Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs (nowa wersja))

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

Szczoteczka
z włosia

Dla niewymagających

Kiedys byl moim ulubionym, teraz jednak wzdecydowalam sie na inny. Moje rzesy sa dosc krotkie i cienkie, Tusz 2000 Calorie całkiem fajnie radzil sobie z ich pogrubieniem, natomiast nie wydluzal ich. Posiada fajna konsystencję, pozwalającą na wyciagnienie rzes. Przy czym efekt sie dlugo utrzymuje. Dla nie wymagających jest bardzo Ok.

Mocno pogrubia

Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume . Pogrubiający tusz do rzęs w nowej wersji. Używam go od lat, pamięta jeszcze czasy mojego gimnazjum (to było daaawno) :D Mam do niego spory sentyment, ale po za sentymentem pięknie pogrubia rzęsy i dodaje im sporo do objętości. Szczoteczka ułatwia nakładanie tuszu.

Fenomenalny tusz

Zamawiajac raz gumę do wlosow dla mamy wrzuciłam ten tusz do koszyka,brakowało mi parę złotych do darmowej wysyłki,jak się okazało ten tusz stal się moim faworytem. Co prawda przy malowaniu dość mocno brudzi powieki,ale to da się zetrzeć,natomiast rzęsy są piękne i wydłużone.

Klasyka

Bardzo solidny tusz, który robi dobrą robotę. Szału nie ma, ale tusz podkreśla rzęsy, nie osypuje się, nie robi grudek. Szczoteczka jest nieco toporna, trudno jest nią podkreślić mniejsze włoski. Plusem jest to, że nie trzeba się też długo bawić w tuszowanie - jedno-dwa pociągnięcia i gotowe, więc w sam raz do codziennego makijażu. Duży plus za brązowy kolor - dzięki temu u blondynek maskara nie wygląda tandetnie na rzęsach, a oko jest ładnie podkreślone.

Podsumowując - bardzo solidny tusz na co dzień, choć bez efektu "wow".

Pogrubia

Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume całkiem ładnie pogrubia. Po wielu godzinach potrafi się lekko kruszyć. Niekoniecznie wydłuża rzęsy. Szczoteczka jest dobrze wyprofilowana.

Lubię ten tusz

Od niedawna polubiłam się z tym tuszem do rzęs , nie jest może moim ulubieńcem ale radzi sobie przyzwoicie.
Wydłuża wyraźnie i pogrubia rzęsy i co ważne nie osypuje się , plus duży też za nieodbijanie się na powiekach. Gorzej radzi sobie na dolnych rzęsach , robi czasami plamy i ciężko jest mi je wydłużyć tą szczoteczką, dla mnie to już jest spore wyzwanie..
Przy moich wrażliwych oczach nie uczulił ich. Formuła tego tuszu jest dosyć gęsta i szybko zastyga , kolor jest mega czarny , intensywny .
Bedę wracać do niego , bo podoba mi się to jakie długie, pogrubione i podkręcone rzęsy uzyskuje używając go na górnych powiekach. Kiedy mam go na sobie, często słyszę komplementy odnośnie moich rzęs, czy aby nie mam sztucznych.

mój ulubieniec

Kupiłam produkt z polecenia mojej koleżanki i jestem bardzo zadowolona. Tusz jest dla mnie idealny, bo nie skleja rzęs, ładnie podkreśla i co najważniejsze nie pozostawia śladów na moich opadających powiekach, a to jest kluczowe w moim przypadku.

Bez szału

Jak dla mnie szału nie ma. W moim przypadku rzęsy nie wyglądają wcale na wydłużone po pomalowaniu. Bardzo słabo pogrubia rzęsy. Używałam wielu tuszy do rzęs, które lepiej mi się sprawdziły. Na pewno więcej nie kupię.

Moja pierwsza miłość

Bardzo, ale to bardzo lubię ten tusz. Mimo iż grubość szczoteczki może niektórych przerazić da się nim naprawdę dobrze "wyczesać" rzęsy. Nie osypuje się, jest bardzo trwały. I to za co lubię go również ma większą pojemność niż większość innych tuszy, przez co starcza na dłużej.

Ciut, ciut i byłby ideałem :D

Tusz ten w końcu kupiłam podczas promocji w jednej z drogerii stacjonarnych. Wiedziałam o nim już dawno, ale nie czułam potrzeby posiadania go w swoim kufrze. Ostatecznie się w nim znalazł :D. Kosztował jakieś 18-19 złotych, więc aż żal było nie wziąć.

