Synchroline, Aknicare, Lotion (Płyn z gąbką samosterylizującą (nowa wersja))

Synchroline, Aknicare, Lotion (Płyn z gąbką samosterylizującą (nowa wersja))

Aknicare Lotion to roztwór alkoholowy o natychmiastowym i intensywnym działaniu redukującym zmiany trądzikowe. Preparat dedykowany jest osobom ze skórą tłustą, ze słabo lub średnio nasilonym trądzikiem zapalnym oraz dla potrzymania efektów zakończonego leczenia dermatologicznego. Połączenie składników aktywnych: cytrynianu trietylu oraz linolanu etylu powoduje wielokierunkowe i synergiczne działanie na wszystkie cztery przyczyny powstawania trądziku powodując:
- ograniczanie namnażania bakterii P.acnes,
- ograniczenie produkcji łoju nawet o 68%, poprzez wpływ na mikrośrodowisko jednostek włosowo - łojowych,
- zmniejszenie nasilenia stanu zapalnego,
- regulację procesu nadmiernego rogowacenia ujść mieszków włosowych- zapobieganie powstawaniu zaskórników,
Składniki aktywne: cytrynian trietylu, linolan etylu, kwas salicylowy ( 0,5% ). Nie zawiera retinoidów ani antybiotyku.

w butelce
Struktura
lekkie
żel
<50ml

Rzadko kiedy mam tak,by produkt,aż tak bardzo mnie zachwycił,choć spotkałam się z opiniami,gdzie dla niektórych ten lotion okazał się bublem,tak dla mnie,to cudo w likwidacji niedoskonałości jest genialne.Buteleczka wyposażona jest w gąbeczkę samosterylizującą,co jest jego ogromną zaletą,ponieważ jest bardzo łatwy w aplikacji,jednak mam wrażenie,że przez tą gąbeczkę troszkę za mało produktu wydobywa się ze środka.Po naniesieniu na jakąś zmianę na twarzy jest efekt szczypania lecz,to wynika z zawartości alkoholu,mimo tego,nie wysusza,ani nie powoduję żadnych podrażnień. Wraz z kremem potrafi,naprawdę zdziałać cuda,oczywiście produkty na każdej skórze mogą zadziałać inaczej,mimo wszystko warto spróbować,jeśli ktoś zmaga się z trądzikiem.

Beznadziejny

Płyn nie spełnia swojej podstawowej roli, czyli nie zwalcza niedoskonałości, ani nie zapobiega powstawaniu nowych. Nie wpływa na stan skóry. Opakowanie wygodne w użyciu, za każdym razem gąbka jest nasączona odpowiednią ilością produktu. Wydajność dobra.

pogromca niedoskonałości

Wiem na pewno, ze ten produkt nie opusci mojej półki, jak i reszta tej linii. Łatwy w aplikacji, chociaż czasem mam wrazenie, ze z gabeczki wydostaje sie go za mało. Troche szczypie, ze wzgledu na zawartośc alkoholu, ale nie mam efektu przesuszenia skóry czy podraznienia. Mysle, ze w nawilzeniu duzo pomaga krem z tej samej serii.
Generalnie nie spotkałam skuteczniejszego preparatu. Jest to jeden z nielicznych produktów, gdzie skutecznośc widać od pierwszego zastosowania. Lotion faktycznie radzi sobie z różnymi niespodziankami, a mam spore doświadczenie z różnymi cudami, które miały pomagać i nic nie robiły. Polecam wszystkim osobom z problematyczną cerą.

Używam tego produktu od: maj 2014
Ilość zużytych opakowań: 1/2

pozostanie ze mną na długo !

przy zakupie kremu tej samej firmy dostałam 10ml próbkę tego produktu. początkowo przeraziła mnie alkoholowa woń preparatu, ale że w tamtycz czasie 3 tygodnie dzieliły mnie od wesela postanowiłam ostatecznie rozprawić się z niespodziankami. razem z kremem z tej serii działają cuda !

+ zmniejszyl stan zapalny
+ szybko zasuszal nowe niespodzianki
+ ładnie oczyścil brodę z zakórników ( troche się połuszczyłam, ale pewnie też przez stosowanie toniku złuszczającego z clinique)
+ nie wysuszał nadmiernie skóry ( pewnie to zasługa kremu, który ma w swoim składzie kwas hialuronowy)
+ higieniczne i łatwe w uzyciu opakowanie
+ rozsądna cena

bardzo polecam ten produkt, w 3 tygodnie pomógl mi sie na tyle uporać ze stanami zapalnymi, że nie musiałam używac korektora na moje zmasakrowane czoło.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 10 ml próbki