Living Nature, Foundation Mineral Make - Up (Podkład do twarzy)

Living Nature, Foundation Mineral Make - Up (Podkład do twarzy)

Foundation Mineral Make - Up Living Nature to podkład mineralny we fluidzie. Delikatna formuła zapewnia średnie krycie i ujednolica cerę nie tworząc efektu maski. Pozwala skórze oddychać, pozostawia uczucie świeżości przez cały dzień. Dzięki naturalnym składnikom antybakteryjnym (m.in. miód manuka) i lekkiej, nieklejącej konsystencji podkład nadaje się nawet do cery trądzikowej.
Foundation Mineral Make - Up Living Nature jest dostępny w 6 odcieniach.

zaryzykowałam i jestem szczęśliwa :D

szukałam podkładu naturalnego - bo skoro się przerzucam na naturę, to i makijaż musi być odpowiedni :) naczytałam się pozytywnych opinii o tym podkładzie w internecie, w sklepie obmacałam kolory (zdjęcia można znaleźć u mnie w albumie) i zapragnęłam go mieć!
wybrałam odcień pure fawn, który przed rozsmarowaniem wydaje się być zbyt ciemnym pomarańczem, ale po rozprowadzeniu trochę jaśnieje (jak z resztą większość odcieni - najbardziej widać to na pure sand - zobaczcie w albumie) i nadaje taki żywy, słoneczny kolor. spodobało mi się to bardzo, bo siedzę całymi dniami w biurze, nie opalam się i w efekcie jestem trochę blada - a co gorsze, przy białej bluzce i rudawych włosach taka bledź szybko może wyglądać trochę sino-trupio.
podkład ten ma konsystencję jakby żelową... taki lekki, beztłuszczowy fluid. wydaje się być bardzo płynny, ale trzeba go dość zwinnie rozsmarować, bo szybko zastyga. o dziwo najlepszy efekt osiągam, jak pozornie niedbale "rozpapram" go po całej twarzy w ciągu max. 10 sekund :D
na mojej twarzy trzyma się świetnie. mam bardzo szybko przetłuszczającą się skórę i nawet super-trwałe, wodoodporne kosmetyki są przez moje sebum rozpuszczane i spływają razem z nim ;) ten podkład wodoodporny nie jest i chyba przez to lepiej opiera się tłuszczom. fajnie trzyma się właśnie na olejach, treściwszych kremach.
już po tygodniu z tym fluidem zaczęłam się martwić, co zrobię z zapasami podkładowymi... wszystkie wydają mi się teraz takie ciężkie, obklejające (po zrobieniu swatchy porównawczych na przedramieniu nie mogłam tych cholerstw zmyć!!!) a z living nature moja skóra oddycha - i mimo łatwiejszego zmywania, w ciągu dnia nie spływa z twarzy. i znów się pytam: czego chcieć więcej? niższej ceny? nieeee... w tym wypadku uważam, że warto!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

W pierwszej trójce ulubionych

Jest to najlepszy podkład o naturalnym składzie który miałam okazje wypróbować a kilka ich było (Lavera, Logona, AnneMarie Borlind, Alva, Naturado, Bourjois...) Podkład daje półmatowe wykończenie, nie wysusza a nawet nieco uspokaja suche partie skóry, nie przetłuszczając tych tłustych, świetnie wtapia się w skóre, nie zapycha, dobrze kryje - poziom krycie zresztą można nim stopniować. Sam efekt na twarzy świetny, buzia ujednolicona , wyglądająca zdrowo, na mojej twarzy identycznie wyglądała płynna wersja Diorskin nude, Living Nature przewyższa go jednak tym że jest o 70zł tańszy, nie wysusza skóry po kilku dniach stosowania i ma o niebo lepszy skład. Jedynymi wadami jest to że najjaśniejszy odcień wcale nie jest "very light" jak pisze producent, szybko zastyga i że na kremach które do końca się nie wchłaniają może sie rolowac, tak było na kremie Tołpa, obecnie używam SVR i wygląda fantastycznie. Dodam że sprawdzałam jak sprawuje się podkład w świetle sztucznym , dziennym i na zdjęciach i za każdym razem zdawał egzamin na 5. Na pewno kupię ponownie ze względu na efekt jaki daje na mójej skórze i fajny skład

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego