Maybelline New York, SuperStay, Matte Ink (Długotrwała szminka w płynie)

Maybelline New York, SuperStay, Matte Ink (Długotrwała szminka w płynie)

Zobacz oferty

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Z nową, matową pomadką Maybelline Super Stay Matte Ink możesz uwolnić się od poprawek makijażu ust! Wystarczy, że nałożysz ją tylko jeden raz w ciągu dnia, a kolor utrzyma się na ustach nawet do 16 godzin. Nie zetrze się, nie odbije na szklance, nie zniknie podczas jedzenia.

Pomadki Maybelline Super Stay Matte Ink zachwycają szeroką gamą odcieni, pięknym zapachem oraz intensywnością i trwałością koloru. Są niesamowicie lekkie i niemal niewyczuwalne na ustach, nie wysuszają ich delikatnej skóry. Mają minimalistyczne, eleganckie opakowania i wygodny aplikator.

Matowe pomadki to hit ostatnich sezonów, warto więc wypróbować Maybelline Super Stay Matte Ink zwłaszcza latem, gdy chcemy szczególnie pięknie wyglądać ale niekoniecznie często poprawiać makijaż choćby po wielokrotnym piciu napojów czy podczas letnich wycieczek i plażowania.

w płynie
kryjące
Efekt
matowe

Bardzo trwała

Pomadka nie schodzi pod wpływem jedzenia ani picia. Jest wyjątkowo trwała. Nawet płyn micelarny nie daje rady jej zmyć. Pomaga olejek i mechaniczne ścieranie. Problemem jest to kiedy wejdzie na zęby, ciężko wtedy schodzi. Trudno ją równomiernie nałożyć. Ma płynną konsystencję, bardzo ładny kolor seductress.

Niezawodna trwałość

Pomadki SuperStay Matte Ink to jedne z moich ulubionych pomadek, choć nie są beż wad.
Intensywne kolory jeszcze mnie nie zawiodły, natomiast blady róż nakładał się bardzo płacicie.
Pomadki nie są najbardziej komfortowe na świecie, ale za to ich trwałość jest absolutnie bezkonkurencyjna.
Dla lepszego komfortu polecam nakładać jedną, cienką warstwę i rozmazać palcem wewnętrzną krawędź.

Beton nie do zdarcia

Odkąd odkryłam te pomadki praktycznie nie kupuję już innych. Obecnie mam ich pokaźną kolekcję (aż 10!) i używam różnych kolorów na przemian. Kiedy reszta makijażu dawno zdążyła się zetrzeć, ona zostaje na ustach nawet następnego dnia. Najlepiej zmywa mi się je olejem nałożonym na usta na kilka minut, a następnie wacikiem nasączonym płynem micelarnym, nic innego nie daje sobie rady z ich zmyciem. Na pochwałę zasługuje również aplikator, którym można bardzo dokładnie wyrysować kontur ust bez wysiłku. Mój must have do każdego makijażu

Cudowna

Uwielbiam pomadki nude dlatego zdecydowałam się na odcień - 65
Trwałość super , idealny kolor nude, aplikator wygodny i praktyczny , wygodnie i łatwo się nakłada cudowny efekt! Polecam jak najbardziej ❤️

Bardzo trwała, ale nie idealna

Produkt kupiłam z polecenia koleżanki. Zdecydowałam się na kolor 60 poet. Pomadka pięknie pachnie (ja bym powiedziała, że budyniem). Utrzymuje się cały dzień, choć z pewnymi mankamentami. Pomadka "zjada się" w dziwny sposób. Konkretnie chodzi mi o obszar przy samym wnętrzu ust. Tam pomadka znika w dość szybkim czasie i trzeba ją dokładać. Trzeba też uważać, aby nie użyć zbyt dużej ilości produktu, ponieważ wtedy na ustach tworzy się taka trochę skorupa. Kolejną sprawą jest zmywanie jej. Trzeba się nieźle namęczyć i nakombinować, aby się jej "pozbyć", ale to też pokazuje jak trwała jest ta pomadka. Jeśli chodzi o aplikator - jest dla mnie idealny. Pomaga w precyzyjnym malowaniu ust bez potrzeby użycia konturówki. Pomadka jest bardzo wydajna, starczy na długi czas. Cena jest okej, dostępność również. Niestety u mnie przy codziennym stosowaniu delikatnie wysusza. Oczywiście plus za duży wybór kolorów.

Szkoda, ale nie

Pomadka w pięknym odcieniu nude skradła moje serce do ... pierwszego użycia.
Od początku. Nakładanie jej to męka. Szybko zastyga, nie można się z nią bawić. Problem największy do fakt że się brzydko zjada tworząc place i plamy. Odcina się na ustach w miejscu gdzie usta się łączą. Do tego wygląda bardzo sucho. Lubię pomadki matowe, trwałe ale ta zawiodła mnie na całej linii

Szminka w płynie

Używam pomadki o odcieniu 15 Love. Aplikator pozwala precyzyjnie nałożyć produkt. Pomadka jest bardzo wytrzymała i dobrze napigmentowana. Po całym dniu nadal znajduje się na ustach bez potrzeby poprawy. Jest to moja najtrwalsza i najlepsza pomadka jaką używałam.

Miłość

Co tu dużo pisać :) po prostu rewelacja, szminka warta każdej wydanej złotówki.
Trwała co najważniejsze, zjada się bardzo ładnie, kolory przepiękne.
Za tą niesamowitą trwałością idzie to że ciężko ją zmyć, płyn dwufazowy musi być.
Polecam ! ! !

Ciężko zmyć

Kupiłam 2 kolory 125 Inspirer i 120 Artist. Wygodny, precyzyjny aplikator. Szminka ładnie zastyga. Kolory naprawdę ciekawe, wyraziste, chociaż ciężko kupić przez internet, bo jednak odcień jest inny. Bardzo dobrze utrzymuje się na ustach, dopiero po dłuższym czasie ściera się środek dolnej wargi. Do tego stopnia jest trwała, że tej 120 nie byłam w stanie domyć, ani chusteczkami do demakijażu ani płynem, męczyłam się z 10-15minut. Usta bez zmian, nie są wysuszone. Pewnie kupię kolejne kolory.

Szminka bardzo wytrzymała

Skusiłam się po tym jak przeczytałam , że bardzo długo się utrzymuje . Tak to prawda potrafi wytrzymać całą noc na ustach i nawet jest później ciężko płynem ją zmyć. Trzeba bardzo uważnie ją stosować , jeden niekontrolowany ruch i mamy problem. Pomadka bardzo wysusza usta co jest sporym minusem. Efekt krycia znakomity.

Jedyna matowa pomadka, którą lubię

Jak w tytule - to jedyna matowa pomadka, którą lubię. Większość wysuszała mi usta i robiła okropny efekt suchej skorupy (nawet te z wyższej półki). Ta jest inna - jest matowa i długotrwała, ale nie wygląda sucho na ustach. Mam kilka odcieni, a mojej ulubione to 180 (ładny nudziak o różowych tonach) oraz 340 (głęboka czerwień). Praktycznie nie wymaga poprawek w ciągu dnia, nawet po obiedzie potrafi wyglądać idealnie. Aplikator jest bardzo wygodny.

Nie do zdarcia

Zachęcona przez koleżanki zakupiłam jednak sceptycznie co do opowiadać jaka jest trwała. Użyłam jej pierwszy raz na wesele iii wow całą noc bez ani 1 poprawiania! I na koniec imprezy wyglądała jak na początku. Za taką cenę jest to hit! Jednak byłoby zbyt pięknie jakby nie miała wad. Straszliwie przesusza usta.