CeraVe, Acne, Żel przeciw niedoskonałościom

Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

zobacz więcej ofertzwiń
Cena PLN 60.00

Dla skóry tłustej i skłonnej do trądziku. Zawiera kwasy z grupy AHA & BHA. Redukuje wypryski i przebarwienia, odblokowuje pory. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej bariery ochronnej skóry. Zawiera 3 kluczowe ceramidy, kwas glikolowy, mlekowy oraz salicylowy.

młoda, trądzikowa, tłusta
przeciwtrądzikowe, przeciwzapalne
w tubce
żel
preparaty punktowe

jest ok

Nie widziałam jakiś super efektów, jakieś lekkie może. Delikatnie zeszły niedoskonałości. Trądzik na plecach nie widziałam poprawy. Za te cenę nie wiem czy kupiłabym ponownie to, ale kupić i przetestować chyba warto bo może komuś bardziej pomoże.

Jest ok

Używam po umyciu twarzy żelem z tej samej serii. Fajnie radzi sobie z zaskórnikami, ale nie jestem pewna czy kupię ponownie. Jest bardzo wydajny ale jak za tą cenę oczekiwałam czegoś lepszego.

Skuteczny produkt, a zarazem bardzo delikatny i dobrze radzi sobie z zaskórnikami

W marce CeraVe jestem zakochana od momentu jej poznania i pierwszej styczności z ich produktami. Od tamtego momentu przetestowałam na prawdę sporo ich produktów, które tylko upewniały mnie w tym, że są świetnie i mogę w pełni ufać tej marce. Dlatego właśnie wybór padł również na ten kosmetyk dedykowany niedoskonałościom i akurat nie dla mnie, a dla mojego partnera. Jest on posiadaczem cery trądzikowej i bardzo problematycznej, ponieważ wiele kosmetyków go uczula, podrażnia i zamiast poprawiać stan cery to niestety go pogarsza.

Żel zamknięty jest w podłużnej tubce o pojemności 40 ml. Konsystencja (jak sama nazwa mówi) jest żelowa, ale bardzo przyjemnie rozprowadza się po twarzy i wystarczy niewielka ilość kosmetyku, aby pokryć całą skórę. Jest to produkt bezzapachowy, więc przyjemnie się go stosuje ponieważ nie drażni w nozdrza.

Jeżeli chodzi o efekty - mój partner jest zachwycony, a ja widząc ogromną poprawę w stanie jego cery również. Żel jest naprawdę skuteczny - zdecydowanie zapobiega powstawaniu nowych zaskórników i ładnie goi i niweluje te już powstałe. Dodatkowo pomimo swojej skuteczności jest bardzo delikatny bo nie wysusza ani nie ściąga skóry.

działa na trądzik

Używałam żelu na zmianę z serum z tej samej serii. Poleciła mi produkty farmaceutka. Mam skórę trądzikową. Nie mogłam opanować nowych stanów zapalnych. Dzięki temu produktowi moja skóra w końcu wyglada na zdrową. Nie mam wyprysków, które tam mocno bolały, że nie mogłam dopchnąć twarzy. W końcu wszystkie wypryski znikły. Dla mnie było to objawienie. Mogę się cieszyć ładną skórą i o to mi chodziło.

Super żel na niedoskonałości

Żel pomógł mi w walce z niedoskonałościami. Stosuję go co 2-3 dni na noc i widzę, że dzięki niemu moja cera odżyła. Próbowałam już różnych produktów na niedoskonałości, jednak ten radzi sobie z nimi najlepiej. Szybko łagodzi większe niedoskonałości i radzi sobie też z zaskórnikami.

żel do twarzy na noc to dla mnie ratunek na coraz to pojawiające się stany zapalne cery. Natychmiast łagodzi je i niweluje. Szybko się wchłania, łagodnie oczyszcza z zaskórników.

