Sylveco, Lekki krem `Nagietek

Sylveco, Lekki krem `Nagietek

2547 opinii
Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.64/5

Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

ochronne, regenerujące, łagodzące, nawilżające
hipoalergiczna
lekkie
Filtry
SPF 15 – 30
mieszana, sucha, odwodniona, normalna, tłusta
uniwersalne

Lekki i odżywczy, super pod makijaż

Testowanie kolejnych produktów od Sylveco jest dla mnie prawdziwą przyjemnością, bo nawet jeśli nie do końca się polubimy, to i tak nie jest to nigdy wtopa.

Krem nagietkowy ma naprawdę lekką i przyjemną konsystencję. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Nie jest dodatkowo perfumowany, pachnie tak, jak pachnie maść nagietkowa, jeśli ktoś zna.

Idealnie zgrywa się z makijażem, nie powodując rolowania. Łagodzi drobne podrażnienia, sprawdza się też na okolice oka. Jest wydajny, a jego dozowanie jest higieniczne.

Uważam, że jest wart swojej ceny, a moja normalna skóra 30+ polubiła go.

Przyjemny dla przesuszonej skóry

Posiadam skórę przesuszoną z trądzikiem. Ten krem pomógł mi w znacznym stopniu odbudować barierę skóry. Nie miałam po nim dodatkowych wyprysków, nie czuję żeby był zapychający - faktycznie sprawia wrażenie lekkiego. Ma specyficzny zapach, który mi osobiście kojarzy się z zapachem ziemniaków. Niektórym może to przeszkadzać, według mnie jednak pachnie świeżo i przyjemnie. Moja skóra zdecydowanie go lubi. Na plus dodatkowo opakowanie, które jest higieniczne. Jedynym minusem jest to, że nie wiadomo ile kosmetyku zostało, jednak to moje pierwsze opakowanie od października więc śmiało mogę powiedzieć że jest dosyć wydajny. Dla skóry skłonnej do podrażnień i wysuszonej zdecydowanie na tak.

przeciętny

Krem ma wygodne opakowanie z pompką co ułatwia dozowanie kosmetyku i jest bardzo higieniczne. Niestety nie można kontrolować ilości zużytego kosmetyku. Krem sam w sobie nie jest zły, chociaż nie określiłabym go jako lekki. Rozprowadza się na skórze w miarę ok i całkiem nieźle wchłania pozostawiając na skórze uczucie nawilżenia. Przeszkadza mi jednak dość specyficzny zapach, typowy dla kosmetyków naturalnych. Na mnie nie zrobił jakiegoś wielkiego wrażenia i nie kupiłabym go ponownie.

Cudowny

Cudowny! Doprowadził w końcu moją cerę do fajnego stanu, bo było z nią kiepsko, Nawilżył przesuszone miejsca, złagodził miejsca po wypryskach, wygładził:) jestem bardzo zadowolona, Sylveco nie zawodzi:) Jeśli ktoś ma problem z zapachem niektórych kosmetyków naturalnych, namawiam żeby się przeprosić z tym zapachem, ja tak zrobiłam i nie żałuję:)

Super nawilża skórę

Krem swietnie naWilża, Jestem w cIąży i borykam Się z suchą cerą, używałam różnych kremów, nawet dermatologicznych do skóry atopoweJ i dopiero ten poradził sobie z problemem nie zapychając przy tym skóry. Do tego świetnie się wchłania- idealny pod makijaż i pięknie pachnie.

Wykorzystała: kilka próbek

Lekki, ale otulający.

W próbki tego kremu zostałam hojnie obdarzona przez jedną z drogerii internetowych. A że krem jest wydajny, to całość posłużyła mi na ok miesiąc stosowania wieczorem lub rano - w zależności na jaką pielęgnację miałam ochotę o danej porze.

Niech nie zmyli Was miano lekkiego, bo jest on uważam dobrej treściwej konsystencji, absolutnie nie jest wodnisty ani żelowy. Dla mnie to idealna gęstość pozwalająca kosmetykowi super przeniknąć w głębsze warstwy naskórka, a jednocześnie stworzyć przyjemną odżywczą warstwę na powierzchni. Twarz po jego nałożeniu jest świetlista, ale nie tłusta, co mojej suchej skórze bardzo odpowiada - dzięki glow nabieram promienności, zdrowego młodego wyglądu.

Co do działania to zauważyłam u siebie:

- nawilżenie
- szybsza regeneracja w miejscach uszkodzenia naskórka (np po wypryskach)
- przywrócenie komfortu skóry i odnowa naskórka po zabiegach domowych jak np kuracje kwasowe, maski oczyszczające ze złuszczającymi/oczyszczającymi składnikami czy peelingi
- ochrona przed czynnikami zewnętrznymi (nawet suche powietrze i słońce nie zrobiło mi z twarzy suchej rodzynki;))
- porządne odżywienie z racji świetnych składników zawartych w kremie

Na pewno kupię ten krem w wersji klasycznej, bo próbki skradły moje serce. :)

Przyjemny krem

Nigdy żaden krem nie zadziałał tak fantastycznie na moją wyszuszoną skórę twarzy jak ten! Pachnie przepięknie, nawilżył skórę już po kilku dniach stosowania! Uzależniłam się. Polecam każdemu z wyszuszoną i ściągnięta skóra :-)

Polecam serdecznie ten produkt

Polecam serdecznie ten produkt. Stosuję całą serię i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Krem dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania. Mam skórę suchą i nawilżenie już widać po pierwszym użyciu. W promocji na pewno zdecyduję się kupić kolejne opakowania.

Jest cudowny

Poszukiwałam idealnego kremu, który sprawdzi mi się pod makijaż oraz dobrze nawilżającego...OTO ON!! Używam go od kilku miesięcy codziennie rano i wieczorem. Szczerze nie wyobrażam sobie teraz wymienić go na inny!! Dzięki niemu pozbyłam się problemu widocznych suchych skórek oraz uczucia ściągnięcia na twarzy. Super konsystencja nie pozostawia tłustego filmu, nie piecze w oczy, a makijaż nałożony po aplikacji tego kremu wygląda nieskazitelnie. Połączony z nowym olejkiem z tej serii to totalny must-have!!! Serdecznie polecam :)

Ulubieniec

Niezawodny ulubieniec, do którego zawsze wracam jak syn marnotrawny ilekroć spróbuję czegoś nowego z kategorii kremu do twarzy. Cera trądzikowa mieszana - kocham za efekt ukojenia, wyciszenia, ale jednocześnie nawilżenia

Lekki krem nagietek na dzień, który łagodzi podrażnienia skóry idealny przez cały rok.

Lekki krem nagietek od Sylveco kupiłam w aptece kolejny już raz. Minimalistyczna szata graficzna opakowania jest skromna w kolorze pomarańczowym, napisy czarne i białe. Wszystkie informacje dotyczące produktu zostały podane w czytelny i łatwo przyswajalny sposób min. data ważności produktu, skład, obietnice producenta, PAO 6 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia, pojemność 50 ml, itp.
Krem umieszczony jest w poręcznej lekkiej tubie wykonanej z wysokiej jakości plastiku w kolorze białym z naklejką. Dozownik jest bardzo higieniczny to pompka typu airless.
Krem przeznaczony został dla każdego typu skóry mama celu łagodzić, odbudować warstwę hydrolipidową, regenerować i z tym się zgadzam.

W składzie kremu mamy:
*ekstrakt z kory brzozy
*ekstrakt z nagietka
*oleje roślinne
*masło karite
*alantoinę

Krem jest bardzo lekki w białym kolorze, szybko się rozprowadza i wchłania. Bezzapachowy co pomaga wrażliwym cerą i uniemożliwia wystąpienia podrażnień przez dodatek substancji zapachowych.
Krem od pierwszych chwil łagodzi podrażnienia skóry wrażliwej i suchej jak moja związanych ze skutkami środowiska min. zimnem, wiatrem, słońcem czy reakcja alergiczna wywołaną innymi kosmetykami. Na plus krem można stosować na okolice oczu nie wywołuje on żadnych przykrych niespodzianek typu pieczenie, szczypanie czy podrażnienie. Zdecydowanie polecam na okres wczesnowiosenny i jesień. Dobrze dogaduje się z makijażem i kremem SPF. Stosuje od kilku lat iż chęcią wracam.

Jeden z ulubionych kremów

Ten krem chyba najczęściej pojawia się w mojej pielęgnacji w ostatnich latach, szczególnie latem gdy skóra jest mniej narażona na przesuszanie. To taki pewnik po który sięgam w ciemno. Tak jak sugeruje nazwa jest to lekki krem nawilżający. Dla bardzo suchej skóry albo w okresie grzewczym może być zbyt lekki; ja w takich chwilach (szczególnie zimą) wzbogacam go olejkiem. U mnie sprawdza się zarówno na dzień jak jak i na noc; szybko się wchłania, nie kłóci się z makijażem, nie zapycha i nie podrażnia. Przyspiesza gojenie niedoskonałości, nawilża i odżywia. Pachnie bardzo neutralnie. Naturalny skład to oczywiście wielki plus. Podoba mi się też higieniczne opakowanie airless.