Generalnie nie narzekam na swoje rzęsy. Są długie i wystarczająco gęste. Przyzwyczaiłam się też do faktu, iż opadają w dół. Matka Natura wie, co jest dla nas najlepsze - widocznie mi wybrała takie rzęsy, a nie inne :D. Ponadto bez tuszu są na tyle mało widoczne, że pomalowane zmieniają moją twarz o 180 stopni. Momentalnie tworzy się wachlarz, który podkreśla urodę. Oczywiście do tego musi być dobra maskara, a do takich mogę zaliczyć tę od Max Factor. Nie zabrakło u niej wad, ale to właśnie zalet ma najwięcej. Warto przede wszystkim wspomnieć, że już od pierwszego użycia jej formuła jest gęsta i sucha. Zdziwiło mnie to, bo rzadko na takie trafiam. I takie lubię, mimo że mają tendencję do szybszego zasychania w opakowaniu. Gęsta formuła chwyta każdy pojedynczy włosek i otacza go kruczoczarnym pigmentem aż po same końce. W ten oto sposób wydłuża. Ale to nie wszystko. Zasycha na rzęsach w ekspresowym tempie i świetnie się buduje. Mnie zadowalają dwie warstwy, które pogrubiają i zagęszczają. Przy trzeciej tworzy się już efekt pajęczych nóżek. Nie zadowoliła mnie jedynie w kwestii podkręcania, bo szybko ono opada. Trzyma się jakieś pół godziny, a potem bye, bye. Wybaczam, bo najważniejsze, że podkreśla oko swoją głęboką czernią. A teraz muszę przejść do tego, o czym raczej każda recenzentka pisać nie lubi, czyli do wad. Właściwie to jednej, acz poważnej. Mianowicie odbija się pod oczami. Może to wina mojej budowy oka, może nie - w każdym razie odbijanie ma niestety miejsce. Żeby nie było tak negatywnie, to dodam, iż się nie kruszy. Żadnych kropeczek w ciągu dnia nie muszę ściągać czy zdrapywać. Co prawda to jej nie ratuje, aleee! Ciemne plamy pojawiają się już po mniej-więcej 6 godzinach, więc na wychodne muszę koniecznie brać ze sobą lusterko, żeby zetrzeć lub poprawić to i owo. Wyglądać jak po płaczu to ja nie chcę, a do Halloween daleko (zależy kiedy to czytacie) :D... Oprócz tego żadnych innych problemów z nią nie mam. Uważam, że mimo wszystko warto po nią sięgnąć. Często bywa na promocjach w różnych drogeriach i to właśnie wtedy jest najlepszy czas na zakup. Być może u Was do odbijania pod oczami nie dojdzie.

Szczoteczka jest standardowa, włochata i duża. Pewnie dla wielu za duża. Moje oczy zaliczają się raczej do tych płytko osadzonych i większych, więc sporych trudności z nakładaniem nią tuszu nie mam. Zdarzy się zrobienie plam przez pośpiech lub gorszy dzień, ale rzadko. Gorzej mogą mieć osoby z małymi i głęboko osadzonymi oczami. Ale to też kwestia wprawy :).

Opakowanie jest eleganckie, czarno-złote, minimalistyczne. Wygląda na droższe, niż jest w rzeczywistości, choć wystarczy wziąć je do ręki, by poczuć, że to zwykła, drogeryjna jakość. Nie uważam tego za wadę - po prostu informuję. Zaskoczyły mnie te złote napisy i szczegóły, które wcale tak łatwo się nie ścierają przy kontakcie z innymi kosmetykami. Ubytków prawie w ogóle nie ma. Całość jest w porządku i ładnie się prezentuje. Pojemność według producenta to 9ml.

Ma wady i zalety

Ten tusz to taki klasyk do którego wracam , chodź nie wiem czemu bo doskonały nie jest, ale sa plusy którymi mnie kupił.
Czarne opakowanie, napisy, u mnie niestety te napisy ciagle sie zmazuja wiec minus za całokształt.
Bardzo lubie szczoteczke z tego produktu, czasem nawet myślę, że warto mieć ten tusz właśnie dla samej szczoteczki, idealnie rozdziela rzęsy nie pozostawiając na nich grudek , każda rzesa, nawet ta najmniejsza jest ślicznie podkreślona.
Ogólnie jeśli chodzi o sam tusz, to jak juz ktos napisal wcześniej szybko wysycha, to fakt.
Trwałość też nie powala, bo po kilku godzinach sie osypuje, po pomalowaniu rzęs rano, po południu mam wrażenie że juz nic nie zostało.
Podoba mi sie jego kolor jest mocny, nasycony i pięknie się prezentuje.
No wiec tak naprawdę ma tyle samo plusów co i minusów, ciężko teraz znaleźć produkt który w 100 procentach spełnia nasze oczekiwania.

Super!

Uważam, że jest to jeden z lepszych tuszów, które używałam. Szczoteczka jest poręczna.- nie brudzi mi całego oka, zastyga dosyć szybko, pogrubia rzęsy, jest trwały, lecz da się go zmyć zwykłym płynem mineralnym. Jedyna wada jest taka, że po jakimś czasie robi się bardzo gęsty w opakowaniu.