Bardzo dobry produkt na przeróżne niedoskonałości

Produkt świetny, CeraVe, choć oczywiście zdarzą się opinie skrajne, jest jednym z czołowych producentów dermokosmetyków dla wszystkich typów cer. Tak jest z żelem na niedoskonałości, odnoszę wrażenie, że żel wyciąga wszelkie zanieczyszczenia spod skóry, co summa summarum jest dobrym i pożądanym efektem, po paru tygodniach skóra staje się czysta, dlatego warto dać sobie okres 4-6 (góra 8) tygodni na „przyzwyczajenie się do produktu".
Oczywiście, należy go dopasować do swojej skóry, stopniowo obserwować jak na niego reaguje i według własnych doświadczeń (codziennie, co 2 dni, itd.) :) Nie używałbym żelu według zaleceń producenta więcej niż raz dziennie, na wieczór. Polecam!

Mój ratunek na stany zapalne i niedoskonałości

Żel nakładam na noc i szczerze jest to mój ratunek na stany zapalne pojawiające się na twarzy i niedoskonałości. Szybko łagodzi i na drugi dzień jest widoczne zmniejszenie np bolesnej niedoskonałości.
Nie piecze, szybko się wchłania i nie podrażnia twarzy. To mój pierwszy produkt z cerave i myślę że nie ostatni.

Likwidator wyprysków, ale nie wszystkich

Kosmetyki marki Cerave znam i stosuję już od dłuższego czasu. Z uwagi na fakt, że ostatnio trochę mnie wysypało postanowiłam zadziałać i zakupiłam ten żel. Nie miałam wobec niego wielkich oczekiwań, bo nauczona doświadczeniami z maściami przepisywanymi od dermatologa wiem, że takie działanie zewnętrzne niewiele skutków przynosi.

Żel zamknięty jest w niewielkiej tubce, w designie typowym dla marki Cerave. Tubka zakończona jest zwężającym się dzióbkiem, który pozwala na odpowiednie (tj. nie za duże i nie za małe) dozowanie kosmetyku. Żel jest przezroczysty i ma kwaśny zapach, niezbyt przyjemny, jednak nie utrzymuje się on długo.

Żel bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, jego działanie jest o wiele lepsze niż wspomniane wyżej maści. Aplikowałam go zarówno na całą twarz, jak i na pojedynczych delikwentów. Jego działanie widać już po pierwszym użyciu, wypryski są zmniejszone, zaczerwienia wokół nich znikają, a same wypryski ulegają wysuszeniu, stają się łatwiejsze do usunięcia. Żel radzi sobie świetnie z dopiero powstającymi niedoskonałościami, które dosłownie dusi w zarodku, z płytkimi pryszczami też daje sobie radę od ręki, jednak gorzej jest z tymi głęboko osadzonymi i dużymi. Z nimi walka trwa nawet kilka dni. Zaskórniki zlikwidował mi tylko na nosie, te na policzkach ani drgną, więc muszę sobie z nimi dawać radę w inny sposób. Przy dłuższym stosowaniu wysusza cerę, więc warto zastosować dodatkowe nawilżenie. W mojej ocenie nie nadaje się do codziennego stosowania. Idealnie było stosować go co drugi dzień.
Zdecydowanie polecam.

Żel na niedoskonałości

Używałam go wraz z żelem przeciw niedoskonałościom przy wieczornej pielęgnacji. Żel nie wysuszyć mi skóry, ani nie pozostawiał uczucia ściągnięcia. Nie posiada zapachu, ma mega praktyczne opakowanie z pompką. Po kilku użyciach wychodzą wypryski, tak jakby żel wszystko "wyciągał". Żel do mycia szybciej się zużywa niż żel na niedoskonałości.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Wygra z niedoskonałościami

Produkt jest wydajny i np jeśli coś nam wychodzi na twarzy bo czujemy lekki ból, jeśli posmarujemy nim to dla mnie jest to gwarancja pomocy. Borykam się z zaskornikami na nosie i brodzie i żel widocznie je oczyścił i zmniejszył wychodzenie. Ja jestem bardzo zadowolona z niego i mój mąż również,ponieważ go mu poleciłam i używał równo że mna. Stał się naszym codziennym rytuałem. Jest bardzo wydajny i wygodnie się go nakłada. Szybko się wchłania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Naprawdę działa

Żel fajnie redukuje wydzielanie sebum i to dla mnie największy plus. Ma odpowiadające mi składniki aktywne i jest dobrym produktem uzupełniającym pielęgnację. Dla mojej cery mieszanej dobrze się sprawdza, nie podrażnia i jest bezzapachowy. Ma higieniczne opakowanie i dobrze się rozprowadza i aplikuje.