promocji

- Wydajność słaba

- Konsystencja trochę za rzadka

- Słabo się pieni (nawet na gąbce) pomimo zawartości SLES

Ogólnie czuć, że jest to tani żel, choć jak wspomniałam wiele lepszych żeli wychodzi taniej.

zimowy czasoumilacz

Zimą poszukuję słodkich zapachów,które otulą mnie słodkim zapachem i umilą chłodne wieczory.Podczas zakupów powąchałam ten żel i wiedziałam,że muszę go mieć :)

Od żelu oczekuję tylko 3 rzeczy: żeby mył moje ciało,pięknie pachniał i nie wysuszał zbytnio skóry. Ten żel spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Plusy:
+piękny,otulający zapach, wprost idealny na chłodne wieczory (miód,karmel i wanilia)
+dobrze się mieni(na myjce)
+przystępna cena (kupiłam w promocji za niecałe 5zł)
+nie podrażnia skóry,nie wysusza jej bardzo
+dobrze myje,skóra jest oczyszczona
+odpowiednia gęstość,produkt nie spływa z myjki
+dostępność (do kupienia w każdym Rossmannie)
+wygodne opakowanie, miły dla oka kolor

Minusy:

BRAK :)

Produkt idealny na zimę - osłodzi każdy chłodny wieczór :)

Używam tego produktu od: 3tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa butelki 300ml

Ślicznie pachnie to wszystko :/

Akurat skończyło mi sie moje mydło pod prysznic z Ziaji, i pomimo iż jestem jemu wierna, zachciało mi sie kupić coś innego.
Urzekł mnie zapach tego żelu - cudny ...
I na tym sie kończy.

Żel:
-jest niewydajny
-słabo sie pieni
-wysusza skóre

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Tylko na zimę

Zacznę od zapachu - żel pachnie bardzo słodko, karmelowo - miodowo, na zimowe wieczory nadaje się jak najbardziej, latem ta słodycz może przyprawić o ból głowy.
Pieni się raczej średnio, szybko znika z ciała, ale nieźle myje i pozostawia na skórze słodki zapach. Ma gęstą konsystencję, ciekawy kolor, wygodne opakowanie. Nie jest to jednak mój ulubiony żel z Isany i nie kupię go więcej. Wolę zapachy kwiatowe.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze