Avon, Naturals, Milk and Honey, Hydrating Mask (Maseczka nawilżająca - stara wersja)

Cena PLN 17.90

Uwielbiam ten zapach. Skóra jest po niej nawilżona, ma ładny koloryt, lekko matowa (nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale długo to niestety nie trwa).

Fajniusia

Niestety, nie nadaje sie dla mojej mieszanej cery, wiec nie uzywam maski w roli "tradycyjnej". Smaruje sobie nia dlonie- w funkcji kremu do rak sprawdza sie doskonale! Kocham takie cieple, slodkie zapachy. Ale zapach-wiadomo-rzecz gustu. Na twarz nakladam te maske mojemu mezczyznie, ktory ma cere delikatna i przesuszona. Kosmetyk dziala bardzo fajnie, pozostawiajac jego buzke mieciutka i gladka. Polecam pozostawienie maski na 20-30 minut na twarzy a nastepnie zebranie nadmiaru chusteczka. Reszta powolutku sobie wsiaknie, nawilzy i zlagodzi podraznienia. Zaluje, ze dla mnie kosmetyk jest za ciezki i za tlusty.

a dla mnie jest super! ja jej nie zmywam wodą (wogóle to staram sie nie myć twarzy wodą...) tylko wycieram chusteczka... nie lubie miodu ale ten zapach mi sie podoba... bardzo wydajna - 75 ml i mija już rok odkąd ją mam a używam raz w tygodniu a we wakacje częściej i nakładałam ją też na ramiona i dekold które miałam spalone od słońca (przynosi ulge..)... przystępna cena (9.90 w promocji a teraz 8.90)... wpamiale nawilża ale nie zostawia tłustej warstwy... no i ładne opakowanie

lubię

Chyba najlepsza z avonowych maseczek. Ma konsystencję kremu.ładnie delikatnie pachnie i działa, o dziwo (czego nie mozna powiedziec o innych z serii naturals). Nawilża, odzywia, koi pozostawia tłusty film, co akurat lubie nakładam ja na noc i niech sobie wsiąka do rana. Skóra jest jakby jasniejsza wypoczęta, ma lepszy koloryt. Kupie ja jeszcze kiedyś.

za ciężka

Dziwię się trochę, że ta maseczka jest tak surowo oceniona. Według mnie dobrze nawilża, a skóra po użyciu jest mięciutka i bardzo przyjemna w dotyku. Fakt - jest dosyć tłusta, ale nie przetłuszcza bardziej tłustej cery, ani mieszanej. są kłopoty z jej zmyciem, ale nie jest tak najgorzej. Może nie powinno się jej do końca zmywać, tylko zostawiać taką cienką warstewkę? Używam od niedawna i jestem w miarę zadowolona.

MOZE BYC

Fajna maseczka nawilżająca. Trzeba jej nałożyć taką grubą warstwe na twarz i pozostawić na trochę więcej niż proponuję Producent. Nie jest jakaś spektakularna w nawilżaniu, jednak można ją mieć na dorażne problemy :) Fajna konsystencja, gęsta, przyjemny zapach - taki miodowy. :) Wydajna, bo używam jej od wielu miesięcy i zostało jej jeszcze tropche w tubce. Poręczna aplikacja z tubki.
Niezła i w przystępnej promocyjniej cenie w katalogu. Cena stała za wysoka.
Ilość zużytych opakowań: ... 1

dla suchej skóry

Znakomita maseczka dla suchej skóry, lekko natłuszcza, nawilża, do zapachu trzeba się przyzwyczaić. Radzę nakładadać oszczędnie, bo jest tłusta, i zostawic ją dłużej na skórze (tak na pół godziny). Dopiero wtedy może pokazać, co potrafi.

raczej nie

Daje dwie* bo podoba mi sie zapach i w moim przypadku sprawdziła sie po intensywnym opalaniu, stąd moze nadaje sie do przesuszonej cery, ale nie jestem tego pewna.Generalnie jest tłusta, ciężko się rozprowadza i zmywa.Do tego nie ma po niej praktycznie żadnych rezultatów, poza tymi na - świeci się cera niemiłosiernie i jest dziwnie różowawa. Nie polecam i nie kupię nastepnej ...

fuj!

Mdły zapach, zero efektu nawilżenia i odżywienia, za to piecze...niemiłosiernie :( Jedna gwiazdka za ładne opakowanie, niestety, co do jakości, mam wielkie zastrzeżenia. Może to tylko uprzedzenie, ale miałam wrażenie, że w jej składzie jest baaardzo dużo chemii :( Pełną w 3/4 tubkę oddałam koleżance, a ta po jednokrotnym nałożeniu-wyrzuciła do kosza. Tyle tytułem posumowania. Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego i więcej nie będzie!

nie pasuje mi :(

Zapach maseczki po nałożeniu prawie mnie zemdlił :(( Konsystencja takiego jakby gęstszego kremiku.Nie za bardzo mi odpowiada.Po kilku minutach zaczęła mnie piec twarz, a miała nawilżać :(( Miałam trudności z jej zmyciem, bo się zrobiła taka śliska maz.Nie polecam wrazliwym buziom, bo pewnie chemii za dużo.Niestety nie nawilżyła tylko podrazniła :((

zwykła

Jak cała seria ma zapach w pierwszym momencie troszeczkę podobny do kleju, troszeczkę mleczny, ale da się go znieśc, a ja go nawet polubiłam i po pewnym czasie wyczułam ten zapach mleczno - miodowy. Czasami twarz mnie po jej nałożeniu nie wiedzieć czemu trochę szczypie, ale nie zawsze i po chwili to mija. Jak na maseczkę ma dość rzadką konsystencję, ale nie wylewa się z tubki i dobrze się rozprowadza, równą, nie za grubą warstwą. Dobrze się spłukuje. Lekko nawilża, twarz jest gładka i przyjemna w dotyku. Trochę mało wydajna, ale używałam jej też na szyję. Nie daje jednak żadnych wyjątkowych efektów, dlatego raczej nadaje się do młodej, bezproblemowej cery.

może być

Ładnie nawilża, zostawiając buzię gładką i miękką. Dobra maseczka, tylko, że zapach nieciekawy, taki klejowy...

niewypał

Nie nawilża a natłuszcza.<BR>Fatalne uczucie po nalożeniu jej na twarz - jakby maska ze sztucznego materiału, piecze niemiłosiernie.<BR>Próbowałam kilka razy, ale zawsze wytrzymałam zaledwie kilka minut.<BR>Tego chyba NIE MOŻNA wytrzymać.<BR>Do tego nieprzyjemnie pachnie.