CeraVe, Acne, Żel przeciw niedoskonałościom

Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Dla skóry tłustej i skłonnej do trądziku. Zawiera kwasy z grupy AHA & BHA. Redukuje wypryski i przebarwienia, odblokowuje pory. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej bariery ochronnej skóry. Zawiera 3 kluczowe ceramidy, kwas glikolowy, mlekowy oraz salicylowy.

przeciwzapalne, przeciwtrądzikowe

• Wydajność: 4
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

żel do twarzy na noc to dla mnie ratunek na coraz to pojawiające się stany zapalne cery. Natychmiast łagodzi je i niweluje. Szybko się wchłania, łagodnie oczyszcza z zaskórników.

• Opakowanie: 5

Bardzo dobry produkt na przeróżne niedoskonałości

Produkt świetny, CeraVe, choć oczywiście zdarzą się opinie skrajne, jest jednym z czołowych producentów dermokosmetyków dla wszystkich typów cer. Tak jest z żelem na niedoskonałości, odnoszę wrażenie, że żel wyciąga wszelkie zanieczyszczenia spod skóry, co summa summarum jest dobrym i pożądanym efektem, po paru tygodniach skóra staje się czysta, dlatego warto dać sobie okres 4-6 (góra 8) tygodni na „przyzwyczajenie się do produktu".
Oczywiście, należy go dopasować do swojej skóry, stopniowo obserwować jak na niego reaguje i według własnych doświadczeń (codziennie, co 2 dni, itd.) :) Nie używałbym żelu według zaleceń producenta więcej niż raz dziennie, na wieczór. Polecam!

• Wydajność: 4
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Mój ratunek na stany zapalne i niedoskonałości

Żel nakładam na noc i szczerze jest to mój ratunek na stany zapalne pojawiające się na twarzy i niedoskonałości. Szybko łagodzi i na drugi dzień jest widoczne zmniejszenie np bolesnej niedoskonałości.
Nie piecze, szybko się wchłania i nie podrażnia twarzy. To mój pierwszy produkt z cerave i myślę że nie ostatni.

• Zapach: 3
  • Opakowanie: 5

Likwidator wyprysków, ale nie wszystkich

Kosmetyki marki Cerave znam i stosuję już od dłuższego czasu. Z uwagi na fakt, że ostatnio trochę mnie wysypało postanowiłam zadziałać i zakupiłam ten żel. Nie miałam wobec niego wielkich oczekiwań, bo nauczona doświadczeniami z maściami przepisywanymi od dermatologa wiem, że takie działanie zewnętrzne niewiele skutków przynosi.

Żel zamknięty jest w niewielkiej tubce, w designie typowym dla marki Cerave. Tubka zakończona jest zwężającym się dzióbkiem, który pozwala na odpowiednie (tj. nie za duże i nie za małe) dozowanie kosmetyku. Żel jest przezroczysty i ma kwaśny zapach, niezbyt przyjemny, jednak nie utrzymuje się on długo.

Żel bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, jego działanie jest o wiele lepsze niż wspomniane wyżej maści. Aplikowałam go zarówno na całą twarz, jak i na pojedynczych delikwentów. Jego działanie widać już po pierwszym użyciu, wypryski są zmniejszone, zaczerwienia wokół nich znikają, a same wypryski ulegają wysuszeniu, stają się łatwiejsze do usunięcia. Żel radzi sobie świetnie z dopiero powstającymi niedoskonałościami, które dosłownie dusi w zarodku, z płytkimi pryszczami też daje sobie radę od ręki, jednak gorzej jest z tymi głęboko osadzonymi i dużymi. Z nimi walka trwa nawet kilka dni. Zaskórniki zlikwidował mi tylko na nosie, te na policzkach ani drgną, więc muszę sobie z nimi dawać radę w inny sposób. Przy dłuższym stosowaniu wysusza cerę, więc warto zastosować dodatkowe nawilżenie. W mojej ocenie nie nadaje się do codziennego stosowania. Idealnie było stosować go co drugi dzień.
Zdecydowanie polecam.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Żel na niedoskonałości

