Your KAYA, Your Revival, Kuracja złuszczająca z trzema kwasami

Your KAYA, Your Revival, Kuracja złuszczająca z trzema kwasami

Wiemy, że cera potrafi być kapryśna, a wypryski na pupie bardzo uciążliwe. Byliśmy tam, podobnie jak Ty. Ale teraz mamy już naszą kwasową kurację złuszczającą Your REVIVAL! Oto jak działa:

Kosmetyk 2 w 1 – tak delikatny, że jest odpowiedni zarówno do twarzy (także okolic oczu), jak i do ciała. Usunie wypryski z pośladków, okolic bikini, zapobiegnie wrastaniu włosków i rozjaśni przebarwienia.
Skuteczny, ale nieinwazyjny – moc kwasu migdałowego, szikimowego i azelainowego równoważą kojąca wąkrota azjatycka oraz silnie nawilżający Hydroviton. Ciesz się gładką buzią i ciałem BEZ suchych skórek!
Wegański i naturalny – aż 93,2% składników z natury, w tym: kwas szikimowy, który reguluje wydzielanie sebum i odblokowuje gruczoły łojowe, kwas azaleinowy, który łagodzi rumień, a także kwas migdałowy, który wyrównuje i rozjaśnia koloryt.

Kurację pokocha cera wrażliwa, naczynkowa, problematyczna, z nadmiarem sebum i przebarwieniami. A także kobiety w ciąży :)

trądzikowa, tłusta, z przebarwieniami / defektami, normalna
na przebarwienia, przeciwtrądzikowe, na rozszerzone pory
bez alkoholu
z pompką
lekkie
żel
50 – 100ml, <50ml
preparaty punktowe

Genialne działanie

Produkt świetnie się sprawdził.
Wypryski towarzyszyły mojej skórze przez długi czas ,zanim ten produkt nie trafił w moje ręce i wszystko się zmieniło.
Zapach ma bardzo delikatny, wręcz niewyczuwalny.
Konsystencja jest bardzo rzadką,płynna,wodnista, ale przyjemnie się rozprowadza,delikatnie wychladza i błyskawicznie się wchłania, po dwóch użyciach już widać poprawę.
Podoba mi się że producent ma wymienny wkład A nie za każdym razem dosyła nam porcje plastikowych opakowań to na wielki plus.
Cena jest dosyć wysoka ale za takie działanie warto zapłacić.
Pierwszy raz skorzystałam z tej marki i nie żałuję.
Polecam serdecznie.

Cudo

kupiłam bo latem zawsze mam problem z wyprsykami na pupie i plecach, ramionach ten kosmetyk naprawde dziala! po pierwszym uzyciu jest zdecydowanie lepiej, wypryki sa mniej zaognione, wyciszone i po tygodniu nie ma sladu. nie uzywalam jeszcze na twarz bo nie mam takich potrzeb ale na ciele wszytskie wypryski tym trakuje i jest super! ma bardzo fajny aplikator.