Bambino, Mydło pielęgnacyjne dla niemowląt i dzieci z lanoliną (nowa wersja)

Bambino, Mydło pielęgnacyjne dla niemowląt i dzieci z lanoliną (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Najnowsza wersja znanego mydełka, z nieznacznie zmienionym składem. Delikatnie myje i łagodnie pielęgnuje. Nie wysusza skóry. Od pierwszych dni życia.

mydła
pielęgnujące, oczyszczające
w kostce
wrażliwa
zapachowa

Fajne mydełko dla dziecka.

Cześć!

Mydełko kupiłam będąc na zakupach w znanej drogerii. Nie kosztowała duo, nawet w cenie regularnej. Wcześniej używałam Dove Baby, ale chciałam wypróbować inne, aby przyzwyczaić skórę mojego synka do wszystkiego. Zobaczyć tez, co go uczula, a co nie.

Mydełko:

-ładnie pachnie
-dobrze się pieni
-jest bardzo, ale to bardzo wydajne
-fajnie pielęgnuje skórę
-nie uczula
-nie podrażnia

-jedyny minus - trochę zasycha i robi się taka mini skorupka na nim i wtedy pęka

Kojarzy się z mydłem dla dzieci, ale dla dorosłych też jest super

Mydło znane od lat. Któż go nie miał w rękach choć raz ?
Mydełko zapakowane w charakterystyczne dla takiego typu produktów opakowanie. Całe różowe z kultowym misiem. Mydełko ma 90 g.
Mydełko polecane jest dla dzieci od pierwszych dni życia, więc musi być dobre.
Mydło w składzie ma lanoline, która znana jest z właściwości nawilżających.
Walczy z suchością skóry i szorstkością.
Swego czasu lubiłam się nim myć zamiast żelem do mycia. Mam problem z suchą skóra, więc testuje wiele nawilżających kosmetyków.
Mydełko w kontakcie z wodą baaardzo się pieni, a ja uwielbiam taki efekt. Bardzo ładnie rozprowadza się po ciele, oczyszcza i nawilża jednocześnie. Skóra już podczas mycia jest bardzo gładka w dotyku.
Po myciu i osuszeniu nie ściąga skóry, nie ma uczucia napięcia. Choć ja i tak zawsze po umyciu stosuje balsam.
Jest to naprawdę bardzo delikatne ale i skuteczne mydło. Skóra sucha staje się niczym skóra niemowlaka, taka gładka I nieskazitelna.
Plus ma też za zapach. Jeśli ktoś jest już znudzony tymi chemicznymi, owocowymi czy kwiatowymi zapachami, to to jest właśnie najlepsza odskocznia. Mydło jest praktycznie bezzapachowe, no może pachnie tak po prostu mydlanie.
Mydło zatroszczy się nie tylko o skórę dziecka, ale i swobodnie osoby dorosłej. Ja jestem na tak i polecam wszystkim.

Mydełko od dawna dobre

Mydło w standardowym opakowaniu dla tego typu produktów. Mydło charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Świetnie oczyszcza skórę i przede wszystkim nie podrażnia i nie wysusza. Mydło nie powoduje alergii. Jest wydajne. Mydło jest łatwo dostępne i cena jest niska.

Mydło Bambino

Kupiłam to mydło, w takcie jednego z nazwijmy to „kryzysów mydłowych” w drogeriach. Nie miałam wielkich oczekiwań, cieszyłam się, że udało mi się coś znaleźć. Jest to jednak produkt godny uwagi – jest łagodny, nie podrażnia i ładnie pachnie. Dawał sobie radę z klejącymi się dłońmi po płynie antybakteryjnym i domywał ten nieprzyjemny zapach.