Używałam go wraz z żelem przeciw niedoskonałościom przy wieczornej pielęgnacji. Żel nie wysuszyć mi skóry, ani nie pozostawiał uczucia ściągnięcia. Nie posiada zapachu, ma mega praktyczne opakowanie z pompką. Po kilku użyciach wychodzą wypryski, tak jakby żel wszystko "wyciągał". Żel do mycia szybciej się zużywa niż żel na niedoskonałości.

Wizażanki najczęściej polecają:

Wygra z niedoskonałościami

Produkt jest wydajny i np jeśli coś nam wychodzi na twarzy bo czujemy lekki ból, jeśli posmarujemy nim to dla mnie jest to gwarancja pomocy. Borykam się z zaskornikami na nosie i brodzie i żel widocznie je oczyścił i zmniejszył wychodzenie. Ja jestem bardzo zadowolona z niego i mój mąż również,ponieważ go mu poleciłam i używał równo że mna. Stał się naszym codziennym rytuałem. Jest bardzo wydajny i wygodnie się go nakłada. Szybko się wchłania.

Naprawdę działa

Żel fajnie redukuje wydzielanie sebum i to dla mnie największy plus. Ma odpowiadające mi składniki aktywne i jest dobrym produktem uzupełniającym pielęgnację. Dla mojej cery mieszanej dobrze się sprawdza, nie podrażnia i jest bezzapachowy. Ma higieniczne opakowanie i dobrze się rozprowadza i aplikuje.

Produkt trafiony w 10!

Z całego serca polecam ten produkt. Świetnie radzi sobie z niedoskonałościami, odblokowuje pory, ujednolica koloryt redukując przebarwienia i ma przy tym bardzo delikatny zapach. Jest super wydajny. Ma lekką konsystencję, nie obciąża skóry, nie powoduje uczucia napięcia i ściągnięcia na twarzy. Rewelacja

• Opakowanie: 5

Super się sprawdzil polecę innym z chęcią

Bardzo fajna konsystencja. Opakowanie też bardzo wygodne. Sprawdził się przy mojej cerze mieszanej skłonnej do niedoskonałości . Polecę innym z czystym sumieniem. Produkt godny uwagi. Spełnia swoje zastosowanie

CeraVe żel przeciw niedoskonałościom

Żel przeciw niedoskonałościom firmy CeraVe bardzo dobrze oczyszcza oczyszcza skórę. Posiada fajne opakowanie z ktorego jest mozliwa szybka aplikacja na skore twarzy oraz ma przyjemny zapach.

• Opakowanie: 4

Wszystko pod kontrolą!

Żel do twarzy „CaraVe Acne” przeciw niedoskonałością to fajna opcja dla osób które szukają czegoś skutecznego i nie powodującego wysuszenia i ściągnięcia skóry. Jest lekki i przyjemny w użyciu. Nadaje się do stosowania punktowo oraz na całą twarz..
Produkt ten naprawdę działa! Przy regularnym stosowaniu skutecznie usuwa zmiany skórne oraz zmniejsza pory. Stanowi również świetną bazę pod makijaż.
Polecam serdecznie !

Swietny!

Ten żel jest super! Otrzymalam go w ramach testu wizaż. I od razu zaznacze, ze nie mialam.zbyt wielu okazji, żeby go uzyc, bo po kilku dniach stosowania żelu myjacego z cerave, krostek było już o wiele mniej. Ale stosowałam go punktowo na niedoskonalosci, naklejalam plaster i kładłam się spac. Rano pryszcz byl o wiele mniejszy i mniej zaogniony albo znikał calkowicie. Na pewno kupię ponownie, ale pewnie za jakis czas, bo żel jest bardzo wydajny.