Nadaje się dla małych dzieci

Mydło bardzo popularne, nie da się mu tego odmówić. Pamiętam je jeszcze z domu rodzinnego, ale chyba faktycznie coś mu zmieniono w składzie, bo teraz jest zdecydowanie łagodniejsze. Trafiło w ręce mojej córki, bo mała uwielbia bawić się kostką w umywalce, dzięki czemu mycie idzie sprawniej. Ta forma zabawy wymaga jednak, by mydło było dość odporne na rozpuszczanie i w tym przypadku nie jest źle. Jest jednak bardzo śliskie, w porównaniu do mydeł, których używaliśmy poprzednio, aż się zdziwiłam, ale w zasadzie to takie stereotypowe zachowanie mydeł w kostkach, że uciekają.
Na dłuższą metę nie wysusza, ani moich skłonnych do przesuszenia dłoni, ani małych dziecięcych łapek. Jednak czuję po wysuszeniu lekkie ściągnięcie skóry. Domywa bardzo porządnie. Zapach delikatny, inaczej go zapamiętałam, teraz jest bardzo delikatny i ulotny i bardziej przypomina szare mydło, niż produkty typowo dziecięce z tą charakterystyczną nutą.
Nie jest to ideał, ale sprawdziłam pełna obaw i przekonałam się, że jest bezpieczny dla małych wrażliwych dłoni dziecięcych.

Mydło nie tylko dla dzieci

Produkt ten od lat kupowali moi rodzice, a teraz kupuję go ja. Ten cudowny zapach zawsze kojarzyć mi się będzie z dzieciństwem!

Mydło dobrze się sprawdza zarówno w pielęgnacji dziecięcej, jak i u dorosłych. Tak naprawdę jest to mydło dla całej rodziny. Jest ono bardzo wydajne i tanie, więc mimo, że zazwyczaj jest używane przez kilka osób, starcza na długi czas.

Kosmetyk nie podrażnia, nie uczula, dobrze myje ciało, pozostawia miękką i gładką skórę, która pięknie i długo pachnie.

Co tu dużo mówić, jest to po prostu bardzo dobry produkt.

Sprawdza się dla skłonnych do przesuszania dłoni

Używałam mydełka tylko do mycia rąk które mają skłonność do łatwego przesuszania. Ten produkt krzywdy mi nie zrobił, skutecznie ale delikatnie myje łapki, dobrze się pieni, ładnie pachnie, jest wydajny.

Nadaje się do wrażliwej skóry

Dostałam to mydełko w prezencie w Rossmanie przy jakiś większych zakupach, ja używałam go przeważnie do mycia rąk, produkt ten dobrze się pieni i oczyszcza nie podrażnia ani nie uczula, pachnie delikatnie dla mnie jak szare mydło tylko w łagodniejszej wersji nadaje się dla osób z wrażliwą lub alergiczną skórą, ponad to produkt ten nie przesusza jest tani i wydajny, tylko jak ktoś chciałby umyć nim twarz to odradzam takie kosmetyki nie służą do tego i mogą bardziej zaszkodzić cerze niż pomóc, używałam również pod prysznic i w tej kwestii również dobrze się sprawdził, jak najbardziej polecam.

Bardzo fajne mydełko

Co prawda mydło dedykowane dla dzieci ale świetnie sprawdza się przy wrażliwej skórze. Dobrze się pieni i charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem, który jest delikatny. Mydło nie wysusza skóry oraz dobrze myje , świetnie się nadaje również do zapierania plam . Produkt wydajny i niedrogi.

Delikatne mydełko

Bambino delikatne mydełko bardzo dobrze oczyszcza i odświeża skórę przez zawartą alantoline pielęgnuje skórę podczas mycia fajnie się pieni tworzą chmurkowa piankę nie wysusza skóry ani nie pozostawia na niej białego nalotu zapach jest delikatny i przyjemny mydełko idealne dla dzieci jak i dorosłych produkt jest dostępny wszędzie niska cena polecam

jedno z ulubionych

Jedno z ulubionych mydeł, pojawia się u nas co jakiś czas.

Ładnie, delikatnie pachnie. Jest delikatne i nie zauważyłam, żeby wysuszało dłoni.
Wydajność myślę, że dobra.

bez żadnych przeszkód

Można bez przeszkód myć nim twarz. Bardzo dobrze się pieni i jest wydajne. Doskonale nawilża i wygładza. Idealne do pielęgnacji skóry suchej i skłonnej do alergii, ponieważ nie posiada barwników. Pozostawia na skórze delikatny zapach. Ode mnie duży plus za to, że kostka "nie rozmięka" się, nie rozpada, nie łamie jak to często bywa w przypadku innych mydeł w kostce.